Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#232901) hombre[EU] válasza .LnB (#232894) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:K

Life, Uh, Finds A Way

(#232902) .LnB válasza Wesder (#232899) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem. Nem kell túlvariálnod a dolgot. Fizetünk érte. Ezért nincs ingyen. pont.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232903) Woodslave válasza Wesder (#232899) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ez engem is érdekelne milyen extra szolgáltatásokra gondolsz, hogy évi 15-17ezer forintot kell azért fizetnem hogy tudjak játékokkal online játszani az interneten amiért amúgy külön fizetek is.... Felhőt nem használok. igaz megosztott szóval ez pozitívum

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#232904) Wesder válasza ldave (#232900) üzenetére


Wesder
félisten

Igazad van, elírtam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232905) markknight


markknight
veterán

Engem az szomorít el, hogy 2020-ban a lementett screenshotokat és videókat még mindig nem tölti fel automatikusan sehova, pendrive-ozni kell ha le akarok menteni 20 darab képernyőfotót vagy üzenetbe floodolni egyik haverom. Simán tartalmazhatná a ps plus ezt is.

[ Szerkesztve ]

(#232906) hombre[EU] válasza markknight (#232905) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Már íryam a ps5 topikba is,hogy kell egy playstation-facebook (playbook). Facebook feature-ök PS platformhoz. Szinkronizálva konzol-desktop-mobil

Life, Uh, Finds A Way

(#232907) sxxorp válasza erahurka (#232897) üzenetére


sxxorp
őstag

A végigjátszás után láttam a Speed Run küldetéseket, de nekem nagyon nem illik ehhez a típusú kalandjátékhoz. Tehát nem kiegészítő kalandot kapsz, hanem csak ismétlést. Szerintem hamar fel is húzna, ha időre kellene menni, sok ellenfél teljesen ad hoc módon reagált akár a headshot-ra is, volt, amelyik ahogy kell 1 után kifeküdt, volt amelyik 3 tiszta találat közben is csak tántorgott, majd visszabújt megpihenni a fedezék mögé :D
De ennyiért remek kipróbálási lehetőség.
Remélem gyenge lesz a 2 februári játék, mert akkor az Uncharted2-3 alapból Speed Run lesz :DDD

(#232908) Wesder válasza markknight (#232905) üzenetére


Wesder
félisten

Minden videó meg kép a gépen tàrolódik és ennyi? PSN-re sem tudod fellőni, se sehova?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232909) markknight válasza hombre[EU] (#232906) üzenetére


markknight
veterán

Igazából most is van egy ilyen 20 sor kódból álló szörnyeteg: [link]
A Microsoftos megoldás nekem nagyon tetszett, mai napig elérem online a screenshotjaim, szal meríthetnének onnan ide és jó lenne.

(#232908) wesder: Manuálisan fel tudom a videót youtube-ra vagy twitterre, de miért tenném ezt állandóan automatikusan? A képekkel ugyanez a helyzet, akkor van szívás ha több képet akarnál feltölteni. Ja, meg a képeket fel lehet erre a felső feedre tölteni, de nem akarnám, hogy mások is lássák pl a cickós animecsaj screenshotjaim érted..

[ Szerkesztve ]

(#232910) hombre[EU] válasza markknight (#232909) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Igen, de ez a 15 évvel ezelōtti fb szint :D azon még én is fent voltam

Life, Uh, Finds A Way

(#232911) GEIL


GEIL
addikt

sziasztok !

Cserélt már itt valaki "online ID-t" / nevet ?

Ha igen akkor volt-e valami gond bármilyen játéknál hogy kavarodás volt és pl nem tudta folytatni az eddig elmentett játékait stb stb ?

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#232912) .LnB válasza GEIL (#232911) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]
Bővebben még nem tudok nyilatkozni. Eddig az R6:Siege-ben nem volt gond.
De legalább azt ne tedd offba, ami egyáltalán nem off.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232913) GEIL válasza .LnB (#232912) üzenetére


GEIL
addikt

köszi a segítséget !

Még egy kérdés: -Ps4-en újra be kellett jelentkezned a konzolon miután cserélted a nevet ?

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S22 Ultra 5G /// Xbox One S --------------------------------------------

(#232914) .LnB válasza GEIL (#232913) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen be kell. És mindenhol máshol is. Böngészőbe, telefonos app-ba is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232915) gamegod


gamegod
senior tag

Watch Dogs simán benne lehet a pakliban.

én egy KillZone-nak is örülnék.. Ha Assassin's akkor sztem Syndicate lesz psplusban.

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#232916) .LnB válasza gamegod (#232915) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

AC-ből ma már egy Origins is simán beleférne. De igazából itt a Crash lesz a nagyobb cím, az mellett meg valami kisebb. Szóval AC, WD kevéssé esélyes.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232918) Wesder válasza .LnB (#232916) üzenetére


Wesder
félisten

Crash illetve Spyro széria kötelező darab minden PS tulajnak. Azon csodàlkozom hogy itt van olyan, akinek még nincs meg. Nem keveset köszönhet ennek a 2 szériànak és persze a ND-nak és Insomniac-nak a Sony.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232919) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok. Ha újonnan veszek egy Witcher 3 GOTY editiont, abban benne lesz a térkép+soundtrack+projekt redes köszönőlevél? :D Erre vadászok most, de nem tudták megmondani helyben.

PSN ID: marquuard

(#232920) 30z.Samu válasza EnterR (#232919) üzenetére


30z.Samu
félisten

A köszönölevél névreszóló legyen? :D

Sic Parvis Magna

(#232921) EnterR válasza 30z.Samu (#232920) üzenetére


EnterR
veterán

Nem vág földhöz, ha előre nem gravírozzák bele a nevem. :D

PSN ID: marquuard

(#232922) EczkE válasza Wesder (#232918) üzenetére


EczkE
addikt

Egyik sincs meg es ha rajtam mulik nem is lesznek mert nem erdekelnek. En lennek a legrosszabb playstation tulaj? :D

Asszem mindenféleképpen!

(#232923) Wesder válasza EczkE (#232922) üzenetére


Wesder
félisten

Ez kb olyan, mint Switch-csel a kezedben nem lenne Mario jàtékod.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232924) #09990144 válasza EnterR (#232919) üzenetére


#09990144
törölt tag

Csak két farkasfejes matrica volt a tokban. A PC és Switch kiadás mellé viszont járt minden. (Xboxon kívül már megvan mindenre az a játék :DDD )

(#232925) EnterR válasza #09990144 (#232924) üzenetére


EnterR
veterán

Szomorú, annak idején volt egy sima kiadásos PS4-es játékom, abban benne volt a térkép, a hanglemez és a kis piros levél is. :D

PSN ID: marquuard

(#232926) hombre[EU] válasza EnterR (#232919) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nekem a gotyban semmi nem volt. Az alap verzióban ott volt a térkép (mayrica, talán köszönōlevél/kártya is) , de soundtrack egyikben sem

Life, Uh, Finds A Way

(#232927) Bencus88 válasza EczkE (#232922) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Mert hülye bf játékokkal játszol állandóan, mikor ezek a legnagyobb kincsek :D

[ Szerkesztve ]

(#232928) .LnB válasza Wesder (#232918) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nehéz elhinni, hogy van aki felnőtteknek szánt játékokkal szeret játszani mi? ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232929) erahurka válasza Wesder (#232918) üzenetére


erahurka
félisten

Crash az abszolút rage game kategóriának tűnik, addig jó míg nem veszem meg.

(#232930) hombre[EU] válasza .LnB (#232928) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Honnan ez a testosteron boost? Csak nem a kingdom hearts? :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#232931) Wesder válasza erahurka (#232929) üzenetére


Wesder
félisten

Ugyan màr. 8 évesen kimaxoltam, mindhàrmat. Mostmár nem megy, mert öreg vagyok.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232932) .LnB válasza hombre[EU] (#232930) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áhh, nem játszok vele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232933) Big_Boss válasza Wesder (#232931) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

PS1 verzió jóval könnyebb volt mint a mostani.
Régen a "High road" sima liba volt, most meg szívok vele... :D

(#232934) S e t h válasza markknight (#232905) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én elmentem és a ps android appból töltöm le telóra, onnan osztom tovább.
Gondolom nagyon komoly kihívás ez a Sonynak, biztos nem tudnak róla.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#232935) hombre[EU] válasza .LnB (#232932) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link]

Life, Uh, Finds A Way

(#232936) .LnB válasza hombre[EU] (#232935) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, jó poén volt, értettem. :D
De tényleg nem folytattam már nagyon rég. És nem is tervezem. Jan 12 óta: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232937) ldave válasza S e t h (#232934) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Google Drive-ba nem lehet felmásolni a böngészőből? Régebben mintha ez működő megoldás lett volna.

A Slime draws near! Command?

(#232938) sxxorp válasza Wesder (#232918) üzenetére


sxxorp
őstag

Ilyen gyermeteg stílusú játékok nem vonzanak, különben Nintendo-m lenne; kötelezőnek semmiképpen nem mondanám.

(#232939) markknight válasza S e t h (#232934) üzenetére


markknight
veterán

Tömörít a képen sajna, néha spammelek és akkor látom, hogy a minőség bizony romlott (alapból png-be ment nekem)

(#232940) markknight válasza ldave (#232937) üzenetére


markknight
veterán

Az x360 tudott skydrive-ra felmásolni.

[ Szerkesztve ]

(#232941) Wesder válasza Big_Boss (#232933) üzenetére


Wesder
félisten

Ha az a hidas, akkor a köteles módszer még mindig működik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232942) ProEvoFan válasza .LnB (#232936) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Látom a Death Stranding élménybeszámolód időben kikerült a logout címlapjára. :)

[ Szerkesztve ]

(#232943) .LnB válasza ProEvoFan (#232942) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

pfff... ne is mond. És nem is jeleztek, hogy kifog kerülni. Én is csak úgy észrevettem, hogy " ez de ismerős?! Jahogy ez az én írásom."

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232944) Big_Boss válasza Wesder (#232941) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Igen, az.

(#232945) ldave válasza .LnB (#232943) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Ja, ráadásul már 2020 van, ki a fenét érdekel még a Death Stranding?! #solastyear

A Slime draws near! Command?

(#232946) .LnB válasza ldave (#232945) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó nem érdekel különösebben. Csak időközben láttam, hogy míg az enyém már rég korrektúrázva volt, a Fallen Order-es írást csak akkor küldték be. Aztán az már egy hónapja kikerült. Mondjuk lehet ennek sok oka, hogy miért alakult ez így. Egy konkrét tippem is van. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232947) F-ECT$ válasza erahurka (#232733) üzenetére


F-ECT$
titán

TF2-ben nálam L2-re sima zoom van csak, nem autoaim.

Dive ever, work never.

(#232948) erahurka válasza Big_Boss (#232933) üzenetére


erahurka
félisten

Mivel régen szögletes volt a hitbox, most meg ovális. Tehát míg régen pont megálltál a karakter szélével egy platformon, itt lecsúszol. Remek remaster... :W

(#232949) erahurka válasza F-ECT$ (#232947) üzenetére


erahurka
félisten

Ha elég közel célzol az ellenfélhez simán ráugrik. Nem teljes auto aim, de sok játékban ennyi sincs.

(#232950) Wesder válasza erahurka (#232948) üzenetére


Wesder
félisten

Kis gyakorlàssal simàn megy.
Minek hoztàk volna vissza a 90-es években hasznàlt hitboxot, mikor ez Remake, és nem Remaster?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.