Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#232801) .LnB válasza -secret- (#232800) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem kell, hivatalosan is írják, hogy jó PS4-hez. És a PS4 kezel USB-s fejhallgatókat. Csak nem a kontrollerrel.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232802) Kendek válasza -secret- (#232800) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A kontrollerre nem tudod közvetlen rákötni, de a konzol USB portjába dugva működni fog.

<-ƘƘ->

(#232803) -secret- válasza .LnB (#232801) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi ezt sejtettem. Így akkor skip, mindenképpen kontrollerrel összedugósat akarok 6-8k körül max és főként csak csetre kellene. Messze vagyok a TV-től, azért 5 métert nem akarok kábelezni.

(#232804) .LnB válasza -secret- (#232803) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fülhallgató. Én is azt használok. A legjobb (szerintem).

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232805) sp8787 válasza .LnB (#232797) üzenetére


sp8787
addikt

Na pont ezt nem ertem!
Miert ijedtek meg egy ilyen indie jatektol annyian ,hogy bekamuztak ilyen mondvacsinalt indokokat a halasztasra csak ,hogy ne kelljen versenyezni. ;]

(#232806) .LnB válasza sp8787 (#232805) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

lol. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232807) -secret- válasza .LnB (#232804) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jack-es Apple earpods-ot próbáltam otthon de az sípolt. Lehet a füles rossz? Te milyent használsz?

(#232808) .LnB válasza -secret- (#232807) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem eddig semmi sem sípolt. Earpods-ot mondjuk nem is próbáltam. Van elvileg otthon, lehet, hogy előtúrom majd. De Sound Intone E6+-t használom legtöbbet, vagy ROCK Zircon (de van pár ilyen otthon) ezekből kijön pár darab az Apple árából. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232809) Zsolty20 válasza -secret- (#232800) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Nekem jelenleg egy Hama uRage Soundz 7.1 füles van, szintén usb-vel és az mehet nyugodtan a PS-be magába. :)

(#232810) -secret- válasza Zsolty20 (#232809) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi de még mindig 6-8-ért keresek és kontrollerbe dugósat. :D

Hyperx Cloud 2-vel szemezek, van egy jó áron de annyit már sajnálnék rá.

[ Szerkesztve ]

(#232811) KaitouP válasza -secret- (#232810) üzenetére


KaitouP
veterán

Ne sajnáld, a jó hangzás annyit megér, bár akkor már inkább Cloud Alpha.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#232812) -secret- válasza KaitouP (#232811) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ó persze. :D

Ha sokat játszanék meg is venném de hétvégi gémer vagyok. S mondom inkább csetre kéne mint játékra.

(#232813) markknight válasza -secret- (#232807) üzenetére


markknight
veterán

Earpodst nem lehet használni, mert máshol van a jackken a mikrofon mint úgy általában, nehogy kompatibilis legyen véletlen más eszközzel. Airpods-t lehet még használni ha bluetoothos a TV, de elég gagyi játékra.

(#232814) sp8787 válasza .LnB (#232806) üzenetére


sp8787
addikt

Meg az a FF producer is csinaltatott magarol egy shadowcreator-al egy karakter-t csak ,hogy bekerulhessen a jatekba.
Nyuszitenek ezek a felelemtol! ;]

(#232815) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Help!
Látom, hogy az összefoglalóba nem kerültek be, de érdekelnének a felhasználónév váltási tapasztalatok. Kezd kicsit zavarni, hogy R6:Siege scoreboard-on az irl nevem látható. Gondolkodom, hogy megváltoztatom. Aki csinálta már, írjon ezzel kapcsolatban nekem tapasztalatokat légyszi. Hallott valaki problémáról ezzel kapcsolatban? Úgy rémlik, hogy írják is, hogy előfordulhatnak elveszett dolgok, de eddig nem emlékszem, hogy bármely fórumtársunknál ez bekövetkezett volna.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232816) pomk


pomk
őstag

Kaptam egy - 20.000 Ft-os kupont a Sony Playstation 4 Pro 1TB + FIFA 20 csomagra az eMag-nál. Ha érdekel valakit írjon bátran. 2020.02.09.-ig érvényes!

(#232817) Neoteric válasza -secret- (#232810) üzenetére


Neoteric
addikt

HTC One agybadugósát használtam Sony Gold headset előtt, ár-érték arányban verhetetlen, relatíve jól szólt.

PSN: ne0teric_sAN

(#232818) Rage47 válasza -secret- (#232810) üzenetére


Rage47
veterán

Hyperx Cloud 2 tökéletes

(#232819) Wesder válasza pomk (#232816) üzenetére


Wesder
félisten

Mióta 180 egy FIFA20 bundli meg +1 controller?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232820) bandi0000 válasza Wesder (#232819) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Milyen 180? a linken 120k szerepel, gondolom abból jön le a 20k még

(#232821) Ronam Jah hogy Ja, egyszerű a matek, konti 20k a box meg 160k ról volt leárazva, nyilván nem azt írják oda, hogy 120-ról 119990 :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#232821) Ronam válasza bandi0000 (#232820) üzenetére


Ronam
addikt

Ő gondolom [ezt] nézte.. Most az hogy az eMag mennyiről akciózgat, az megint más kérdés :D

[ Szerkesztve ]

(#232822) .LnB válasza Ronam (#232821) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ilyen alapon akkor, a X1X+ Fallout76! (GOTY cím) 170k-ért az év üzlete nem? ;] (plusz kontroller nélkül)

(#232820) bandi0000
PS4 Pro + Fifa20 + kontroller a 180k. Mondjuk azt írnak oda leárazásnál, amit nem szégyellnek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232823) Wesder válasza bandi0000 (#232820) üzenetére


Wesder
félisten

Az alatta lévő csomagajànlatra kérdeztem, de igen, nyílvàn kamu.
Csak azért lepett meg, mert ez ilyen Kif Lee féle àrazàsi politika.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232824) Wesder válasza .LnB (#232822) üzenetére


Wesder
félisten

Most majdnem mondtam valamit, de nem lehet. Nem ér annyit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232825) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt csipáznám: [link]

(#232824) wesder
Nekem írhatsz csúnyát, nem nyomlak fel. Max a topikgazdák törlik, de gyors vagyok, látni fogom. ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232826) Wesder válasza .LnB (#232825) üzenetére


Wesder
félisten

Nem csúnya, csak igaz. Kicsit csalódtam, de hàt ilyen az élet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232827) .LnB válasza Wesder (#232826) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jól van, akkor ezt jól megbeszélted magaddal. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232828) l.skywalker


l.skywalker
félisten

The Last of Us 2 Gets Swanky Art Book from Naughty Dog

Megjelenik: március 3-án

https://www.amazon.co.uk/Art-Last-Us-Part/dp/1506713769?tag=pushsquare-21
https://www.amazon.co.uk/dp/1506716989?tag=pushsquare-21

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#232829) callmeakos válasza l.skywalker (#232828) üzenetére


callmeakos
veterán

Jo is lenne ez a kiadás, ha egy kicsit többért hozzá vágnak az alapjátékot is.

All→M8

(#232830) Kvelstadt válasza -secret- (#232810) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem cloud 2 van. Usb-vel ps4be dugva használom és tök és nincs vele problémám.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#232831) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

Kentucky Route Zero: TV Edition - Available January 28, 2020 | PS4 - ez jó ez?

A Slime draws near! Command?

(#232832) -secret- válasza Kvelstadt (#232830) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen ezt értem, csak ugye én ágyból tolom és közöttem meg a tv/PS között van vagy 5 méter. Nem akarok 5 méter kábelt a szobába.

60" a tv.

[ Szerkesztve ]

(#232833) Kvelstadt válasza -secret- (#232832) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Kellett neked akkora tv. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#232834) -secret- válasza Kvelstadt (#232833) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Előtte 55 volt. :D

Néha a 60"-t is kicsinek érzem, még egy 65-ös elférne de nagyobb nem mert ott az ajtó. :D

[ Szerkesztve ]

(#232835) -secret- válasza -secret- (#232834) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ejj de hamar lejár a szerk. idő.

Így tolom.

[ Szerkesztve ]

(#232836) hombre[EU] válasza l.skywalker (#232828) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szép kövér, 200 oldalas

Life, Uh, Finds A Way

(#232837) RetroJack válasza callmeakos (#232829) üzenetére


RetroJack
tag

Special ed. Is tartalmaz artbook-ot. Az is dark horse, de 48 oldalas.

[ Szerkesztve ]

(#232838) crue válasza -secret- (#232835) üzenetére


crue
őstag

5 méterről elhiszem hogy kicsinek érzed, a fényképen a laptopnak nagyobb a képe mint a tévének.

(#232839) Peace válasza -secret- (#232835) üzenetére


Peace
nagyúr

5m-re baromi kicsike sajna a 60-as.... :( 3-ról nézzük a 65-öst, az úgy fincsi. Bár néha úgy érzem, hogy elfért volna 75-ös is, csak arra már bőven nem lett volna keret. Talán jobb is. :DDD

(#232840) pomk válasza bandi0000 (#232820) üzenetére


pomk
őstag

120 kFt az ára a csomagnak amit linkeltem, abból jön le 20 kFt.

(#232841) -secret- válasza crue (#232838) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jah lehet a 14,1-es notin kéne játszani akkor. Hmm elgondolkodom.

Peace: Mondjuk szerintem amikor lőttem ezt a képet előrehúztam a tv-t mert tudok csalni egy 30 cm-t a kihúzható fali tartón. Muszáj mert GoW feliratát nem tudom elolvasni, hiába teszem 100%-ra a nagyítását játékon belül. Mindenesetre 65"-nál nagyobb amúgy sem férne el.

(#232842) markknight


markknight
veterán

Minél távolabb ülsz, annál jobb :D Ugyanis a PS4-en a 4K játékok kb olyan minőségűek, hogy PC-n szebb néhány 1080p-s cím. És most a 3D-re gondolok, nem a ui elemekre amik tűélesek.

(#232843) l.skywalker


l.skywalker
félisten

System Shock Remake - Így áll most a fejlesztés: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#232844) consono válasza ldave (#232831) üzenetére


consono
nagyúr

PC-n annó játszottam az első epizóddal, jó hangulata volt, viszont nem túl hosszú.

"In God we trust. All others must bring data"

(#232845) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Délelőtt nem igazán válaszoltatok a PSN ID változatós kérdésemre. És csak markknight kommentét találtam meg az ügyben. Ezért utánanéztem, és megcsináltam. Közben találtam egy hasznos linket, ahol felsorolják azokat a játékokat, ahol már tesztelték a változtatást. Esetleg jól jöhet az összefoglalóba: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232846) Bogyi007 válasza ProEvoFan (#232655) üzenetére


Bogyi007
veterán

Utolsó módosított konzolom az Xbox Classics volt, de annak a használatának a végénél már eredeti lemezes játékokat vettem hozzá, az Xbox 360 konzoljaim (Falcon és Jasperes gépek) már kivétel nélkül eredeti módosítatlan kiadásban voltak még, ugyanúgy mint a Ps3 konzoljaim - Ps3 40 GB, Ps3 Slim 320GB és végül SuperSlim (a 320 - as gép vinyójával) és a mostani generációban vettem újra egy SuperSlimet 500 GB-os.

Nem voltam hülyének nézve, rengetegen multiztunk mindkét konzolon original játékokkal.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#232847) Xaels


Xaels
félisten

Február 13.-án jön a Warhammer 40K Inquisitor: Martyr kiegészítője a Prophecy konzolokra. [link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#232848) Carlos Padre válasza .LnB (#232845) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azt hittem már ki lett tárgyalva csak lusta voltál használni a keresőt azért nem válaszoltam rá. Én megcsináltam, semmi gixer nem volt utána, a rémbóban sem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#232849) Xaels


Xaels
félisten

Mortal Kombat Legends

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#232850) markknight válasza Xaels (#232849) üzenetére


markknight
veterán

Ha valakit érdekel: A végén szám címe Catch me if you can, az Apex season 1 trailere alatt is ez szólt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.