Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#232851) Kvelstadt válasza -secret- (#232835) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én nem tudnék fekve játszani. Max úgy hogy hason fekve néha switchzek de azon is olyat amit tudok így játszani. Mondjuk turn based játékot.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#232852) Carlos Padre válasza markknight (#232850) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Back button bemutató.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#232854) Ronam válasza Shadow44 (#232853) üzenetére


Ronam
addikt

Vedd meg eredetiben :)

(#232855) EczkE válasza Shadow44 (#232853) üzenetére


EczkE
addikt

Ezzel mar probalkoztal egyszer itt. Az torolve lett nem veletlenul. Ez is erre a sorsra fog jutni. Tilos a warez.

Asszem mindenféleképpen!

(#232856) Wesder válasza Shadow44 (#232853) üzenetére


Wesder
félisten

Mondtam hogy kuka, meg szia.:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232857) markknight válasza Carlos Padre (#232852) üzenetére


markknight
veterán

Elõrendeltem, hogy ne legyen az, hogy látatlanul dumálok valamirõl. Ha nem jön be, akkor bolti ár feléért eladom ha-n, ha meg igen akkor beismerem, hogy tróger voltam.

(#232858) tboy93


tboy93
nagyúr

Leporgettem a Titanfall 2 kapmanyt, eleg rövidke volt, 2x ultem le jatszani. Nem volt egy nagy sztori, de fun a gunplay, elveztem. Multizni en nem fogok, ennyi eleg volt belőle.

(#232859) Carlos Padre válasza markknight (#232857) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Néztem a videót, ahogy a faszi beprogramozta, hát lehet nekem is kell egy. Ha potmeter is lenne rajta tökéletes kis kütyü lenne.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#232860) Lacko66


Lacko66
tag

Sziasztok.
Gems Of War-ral játszik valaki ? Elkezdtem és tetszik de kéne valami magyar nyelvű leírás mert sok minden nem világos. Youtube-on találtam videókat de azokból nem sokat értek.
Köszi ha valaki tudna segíteni.

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#232861) KaitouP


KaitouP
veterán

OFF, de bedobom ide mert zseniális, és a PlayStation Magyarország is benne van a buliban: [link] :DDD :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#232862) wierra válasza ManUnited (#232547) üzenetére


wierra
senior tag

Bruno?
Bruno!

Örülünk, Vincent? :))

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#232863) EczkE válasza wierra (#232862) üzenetére


EczkE
addikt

Majd orulunk ha hivatalos lesz. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#232864) .LnB válasza KaitouP (#232861) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hihetetlen, hogy mekkora sztori lett ebből. De poénos ez az egész így, az tény. A PS elég gyenge kommentet írt, de nincs egyedül a Coca-Cola is...Viszont a Michelin szerintem betalált, azon mosolyogtam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232865) penge111 válasza Lacko66 (#232860) üzenetére


penge111
addikt

Huha, nagyon-nagyon sokáig játszottam azt a játékot ipadan, assznykám nemrég hagyta abba, ő örökölte meg az accountomat. Szerintem a piac legjobb,legösszetetteb 3 match játéka. Ránéztem pár napja és annyi változás van benne, hogy én is kapkodtam a fejem. Kérdez bátran ha tudok segítek, de lehet csak 1-2 napon belül tudok válaszolni, mert csekkolnom kell a játékba amit kérdezel, kb 1-2 éve hagytam abba, valami lvl 600-700 volt a karim. Imádtam, csak anno kifogyott a tartalom belőle, most meg annyi lett hirtelen, hogy elengedtem...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#232866) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a februári két free game. Ma fog kiderülni. Engem ezzel a kecskés fossal eléggé felhúztak a múlt hónapban. Egy Injustice 2-vel vagy Street Fighter V-tel ki tudnának engesztelni. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232867) hombre[EU] válasza .LnB (#232866) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Crash trilogy

Life, Uh, Finds A Way

(#232868) .LnB válasza hombre[EU] (#232867) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor már inkább a CTR. A gyerkőc biztos örülne neki.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232869) sasa134


sasa134
addikt

Tervezi vki a Gods & Monsters megvételét megjelenéskor (feb 25) ? Nem nagyon volt téma a topicban es nincs is nagy buzz a játék miatt, de sztem ígéretes (Zelda) klón lehet.

Avanti Roma

(#232870) gyuromoj válasza sasa134 (#232869) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szerintem az el lett csúsztatva a többi Ubi játékkal a nextgen miatt. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#232871) .LnB válasza sasa134 (#232869) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

gyuromoj írja jól: [link]

Mondjuk nem a nextgen miatt lettek eltolva, hanem mert a Breakpoint buktájakor rájött az Ubi, hogy a nép már nem eszi a szutyok *****kat. Ezért egy kicsit több kreatív időd ölnek a következő játékaikba.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232872) hombre[EU] válasza .LnB (#232868) üzenetére


hombre[EU]
veterán

túl friss plusszba

Life, Uh, Finds A Way

(#232873) Bencus88 válasza .LnB (#232866) üzenetére


Bencus88
nagyúr

egyértelmű, Black Flag! :D

Tuti nem adnak még crasht sajna, majd gen váltáskor, beszórják a legtöbb ilyen ps4 gamet.

Esetleg UC4 még simán lehet.

[ Szerkesztve ]

(#232874) sasa134 válasza gyuromoj (#232870) üzenetére


sasa134
addikt

huuupsz, gugli találatok még feb 25-ről írtak, ehh, akkor ez egyelőre akkor nem aktuális :(

Avanti Roma

(#232875) ldave válasza .LnB (#232866) üzenetére


ldave
félisten

Sose húzd fel magad PS+ játékokon. Nem vezet az sehova.

A Slime draws near! Command?

(#232876) .LnB válasza ldave (#232875) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, annyira nem. Csak be se tettem a libary-ba. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232877) #09990144 válasza sasa134 (#232869) üzenetére


#09990144
törölt tag

Szerintem az a játék annyira lesz Zelda szerű, mint amennyire Witcher szerűek az új Assassin's Creedek.

(#232878) oriic válasza .LnB (#232866) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kecskeset probaltad amugy? Mert ideig oraig nagy poen. :D Nem veletlen h meg MMO is keszult belole. :D

Live-Die-Respawn

(#232879) .LnB válasza oriic (#232878) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Necsináldmár, pont te. Mert ha én vagyok hüle az normális, de te ne.. Olvass vissza. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232880) sasa134 válasza #09990144 (#232877) üzenetére


sasa134
addikt

Elsősorban a kinézetre gondoltam, a képi világa teljesen hasonló - másról meg úgysem tudni még sokat.

Avanti Roma

(#232881) .LnB válasza #09990144 (#232877) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem: Az Ubisoftnál nem dolgozik (egy csapatnyi) olyan ember, akik képes lenne letenni az asztalra egy Zelda BotW szintű játékot. Vagy a vezetőség ennyire elnyomja a kreativitást, ami a dokumentumfilmben azért látható.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232882) dvd24


dvd24
senior tag

Én reménykedem, hogy a lassan már állandóan akciós Resident Evil 7 jön majd ps plusba. A nemsokára érkező RE3-Remake miatt még lenne rá apropójuk is.

(#232883) erahurka válasza .LnB (#232866) üzenetére


erahurka
félisten

A kecskés cucc pedig elég vicces egy darabig. Én ki is platináztam :C A másik játék meg az Uncharted trilógia volt, az azért nem rossz egy havi PS Plus áráért.

(#232882) dvd24: Annak én is örülnék! :Y

[ Szerkesztve ]

(#232884) .LnB válasza erahurka (#232883) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezért is írtam, hogy a kecskés nem tetszett. Az Uncharted teljesen oké. Még úgy is, hogy már végigjátszottam mindet korábban.
Vicces...ha röhögni akarok akkor idejövök és elolvasom ultranyinnyó kommentjeit... ;]

Én a gyíkemberes Divinity: OS2-re se húznám a számat. :U :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232885) nemorino válasza .LnB (#232871) üzenetére


nemorino
tag

Ez így van, 2019 sikertelen év volt a Ubisoftnak. A Division 2-t júniusban féláron tudtam megvenni, a Breakpoint már egy hónapon belül komoly akcióval volt kapható. A Division 2-ben azt láttam, hogy rengeteg tartalmat akartak adni, de nem tudtak igazi sztorit, karaktereket rakni alá. Kaptunk egy igen tisztességesen felépített digitális posztapokaliptikus Washingtont, ahol a térképen rengeteg feladat villog, csak néhány óra alatt belefárad az ember, se célja, se haszna nincs az egésznek. Azoknak tetszhet igazán, aki csak darálni akarnak, nekem nagyon kiábrándító volt a játék, visszalépésnek éreztem az elsőhöz képest is. A Ubisoft elment ebbe a még nagyobb térkép, még több tennivaló irányba (az Odyssey is ilyesmi volt, de legalább volt története, azt az érzést adta, hogy van valami célja a dolognak), láthatóan nem hozott sok sikert nekik. Én általában védem őket, de tényleg ideje átgondolni az irányt.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#232886) Tatyla válasza .LnB (#232884) üzenetére


Tatyla
őstag

Akkor nézz be néha az SG PS4 topikba :DD :U

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#232887) .LnB válasza Tatyla (#232886) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sehol máshol nem olvasok magyar komment szekciót. Mert az már inkább sírást vált ki belőlem. :) (Exkluzív szerződésem van a PH!-val, hogy csak itt rontom a levegőt, mint Ninja-nak a Mixer-rel. Csak én több pénzt kaptam értem. :D)

(#232885) nemorino
Azért jól esik az a kevés eset, amikor egyetértetek velem, és még szépen ki is fejtitek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232888) ManUnited válasza wierra (#232862) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Ettől még ugyanúgy nem lesz elképzelésünk hogy mit kezdjünk a labdával, sem értelmes vagy bármilyen labdakihozatali sémánk, de persze, Pereira után nagy upgrade lesz. Mondjuk ki nem lenne az? :)

(#232889) ldave


ldave
félisten

Disintegration Closed Beta — New Gameplay Today Live

Nekem ez alapján ez nem igazán jön be.

A Slime draws near! Command?

(#232890) .LnB válasza ldave (#232889) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt már az E3-as bemutatónál elengedtem. Neked még az alapján tetszett?
Ha nem veszem figyelemben a játék dizájnt, ami nem jön be. Akkor is elhalna nálam azzal, hogy dög lassú a gameplay.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232891) ldave válasza .LnB (#232890) üzenetére


ldave
félisten

Inkább csak érdekelt, hogy mi lesz belőle.

A Slime draws near! Command?

(#232892) .LnB válasza ldave (#232891) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sikeres lesz mint a Hawken és a LawBreakers volt. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232893) sxxorp válasza erahurka (#232883) üzenetére


sxxorp
őstag

Az első Uncharted-et tegnap fejeztem be. Élvezhető volt, számomra alapvető negatívumokkal. Jó volt a történet, helyszínek, karakterek. Viszont ezekkel számomra nem igazán illett össze a sűrűn generikus lövölde jellegű játékmenet (a zombik beerőltetése sem jött be), és a szándék, hogy bővebb tartalom helyett ezen a rövid kalandon akarnának többször végigfuttatni, amihez nagy kedvem nincs.
Valószínűleg a későbbi részek jobbak, így együtt a 3 teljesen OK élmény lesz.

(#232894) .LnB válasza hombre[EU] (#232867) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most olvasoma hírt, hogy a Spanyol YT csatorna erősen utalt a CTR-re. Azt hittem tippelsz csak. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232895) Wesder válasza .LnB (#232866) üzenetére


Wesder
félisten

Ingyen van és még panaszkodsz? Az szép.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232896) .LnB válasza Wesder (#232895) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs ingyen. De ha ingyen lenne is panaszkodnék. Főleg a decemberi után valami jobbat vártam. Éhezik a család, csakhogy ki tudjuk fizetni a Plus-t, aztán adják ezt a kecskéset... :(
:D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232897) erahurka válasza sxxorp (#232893) üzenetére


erahurka
félisten

"a szándék, hogy bővebb tartalom helyett ezen a rövid kalandon akarnának többször végigfuttatni"

Ezt mire érted?

(#232898) ProEvoFan válasza .LnB (#232866) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Watch Dogs vagy a második része. :)
Szerintem Ubisoft játék lesz.
...várjál, a Doom (2016) is esélyes...

[ Szerkesztve ]

(#232899) Wesder válasza .LnB (#232896) üzenetére


Wesder
félisten

Ja hogy a jàtékokért fizeted a Plus-t, és nem az extra szolgàltatàsok miatt. Akkor tényleg nincs ingyen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232900) ldave válasza Wesder (#232899) üzenetére


ldave
félisten

"extra"....

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.