Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#232201) Bad Pritt válasza sxxorp (#232195) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Everybody's gone to the Rapture.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#232202) ldave válasza sxxorp (#232199) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Last Guardian: igen, körülményes tud lenni a játék sokféle szempontból, de ha valaki kedveli a hangulatos játékokat, a környezet vezérelte történet mesélést, érdemes egy esélyt adni neki. Számomra meghatározó élmény, beleértve az ámulatba ejtő jeleneteket és a frusztációt is :)

A Slime draws near! Command?

(#232203) Moby válasza ldave (#232197) üzenetére


Moby
addikt

Rime-nak két befejezése van, az egyik egy drámai, megrázó befejezés. Egyébként maga a játék is sok helyen inkább ijesztő. Nem igazán gyereknek való az, bármennyire azt súgja a pegi rating.

(#232204) Wesder válasza .LnB (#232200) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom mennyire kell szobanövénynek lenni ahoz hogy valaki még mindig ne értse, vagy furànak tartsa hogy az MS PC-re is kiadĵa a jàtékait, ami a sajàt platformja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232205) Big_Boss


Big_Boss
aktív tag

PS Europe FB oldala alapján holnap kapunk egy új Nioh 2 trailert.

(#232206) .LnB válasza Wesder (#232204) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem értjük mi, és a podcastben is értik, ki is fejtik. Igazából a felháborodás vicces, amit az szül ha valaki lemeri vonni a következtetéseket ezek után a lépések után. Mondanak ők is, az "Xbox-os szívnek" igen fájó konklúziókat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232207) Wesder válasza .LnB (#232206) üzenetére


Wesder
félisten

Az, xbox-os szív... Kàr volt vàlaszolnom is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232208) .LnB válasza Wesder (#232207) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sikerült ismét a lényegre tapintanod. Írjam le, hogy minden szaron, a legapróbb kritikán, véleményen is képesek vagytok hisztizni?! Ez így jobb?

Mondjuk te nem hisztizel. Hanem inkább jössz azzal, hogy a PS-esek meg hirtelen milyen fontosnak tartják a visszafele kompatibilitást, eddig meg csak szarozták. A másik kedvenc témád pedig, hogy ha egy PS ex cím megjelenik más platformra is, akkor a PS-esek ki vannak magukból kelve, mert irigyek. Csakhogy ilyenre ebben a topikban nem emlékszem, hogy lett volna példa. De te mégis minden sarkon ezt hangoztatod.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232209) S e t h válasza .LnB (#232200) üzenetére


S e t h
nagyúr

Komálom őket, nem kicsit a humoruk, de az objektív közeli, nem részrehajló meglátásaik miatt is.
Sajnálom hogy ritkán ülnek össze így együtt.
Remélem ma vagy holnap végig tudom hallgatni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#232210) S e t h válasza sztanozs (#232198) üzenetére


S e t h
nagyúr

Na az a game, apám, betojás.
Gyerek megőrül érte és hirtelen azt vesszük észre, hogy mindenki ott ül körülötte drukkolunk neki meg a libának. :)
Nincs egy giga (ez a liba, bocsánat), de az ötlet óriási. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#232211) Moby válasza .LnB (#232206) üzenetére


Moby
addikt

Ki mit akar meghallani. Tretton mindenestre óvatos. Pedig neki azért lehet lövése a dolgokról ;)

(#232212) .LnB válasza Moby (#232211) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na de ő se a Microsoft-ot említi fenyegetésnek a Playstation-re nézve.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232213) zojjektum


zojjektum
senior tag

[Rghbudapest] szervizzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Megbízható anyagokkal dolgoznak-e, ne kelljen egy hét múlva ismét szétszedetni valaki mással. Holnap vinném a promat pasztáztatni és szimpatikusnak tűnik, hogy megvárható a masina, de ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata szívesen fogadnám. Köszönöm

(#232214) .LnB válasza S e t h (#232209) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sasa-t csípem a legjobban. Szinte mindig egyezik a véleményünk, meg nagyon sok dologról ugyan azt gondoljuk. Őt már azóta csípem, mióta a PC Guru-t olvasom (és elkezdett írni ott). Stöki-t is onnan ismerem, Grath-et is. De ő lehúzta az RDR2-t.... :O :D Azt én nehezen emésztettem meg. :)
Mazur-t nem ismertem régen, nem igazán olvastam Gamestar-t. Imi egyik Unlimited videójában volt vele interjú. Ott nagyon meglepődtem, hogy milyen szimpatikus ő is.
És nagyon sajnálom, hogy ők már nem írnak játékteszteket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232215) Moby válasza .LnB (#232212) üzenetére


Moby
addikt

Nem egyedül őket. De jelentős szakadék tátong aközött, ahogy a sony és a sony fanboyok látják a microsoftot a mostani helyzetben. Ők 13-ban azzal buktak, hogy nem úgy csinálták, mint a sony. Ma-holnap azzal jöhetnek vissza, ha nem úgy csinálják, mint a sony. A ps4 rajongók meg közben abba akarják belelátni, hogy megdöglenek, mert nem úgy csinálják, mint a sony. Közben meg az xbox fennmaradásának a kulcsa ez.

(#232216) Zoleee83 válasza .LnB (#232208) üzenetére


Zoleee83
addikt

Engedd el, én is le lettem szobanövényezve az átlagvásárlóval együtt, meg voltam már Psfanboj is. Mindezt egy PS topicban, mert megírtam a véleményem, pedig használtam már zikboksztot' is. :D

(Egyébként meg fusson a zöldeknél is a szekér, mert a verseny a játékosnak jó, minél több jó játék van annál jobb... :K )

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#232217) Wesder válasza Zoleee83 (#232216) üzenetére


Wesder
félisten

Nem te lettél szobanövényezve, hanem te nézted annak az àtlag vàsàrlókat. De mindegy, hagyjuk is...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232218) Zoleee83 válasza Wesder (#232217) üzenetére


Zoleee83
addikt

Akkor olvasd el még párszor légyszives, a kolléga is megpróbált segíteni, vagy kérj meg valakit aki tudja értelmezni az írott szöveget, mert nem azt írtam. :U

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#232219) S e t h


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#232220) .LnB válasza S e t h (#232219) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232221) Wesder válasza Zoleee83 (#232218) üzenetére


Wesder
félisten

Mondtam hagyjuk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232222) Zolibacsi88 válasza S e t h (#232157) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Tiszta jó, hogy itt is vannak hallgatóik! Kedvelem nagyon őket, szinte mindig kinyúlok az elborult Top10-es listákon aminek csak “akármi” van a nevében, meg xy betűvel kezdődik. :DDD

(#232223) Wesder válasza S e t h (#232219) üzenetére


Wesder
félisten

Semmi baj nem volt azzal hogy a Microsoftot "bàncsàk".

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232224) Zolibacsi88 válasza .LnB (#232214) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Ahogy írod, Sasa az egyik legjobb “veleményező” ilyen szinten. És imádom mikor vendég, pláne Mazurral :DD

(#232225) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#232226) Bad Pritt válasza oriic (#232225) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lol, itt a Resident Evil 8, amiről annyit pletykáltak!

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#232227) oriic válasza Bad Pritt (#232226) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD Tökéletes reakció.

Live-Die-Respawn

(#232228) .LnB válasza oriic (#232225) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha jól értem, bár most csak gyors ránéztem erre a Playstation Talents "program"-ra. Ezt a játékot egyetemisták dobták össze. Ez egy Spanyol kezdeményezés. Szóval ilyen szemmel tessék nézni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232229) hombre[EU] válasza Moby (#232211) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A nextgen végére (5-6-7 év múlva) az Xbox "több kijelzōn" lesz,mint a Playstation, én ezt biztosra veszem. A PS ott qrhatja el,hogy elkezdi üldözōbe venni/megtartani az elōnyt, mert ehhez nincs meg az erōforrása. Inkább legyen egy túlárazott (aka apple nintendo) platform,de tartsa meg a "jószokását" ami:rengeteg stílusban,kiváló first-second-third party exkluzívok.

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#232230) gamegod


gamegod
senior tag

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#232231) sxxorp válasza Bad Pritt (#232201) üzenetére


sxxorp
őstag

Oh, ez nagyon szép, nagyon érintőlegesen hallottam róla..., köszönöm! Hm, most nézem, még jó áron is adják most!
Idave: felkerült a kívánságlistára, de hátrébb :)
zojjektum: érdekes, első blikkre nem a legbizalomgerjesztőbb elnevezés (az Xbox360 rgyik hackelési fajtája az RGH, de lehet, hogy itt másból jön)

(#232232) saelin


saelin
veterán

Hopp, most jött a notification, hogy Netflixen elérhető a Ni No Kuni film (anime/rajzfilm).

1 részes, 1h 47m
Van magyar felirat is akit ez érdekel.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#232233) oriic válasza saelin (#232232) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tegnap néztem, jó lett, kár hogy film és nem sorozat.

Live-Die-Respawn

(#232234) hhenry válasza gamegod (#232230) üzenetére


hhenry
őstag

2 hónapja adtam el 5 ért ezek szerint még időben

(#232235) Carlos Padre válasza .LnB (#232208) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hagyd, teljesen más szubkultúra, kívülről nehéz megérteni. Minap azon problémáztam, hogy egyik este megláttam game passban a Ninja Theory új játékát, gyorsan beraktam letöltésbe, gondoltam megnézem milyen. Másnap indítanám, hibaüzenet, a szokásos, amitől nem leszel okosabb. Nagynehezen megtaláltam a storeban eldugva, hogy majd csak márciusban fog megjelenni. Kiderült, hogy az csak egy 100 megabájtos placeholder. Ami letölthető. És nem csinál semmit, csak hibaüzenetet dob fel. Annyiban maradtunk, hogy én vagyok a hülye amiért nem értem miért van ez így teljesen rendben.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#232236) Wesder válasza Carlos Padre (#232235) üzenetére


Wesder
félisten

Mondtam màr hogy olyan mint a Pre-Order. Nem nehéz megérteni, csak nem akarod.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232237) Carlos Padre válasza Wesder (#232236) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csak hogy értsd :
A. Ez így hülyeség, ne rakják fel ha nem elérhető
B. Egy 100 kilobyte-os ikon is meg tudja csinálni
C. És ez már tényleg csak fanszőrhasogatás, sehol nincs jelezve, hogy ne tölts le, mert ez csak egy semmire nem jó placeholder, ami tök feleslegesen foglalja a helyet a gépeden és a storeban.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#232238) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt a lényeg!
MLB The Show 20 Gameplay trailer: [link]

Nyilván megcsinálták Soto hülye at bat mozgását. :)
A trailer végén pedig feltűnik Big Papi és Mariano Rivera.
Amúgy elsőre nem látok nagy változást. Max a fielding-ben.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232239) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Life, Uh, Finds A Way

(#232240) Wesder válasza Carlos Padre (#232237) üzenetére


Wesder
félisten

Ha megveszed, akkor meg a Ready to install-ban foglalja a helyet... Nem mindegy?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232241) saelin válasza hombre[EU] (#232239) üzenetére


saelin
veterán

Kit érdekel! Nekünk a játék kell! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#232242) hombre[EU] válasza saelin (#232241) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szúún :)

Life, Uh, Finds A Way

(#232243) BBUN52


BBUN52
tag

Üdv mindenkienk!

Lehet kicsi off topic a kérdés, de TV ügyben tudnátok javasolni?
Főleg PS4 menne rajta (valamint 720p 1080p filmek, sportműsorok rendes kábleről).
Ki mit használ, ki mire esküszik, kinek milyen problémia vannak, ki miről hallott?

Köszi mindenkinek!

(#232244) Def26 válasza Wesder (#232240) üzenetére


Def26
félisten

te valahogy mindig kierőltetsz egy kis boxos mókázást a ps topikban. :D nem mintha ez most engem zavarna, de csodálom, hogy nem raktak még ki a topikból. mákkod van, na. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#232245) RangerFox válasza BBUN52 (#232243) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

(#232246) Wesder válasza Def26 (#232244) üzenetére


Wesder
félisten

Nana, én PC miatt szóltam, mert nem értem az értetlenkedést. De màr elengedtem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232247) syler123


syler123
veterán

Emlékszik valaki hogy a January Sale-ben a Days Gone mennyibe került? Magyar store-on jól emlékszem hogy 6eFt volt? Mikor szokott lenni a januárihoz hasonló leárazás? Eddig a lemezes játékok híve voltam, de veszek jó áron feltöltőt, ha hirtelen meglátok valami jó akciót a keresett játékaimra, akkor meg tudjam venni még kedvezőbben.

(#232248) #09990144 válasza syler123 (#232247) üzenetére


#09990144
törölt tag

Pspricesen vissza tudod nézni, mikor mennyire volt leakciozva egy játék. 8990 Ft volt a januári akcióban. :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#232249) Moby válasza syler123 (#232247) üzenetére


Moby
addikt

(#232250) syler123 válasza #09990144 (#232248) üzenetére


syler123
veterán

Köszi, ezt nem tudtam.

Akkor az sok :D Nem tudom honnan rémlett, lehet csak az alza miatt, mert ott tuti annyi volt. Akkor így annyira nem nagy biznisz a feltöltő. 15eFt-os feltöltőt 12-ért adnak, de akkor még így is drágább minden, mint a lemezes (akár használt).

Moby: :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.