Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281798) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

MLB The Show 24 Digital Deluxe Edition (PS4, PS5)

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#232301) Moby válasza Xaels (#232297) üzenetére


Moby
addikt

Azt mondod logikus kijelzőt tenni egy olyan eszközre, ami végeredményben egy kijelzőben végződik, és anélkül nem is igen lehet használni? :DDD

(#232302) Deck válasza markknight (#232299) üzenetére


Deck
titán

Haszontalan? Max számodra. COD-hoz és FPS játékokhoz tökéletes lesz. Nem hiába mennek úgy a Scuf és társai..

PS5

(#232303) Deck válasza Xaels (#232298) üzenetére


Deck
titán

Valaki aki érti is.. :C

PS5

(#232304) Xaels válasza Moby (#232301) üzenetére


Xaels
félisten

Azt mondom így mindenféle külső dolog nélkül használható, nem kell külön sw-t írni PS-re meg PC-re. Játék közben nem kell kilépni profil vagy beállítás váltáshoz. Ott a C40-em, ahhoz, hogy új profilt csináljak rá kell dugnom PC-re ami kényelmetlen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#232305) nemorino válasza Tuomas (#232295) üzenetére


nemorino
tag

Én az L2-R2-t akarom rajta használni, hogy gyorsabban lehessen használni, rövidebb úton lehet lenyomni, mint a ravaszokat meghúzni. Szerintem elsősorban a kompetitív online játékokban érdekelt játékosok fogják vásárolni. Ha makrókat is lehetne rá programozni, akkor nyilván hasznosabb lenne, de pvp-ben talán már túl nagy segítséget jelentene.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#232306) Tuomas válasza nemorino (#232305) üzenetére


Tuomas
addikt

nemorino, BigBoss91 és Xaels
Aha, értem, köszi mindhármótoknak.

We were here

(#232307) erahurka válasza nemorino (#232305) üzenetére


erahurka
félisten

Nem lenne gond a ravaszokkal sem, ha nem lenne akkora üresjárat az elején meg a végén. Autós játékban hányszor hittem már, hogy kicsit elengedtem a gázt, közben végig fullnak érzékelte. Xbox kontroller ugyanez, csak a nagyobb ravasz miatt még könnyebben megtéveszt.

(#232308) kisÁdi válasza erahurka (#232307) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Legtöbb játéknál azért be lehet állítani a trigger response-t meg a curve-t, hogy mekkora erőhatásra, útra kezdjen el reagálni a ravasz.

Más: Játszik valaki úgy, hogy a játékok többségét rendesen nagy TV-n játssza, de mondjuk FPS-re átvált egy kisebbre, vagy esetleg monitorra? Pusztán kíváncsiságból. COD-ban például nekem hatalmas előnyt jelent, ha kisebb kijelzőn játszom, mivel ilyenkor mindig rohadt közel ülök.

(#232309) Peace válasza kisÁdi (#232308) üzenetére


Peace
nagyúr

Vissza nem ülnék a monitor elé semmi pénzért! Elkényelmesedtem az elmúlt 1,5 évben. :DDD Nem is játszom online lövöldét mondjuk, csak single játékok. Mondjuk Destiny 2 új kieggel bohóckodtam, de az megint más, mint egy brutál competitive lövöldözős játék. Ott 50 centiről feszülnék rá és kiakadnék, ha nincs meg a 144 FPS!!!! :P

(#232310) Deck válasza kisÁdi (#232308) üzenetére


Deck
titán

COD-ot énis csak monitoron játszom, minden mást TV-n :K

[ Szerkesztve ]

PS5

(#232311) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Féláron van az egy hónapos Plus 31.-ig

Life, Uh, Finds A Way

(#232312) Moby válasza Xaels (#232304) üzenetére


Moby
addikt

De miért kellene ehhez kábellel rádugni a ps4-re? :) Lehetett volna ezt implementálni pont ugyanúgy, ahogy a kontrollerbe dugott füles hangerejét is a tévén állítod (sok egyéb funkció mellett).

(#232313) F-ECT$ válasza markknight (#232299) üzenetére


F-ECT$
titán

Kényelmesebb lehet a játék: igen. Jobb lehetsz miatta: igen.

Szóval én azért megvárnám az első valós reakciókat.

Dive ever, work never.

(#232314) Tuomas válasza Moby (#232312) üzenetére


Tuomas
addikt

Ezzel mélységesen egyetértek egyébként, a sony gold, platinum, stb füleseket is egy alkalmazással lehet testreszabni.

We were here

(#232315) KaitouP válasza Deck (#232310) üzenetére


KaitouP
veterán

Tudja a csávó hogy mi a jó. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#232316) Nescafé


Nescafé
őstag

Van ugye cod mw 2019 frissítés, valamit elrontottak mert ezt a spec ops pack-ot mindig leszedi, hiába szeded le megint szedi ha elinditod a multiplayert.

 iPhone 15 , Garmin Fenix 7 Pro Solar

(#232317) hombre[EU] válasza Deck (#232310) üzenetére


hombre[EU]
veterán

remélem crt-n,nem gagyi lcd-n :)

Life, Uh, Finds A Way

(#232318) Deck válasza KaitouP (#232315) üzenetére


Deck
titán

:C :R

PS5

(#232319) nitro16


nitro16
senior tag

Srácok ha eladom a kontrollerem akkor van valami teendőm itthon vele? Gondolom az új tulaj kábelal ráköti a ps4-re és párosítja és kész?. köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#232320) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#232321) Deck válasza Nescafé (#232316) üzenetére


Deck
titán

Szüneteltesd, mást nem tudsz addig amíg javítják a dolgot. Sok hiba lett tegnap a frissítéssel.

PS5

(#232322) .LnB válasza Deck (#232302) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudjuk nagyon jól, hogy egy Spray-t, és egy emote-ot fogsz rábindelni COD-ban. És ezért kiadsz rá 30€-t. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232323) Big_Boss válasza nitro16 (#232319) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Nincs teendőd, max nyomhatsz egy resetet.

(#232324) Deck válasza .LnB (#232322) üzenetére


Deck
titán

Ne buktass már le.. :DDD ;]

PS5

(#232325) RangerFox válasza .LnB (#232264) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, tegnapelőtt egész nap azzal játszottam. :D Továbbra is előfordult, hogy beragadt a matchmaking, de ha kiléptem és újra elkezdtem keresni, akkor ahogy te is írtad, 1 percen belül talált játékost. Leaverek minden második meccsen vannak sajnos... De ha belegondolsz, akkor ugyanannyiszor van a te csapatodban leaver, mint az enemy teamben, így végül is fair...

(#232326) Moby válasza Tuomas (#232314) üzenetére


Moby
addikt

Nem feltétlenül kellene ehhez alkalmazás sem. A rendszerUI-ba bele lehetne építeni, mégiscsak egy gyári kiegészítőről van szó. A move kontrollerekhez, vagy a VR headsethez sincs külön app, benne van a rendszerben, pedig hát azok is opcionális kiegészítők.

(#232327) .LnB válasza RangerFox (#232325) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért jobban örülnék ha egy leaver se lenne (a játék topikjában leírtam, én nagyon keményen büntetném ezt).
Nyomom én is a jáékot ha tudom. Ki akarom maxolni a Battle Pass-t. De szerintem simán menni fog, mert már 20-as, és 35 a max.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232328) Xaels válasza Moby (#232326) üzenetére


Xaels
félisten

De azokat nem tudod mással használni. A DS4-et PC-vel vagy akár telefonnal is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#232329) markknight válasza Moby (#232301) üzenetére


markknight
veterán

Miért lesz tökéletes fps játékokhoz? Megnéztem, nem ilyet használ a csávó, köze nincs a ps-es kacat megoldásnak ahhoz.

(#232313) F-ECT$ : Tényleg kényelmes két durung ott a dualshock látszik valaki nem fogott xbox elite controllert :D De nem baj, páran azért megették a sony marketingjét

[ Szerkesztve ]

(#232330) Tuomas válasza Xaels (#232328) üzenetére


Tuomas
addikt

A fülest is lehet, csak az "extra" funkciók nem érhető el vele (hangzáskép vagy mi a szösz).

We were here

(#232331) markknight válasza markknight (#232329) üzenetére


markknight
veterán

dualshockkon, *

(#232332) Xaels válasza Tuomas (#232330) üzenetére


Xaels
félisten

A platinumot telefonnal nem lehet csak kábellel, kb az összes extráról lemondva.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#232333) Tuomas válasza Xaels (#232332) üzenetére


Tuomas
addikt

Telefonnal nem, de úgy tudom, PC-n működik az adapter. De lehet, hogy ez fals, mert nem próbáltam még ki csak mintha korábban (pár éve) itt valaki mondta volna.

We were here

(#232334) Xaels válasza markknight (#232329) üzenetére


Xaels
félisten

Ott vannak független tesztek, 1-et linkeltem is. Az X elite kontroller vagy bármelyik custom amin ezek a gombok beépítve találhatóak nem 30$-ral kerülnek többe mint egy DS4.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#232335) markknight válasza Xaels (#232334) üzenetére


markknight
veterán

Casual szintre megfelel, persze. De pro multiplayerhez kevéske, már az árából meg a formájából is látszik.

(#232336) Deck válasza markknight (#232335) üzenetére


Deck
titán

Na az újabb megmondóember.. :DDD
Miért, kell ennyi hülyeség írni?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#232337) markknight válasza Deck (#232336) üzenetére


markknight
veterán

Hülyeség? Bocs, de ezek tények. Így ebben a formában ennek a terméknek nem lenne szabad léteznie, de a Sony szeretne még kis pénzt szerezni. Olvasom itt a hozzászólásokat, de az L2 R2 rárakása se értelmes, mivel létezik olyan beállítás a játékokban, hogy deadzone stb.

[ Szerkesztve ]

(#232338) Wesder válasza markknight (#232337) üzenetére


Wesder
félisten

Semmi gond nincs azzal a 2 gombbal. Sajnàlod a Sonytól a pénzt he?:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232339) Moby válasza Xaels (#232332) üzenetére


Moby
addikt

A platinum hangképéhez nem kell kábel. Csak a goldhoz. Platinumot fel lehet programozni wireless is.

/az igaz, hogy ezeket lehet ps4-en kívül is használni, nade ne ez legyen már az elsődleges szempont egy ps4 eszköz tervezésénél, hogy mihez lehet még használni :) Telefonhoz ilyet senki nem fog használni, a pécés felhasználás meg a lőtéri döglött kutyát nem kéne, hogy érdekelje :)

[ Szerkesztve ]

(#232340) markknight válasza Wesder (#232338) üzenetére


markknight
veterán

Te könnyen beszélsz, mert te bármikor bekapcsolod az Xbox Elite controllert, aztán kánaán, nekünk meg Sony fronton ilyen agyament dolgokkal kell beérnünk :D

[ Szerkesztve ]

(#232341) S e t h válasza Deck (#232336) üzenetére


S e t h
nagyúr

Miért, kell ennyi hülyeség írni?

Tarzan szereti Jane.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#232342) Deck válasza markknight (#232337) üzenetére


Deck
titán

Ezek tények? Nem, nem azok. Előre fröcsögsz rá mikor az összes teszt imádta és facebookon, twitteren akik már megvették és HASZNÁLTÁK azok is szeretik.

"Casual szintre megfelel de pro multiplayerhez kevéske"
Ne nevettess.. Vagy te azon a szinten játszol nem? Van pro játékos is aki alap ds4-el játszik. Ez meg +2 nagyon hasznos gomb hátra ahol ott van az ujjad alapból és amitől sokkal kényelmesebb lesz az egész és jobban lehet használni ergo így jobb is leszel hisz tudsz olyan kombinációkat nyomni amit eddig nem tudtál.. Nem hiába mennek a méregdrága scuf kontrollerek, stb. Azoknak az ára 60k pedig egy módosított ds4.. Sőt, sok közülük pár hónapig bírja.. Ugyanúgy van rajta hátul extra gomb és ennyi.. (vagy a módosítások hogy legyenek extra gombok vagy a többi megoldás de egyik sincs 30$ dollár alatt, sőt...)
Vagy minél drágábbat veszel attól leszel igazi pro mi? Vagy mikell ahoz, hogy pro-n tudjak multiplayerez-ni? :U

[ Szerkesztve ]

PS5

(#232343) Deck válasza S e t h (#232341) üzenetére


Deck
titán

Telefonról írok, előfordulhat hogy elgépelek valamit. Ez van. Ha nem tetszik ne olvasd.
Vagy most jobban alszol, hogy kiemelted?

PS5

(#232344) .LnB válasza Deck (#232336) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kell az, mint Trabantba a chip tuning. ;]

De felőlem aztán használja aki akarja. Engem ugyan nem zavar. Ugyanis...
Ha valaki megkérdezne engem, hogy ugyanmá' LnB te mit gondolsz ezekről a kiegészítőkről, perifériákról? Akkor elmondanám neki, hogy az összes ilyen drága kütyü mint a Nacon, Hori, Razer kontroller is. Kimeríti nekem a "szarnak egy pofon" fogalmát. Ugyanis, én nem tudok elmenni az mellett még mindig, hogy ez a kontrollerrel, komolyan gondolt, multiplayer FPS-ezés, olyan mint a guminővel **szás. Én is játszok multiplayer játékokat, de annyira nem tudom komolyan venni annyi év PC-s kompetitív játék után hogy csak csuda.. :) (Annyira tudom komolyan venni, hogy azért ne rontsam el a saját, és mások játékát, és törekszem a győzelemre. Ennyi)
Nem, hogy akár 50-60 ezer forintokat költsek kontrollerekre, kiegészítőkre. (Jó tudom, hogy ez a kis izé csak egy 10-es). Konzolon van "multiplayerecske", PC-n meg a komoly multiplayer. Aki meg komolyan akar multizni, az menjen PC-re. A legalja meg ugye az aki egér+bill-t használ olyan konzolos multi játékokban amik nem támogatják. Egyrészt csalás, másrészt meg gyík aki ezt megteszi. Mert ne a kontrolleresek ellen keménykedjen, hanem húzzon PC-re. Viszont nem is foglalkozok ezzel játék közben. Nem figyelem, hogy ki lehet az aki egeret használ.

Na ez most csak kijött belőlem. Nem neked szólt. Csak ha megkérdezné valaki, hogy mit gondolok... :DDD

(#232342) Deck
Van pro játékos is aki alap ds4-el játszik.

Nem, nincs olyan játékos. Egy jó konzolos játékos, sose lesz pro játékos. Pro mint professzionális játék az nem konzolon zajlik. Szeretném bemutatni neked a konzolos pro játékosokat: [link] Ez a szint.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232345) Deck válasza .LnB (#232344) üzenetére


Deck
titán

A COD-nak pl mégis PS4-en van a legnagyobb tábora... Vannak a klánok, csapatok ,versenyek stb.. Mind kontrollere.. Tehát lehet kontrollerel jól játszani, attól hogy valakinek nem megy, nem kell azt mondani, hogy nem lehet. Egyáltalán nem nehéz. PC-n biztos izgalmas a multi a wall hack, aimbot társai mellett.. De mégis pc-n halnak ki a multik mindig.. :DDD
Gyári kontroller akcióba 13k + ez a kiegészítő 10k mondjuk vs scuf és társai 60k.

Utolsó bekezdésedre inkább nem is reagálok.. :U

[ Szerkesztve ]

PS5

(#232346) Wesder válasza markknight (#232340) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, de az 100€ volt, nem 30. Ràadàsul a pedàlokat nem is hasznàlom, mert szàmomra kényelmetlen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#232347) .LnB válasza Deck (#232345) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért barátom, mert a COD egy sz*r játék. Egyszerűen a komoly kompetitív esport szcéna figyelembe se veszi. Mert alkalmatlan a komoly, versenyszerű játékra. Ezért csak konzolos bohóckodás szinten lehet csak eladni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#232348) Deck válasza .LnB (#232347) üzenetére


Deck
titán

Ezen csak nevetni tudok :C
Bezzeg a Ubisoft R6S-e mi? ;]

PS5

(#232349) markknight válasza Deck (#232342) üzenetére


markknight
veterán

Most erre mit mondjak? Kevered a szezont a fazonnal. A pro controllerek nem azért pro controllerek mert van hátul kettő vagy négy extra gomb. Pont ahogy lnb írta, trabantba chip tuning.

LnB: Hehe, vannak pro controlleres játékosok, például ő: [link] Tournamentekre jár és a PC-seket szivatja xbox controllerrel.

[ Szerkesztve ]

(#232350) Mike válasza markknight (#232329) üzenetére


Mike
veterán

miért nem veszel egy xbox elit kontrollert nyafogás helyett? el vagy tőle tiltva? anyu otthon eltöri a karodat?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.