Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#259101) Mike válasza KoNZoLik@ (#259082) üzenetére


Mike
veterán

Nem mindenkinek van végtelen ideje. Sőt munkával többet lehet keresni mint a játékban. Akár itt, akár a gta-ban.

(#259102) erahurka válasza marilllyo (#259100) üzenetére


erahurka
félisten

DLC nem kell a platinához, azokkal én sosem törődöm.

Szerintem mind nehéz kategória amúgy a Riddler hülyeségek miatt.

(#259103) Mike válasza saelin (#259068) üzenetére


Mike
veterán

Hehe, save file beleirogatás... Régi szép idők amikor a civil.sve fileban írtam át hexeditorral a pénzem

(#259104) marilllyo válasza erahurka (#259102) üzenetére


marilllyo
veterán

Én mindig rámegyek, és rendszerint egyébként a DLC-k között van a legnehezebb feladat...
Pl. az első platkóm az az NFS 2015-volt... full puding az egész. A dlc-k között viszont van egy legendásan nehéz trófi, amihez nem volt kedvem. Ezen kívül még a Battlefield Hardline nincs ki "dlc-zve". Az, hogy kasztonként (4 féle) ölj 10.000-ret multiban. Na neee. Azé mindent én se. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#259105) Bad Pritt válasza erahurka (#259102) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mmint a Riddler kérdőjelek? Abban mi a nehéz?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#259106) vargalex válasza icemad (#259087) üzenetére


vargalex
félisten

Ha magyar accounttal indítod (nyilván ekkor annak a fióknak, amire megvetted elsődlegesnek kell lennie) sem tölti le a magyar tartalmat? Lemezes játéknál is utólag tölti le.

Alex

(#259107) Mike


Mike
veterán

Egy barátom RDR2 boundle-ben vette a 7216b pro-ját, ami vinyó hibás lett. Akkor kicserélték gariban. Ez volt úgy 10 hónapja. Most megint vinyó problémája van. Rossz az aurája, vagy csak ennyire peches, vagy szimplán rossz a széria? Vagy mi lehet ez? Nekem pár hónappal régebbi a slimem, annak soha semmi baja nem volt.

(#259108) 30z.Samu válasza Mike (#259107) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nincs túl meleg ott a vinyó környékén?

Sic Parvis Magna

(#259109) Kendek válasza vargalex (#259106) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez sajnos nem így működik itt. Általában régiónként eltérő összeállítások vannak, melyek bizonyos tartalmakban eltérnek egymástól, úgy mint pl. a nyelvi támogatás. Nincsenek külön telepíthető nyelvi csomagok (illetve csak nagyon-nagyon ritka esetben), és ha rossz account-ra vásároltad, akkor így jártál.

<-ƘƘ->

(#259110) Kendek válasza Mike (#259107) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Pro esetén, főleg a nyári időszakban simán felfűti a vinyót a gyárilag meghatározott tűréstartomány fölé. Ergo nem csoda ha idővel megdöglik benne egy sima HDD. A legjobb megoldás az SSD-re váltás, az sokkal többet bír és nem lesz baja.

<-ƘƘ->

(#259111) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Van valakinek kedve letolnina Man of Medant onkine coopban?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#259112) Mike válasza 30z.Samu (#259108) üzenetére


Mike
veterán

azt mondta, nem zárt helyen tárolja

(#259113) 30z.Samu válasza Mike (#259112) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én lehet, hogy akkor megpróbálnám egy másik fajta vinyóra kicserélni.

Sic Parvis Magna

(#259114) Mike válasza Kendek (#259110) üzenetére


Mike
veterán

most hogy itt a ps5 a nyakunkon, ezt már nem javasolnám neki
segít valamit ha tesz egy usb ventit a gépház mögé?
anno én asztali ventivel segítettem rá a pc-m hűtésére, leszedett oldallappal

Samu, még garis

[ Szerkesztve ]

(#259115) 30z.Samu válasza Mike (#259114) üzenetére


30z.Samu
félisten

Simán ki lehet venni belőle, egy "fiókban" van, nem kell hozzá szétszedni a gépet.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#259116) Kendek válasza Mike (#259114) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha PS5-re akar váltani és a Pro még garis, akkor simán csak cseréltesse ki megint. Akkor nem kérdés, az a legegyszerűbb.

<-ƘƘ->

(#259117) vargalex válasza Kendek (#259109) üzenetére


vargalex
félisten

Mondom, a lemezes Knowledge is power nem tartalmazza a magyar nyelvet. Utólag tölti le. Persze digitális példány esetében lehet, hogy másképp működik...

Alex

(#259118) vargalex válasza 30z.Samu (#259113) üzenetére


vargalex
félisten

Ha garis a gép, akkor ez nem túl kifizetődő... Úgyis cserélik a teljes gépet, gari újraindul.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#259119) Mike válasza Kendek (#259116) üzenetére


Mike
veterán

ja, csak 2 hétig megint nincs szegénynek gépe.
akkor marad ez, köszi mindkettőtöknek :R

(#259120) Kendek válasza vargalex (#259117) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A lemezes az annyiban más, hogy ott még a megjelenési dátum előtt le kell gyártani, és valószínűleg addigra még nem készült el a magyar felirat. Ezt utólag egy első napos frissítéssel orvosolják.
De ha olyan régióból vásárolod az adott játékot amiben eredetileg sem terveztek magyar nyelvi támogatást, ott nem fogja utólag belefrissíteni.

<-ƘƘ->

(#259121) vargalex válasza Kendek (#259120) üzenetére


vargalex
félisten

Ebben nem vagyok biztos. Én egy 4 lemezes PS4 playlink games collection-t vettem. Az összes borítón rajta van magyarul is minden, de egyik lemez sem tartalmazza a magyar nyelvet (ezeknél a játékoknál nem felirat, hanem magyar nyelv van), telepítés után tölti le.

Alex

(#259122) toompa válasza Mike (#259119) üzenetére


toompa
őstag

Most cseréltem a fiaim pro-jában HDD-t. 9ezer ft volt.
Ha nem akarja gariztatni a gépet, nem egy nagy tétel.

(#259123) Kendek válasza vargalex (#259121) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amit digitálisan vásárolsz, ott mindig a lehető legfrissebb változatot tölti le. Olyan pedig nincs, hogy ha pl. US account-ra vásároltad és megosztással magyar alól indítod, akkor majd pluszban letölti hozzá a nyelvi támogatást. Mint már írtam, ez sajnos nem így működik. Persze egy próbát megér, de valószínűleg az újravásárlás lesz az egyetlen hatásos megoldás.
Egyetlen dolog fordulhat még elő, hogy a magyar feliratozáshoz magyarra kell állítva lennie a rendszernyelvnek. Van olyan játék aminél csak így működik, és a menüből nem lehet átállítani.

<-ƘƘ->

(#259124) erahurka válasza Bad Pritt (#259105) üzenetére


erahurka
félisten

Rengeteg van, és sokszor elég nyakatekert, vagy időre kell megoldani a dolgot. Utóbbi kikészít bármelyik játékban.

(#259104) marilllyo: Én nem kihívás miatt trófeázom, hanem a trófeák megszerzéséért :D

Egyébként erre a Grid platinára azt hittem ritkább, fasorban sincs a GT Sport 1% alatti platkójához vagy legdurvább arany trófeáihoz képest.

(#259125) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Néhány szó a Man of Medanról mielőtt valaki megvenné:

-A játék piszok rövid. Nekem kb 3 óra volt úgy, hogy a legjobb befejezést értem el. Persze párszor végig lehet még játszani, ha az ember platinázni akarja, de nincs benne annyi. Max egy coop végigjátszást érne meg még a dolog, ha valaki már megvette...

-A sztori annyi, amennyit az első 5 percben sejtünk. Ha képben vagyunk a történelemmel, akkor már az elején tudjuk, mi a szitu (valóban létezett egy Ourang Medan nevű hajó, ami 2. világháborús hallucinogén gázt szállított sutyiban, és aminek a legénysége rejtélyes körülmények között életét vesztette). Habár a játék többször utal rá, higy több van a látottak mögött, ne legyen kétségünk: nincs. Ez ennyi.

-A karakterek közül senki sem különösebben szimpatikus, igazából tizenkettő-egytucat mindegyik.

-A játék nem kifejezetten szép, de legalább szarul fut, az irányítás pedig katasztrófa.

-Egyedül a setting, a hajó, ami tetszik, de így, hogy ilyen hamar vége lett...ez tényleg csak egy interaktív film, annak viszont szar.

-A legnagyobb pozitívuma, hogy van benne két szám, amit eddig nem ismertem, de ugrottak is a kedvencek közé.

Ez az egész olyan, mint egy nagyobb dlc. Nem csapnivalóan szar, egyszerűen tíz jobb horrorjátékot tudok csípőből mondani ebben a generációban, ami jobban megszolgálja az árát.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#259126) icemad válasza Kendek (#259123) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

És Vargalex: Köszönöm a segítséget. Digitális verzió volt, én nem figyeltem oda vásárlásnál, sógor accountjára lett véve. Megvettem újra a sajátomra, így már jó. Szerencsére nem egy nagy összeg, meg a sógoromnak is megtetszett a játék, így átutalta az árát. Végülis mindenki jól járt, Happy End. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#259127) Frod válasza Rigormortiis (#259125) üzenetére


Frod
addikt

Na, akkor a pár nappal ezelőtti pozitív véleménnyel valóban csak ideiglenesen leptél meg :D
És akkor megint csak kijelenthetem, hogy a megjelenése óta senkit sem hallottam pozitívan nyilatkozni erről a játékról.
(nem véletlen lőttem be a vásárlást ~3e környékére, azt is lemezesen, mert legalább visszahozza az ára egy részét utána)

Do you see the white shadow?

(#259128) 30z.Samu válasza Rigormortiis (#259125) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezek szerint a teljesítmény gondot nem sikerült megoldaniuk... :F :(

Sic Parvis Magna

(#259129) Rigormortiis válasza Frod (#259127) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ilyen az, amikor valaki egy óra játék után mond véleményt. Aprópénzért nem rossz, azért egy végigjátszást megér a dolog, és meglepő módon a dzsámpszkerek elég jól működnek.

Ha beszerzed, írj rám, egy coop végigjátszásban benne vagyok. Csak hogy halljam, ahogy ordítasz :DD

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#259130) boost válasza Rigormortiis (#259125) üzenetére


boost
addikt

spoiler taget használj

(#259131) Wesder válasza Rigormortiis (#259125) üzenetére


Wesder
félisten

Komoly, hogy neked 3 óra volt, nekem sokkal többnek érződött.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259132) KoNZoLik@ válasza marilllyo (#259096) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Na akkor a Hollow Knight-ot neked találták ki, nem akarod nekem kiplatinázni😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#259133) Rigormortiis válasza boost (#259130) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Mihez? Olyan tényhez, amit a játéknaz első 5 percben megmutat? A játék felénél konkrétan a szereplők is megállapítják, hogy mitől van ez az egész, közben a Kurátor (jó figura lenne, ha nem 3 percet töltene összesen a képernyőn) végig azt szajkózza, hogy nem az fog történni amire számítunk és minden több, mint aminek látszik.
Nem több, ez pontosan annYi, amennyit leírtam, és nagyot csalódtam ezért a játékban, mert vártam, hogy legyen valami csavar, de nincs benne az égbilágon semmi. Nem bán a végigjátszást, mert a hajós setting nálam a non plus ultra, és ahogy írtam, helyenként be tud szaratni, de ennyi.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#259134) saelin válasza KoNZoLik@ (#259132) üzenetére


saelin
veterán

Most eszembe juttattad hogy majd jön a folytatása valamikor. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#259135) S e t h válasza Wesder (#259131) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha kicsi a sávszél, akkor akadhat a youtube.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#259136) marilllyo válasza KoNZoLik@ (#259132) üzenetére


marilllyo
veterán

Valaki itt a topic-ból megcsinálta, ha jól emlékszem. Nem tudom mennyire nehéz. Százalékok alapján "nem veszélyes".
Jópofa... Csípem az ilyen balról-jobbra játékokat.
Valfaris-on gondolkodom nagyon...
Viszont a Broforce-t 100%-ra vertem. :D Azóta is az a legritkább trófim.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#259137) ProEvoFan válasza marilllyo (#259136) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Penge111 volt az.Itt írt róla. [link]
Szerinte kegyetlen nehéz. :)

(#259138) Wesder válasza marilllyo (#259136) üzenetére


Wesder
félisten

Ha csíped a Metriodvania jàtékokat, akkor az Ori-t se hagyd ki, ha van rà lehetőséged.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259139) saelin válasza ProEvoFan (#259137) üzenetére


saelin
veterán

Az egész játék brutál nehéz. Vannak benne olyan bossok hogy néha csak néztem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#259140) Mezcal


Mezcal
addikt

De kegyetlenül durva lett a PHG!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#259141) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Annyira felhúzott a Man of Medan, hogy keszedtem gyorsan az Until Dawn-t, és újra végigviszem. Valamiért a maga idejében nem hagyott bennem pozitív nyomot, de most elkapott. Peter Stormare zseniális, mint mindig, és fun fact: a játék intro zenéje ugyanaz a szám (O Death), amivel a MoM is kezdődik, csak más előadásban. Jó lesz ez. A végére emlékszem, de 3 év távlatából olyan, mintha egy új játékkal játszanék.
Az már most pozitív, hogy az irányítás élhetőbb, és jobban is fut, mint az utód.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#259142) hombre[EU] válasza saelin (#259139) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát az nem gyerekjáték :) én egy ideje már szemezgetek a Salt and Sanctuaryval is...csak kell hozzá 20-30óra

Life, Uh, Finds A Way

(#259143) Carlos Padre válasza Rigormortiis (#259125) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez az Until Dawnos csapat játéka? Néztem, hogy jó lesz az PS+ játéknak valamikor.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#259144) Wesder válasza Carlos Padre (#259143) üzenetére


Wesder
félisten

8 részes antológiàn dolgoznak. A 2. rész talàn jobb lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259145) raziel01 válasza Rigormortiis (#259125) üzenetére


raziel01
veterán

Kb annyit ér, hogy az ember megnézze youtube-on vagy max majd 5 dollárért megvegye.

(#259146) marilllyo válasza Wesder (#259138) üzenetére


marilllyo
veterán

Az elsőt végigjátszottam anno. Minőségi cím, elismerem. Kár, hogy ex. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#259147) Wesder válasza marilllyo (#259146) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs PC-d amin tudnàd tolni? Az első részt a felénél abbahagytam, aztàn letoltam a màsodik részt és hűha.... Utàna màr nem tudtam visszamenni hogy befejezzem. Mindenben ràtesz az első részre.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259148) Wesder


Wesder
félisten

THPS 1+2 Remake

Xbox One X
1440p@60

PS4 Pro
1440p@60 DRS

PS4
1080p@60 DRS

Xbox One
900p@60 DRS

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259149) Sirandrish válasza Wesder (#259148) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez korrekt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#259150) Wesder válasza Sirandrish (#259149) üzenetére


Wesder
félisten

Kedvet is kaptam hozzà, de Epicnél dràga.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.