Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#258401) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Uncharted 4.
Kilencedik chapternél kezdtem azt hinni, hogy átverés áldozata vagyok vagy én egy másik Nathan Drake-el játszom, nem azzal, ami 93%on áll a metacritic oldalán. Kicsit hiányzott az igazi Uncharted érzés, de a tizedik cahptertől beindult a játék...de még hogy!!! :Y :C

(#258402) Alcsi69 válasza ProEvoFan (#258401) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Jó széria az egész Uncharted szerintem.
Nem régen elkezdtem megint végigjátszani az egytől, de most valamiért nem sikerül nagyon haladnom. Elég irritáló részek vannak az első részben. :DDD

(#258403) hszilard666 válasza hszilard666 (#258385) üzenetére


hszilard666
veterán

Köszönöm a segítséget, tényleg a felbontás volt baja. Kukáztam használtan egy 23" es IPS full HD monitort, azzal megy hibátlanul. Majd ha megunom a PS-t jó lesz másodlagos monitornak a gépem mellé. Gondolkodtam OLED TV-n de kicsit túlzásnak érzem, mivel tartalmat általában laptopon szoktam fogyasztani.

Igazából évek óta akartam már PS4 et, de mindig sokallottam az árát, valamint nem volt sok cím amit ki akartam játszani. De szerencsére tegnap délután találtam egyet aprópénzért, pont a god of warral ami pont rajta van a bakancs listámon. 20% kal volt olcsóbb a pakk a piaci árnál, de még így is sokallom kicsit :D Mindegy, egyszer kell megvenni, enni nem kér. De a GOW nagyon bejön eddig. Anno végignéztem youtube on egy végigjátszást, de éreztem azt hogy végig kell játszanom nekem is a játékot. A konzol kicsit ambivalens érzést hagy maga után nálam, a megjelenése tetszik, de ami kicsit zavar hogy pokoli hangos a gép. Érdemes szétszedni és újrapasztázni? Talán a teljesítményen is segíthet. Full szép a GOW, de néhol ledroppol 30 fps alá, ami bántja picit a szememet a sok éves PC gaming után.

Viszont ez az első asztali PS em! Eddig csak PSP im voltak, amiket nagyon kedveltem! :D

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#258404) FunPro válasza Wesder (#258399) üzenetére


FunPro
senior tag

Akkor én itt ugrok le a vonatról. :R

Igazság szerint sem a 1-el sem a 2-vel nem játszottam.

A 3-al kezdtem, azt szerettem. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#258405) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(#258403) hszilard66:

A hűtés hangerején segíthet valamelyest ha ki van tisztítva és normálisan újra van pasztázva. Teljesen hangtalan persze nem lesz, játéka is válogatja, hogy mennyire süvít, de nyáron pörgetni fogja a ventit. A konzol teljesítménye teljesen konstans, és nem függ a környezeti körülményektől. Ha túlmelegszik, akkor nem throttlinggol hanem figyelmeztetés után egyszerűen csak lekapcsol.
A GoW-ban van két opció, resolution és performance mód. Ha a teljesítményt választod, akkor valamivel jobban fog futni, bár ingadozóan és van akit ez is zavar. Vannak amúgy ennél sokkal rosszabbul futó játékok is.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#258406) FunPro válasza Kendek (#258405) üzenetére


FunPro
senior tag

Én slim-en játszottam, de valahogy nem zavart a teljesítmény.

Igazából egyik ps játék sem zavart, pedig pc-n rendre asszák a szemem a legapróbb droppok is.

Ez mondjuk lehet pszichológia is egyébként, hogy a ps-től nem várok csodát.

Meg ugye a képalkotási módszer is más. Az 5-nél arra leszek kíváncsi, hogy a 60 fps-ről való droppolás mennyivel lesz idegesítőbb, mint a mostani 30-ról.

U.I.:

Talán a bloodborne volt zavaróbb, mert a soulsokat pc-n vittem 60 fps mellett. Mondjuk a 3 nálam már ott is szar volt

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#258407) lacy86


lacy86
addikt

Lehet noob kerdes de ha veszek PS+ digital code (USA) verziot akkor ugyan ugy tudom majd hasznalni? 😊
( nem vettem még ilyet kulfoldi oldalrol de most nagyon megéri - 1 év PS+ 8,5k )

(#258408) Kendek válasza lacy86 (#258407) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Csak egyazon régióba tartozó profillal fogod tudni használni. De a Plus szolgáltatásai részben osztódnak, szóval ha mondjuk csak multizni akarsz akkor megérheti úgy is ha magyar a fő accod.

<-ƘƘ->

(#258409) lacy86 válasza Kendek (#258408) üzenetére


lacy86
addikt

Javarészt multi lenne.
( majd kesobb vennem meg az uj COD-ot de gondolom az okozna gondot )

(#258410) hszilard666 válasza Kendek (#258405) üzenetére


hszilard666
veterán

Köszönöm a választ, akkor elengedem a pasztázást.

Belegondoltam, viszont nem szeretném hogy ennél csúnyább legyen, hagyom így :DDD

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#258411) Prime110


Prime110
aktív tag

Nézem a Captain Tsubasa gameplayt, valaki írta anno, hogy végre kaphatunk egy jó FIFA-t. :)
Nem szerettem sosem a focis játékokat - a FIFA98 mondjuk jó volt, de azóta igazán semmi. Viszont EZ valami rohadt jó, pedig én nem is ezt a mesét, hanem a Pálya Ördögeit néztem csak, de simán hozza az animét. Valaki tervezi, hogy teszteli?

(#258412) wierra válasza hszilard666 (#258410) üzenetére


wierra
senior tag

Kitűnően használható, szájbarágós how-to videók vannak fent YT-on a szétszedés, pasztázás, összerakás folyamatáról.
Az elviselhetetlen Tupoljev süvítésből halk ventizajt lehet csinálni 1 délelőtt alatt... és akkor nagyon komótos tempóban csináltad a tisztítást.
Nekem az első gondolatom a "miért vártam ezzel ennyit?!" volt miután meghajtottam a kiganézott, bezsírzott Pro-t.
Ha bizonytalan vagy magadban, itt a fórumon is találsz embert, aki szerény tiszteletdíj ellenében megoldja ezen problémád.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#258413) ödönke


ödönke
aktív tag

5 hete vittem be nem garanciális, fagyó lassuló PS4-et Triwarden-hez vizsgálatra. Mivel telefont nem vették fel 5 hívásból így 3 hét után bementem. Közölték, hogy mostmár tényleg a kolléga asztalán van a konzol és holnap vagy holnapután keresnek már (ez volt két hete). Jeleztem nekik, hogy telefont nem veszik, 'jah hát a telefon az lent van mi meg fent, és nem mindig vagyunk itt lent'

Szerintem ott a 90-es évek környékén megállt az idő, és visszaélnek a helyzetükkel.

Hétfőn bemegyek megkérdem őket, hogy vannak.

(#258414) Aciduzzu válasza wierra (#258412) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Tudsz egyet ajánlani?

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#258415) syler123 válasza ödönke (#258413) üzenetére


syler123
veterán

Az szép, pedig controllert akarok hozzájuk küldeni garanciáztatni. Ráadásul futárral, amit remélem állnak is :D Ha már a hulladék controller fél évet sem bírt...

(#258416) wierra válasza Aciduzzu (#258414) üzenetére


wierra
senior tag

Lackooo84 @ Tatabánya.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#258417) toompa válasza wierra (#258416) üzenetére


toompa
őstag

+1 Lackooo84-re. :)

(#258418) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#258401) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem a mai napig a kedvenc exkluzív játékom, egyszerűen fenomenális az elejétől a végéig.

Sic Parvis Magna

(#258419) boost válasza ProEvoFan (#258401) üzenetére


boost
addikt

Minden Unchartedben van középen egy kis belassulás. Emlékszem a 3ban, mikor a hajók között kellett úszkálni.. Ennyire belém égett.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#258420) james001


james001
veterán

Cucima befejezve,platinázva :)

Imádtam ezt a játékot,Sucker Punch-ék nagyon kiváló munkát végeztek. Lehengerlő grafika,király harcrendszer,a sztori is jó volt,főleg a vége. Imádom a japán szamurájos témát,kultúrát,és ezért minden perc ebben a játékban számomra orgazmus volt ;] :D
The Last of Us Part 2 mellett ez az év játéka számomra. Kíváncsi vagyok folytatják-e ezt a játékot majd PS5-ön,vagy valami más irányba mennek,esetleg egy új Sly Cooper vagy inFamous játék lesz majd,bármi is lesz mindenképp várom azt is nagyon :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#258421) belan


belan
addikt

Helló segítség kellene ha valaki tud szükségem lenne 2db Iai Quickdraw damage kesztyűre még már egy hete azt farmolom de már nincs türelmem hozzá valaki tud tanácsot adni hol lenne legjobb farmolni vagy van más magoldás rá? Dobál 30 40 db kesztyűt de sajnos nem avval a statal amivel kénne nekem! :W Nioh 2 lenne szó ng+.

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#258422) ProEvoFan válasza james001 (#258420) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Gratulálok!
Minden szavaddal egyetértek. Várom a New Game+ lehetőséget.

(#258423) Carlos Padre válasza boost (#258419) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Itt egy két hónapos szünet volt nekem :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258424) Themes


Themes
aktív tag

Üdv. A Magyar feliratos játékok listájára, ráférne már egy frissítés, kiegészítés!

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#258425) ProEvoFan válasza Themes (#258424) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mi hiányzik belőle?

(#258426) Mezcal válasza ProEvoFan (#258425) üzenetére


Mezcal
addikt

Erica

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#258427) Themes válasza ProEvoFan (#258425) üzenetére


Themes
aktív tag

Ghost of tshusina, The last of us 2

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#258428) malystryx válasza james001 (#258420) üzenetére


malystryx
senior tag

Én is gratulálok, én holnap fogom befejezni és platinázni, soha eddig jobb játékkal nem játszottam, mondtam én hogy nekem készült, gyalog jártam be az egész map-ot, egyszerűen nincs rá jobb szó, Masterpiece. Nekem legalábbis. Addig gyűjtögettem a virágokat is amíg meg nem tudtam venni a játékban az összes páncél összes színezékét, kalapot, és fejpántot, meg az íjakét. Kíváncsi leszek a sztori végére. :) Azt remélem tudod hogy ősszel jön egy ingyenes tartalom hozzá? :K

(#258429) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Lepörgött a Plague Tale: Innocence stáblistája. Gyönyörű, magával ragadó játék, kicsit fapados jatékmenettel, ami semmit nem vesz el az értékéből.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#258430) Aciduzzu válasza wierra (#258416) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

YouTube videóra gondoltam :)

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#258431) Aciduzzu válasza Rigormortiis (#258429) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Egynek jó volt, a végét túltolták szerintem. A játékmenet meg sokszor azért eléggé mehhh volt.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#258432) AxBattler


AxBattler
félisten

Eurogamer: Sony says expect more of its first-party PlayStation games on PC
Atlus címeknek örülnék, azoknak talán nem durva a munkaigényük... és a gépigényük sem. :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#258433) james001 válasza malystryx (#258428) üzenetére


james001
veterán

Köszi és igen tudom jön majd egy multis kieg. hozzá. Annyira az nem izgat mondjuk hogy őszinte legyek de azért persze majd ránézek :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#258434) hszilard666 válasza AxBattler (#258432) üzenetére


hszilard666
veterán

Pont tegnap este filóztam azon hogy hogy nézhet ki ilyen jól a god of war egy ennyire öreg hardveren. De azért látszik hogy vége van a hardvernek lassan. Nagyon boldog lennék, ha nem tűnnének el a hullák, valamint az összetört tereptárgyak. :D valamint egy jó szolid, 60fps ultrawide felbontáson sokkal jobban kedvelném a játékot...

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#258435) Yodamest


Yodamest
addikt

Days Gone storyt befejeztem tegnap, a fórumán már ömlengtem kicsit. :) A lényeg, hogy nagyon igaz az állítás miszerint, akik ilyen 6-7 pontokat adtak a játékra azok egész egyszerűen nem játszották végig, ez 100%.

Aki végigvitte annak egészen biztos, hogy 2019 GOTY címe volt, nagy élmény és ez tényleg egy olyan játék, ami a végefelé haladva csak egyre jobb és jobb lesz. Úgy kell felfogni mint egy sorozatot, aminél az első 2-3 rész még nem ránt be, azt mondanád "középszerű" (mihez képest), de az évad végeztével egyből csapod fel a guglit és azt nézed mikor jön a 2. etap annyira jó volt. Szívvel lélekkel készítette a Bend Studio ez meglátszik és nagyon őszintének hatott a stáblista végi köszönet is, bravo!

(#258436) Mezcal válasza Yodamest (#258435) üzenetére


Mezcal
addikt

Aki végigvitte annak egészen biztos, hogy 2019 GOTY címe volt

Nálam abszolút. Nekem jobb, mint a TLOU sorozat, amiért majd megköveznek, de vállalom!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#258437) consono válasza Mezcal (#258436) üzenetére


consono
nagyúr

Nincs ezzel baj :) Én a TLoU2 előtt toltam le a Days Gone-t, nagyon tetszett mindkét játék, mindegyik másért.
- játékélmény, harcrendszer: DG
- minőség, grafika, narráció: TLoU 2

"In God we trust. All others must bring data"

(#258438) Lackooo84 válasza ProEvoFan (#258425) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

+ Remothered - Tormented Fathers

The Truth is out there...

(#258439) boost válasza Yodamest (#258435) üzenetére


boost
addikt

de ha a második fele húzott be, akkor az pont egy 60-70%-os játék nem? matematikailag.

(#258440) Yodamest válasza boost (#258439) üzenetére


Yodamest
addikt

Ez nem matek :) nem arról van szó, hogy az első fele 0 a második meg 100 mert akkor lenne 50%... már az eleje is egy tök fasza játék képét festi le, a harcrendszer, grafika, a történet ahogyan indul... érdekes az egész, csak annyi, hogy elég sok fetch quest van még az elején, amikor grindolsz mellékküldiket és a történet nem pörög fel. Ez alapján lehet valaki kicsit beleun és nem viszi tovább (ez abból is látszik, hogy a játék végigviteléért kapott trófeám a játékosok kb 30%-nak van csak meg....). Viszont olyan véleménnyel még nem találkoztam sehol, hogy a végigvitel után valaki azt mondta volna, hogy nem maxos a játék. Úgy beindul az egész a 2/3-tól, mint a legjobb filmek és totál beránt a történet, a karakterek, szerethető az egész és nagyon izgalmas. Szabályosan izgultam egyes karakterekért, szorongattam a kontrollert, hogy ááá basszus csak ne haljj meggg! :R

[ Szerkesztve ]

(#258441) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Ráérzett a Sony, mikor jár le a plus-om. Nem akartam hosszabbítani, de ennyiért csak behúztam :DD

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#258442) fausto válasza Yodamest (#258440) üzenetére


fausto
addikt

Végig vittem és szerintem tök reális a 70% körüli értékelés. Már a felétől kb. nagyon vártam a végét, eléggé untam.

(#258443) ImACeltic válasza fausto (#258442) üzenetére


ImACeltic
őstag

Voltak a sztorinak lassabb szakaszai, de a végén összességében nekem is bejött és inkább 10/8-as játék. Technikai meg animációs oldalról nem hozza az elit szintet, mint a TOP exkluzív címek, de szerintem túlságosan szőrös szívűek voltak a kritikák vele szemben.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#258444) fausto válasza ImACeltic (#258443) üzenetére


fausto
addikt

Én nem a megjelenés körül vettem, hanem pár hónappal később. Kisebb bug-ok nálam is voltak, lehet hogy a megjelenéskor gázabb volt a helyzet. Amúgy nekem a sztori sem jött be.
Még addig vitt előre a történet, amíg Sarah-t kerestem, de amikor megtaláltam, tökre elmúlt a motiváció.

(#258445) Carlos Padre válasza Yodamest (#258435) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Látszik rajta, hogy egy sikerre vágyó, bizonyítani akaró csapat készítette, a Sony meg hagyta. Szerintem ott rejlik a Playstation sikere, hogy a Sony hagyja a kreatívokat alkotni, de azért atyai felügyelettel.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258446) Yodamest válasza Carlos Padre (#258445) üzenetére


Yodamest
addikt

Igen abszolút ez érződik rajta, jó meglátás!

(#258447) Yodamest válasza fausto (#258444) üzenetére


Yodamest
addikt

Jó te vagy az ellenpélda, nyilván ez is egy történet, nem jöhet be mindenkinek, gyanúgy, ahogyan ha aktuális akarok lenni egy Tenet sem vagy bármilyen más film. Egyébként pont a csajjal való találkozás után pörög fel úgy igazán a történet, te addigra valószínű lélekben már elengedted, pedig onnantól a végéig hatalmas ride az egész.

(#258448) semetka


semetka
őstag

Tony Hawk-ról valakinek van infója? Anno imádtam, most azt írják more goals stb de parázok hogy kiadják ugyanazokkal a feladatokkal akkor nekem nem éri meg a teljes árat.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#258449) ImACeltic válasza fausto (#258444) üzenetére


ImACeltic
őstag

Nekem is jobban tetszett a sztori első kétharmada. Sarah-va való találkozás olyan esetlen volt meg az Ezredes karaktere sem volt az a "jó" gonosz kategória nálam.

Yodamest

Spoilereket rejtsd el.

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#258450) wierra válasza Aciduzzu (#258430) üzenetére


wierra
senior tag

Gondolatolvasással nem foglalkozom :P
Én ez alapján oldottam meg.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.