Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#258551) Woodslave válasza .LnB (#258547) üzenetére


Woodslave
nagyúr

irigykedsz mi ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#258552) .LnB válasza Bad Pritt (#258548) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez övön aluli volt. Igaz, de övön aluli. :DDD
Meg is lepődtem, hogy te beleálltál ebbe a hülyeségbe, nem szoktál.

(#258551) Woodslave
Jó ideje kimaradok már én ezekből. Rengetegszer van mostanság, úgy hogy megírok egy kommentet (az ilyen hülye témákra reagálva). Aztán mire a végére érek, meggondolom magam, és kitörlöm amit írtam. :D Mert eddig az volt, hogy kiadhassam magamból amire gondoltam, de mostanában inkább átgondolom, hogy hova fog vezetni ha én ezt leírom. És sose lenne vége.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258553) Deck válasza .LnB (#258547) üzenetére


Deck
titán

Nincs mivel játszaniuk biztos.. :U

PS5

(#258554) Peace válasza Deck (#258553) üzenetére


Peace
nagyúr

Munka van. :(

(#258555) .LnB válasza Peace (#258554) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

ÉS? :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258556) Lackooo84 válasza kriszpontaz (#258517) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja ne aggódj, nekem egyszer anno maradt már a kezembe PS3 venti csati is, pedig az jóval masszívabb, csak jobban szorult annál, amit megszoktam...

The Truth is out there...

(#258557) Deck válasza Peace (#258554) üzenetére


Deck
titán

Akkor Netflix ;) :C

PS5

(#258558) Woodslave válasza .LnB (#258552) üzenetére


Woodslave
nagyúr

felnőttél :D hányszor csináltam ez. Megírtam a kommentet aztán kitöröltem. Írtam is nem is... :D

Amúgy a Sekiro qrva jó játék imádtam

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#258559) Peace válasza Deck (#258557) üzenetére


Peace
nagyúr

Nincs most semmi. :( Majd holnap!!! Az első német szuperhősfilm!!! :DDD

(#258560) .LnB válasza Woodslave (#258558) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Amúgy a Sekiro qrva jó játék imádtam"

Hogy-hogy? Lehet benne focizni? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258561) Woodslave válasza .LnB (#258560) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C volt még amikor játszottam más játékkal. ;]

Kojimát megutáltam. Felnőtt férfi létemre szinte végigbőgtem a death stranding "utolsó" sétáját aztán... :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#258562) .LnB válasza Woodslave (#258561) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Volt, de arra már te sem emlékszel. :D Zacsikkal álmodsz.. mármint FUT "zacskókkal". ;]

Komolyan bőgtél? Az komoly. Haver nemrég kezdte, aztán irkálja nekem, hogy ez "iszonyat fura" game. De kíváncsi, érdekli őt. Kojima az Kojima, ő nem szarozik.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258563) Yodamest válasza Woodslave (#258558) üzenetére


Yodamest
addikt

Az kemény, nekem egy kontrollerem bánta azt, hogy csak a parryre épül az egész játék és ezáltal 10press/second sebességgel kell nyomkodni azt a rohadt L1 gombot.... ez egy guitar hero csak itt a parryt nyomodod ritmusra (elég gyors ritmusra).... nem volt fun.

(#258564) Woodslave válasza .LnB (#258562) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát az a zene meg hangulat nagyon adta, folyt a könnyem rendesen a gyerek meg jött hogy játszhat-e már mondom takarocc ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#258565) Woodslave válasza Yodamest (#258563) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja nekem nagyon bejött a harcrendszer, imádom a parryt minden ds-ben, csak sehol nem éreztem hogy ennyire lett volna jelentősége.

the a Days Gone-t is day 1 nyomtam tetszett mert én imádom a zombis témát és nem tudom megunni se ha jó és ebben nagyon jó volt. (ez volt az első, de majdnem az utolsó day 1 pont a teljesítményproblémák miatt nálam slimen nagyon kijött és eléggé rontotta is az élményt de már elmúltak ezek a napok) ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#258566) .LnB válasza Woodslave (#258564) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is lenne hülyeség újrajátszani a DS-t. De platináztam rögtön amikor megjelent..

Most a The Crew 2-t "maxolom". A plat már megvan annál is (köszi marillyo), de van benne rengeteg tennivaló, most rámentem az lvl1000-es hírnévre. Haladok, van egy mechanika amivel baromi gyorsan lehet csinálni, de kifarmolni a hozzá kellő dolgokat, na az baromi monoton volt, na nem mint ha a szintezés nem lenne az. Majd fogok róla csinálni videót, hogy mit csinálok napok óta... Nem normális dolog, de mostmár megcsinálom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258567) RangerFox válasza Woodslave (#258561) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Azt én is megkönnyeztem, és még mindig libabőrös leszek, ha meghallom azt a zenét.

(#258568) Woodslave válasza .LnB (#258566) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát nem tudom a sztori vége után még próbáltam csinálni dolgokat de nullához konvergált az érdeklődés faktorom már ennyi is volt.

Most a red dead "pörög" de inkább kikapok 20x a fifában mint hogy nekiálljak ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#258569) .LnB válasza Woodslave (#258568) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig a RDR2 is egy mestermű. És ha a DS megrígatott, akkor majd itt....

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258570) Jim-X válasza Woodslave (#258565) üzenetére


Jim-X
őstag

Mi van veled ma? :DDD

A játék az nem játék!

(#258571) oriic válasza RangerFox (#258567) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+++++1

Ott az a resz megcsavart engem is.

Live-Die-Respawn

(#258572) Woodslave válasza RangerFox (#258567) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K volt pár bajom a játékkal nem sok, de ez az utolsó séta annyira betalált...

Tudom hülyeség de utoljára a sons of anarchy végén éreztem ezt egy zenével kapcsolatosan, azt nem is tudtam meghallgatni újra hetekig. Spoiler ha vki esetleg nem látta és érdekli de kétlem. [link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#258573) Woodslave válasza Jim-X (#258570) üzenetére


Woodslave
nagyúr

unom magam a melóban a fifa topicban meg nem akarnak beszélgetni ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#258574) Yodamest válasza Woodslave (#258565) üzenetére


Yodamest
addikt

Na zsír :) Sekiro final bosshoz egyébként mit szóltál? a nehezebbik final bosshoz, aminek 4 fázisa van. Nekem ott videókat kellett néznem már, hogy mik a kiskapuk, hogy lehet elkerülni bizonyos támadásokat, fuh ha csak rágondolok... ott abban az 5 percben fizikai testedet hátrahagyva teljesen átkell lépni a mátrixba és minden agyhullámodat odairányítani. Nehezebb dolgokkal még videójátékban nem találkoztam, se előtte, se ezóta... :DDD

(#258575) Woodslave válasza Yodamest (#258574) üzenetére


Woodslave
nagyúr

statisztikát vezettem. Írtam egy papírra, hogy melyik fázisban mennyiszer haltam meg. Mondjuk annyiban nem mérvadó mert ha mondjuk az elsőben meghaltam akkor nem éledtem újra pl.

Vasárnap délután volt tisztán emlékszem 69-ik próbálkozásra sikerül :D talán a ds-3 első végigjátszás Aldrich boss volt még hasonló ott ha jól emlékszem este 7-től hajnal 2-ig próbálkoztam folyamatosan míg meglett.

De a tűzdémonra már nem volt kapacitásom, meg az alternatív bossfightokat se csináltam meg.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#258576) Yodamest válasza Woodslave (#258575) üzenetére


Yodamest
addikt

A hatred demon, hát én még azt is lenyomtam utána, már úgy voltam vele, hogy a lelkemnek úgy is annyi. Az viszont már sokkal könnyebb kb 7. próbára meglett. (még így is nehéz, de eddigre már teljesen nem önmagam voltam, mintha más játszott volna helyettem)

(#258577) Yodamest válasza Yodamest (#258576) üzenetére


Yodamest
addikt

amúgy az a kovács, nem tudom tudtad-e

(#258578) Woodslave válasza Yodamest (#258577) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#258579) EczkE válasza .LnB (#258547) üzenetére


EczkE
addikt

Bagoly mondja... :)) :D

Asszem mindenféleképpen!

(#258580) penge111 válasza Wesder (#258544) üzenetére


penge111
addikt

Én el is engedtem, 4500- ért viszik délután ;]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#258581) Deck válasza Wesder (#258544) üzenetére


Deck
titán

Itt legalább elindulnak a játékok, nem mint boxon.. :U :D

PS5

(#258582) Wesder válasza Deck (#258581) üzenetére


Wesder
félisten

Ha nagyon szeretnéd felhívhatom a nagybàtyàd, aztàn Halo-zhat nekem a telefonba. :P;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258583) Deck válasza Wesder (#258582) üzenetére


Deck
titán

Vicces, ja nem. Valaki vesz egy xbox-ot aztán nem indul el neki a Halo, ami miatt vette azt főleg és álljon neki keresni, mókolni hátha elindul. Konzolon.. És nem vagyok egyedül a problémával: [link]

PS-en ilyen nincs. :))

[ Szerkesztve ]

PS5

(#258584) Wesder válasza Deck (#258583) üzenetére


Wesder
félisten

Sajnàlom tényleg hogy neki pont fontos lett volna a Halo, de szàmomra ennél jelentéktelenebb IP-t nehezen fogsz tudni mondani. Még a Tsushimàt is elöbb jàtszanàm végig, pedid az sem a szivem csücske màr ami a témàt illeti.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258585) Deck válasza Wesder (#258584) üzenetére


Deck
titán

Teljesen m1 nekünk mi jön be. Ő ezért is vette főleg, szóval neki ez a fontos. :)

PS5

(#258586) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A Fall Guys jotekonysagi felhivasanak vege. Rengeteg ajanlas jott, vegul az utolso percben bedobtak az 1 millio dollart. :)

Live-Die-Respawn

(#258587) boost válasza Deck (#258581) üzenetére


boost
addikt

Kényszeresen XBoxoztok itt a topikban? :D

(#258588) Wesder válasza Deck (#258585) üzenetére


Wesder
félisten

Mint írtam sajnàlom DE TÉNYLEG.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258589) Deck válasza boost (#258587) üzenetére


Deck
titán

Te is box-oztál, sőt még pc-ztél is már itt a topikban.. Rákerestem :))

[ Szerkesztve ]

PS5

(#258590) KD6-3.7 válasza Woodslave (#258561) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Azta, most játszom vele. Nem gondolnám, hogy ilyen hatásos lesz a story vagy akármi, eddig élvezem ezt a loti-futi dolgot kb a fele map van még csak összekötve.

(#258591) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a Genshin Impact ez, hogy lesz free2play játék? Nem multiplayer. Akkor miből lesz bevételük? Kozmetikai cuccok? Tudni erről valamit?

Majd kipróbálom ha megjelenik, csak nem értem miért f2p.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258592) oriic válasza .LnB (#258591) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Single player RPG.

Live-Die-Respawn

(#258593) .LnB válasza oriic (#258592) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja ezt hülyén írtam, bele is szerkesztettem, mert direkt megnéztem, hogy single player. Na de akkor milyen modell lesz?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258594) hombre[EU] válasza .LnB (#258591) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link]
online/multiplayer/coop/mtx/p2w :D

Life, Uh, Finds A Way

(#258595) oriic válasza .LnB (#258593) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oszinten? Fogalmam sincs. Engem a trailerek nagyon megvettek, pont ezert nem is olvastam utana. Igy tobb meglepetes marad. (Pedig van csono gameplay is alfa es beta tesztekrol)

Live-Die-Respawn

(#258596) F-ECT$


F-ECT$
titán

SF V: elég sok pass / pack van hozzá. Mit érdemes megvenni, melyikben mi van? (Ha csak grafikai cuccok, az nem különösebben érdekel.)

Dive ever, work never.

(#258597) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PS Now szeptember:

Resident Evil 7 available for 3 months (until November 30th)
Final Fantasy XV available for 6 months (until March 30th)
WWE 2k19
Observation

Live-Die-Respawn

(#258598) .LnB válasza hombre[EU] (#258594) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kíváncsi leszek rá. Itt tényleg írják, hogy single is, meg multi is. Valami majd csak lesz. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258599) Carlos Padre válasza sp8787 (#258520) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mindig vannak ilyenek, emlékszem a HZD-t is iszonyatosan lehúzta az egyik kritikus, mert "sokat kell benne kraftolni" és semmi nem indokolja, hogy open world legyen, vagy valami ilyesmi.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258600) Carlos Padre válasza RudY (#258527) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azt lehagytad, hogy a legjobban várt tech díjat viszont megnyerte az új xbox :D
Csodálom is, hogy oriic még nem cikkezte ki ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.