Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#258101) saelin


saelin
veterán

Engem most egy picit beszívott a destiny 2. Mondom a következő nagy kieg előtt kipörgetem a bent maradt questeket, hogy nehogy kukában végezzék... Erre úgy bentragadtam mindenféle activity-ben, hogy a Shadowkeep story-ját még el sem kezdtem! :D

Elég szépen ki van már tömve a játék, de ahogy nézem egy bizonyos pont után itt is beüt a monotonítás ökle, mert rájön az ember hogy már megint csak farmol. Ezen az armor 2.0 mondjuk valamennyit könnyít és az új mod rendszer is ötletes. Egy picit a warframe-re emlékeztet így, csak sokkal kisebb power creep-el. Erről jut eszembe:

Még mindig nem értem hogy az Anthem hogy lett olyan amilyen. Látszólag a Destiny-hez hasonlított volna üzleti modellben a leginkább, ami úgy látszik működik hosszútávon is (én nem gondoltam volna hogy a Destiny 2 eddig húzza) és erre egy totális hulladékot adtak ki. Ha valaha is fel akarják éleszteni azt a címet, akkor kemény munkát kell belefektetniük és nem kevés pénzt. Technikailag és minden létező szinten egy szemét az a játék, csak a koncepció amit sikerült jól eltalálniuk. Remélem a Destiny IP sokáig húzza, főleg így EA nélkül, mert eléggé patent ami lett belőle. Nem nagy cucc a játék, de működik és egy kellemes gunplay-t tár a játékosok elé. Én mindig azon szoktam elcsodálkozni hogy milyen gazdag a mobok animációja, mert kb minden apró hülyesége van valami animálva. Konzolon 3 három dolog zavar most benne csak, de az nagyon:
- Bazi sokat tölt és a menü is lassú.
- 30 fps... Visít a játék a 60-ért.
- Mi a faxom ez a FOV? :DDD Google szerint 72-n van a csúszka a PC max 100+jához képest.

Ezeket remélem a Ps5 verzió majd javítja és akkor sokkal jobb lesz az élmény ilyen szinten.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#258102) Bazsi1987 válasza saelin (#258101) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Légyszíves ne írj ilyeneket a játékról mert a drogom függősegem volt amit sikerült letenni :C

(#258103) opr válasza ImACeltic (#258078) üzenetére


opr
veterán

Left behind kivegezve... Hat bakker, ennek a csajnak nem kifejezetten vidam es csillamponis az elete eddig. :D
TLOU 2-t majd holnap/holnaputan kezdem el szerintem, sok volt most a jatek, asszony is jol viselte a fuggest (mondjuk csalas van, mert a story Ot is rohadtul megfogta/erdekelte), ugyhogy par nap pihi aztan johet megint a fugges.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#258104) Imilenni válasza opr (#258103) üzenetére


Imilenni
addikt

Hajjaj.. ;]
Majd kéretik nem ide szemetelni a last of us II-t, még a végén pár mimóza megint megsértődik! :U

Press "F" to pay respects.

(#258105) S e t h válasza Imilenni (#258104) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azért forgatod a szemeidet, mert tudod, hogy baromságot írtál?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#258106) Imilenni válasza S e t h (#258105) üzenetére


Imilenni
addikt

Persze, baromságot :D
Látom nem voltál itt amikor már személyeskedtek páran, annyira megsértődtek. :U :U

Miután páran itt a spoiler fogalmával sincsenek tisztában, inkább figyelmeztetem.
Mielött betámadják szegényt ;)

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#258107) OgreImre válasza opr (#258103) üzenetére


OgreImre
senior tag

Én is úgy voltam vele ha befejezem akkor néhány nap múlva nekiállok a folytatásának. De már hetek óta emésztem és még nincs “kedvem?” folytatni.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#258108) sp8787 válasza saelin (#258101) üzenetére


sp8787
addikt

Mekkora a beszivodas merteke, ertsd hanyas lvl-en vagy?
En elegge belecsavarodtam vmi 557-es season lvl-en vagyok.

(#258109) saelin válasza sp8787 (#258108) üzenetére


saelin
veterán

Most kezdtem újra szóval hozzád képest sehol nem vagyok. :D

Az mondjuk vicces hogy senki nem szólt még be, hogy EA-t írtam Activision helyett. Egykutya. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#258110) ImACeltic válasza opr (#258103) üzenetére


ImACeltic
őstag

Sikerült elkerülni a spoilereket amúgy a 2-vel kapcsolatban?

Amúgy jó az a tipp amit kaptál itt mástól, hogy majd a spoileres csopiba írd a véleményed a játékról, csak oda azután lépj be, hogy végeztél a játékkal mert ott nyilván szarásig van sztori részletekkel minden. Játékstílustól függően 16-40 óra a játék amúgy.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#258111) opr válasza ImACeltic (#258110) üzenetére


opr
veterán

Abszolút, nagyon jók ilyen téren a skilljeim. Minden spoilert elkerülök. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#258112) RangerFox válasza opr (#258111) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem nyugodtan írhatod ide is a véleményedet majd, mint az előző hsz-edben, spoiler tagben. ;)

(#258113) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Közben a játék topikján kívül itt is megkérdezem, hátha előbb kapok választ.

Megvan a Dirt Rally 2.0, de böki a szemem, hogy van még pl 6 megvásárolható rally helyszín amit pluszba kell megvenni. (Bazdmeg Codemasters) Game of the year edition létezik a játékból, de ugye ebben benne van az alapjáték is. Olyan verziót meg nem találok, ami csak az összes plusz tartalom az alapjáték nélkül. Vak vagyok vagy tényleg nincs ilyen?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#258114) sp8787 válasza saelin (#258109) üzenetére


sp8787
addikt

A sok toltesen meg a lassusagon nagyon sokat segit egy SSD. Viszont eleg nagy hatranya ,hogy pl. egy Strike/Nightfall-nal hiaba vagy te benn joval hamarabb addig nem indul a dolog amig a tobbieknek is be nem tolti.

Tenyleg viszonylag sok dolog van most a jatekban csakhogy ennek cca 2/3-at Novemberben kiveszik. Peldaul kivesznek 7 Strike-ot amibol ha jol emlekszem 5 Nightfall is es bekerul helyette 2 Strike. Nem nagyon ertem mit akarnak valojaban csinalni de nagyon ugy tunik ,hogy egy eleg brutalis degrade lesz mert szinte kizart ,hogy meg csak meg is kozelitse a content mennyisege azt ami most benne van.

(#258115) KD6-3.7 válasza ImACeltic (#258113) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Èn mintha láttam volna hozzá Year One Pass néven csomagot amiben minden utólag megjelent cucc benne van! 3000Ft

(#258116) ImACeltic válasza KD6-3.7 (#258115) üzenetére


ImACeltic
őstag

Azt én is láttam, de abban nincs bent minden.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#258117) KD6-3.7 válasza ImACeltic (#258116) üzenetére


KD6-3.7
őstag

DiRT Rally 2.0 Deluxe Content 2.0
Season 3 ContentSeason 4 Content

DiRT Rally 2.0 Year One Pass
Season 1 ContentSeason 2 ContentSeason 3 ContentSeason 4 Content

DiRT Rally 2.0 Super Deluxe Edition
DiRT Rally 2.0 Base GameSeason 1 ContentSeason 2 ContentSeason 3 ContentSeason 4 Content

Szerintem az alap játék + Year one Pass és mindened meg lesz! Miből gondolod, hogy nincs benne minden?

(#258118) erahurka válasza Carlos Padre (#258100) üzenetére


erahurka
félisten

Időhúzás. De szerintem elengedem ezeket az idegeneket mert hót bugyuta az egész. A Yakuza Kiwamiban is gagyinak éreztem a mellékküldetéseket. Ami jó, az is azért mert annyira cringe hogy felvonom a szemöldököm...

(#258119) ProEvoFan válasza Frod (#258093) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Aha.
Nekem is van pár olyan játékom, ami "E" fokozaton maradt, mert egy-két trófeával rendelkezik a játék.Ezek főleg a ps4es pályafutásom elejéről maradtak.
Én benne hagytam őket.Az is trófea. [link]

[ Szerkesztve ]

(#258120) ImACeltic válasza KD6-3.7 (#258117) üzenetére


ImACeltic
őstag

Jogos, én néztem be. Be is húztam a Year One Pass-t.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#258121) saelin válasza sp8787 (#258114) üzenetére


saelin
veterán

Én sem értem ezt a content vault-ot. Azt olvastam a játék méretét szeretnék ezzel csökkenteni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#258122) .LnB válasza ImACeltic (#258116) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Year One pass elég. Én is azt vettem, és benne van minden.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258123) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

591 új akció van a Store-ban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258124) penge111 válasza .LnB (#258123) üzenetére


penge111
addikt

:R Na,átnyálazom nehogy itt játék nélkül maradjak. A Days Gone vége felé vagyok már szerintem: Megvan Sarah, most kell kötelezően kinyírni az első hordát
És már csak a Nioh 2 maradt, megsimogatom a kis bucimat, sohase gondoltam volna, hogy képes leszek ledolgozni a blacklogomat!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#258125) .LnB válasza penge111 (#258124) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A felénél vagy. :DDD (ha jól emlékszem) Úgy rémlik, hogy amikor megtalálod Sarah-t, az a fele.
Melyik hordát? A fűrésztelepeset?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258126) hombre[EU] válasza penge111 (#258124) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Days Gone vége felé vagyok már szerintem
bro, még sehol nem vagy... :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#258127) Deck


Deck
titán

Nem semmi, hogy az új AC akkor jelenik meg mikor a Cyberpunk 2077. Ennyire biztosak a dolgukba? Én a helyükbe messze raktam volna inkább tőle.. :DDD

PS5

(#258128) cyberkind válasza Deck (#258127) üzenetére


cyberkind
félisten

Vagy tudják, hogy késni fog a CP2077. :D

Paranormal Cocktivity

(#258129) Chalez


Chalez
őstag

Vajon Days Gone jobban fog futni PS5-ön? :F Csak amiket hallottam róla, beröccenések, lassulások stb amiatt kérdem, még az teljesen visszavan nekem...

(#258130) Deck válasza cyberkind (#258128) üzenetére


Deck
titán

Akár.. :DDD De ez nem vicces :((( ;]

PS5

(#258131) hombre[EU] válasza Deck (#258127) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én inkább úgy mondanám: nem semmi,hogy ōk ketten ugyanakkor jönnek,mint az új cod :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#258132) boost válasza Deck (#258127) üzenetére


boost
addikt

Azért 2015-ben a Witcher 3-ból 6 hónap alatt nem fogyott annyi, mint 6 hét alatt egy kifejezetten gyenge AC-ból, a Unitybol előtte télen. A CP2077 meg a témája miatt szerintem még inkább rétegjáték. Ráadásul ez egy új IP, az emberek nem ismerik még, ellentétben az AC-val.

Ilyen szempontból nem sokat számít, hogy mikor startol egy játék.. vagy épp a CP szívhat nagyobbat.

[ Szerkesztve ]

(#258133) hombre[EU] válasza Chalez (#258129) üzenetére


hombre[EU]
veterán

egyébként nem olyan durva,mint ahogy beállítják...a játék teljesen élvezhetō csak mikor táborokból hajtasz ki motorral vagy új részéket tölt be a memóriába akkor eldobálja a framet. néha idegesítō,ha motorozol és épp akció van mikor droppol, de ez nagyon kis százaléka a gameplaynek...ps5-ön valószínū megoldják, de emiatt nem kell kihagyni(szerintem)

Life, Uh, Finds A Way

(#258134) consono válasza Chalez (#258129) üzenetére


consono
nagyúr

Abszolút nem para már a framedrop a játékban, legalább is én nem futottam bele olyan helyzetbe, ahol gond lett volna belőle. Néha leesik az framerate, de nem arról van szó, hogy a teljes játék 15-20 fps-sel menne... A nyár elején játszottam vele, FAT PS4-en.

"In God we trust. All others must bring data"

(#258135) FunPro válasza boost (#258132) üzenetére


FunPro
senior tag

Mondjuk azt se felejtsük, hogy megjelenéskor sem a Witcher sem pedig a CDPR nem volt annyira istenítve, mint a két dlc megjelenése után.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#258136) cyberkind válasza boost (#258132) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom, nekem ez a nagy ismertség=évenkénti kifosás csak azt érte el, hogy még véletlenül se vegyek meg egy AC-t se egy hatalmas akció nélkül.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#258137) .LnB válasza boost (#258132) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Valhallát lehet, hogy direkt "bújtatják" a CP mögé. Kisebb lesz a negatív visszhang. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258138) hombre[EU] válasza .LnB (#258137) üzenetére


hombre[EU]
veterán

jah, ok :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#258139) .LnB válasza hombre[EU] (#258138) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Átgondoltam miután leírtam. :DDD ;] Gyors ki is töröltem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258140) hombre[EU] válasza .LnB (#258139) üzenetére


hombre[EU]
veterán

most nézem a pc-s port volt 15...volt benne igazság is :D

Life, Uh, Finds A Way

(#258141) penge111 válasza hombre[EU] (#258126) üzenetére


penge111
addikt

Ne vicceljetek már, 40 óránál járok, azt olvastam 50 óra a játék, ha platizni akarom 70 :Y
Rákerestem most egy végigjátszásra, és ebben szinte a legvégén járok, pontosan itt: You Alone I Have Seen (Chemult Village Horde)

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#258142) hombre[EU] válasza penge111 (#258141) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én be sem fejeztem annyira hosszú :D mondjuk mindent csináltam nem csak story + kevés fast travel,mert hardon kellett a loot
ha most találkoztál sarah-val akkor nemrég értél Délre...ott rengeteg content lesz és még mész vissza Északra, kinyílik a full map :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#258143) penge111 válasza hombre[EU] (#258142) üzenetére


penge111
addikt

A lezárt régiókban, amit lehetett mindent megcsináltam, egy plusz feladatot nem dobott fel. Itt az utolsó régióban picit kezdtem ezekbe belefáradni, nagyon önismétlő dolgok vannak benne. Nem rossz játék ez a Days Gone, de számomra jelenleg ez idáig a leggyengébb ex cím amihez szerencsém volt, de lehet még történik csoda a történetvezetésben.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#258144) hombre[EU] válasza penge111 (#258143) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem tudom mi a story vége...nekem a legjobb részei a Nero pontok voltak...azt gondolod minden okés,megoldottad majd felkapcsolod és bumm, magadra rántasz 200zombit :D a hordákat élveztem, fōleg mikor kevésbé voltam op

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#258145) Chalez válasza hombre[EU] (#258133) üzenetére


Chalez
őstag

Csak mivel ennyire közel a ps5 és még van mivel játszanom, eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha ps5-ön kezdeném el :) God of War is még visszavan, kb. 5%-nál jött valami más... :B

(#258146) keIdor válasza penge111 (#258143) üzenetére


keIdor
titán

Én nem rég kezdtem el, az utolsó ex cím, ami kimaradt.
Megjelenésnél sokaknak nem tetszett így én se vettem meg, csak most tavasszal leárazásnál €19.90-ért.

Nekem annyira nem adja, valahogy eddig nem annyira fogott meg, sőt... de még viszem majd tovább, adok esélyt neki, hátha beszippant.

Ez a játék amúgy szaggat, 30 fps volt a TLoU2 és a Tsushima is, de itt nincs olyan jó MB vagy nem tudom, de sokkal darabosabb a karaktermozgása és a kamera is. A szemet jobban fárasztja, én érzem egy óra után, hogy nem jó.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#258147) Frod válasza ProEvoFan (#258119) üzenetére


Frod
addikt

Nekem 1 db D minősítés van - az még nem szúrja a szemem -, 80%-ban pedig A/S. (A többi még in-progress, pl. Surge2) Ez inkább hiúsági kérdés nekem :D
Szép listád van egyébként, és valóban csak az elején van pár otthagyott alkotás. Grat!

Do you see the white shadow?

(#258148) .LnB válasza penge111 (#258141) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor meg rosszul írtad az előbb. :D De azért van még hátra belőle.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258149) penge111 válasza .LnB (#258148) üzenetére


penge111
addikt

Miért írtam volna rosszul, teeeeeeeeee :P Hordákkal már sokkal-sokkal korábban találkoztam, írtam, hogy ezt a hordát kötelező kinyírni, főküldi magyarán!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#258150) erahurka válasza penge111 (#258149) üzenetére


erahurka
félisten

Akkor már tényleg nincs sok.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.