Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#259401) Steve1207 válasza 30z.Samu (#259399) üzenetére


Steve1207
veterán

Így van, ez jutott most nekem is eszembe. Lehet azért, mert egyre többször ilyen formában jelent meg mostanában "demó". De az se szebb, amikor free weekend van és egy limitált 2 pályás valamit a képedbe tolnak, amivel végzel fél óra alatt, közben meg lehúzol 40gb-ot érte :D

.

(#259402) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Több, mint 3 év után ismét végigvittem az Until Dawn-t. Ez egy remek játék a mai napig. Egyedül talán a hangulata nem olyan erős, mint mondjuk a Medan-é, amúgy ég és föld a két játék az UD javára. Talán az a legnagyobb bajom vele, hogy túl sok a szereplő, így senki sincs igazából elmélyítve, egy jellem sincs kibontva. Nem véletlen, hogy a nagy kalsszikusok mind-mind kevés szereplővel operáltak és operálnak a mai napig. A QTE sem a kedvenc játékmechanikai eszközöm, de itt legalább azonnal be lehet zárni a programot, ha elcseszünk valamit. A Medan pl. minden pillanatban ment, ott, ha nem készítünk gyakran külső backupot, akkor nagyon fel kell kötni a gatyót, ha egy bizonyos végkifejletre utazunk, mert ott is vannak nagyon szemét QTE szekvenciák.

Egy szó, mint száz: akinek kimaradt volna az Until Dawn, pótolja be, gombokért adják, és anno ps plus játék is volt. Nem is ijsztő, kevésbé horror, mint inkább egy érdekes trash. Nyugodtan oda lehet tenni a többi Sony exkluzív mellé.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#259403) saelin


saelin
veterán

Jól le van lassítva a psn. Még át kelett lépni PC-re, hogy megnézzem nem a netemmel van valami. 10 GB-ot 30+ percig akar szedni. :F Gigabittel? Pc-n egy 3 GB-os videó lejött kevesebb mint egy perc alatt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#259404) Steve1207 válasza saelin (#259403) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem nagyon lassú a játékletöltés egy hete kb.

.

(#259405) gyuromoj válasza saelin (#259403) üzenetére


gyuromoj
veterán

Sajnos sose volt túl gyors, hátha majd a következő generációnál kicsit fejlesztenek rajta.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#259406) saelin válasza gyuromoj (#259405) üzenetére


saelin
veterán

Elvileg a covid miatt is lassítottak rajta.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#259407) gyuromoj válasza saelin (#259406) üzenetére


gyuromoj
veterán

Az előtt se száguldott. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#259408) KoNZoLik@ válasza gyuromoj (#259405) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Teljesen változó, van amikor hasít van amikor tényleg nagyon lassú, de be kell tenni a gépet pihenő módba és meg van oldva!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#259409) gyuromoj válasza KoNZoLik@ (#259408) üzenetére


gyuromoj
veterán

Úgy szoktam, ezt már a legelején ajánlották.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#259410) AxBattler válasza .LnB (#259341) üzenetére


AxBattler
félisten

Az egyik ugye a BGE2, a másik az új Splinter Cell? Vagy ne álmodozzak? :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#259411) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#259412) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Psn Id valtoztatasnal ir egy csomó figyelmeztetest. Ugye a ps+ elofizetesbe meg az acc megosztasba nem kavar be.?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#259413) opr válasza oriic (#259411) üzenetére


opr
veterán

Ebből sajnos nem derült ki semmi. Nagyon utálom ezeket a cinematic trailereket újabban, kb semmi értelmük. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#259414) fausto válasza oriic (#259411) üzenetére


fausto
addikt

Durva, hogy milyen támogatást kap a PSVR így az utolsó évében. Idén egész sok nagyobb cím jött vagy jön rá.
Amúgy pont írni akartam, hogy PSVR leárazás van :)

(#259415) opr válasza fausto (#259414) üzenetére


opr
veterán

Miért utolsó évében? A psvr nem megy sehová. :F

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#259416) fausto válasza opr (#259415) üzenetére


fausto
addikt

De ezek még PS4-re jönnek/jöttek

[ Szerkesztve ]

(#259417) opr válasza fausto (#259416) üzenetére


opr
veterán

Ja, hogy úgy érted, hogy psvr-ra a ps4 utolsó évében? Úgy végülis jogos, bár szvsz ez se igaz, pár exet kivéve kb minden jönni fog még jövőre ps4-re is. Sőt, tippre a játékok 90%-a még 2022-ben is.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#259418) erahurka válasza opr (#259417) üzenetére


erahurka
félisten

Csak fussanak is jól.

(#259419) Aciduzzu válasza saelin (#259403) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Nálad lesz a gond, tegnapi délutáni adat Kecskemétről: Red Dead Redemption 2, ami közel 100 giga 25 perc alatt lejött.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#259420) opr válasza erahurka (#259418) üzenetére


opr
veterán

Az egy masik kerdes. :DDD
Abszolut szemelyes tipp, de szerintem a 2021-es jatekok meg teljesen jol fognak futni (de legalabb jatszhatoan), utana mar azert valoszinuleg azert lehet majd erezni, hogy ideje upgrade-elni.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#259421) tboy93 válasza opr (#259420) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem kellőképpen vissza lesznek butítva a játékok, hogy megfelelően fussanak. A kiadóknak valószínűleg jó ideig sokkal jobban meg fogja érni PS4-re fejleszteni, mint PS5-re.

(#259422) opr válasza tboy93 (#259421) üzenetére


opr
veterán

Valtozo, altalaban ugy nez ki, hogy 1-2 evig meg kb minden multiplatform jatek jon prevgenre is, a harmadik evben mar azert boven nem, utana meg csak az ilyen sorszamozott, de amugy semmi nem fejlodo/valtozo fostaliga sportjatekok, mint pl fifa.
En most is ilyesmire szamitok, aztan majd meglatjuk. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#259423) RangerFox válasza opr (#259422) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Abból kiindulva, hogy hogy futott a legtöbb cross gen cím Ps3-on (pl. Shadow of Mordor), nem szeretném ugyanazt átélni Ps4-en...

(#259424) opr válasza RangerFox (#259423) üzenetére


opr
veterán

Pedig sajnos sanszos, hogy megint az lesz.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#259425) erahurka válasza RangerFox (#259423) üzenetére


erahurka
félisten

PS3-ra sokkal nehezebb volt fejleszteni, itt egészen más a helyzet. PS4-ből sokkal többet is adtak el, nem csak darabszámban, de a konkurenciához képest is. Szerintem nem kell rosszabbtól tartani, mint ami eddig volt.

(#259426) penge111 válasza RangerFox (#259423) üzenetére


penge111
addikt

DA: Inqusition is botrány volt, de a Persona 5 gyönyörűen futott...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#259427) ldave válasza penge111 (#259426) üzenetére


ldave
félisten

Persona 5 eredetileg PS3-ra készült, míg a fent említett játékok PS4-ről lettek visszafejlesztve.

A Slime draws near! Command?

(#259428) RangerFox válasza erahurka (#259425) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Azért a generáció végére minden stúdiónak volt már tapasztalata a hardverrel, megvoltak azok a best practise-ek, amiket alkalmazva optimalizált játékot tudtak leszállítani. Csak egyszerűen van egy határ, ami után már nem éri meg downgradelni egy játékot, és ezt akkor túllépték véleményem szerint.

(#259429) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Kontrolleren nem müködik rendesen az R2 gomb.Grid közben vettem észre.Rátettem másik gombra a gázt, egyből szarrá vetrtem a gépet.
Megpróbálom szétszedni, kitisztítani...hátha jó lesz.Remélem nem kuka.

[ Szerkesztve ]

(#259430) erahurka válasza ProEvoFan (#259429) üzenetére


erahurka
félisten

Hányingerem volt már a végére az utcai pályáktól. Kettős sorban mentek gyök kettővel bele a kanyarokba, a végén már inkább nem is fékeztem hanem beléjük szálltam :D

Amúgy a felénél járok a farmolásnak, lassan magamhoz ölelhetem a platinát! :Y

(#259431) penge111


penge111
addikt

Megjött az új akció, jó mazsolázást 115 cím psprice szerint, na hátha találok én is valamit!

ÁÁÁ, ez valami VR akció, nekem nem jó! :W

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#259432) erahurka válasza penge111 (#259431) üzenetére


erahurka
félisten

Legalább megspórolsz egy csomó pénzt :DDD

(#259433) Moby válasza penge111 (#259431) üzenetére


Moby
addikt

Végre a Moss HL...az viszont mostmár tényeg vicces, hogy Beat Sabre soha, egyetlen egyszer sem kap leárazást.

(#259434) penge111 válasza erahurka (#259432) üzenetére


penge111
addikt

Csak lassan kell valami, mert Nioh 2 pörög most, utána viszont már nincs semmi címem :Y Lehet behúzom az Operenciát, ma még akciós, csak vártam volna, hogy picit jobban beesen az ára :B

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#259435) ldave válasza penge111 (#259434) üzenetére


ldave
félisten

Ejnye, magyar játék, tessék csak megvenni és nem ezen spórolni :P

A Slime draws near! Command?

(#259436) boost válasza penge111 (#259434) üzenetére


boost
addikt

az jó játék? én attól kicsit félek..

Èn idén 3 játékot vettem meg PS4re. A Minecraft Dungeons-t, azt kiplatináztam, a Desperados 3-nak a végén járok, a Tsusima az sajnos azt hiszem elkapkodott beszerzés volt. 3-4 éve örültem volna neki, és most is örültem, hogy nem csak zombik (TLOU2), meg szuperszörnyek (Death Stranding) ellen lehet harcolni, esetleg képregényfeldolgozás, de valami földhözragadtabbat is kiad a Sony.. De maga a játékmenethez nincs elég időm. El is ajándékoztam unokaöcsinek. :D

[ Szerkesztve ]

(#259437) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Nem tudom volt-e már, de akit érdekel a Crysis Remastered az szoktassa magát ahhoz a tudathoz, hogy Pro-n dinamikus 1080p-ben fog futni a szoftveres ray-tracing miatt. Alapkonzolon nem lesz ray-tracing. Akit jobban érdekel ez, nézze meg a Digital Foundry videóját erről.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#259438) jupp008 válasza Moby (#259433) üzenetére


jupp008
senior tag

Beat Saber -re én is vártam rengeteget, de meguntam és megvettem 1 hónapja kb.
Viszont nagyon jó - család folyamatosan aprít azóta.

(#259439) boost válasza boost (#259436) üzenetére


boost
addikt

Persona 5 -öt megjelenéskor megvettem, a CE változatot, és egy hónap alatt beletettem 30 órát, kb a játék 20%-nál járok, és azóta se néztem feléje. Itt a polcon. Pedig az is egy jó játék, csak sok sok időt emészt fel. :D

(#259440) Mrdevil válasza ProEvoFan (#259429) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem is volt ilyen még a régi kontrollerrel, nekem szétkopott az érintkező, én megoldottam egy kis pötty folyékony ragasztóval, kvázi felépítettem egy új érintkezőt, de fasza lett, amúgy lehet hozzá rendelni ilyen szettet.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#259441) S e t h válasza boost (#259439) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ugyanez, bár én 5 óra után fáradtam bele, utána jó darabig be sem kapcsoltam a konzolt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#259442) penge111 válasza ldave (#259435) üzenetére


penge111
addikt

Csak őrlődöm, hogy Óperencia vagy Bard's Tale IV legyen :U Te mindkettőt toltad, melyiket tartottad jobbnak. Olvasatom szerint az Óperencia a jobb, de a Bard's Tale IV se tűnik rossznak, kettőt tuti nem veszek ebből a stílusból :K

Óperencia:
+magyar nyelv
+jó story
+szép grafika

-rövid
-egyszerűsített

Bard's Tale:
+fantasztikus harc
+mélyebb rendszer mit az Óperenciába
+jó zenék

-gyenge sztori
-sok az ismétlődő elem
-gyenge grafika

Kb így látom a két címet én...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#259443) sp8787 válasza penge111 (#259442) üzenetére


sp8787
addikt

1>0

(#259444) ldave válasza penge111 (#259442) üzenetére


ldave
félisten

Mintha ezt már beszéltük volna :) Nem tartom egyiket sem jobbnak a másiknál, mindkettőnek megvannak a saját erősségei, gyengeségei.
Az Óperencia technikai oldalról és látvány terén mindenképp jobb, a történet is érdekesebb, a sok magyar vonatkozás pedig extra pont.
A Bard's Tale-ben nekem a harc jobban tetszett, azzal hogy lehet mozogni a csatatéren, jó kis kombózásra teremt lehetőséget. Csapattagok szempontjából is kevésbe kötött, ráadásul van lehetőség felbérelni is társakat, ha úgy érezzük hogy az adott feladathoz szükség lenne egy tolvajra vagy varázslóra. Az Óperencia ilyen szempontból sokkal kötöttebb.

Nem fogom tudni megmondani neked, hogy melyiket válaszd a másik helyett :)

szerk: ha ár a szempont, akkor a Bard's Tale szinte már fillérekét is volt kapható valamelyik sale során.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#259445) Batyops


Batyops
aktív tag

Van már valami info hogy mikor jelentik be a Ps5 árát és a pontos megjelenési dátumot?

(#259446) 30z.Samu válasza Batyops (#259445) üzenetére


30z.Samu
félisten

Elvileg ma tudjuk meg.

Sic Parvis Magna

(#259447) Batyops válasza 30z.Samu (#259446) üzenetére


Batyops
aktív tag

Na az remek köszi.

(#259448) sasa134 válasza Batyops (#259445) üzenetére


sasa134
addikt

pletykák vannak, semmi hivatalos

Avanti Roma

(#259449) KoNZoLik@ válasza penge111 (#259442) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Mindkettőt végig játszottam, nekem az Operencia jobban adta, de lehet a tudat is, hogy magyarok csinálták ez is közrejátszott! Gyakorlatilag egyikkel sem csinálsz rossz vásárt, azt vedd amelyik olcsóbb most 😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#259450) Batyops


Batyops
aktív tag

Most néztem hogy a Xbox series s megjelenési dátuma november 10 . Gondolom akkor ilyen tájban jöhet a Ps5-is majd.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.