Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#259951) Frod válasza _drk (#259942) üzenetére


Frod
addikt

Nem tudom értelmezni a problémát.
Megy a rant, hogy 56 rugó a játék ha minden kell, majd ott van a Store-ban világosan, hogy amúgy 7700/5900, de ja, hát akkor sem érdekel, mert "már megvan a játék".
Mintha a világ első játéka lenne az SFV, ahol a megjelenés után ömlik a tartalom bele, és az alapjáték önmagában már kevés. (Nem a modellel értek egyet, de ne lepődjünk már meg)

Ha valakit érdekel a játék, és jól szórakozik vele - és amúgy is ingyen kapta PsPlusban - szerintem nem egy nagy tétel megvárni az akciót, és ezt az upgrade csomagot kosárba dobni.
Neked meg, ha amúgy sem tetszik, mert szar játék, igazából lehetne ingyen is az az Upgrade csomag, nem oszt-nem szoroz, nem?

Ilyen alapon az MK11-et is lehetne kutyázni, mert aki megjelenéskor vett mindent annak játék + Kombat Pakk + Aftermath dlc (40e+), most meg akciósan 13e volt legutóbb is a teljes csomag. Mégse látom égni a várost.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#259952) Rigormortiis válasza Yodamest (#259949) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Amikor megjelent a játék, mindenki eldönthette, hogy annyi karakterrel kell-e neki. Azután bárki szabadon eldöntheti, hogy kellenek-e neki a plusz tartalmak, és fizet-e értük. Amúgy ezért akasztanál, mert ez rossz érzést kelt benned? Szerintem keress fel egy pszichiátert.

Azt is említsük meg halkan, hogy a sf4 és sf5 esport szinten nem egy liga a Tekkenekkel. Nekem is jobban fekszik az utóbbi, de aki komolyan foglalkozik fighter játékokkal, az streetfighterezik. Nem véletlenül (játékmechanika).
Az meg végképp kabaré, ha megjelenés után 4 évvel kvázi ingyen megkapjuk a játékot, és sírunk a bónusz karakterek hiánya miatt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#259953) Rigormortiis válasza boost (#259950) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Akinek ez nem jó, az ugyanúgy megveheti magát a játékot is. Én csak annyit mondtam, hogy anyagi oldalról tekintve nincs ennél jobb ajánlat.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#259954) Deck válasza Rigormortiis (#259947) üzenetére


Deck
titán

Sok exkluzív jön PS5-re is..

PS5

(#259955) felixo


felixo
őstag

Erről a póker játékról van már valami hír ? :F
Nagyon jó lenne már egy jó kis póker játék PS-re. :K

Redmi Note 9

(#259956) raziel01 válasza 30z.Samu (#259948) üzenetére


raziel01
veterán

Tény, hogy elszabták. Eleve gyengébb is lett a konzol mint egy PS4 illetve exkluzívok is gyengébbek. Pedig PS3/Xbox 360 érában én Xbox párti voltam de exkluzívok miatt PS4-et vettem 3 éve. Xbox One meg csak azért van, mert tavaly 50 alatt lehetett kapni az all digitalt. :C

(#259957) 30z.Samu válasza raziel01 (#259956) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, az előző genben nekem is volt 360-am, bár nem maradt tartósan, köszönhetően a PC hiánynak. :D De viszont most lehet, hogy lesz mindkét konzol a TV alatt. :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#259958) Frod válasza felixo (#259955) üzenetére


Frod
addikt

Google csodákra képes, pár infó már van róla.
Még idén jön, crossplay lesz benne különböző platformok és generációk között,
4k 60 fps a cél az új konzolokon,
akár 200 főig lesznek online bajnokságok,
lesznek feloldható cosmetic item-ek,
a Ps5 kontroller haptikus funkciója is visszaköszön valamilyen formában.

Do you see the white shadow?

(#259959) felixo válasza Frod (#259958) üzenetére


felixo
őstag

Köszi. :R
Jól hangzik. Remélem lesz sima cash game is !?

Redmi Note 9

(#259960) saelin válasza TCr (#259857) üzenetére


saelin
veterán

Biztos lesz s Ps5-nek is boost módhoz hasonló tuningja. Az már segíthet az fps számokon is egy jó adagot.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#259961) Kendek válasza saelin (#259960) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A mostani teljesítménynövelő módhoz hasonló lesz a PS5-nél is, a régebbi PS4-es játékokra lesz alkalmazva. Az eddigi infó alapján ez viszont nem opt-in jellegű lesz, hanem a Sony egyesével leteszteli a játékokat, és amelyek hibátlanul futnak, azokra automatikusan be lesz állítva.

<-ƘƘ->

(#259962) icemad válasza Frod (#259958) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ebbe mondjuk pont jó lenne a Playlink megoldás, helyi multihoz. :)

(#259963) Yodamest válasza Rigormortiis (#259952) üzenetére


Yodamest
addikt

Jó ezt a "bárki szabadon eldöntheti, nem kötelező, rád van bízva a döntés" duma elsüthető bármelyik ilyen dlc kavalkád játéknál, de attól még ez nem lesz egy fair dolog. Egyszerűen ez kitolás a játékosokkal, mert ki ne akarná az összes karaktert egy olyan játékban, amivel sokat játszik? Ki ne akarná azt a pici extra mapot is megkapni egy olyan játéknál, amit ki akar maxolni mert tetszett neki. Ki ne akarna minden autót hogy benne legyen az autós játékában, amit megvett? Én ha már bírtoklok egy játékot, akkor azt teljes pompájában akarom élvezni, tök mindegy, hogy mondjuk azzal az adott karakterrel nem is játszanék, de úgy teljes az élmény ha az is benne van.

Ez ilyen meddő vita úgy is, de nekem senki ne mondja, hogy egy NEM free to play játéknál ez egy támogatni való dolog, hogy - most ha maradunk a verekedős éránál- egyesével még meg kell vennem az összes karaktert a játék megvásárlásán túl... mi ez matricás album? akkoriban volt ez menő... tisztára a matricásalbum érát hozták vissza csak videójátékokba ültetve.... okos

(#259964) Tomtailor85


Tomtailor85
senior tag

Melyik cégnél érdemes leadni az előrendelési igényt a ps5-re?

(#259965) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem vagyok Mafia rajongó, de ennek oka, hogy nem is nagyon foglalkoztam a szériával, igazság szerint közömbös számomra, viszont most, hogy kijött a III definitve edition, hát megvallom szimpatikus a gampeplay a streamek alapján.
Van itt aki próbálta?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#259966) Kendek válasza Tomtailor85 (#259964) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Valamelyik hivatalos partnernél, szóval ebből a listából válassz egy számodra szimpatikus kereskedőt.

<-ƘƘ->

(#259967) Lackooo84 válasza Kendek (#259803) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja, főleg, h én 120k-ért vettem premierkor a MM-ban... :DDD

The Truth is out there...

(#259968) Tomtailor85 válasza Kendek (#259966) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Köszönöm! :R

(#259969) RangerFox válasza Yodamest (#259963) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha teljes élményt kapsz az alapjátéktól is, vagyis nincs hiányérzeted a végigjátszást követően, akkor ezzel nincs baj. Ha több időt szeretnél eltölteni a játék világában, akkor megveszed hozzá a dlc-ket, ha meg nem húzott be, akkor meg nem.

(#259970) erahurka válasza Kendek (#259966) üzenetére


erahurka
félisten

Milyen naprakész oldal Konzolok Szervize logóval.

Jól jellemzi a Sony-t.

[ Szerkesztve ]

(#259971) Kendek válasza erahurka (#259970) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nyugodtan rákattinthatsz, át fog irányítani a megfelelő helyre. :)

<-ƘƘ->

(#259972) zojjektum válasza erahurka (#259970) üzenetére


zojjektum
senior tag

Nagyon sokáig még a Konzolok szervize sem tudta, ki is akar lenni, a sony hetente cserélhette volna logokat és a megnevezéseket. :)

(#259973) 30z.Samu válasza zojjektum (#259972) üzenetére


30z.Samu
félisten

Most eléggé ki vannak... ;]

Sic Parvis Magna

(#259974) FunPro válasza Frod (#259951) üzenetére


FunPro
senior tag

Javítsatok ki ha tévedek, de emlékeim szerint a Street Fighter IV volt az első verekedős játék, ahol elkezdték így pénzért osztogatni a karaktereket. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#259975) Carlos Padre válasza S e t h (#259965) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem megvan még régről és most nekifogtam hogy befejezem végre és meglepetésemre a definitive editiont töltötte le.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#259976) Frod válasza FunPro (#259974) üzenetére


Frod
addikt

Nem követem a szériát, valószínűleg igazad van.
(jelenleg a Dragon Ball FighterZ ami eszembe jut, és ugyanezt csinálják)
Ismét leírom, hogy magával a modellel nem értek egyet, DE amikor van rá lehetőség, hogy 6e Ft-ért egy nem így nevezett, de valójában season pass-t behúzzon az ember, és megkapjon mindent, akkor nem értem a rant okát.
Ha a sztori ott megállt volna, hogy valóban 50k+ mindent megszerezni, akkor teljesen jogos lenne a fenti kiakadás.

De mivel nem ismerem a játékot, így kérdezek: játékbeli valutával nem lehet kioldani a karaktereket? Mert jobban belegondolva a R6 Siege-nél is fizetős minden új operátor, de elég játékkal meg lehet szerezni őket apránként. Mégsem hőbörög érte a nép.
És ott pl még ilyen Upgrade csomagra sincs lehetőség, mert ha anno a sima verziót vette valaki, akkor nem enged a Store a nagyobbra váltani, ergo veheted meg őket vagy ingame valutából, vagy valódi pénzért vett kreditből ami jóval húzósabb, mint a SF-ben megvenni 24 karaktert 6e-ből. (karakterenként ~250Ft)

Ha valakinek tetszik és örömét leli a játékban nem gondolom, hogy ennyit ne lehetne a hobbira áldozni. Viszont fentebb elhangzott olyan is, hogy még ha nem is játszik vele soha, legyen meg a full minden, mert úgy teljes az élmény... erre kár is reagálni.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#259977) 30z.Samu válasza Frod (#259976) üzenetére


30z.Samu
félisten

Dragon Ball-ban nem, illetve a SSJB Gokut és Vegeta-t ki lehetett anno. Hogy most ki lehet-e még azt nem tudom.

Sic Parvis Magna

(#259978) Steve1207 válasza 30z.Samu (#259977) üzenetére


Steve1207
veterán

Alap játékban simán a sztoriban feloldható karakterek.

.

(#259979) FunPro válasza Frod (#259976) üzenetére


FunPro
senior tag

Most megint leírok néhány dolgot, aztán javítsatok ki, ha tévedek.

Tudtommal karaktert nem tudsz feloldani játékkal, továbbá az upgrade sem úgy működik, ahogy írod.

Mostmár x év után lehet van "fullos" verzió, de megjelenéskor nem volt. Jöttek sorba a passzok, mellé meg mindig a verziók, amik tartalmazták az aktuális passt, de az újat azok sem.

Ha a mortalnal maradunk, akkor ugye volt anno a mortal kombat x, aztán jött az xl, és a fullos kiadás volt talán az xxl.

Szóval igazából valóban nem olyan köcsög a street fighter, csak ki kell várni azt az 5 évet, ameddig minden cucc megjelenik. De akkor már jobban megéri alapból megvenni a fullos verziót, mert az alap továbbra is lehúzás.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#259980) 30z.Samu válasza Steve1207 (#259978) üzenetére


30z.Samu
félisten

Vagy úgy, azt nem tudtam. Én anno előrendeltem, szóval nekem ott volt mindkettő. :))

Sic Parvis Magna

(#259981) marilllyo


marilllyo
veterán

Elkezdtem skacok a Days Gone-t.... Kellett neki ez az egy év meg a heti egy patch. Olyan 40%-nál járhatok....de egyelőre nagyon bejön....pedig nem vagyok nagy ps exkluzívos. Tetszik...de majd bővebben ha végére értem. ;)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#259982) tothjozsi96 válasza marilllyo (#259981) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Nagyon jó játék!
Engem nagyon megfogott anno mikor játszottam vele.

Ritkán érzek olyant hogy jó lenne a platina, itt egyértelmű volt.

(#259983) raziel01 válasza marilllyo (#259981) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem is bejött. Szerintem 30-40 óra belement simán.

Én most a Death Stranding-et nyomom. Hát ahhoz képest hogy a videók alapján azt gondoltam gagyi most teljesen jól elvagyok vele. Kb 2 vagy 3 hete kezdtem és 40 óra körül járhatok és nem unalmas. Oké az első 5 óra kicsit az volt de utána beindul az. :C

(#259984) consono


consono
nagyúr

Tök érthető, ha valaki Boxot vesz, a GP nagyon jó modell. Nekem a meglevő könyvtáram mellett három okom van a PS5 vásárlásra:
- Guerilla
- Naughty dog
- Sucker Punch
:D
Ide tehetném a CDPR-t is, de ők mindehol ott vannak. Nekem ez a három (négy) cég testesíti meg azt, amiért játszom. Amíg nekik az elsődleges platform a PS, addig itt leszek.

"In God we trust. All others must bring data"

(#259985) S e t h válasza Carlos Padre (#259975) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azt hiszem lehúzom valamelyik nap, érdekel a korszak és hangulata is jónak tűnik, a repetitív gameplay meg nem zavar, az ubisoft megedzett.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#259986) hombre[EU] válasza S e t h (#259965) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az 1 remake-kel jobban jársz :)

Life, Uh, Finds A Way

(#259987) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Spelunky 2 Is out today on PS4

Life, Uh, Finds A Way

(#259988) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Rocket League free to play - sept.23

Life, Uh, Finds A Way

(#259989) Zoleee83 válasza marilllyo (#259981) üzenetére


Zoleee83
addikt

Elleszel vele egy darabig, asszem valami 99 órám van benne hard-on, platinán. :D
Nekem a story is fenntartotta végig az érdeklődésem.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#259990) Zoleee83 válasza S e t h (#259965) üzenetére


Zoleee83
addikt

Jelen.
Nekem nagyon tetszett, egyik kedvenc szériám, különösen a Mafia 3 a korszak, az autók/zenék miatt. Egy idő után kicsit repetitív lesz, de ez kb minden open world-re igaz.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#259991) icemad válasza Zoleee83 (#259990) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én egy Godfather remake/remasternek örülnék. Méltatlanul elfelejtett játék.

(#259992) Frod válasza FunPro (#259979) üzenetére


Frod
addikt

Hogy érted, hogy az upgrade nem úgy működik ahogy leírom?
A Store-os adatlapjából ítélve ez egy kvázi season pass, ha megvan az alapjáték (ami most ingyen a Plusban), megveszem, és felold minden cosmetic cuccot + karaktert a season4-ig bezárólag.
És lehet, hogy anno nem volt ilyen lehetőség, és évente kellett venni (az úgy valóban húzós, aláírom) de jelenleg ez a megoldás szerintem teljesen korrekt.

Amúgy van "fullos" verzió is, és érdekes módon engedi is a kosárba tenni, pedig a Store általában nem szokta engedni, hogy olyan játékból megvedd a bundle verziókat, amikből megvan az alapjáték... érdekes.

(#259991) icemad
Azok a jogok már nincsenek tudtommal az EA-nél, így eléggé esélytelen.
Az elsőt szerettem anno.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#259993) S e t h válasza Zoleee83 (#259990) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi!
Ha jól emlékszem az AC:Syndicatet is te dicsérted anno, az is bejött, szerintem ezzel sem lesz gond.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#259994) FunPro válasza Frod (#259992) üzenetére


FunPro
senior tag

Ezt úgy értettem, ahogy írtam, meg ahogy írod.

X év után mondhatjuk, hogy 7700/5900 az upgrade, ami most már úgymond korrekt.

De aki day 0 megvette a játékot, az akár fizethetett is karakter/1800 forintot.

Amúgy gondolom jön az VI, azért kerül ennyibe.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#259995) Zoleee83 válasza S e t h (#259993) üzenetére


Zoleee83
addikt

Igen én voltam.
Nem mondom hogy a világ legjobb játéka a Mafia3, de az egynek jó kategória, ha kedveled a szövevényes történetet. Anno rengeteg bug volt benne, meg mondom egy idő után önismétlő, de én már a kezdőképernyőnél, a Dylan/Hendrix-All along the watchtower-nél megbocsátottam mindent! :D
Még anno Xbox-on játszottam végig rohanva, mert már eladtam a Ps4 miatt, így nincs meg a játék, de asszem megveszem a trilógiát ha kicsit beesik az ára majd. :)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#259996) F-ECT$ válasza hombre[EU] (#259988) üzenetére


F-ECT$
titán

Lehet ránézek, bár mindig nehéz egy több éves multi játékba bekapcsolódni.

Dive ever, work never.

(#259997) wierra válasza marilllyo (#259981) üzenetére


wierra
senior tag

Milyen nehézségi fokozaton tolod?
Rambo módban, vagy nindzsázva?
Illetve hol jársz a térképen?

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#259998) _drk válasza Frod (#259976) üzenetére


_drk
őstag

Ez itt túl sok! Még a mapok nem is érdekelnek.
Vagy más játéknál a plusz tartalom se ha elég az alap játék. Mondjuk Odessey-t ezért is szidták hogy mennyi edition van belőle. De bőven elég az alap!

Itt az SF-nél azt látom hogy lófasz az alap játék ahhoz képest amit meg lehet venni.

Mortalnál és tekkennél pont fordítva van ez a karakter arány és map is mind megvan.

(#259999) Wlac


Wlac
Ármester

Ha már szóba került a Days Gone és az egyik fórumtárs több napig kardoskodott amellett, hogy már pedig ez egy 10/10-es játék, leírom én is az eddigi véleményem. Röviden: hááát.

Előljáróban annyit jegyzek meg, hogy szeretem a zombis témát, az open worlddel sincs bajom, valamiért mégsem hozott anno lázba a játék, de most akkora akciót kapott, hogy beszereztem.

Kb. a sztori felénél járhatok (Boozer karjához vadásztam most scrapet), és bár vannak érdemei, de szerintem sem igazán ér fel a többi PS exkluzív játékhoz. Kicsit olyan nekem, mint az iskolában a gyerek, aki nem tanult, de tudja, hogy kiről kell lesnie. Nem sikerül mindent lemásolnia, a kifejtős kérdésekre adott válaszait se látja át teljesen, de szerepelnek benne a kulcsszavak és így kap egy 4-est a végén.

Az alapfelállás szerintem nagyon jó. Tetszik Deacon szerepe a társadalomban, illetve maga a társadalom működése is, már ha nevezhetjük így a táborokat. A The Last of Us világában is szerettem, hogy különböző csoportok működésébe láthattunk bele, és ezt itt is jól csinálták. Jó volt látni az intro-ban történteket is. Számos filmben és játékban végigvittek már minket a nagyvárosi apokalipszisen, örülök, hogy nem kellett mégegyszer végignéznünk Ben bácsi halálát. A sztorival eddig nincs probléma, bár egy kicsit nagyon próbáltak megetetni minket Sarah halálával, ami még nekem is elég egyértelműen kamu volt, már pedig engem viszonylag könnyű behúzni a csőbe. Itt nem ment.
A sokat szidott benzinezés is nagyon jó ötlet, és a kivitelezés sem zavar, külön tetszik, hogy a gyors utazásnál is számolja. Mondjuk én a Red Dead 2-ben is imádtam lovagolni... ;]

Viszont a fentieken túl sok dolog szerintem zavaró, félre ment. Valamiért semmi motivációt nem érzek a felfedezésre, mert úgyis mindenhol csak a craftoláshoz való dolgokat fogom találni. Ha letérek a fő vonalról, akkor max egy hordába, vagy egy ellenséges táborba akadok. Eddig még nem találtam titkos questeket, érdekes NPC-ket vagy bármit, ami miatt érdemes lenne megállni egy-egy viskónál. Ezt a Red Deadben nagyon jól csinálták, itt viszont csak a hasonló táj adott, megtölteni nem sikerült úgy tartalommal.

A craftolás is furán működik. A The Last of Us-ban tök jó, hogy gyárthatunk dolgokat, de ott fontos, hogy mikor tesszük ezt. Nem lassul le az idő, így ha tűzharc közepén állunk neki fabrikálni, akkor simán megölhetnek. Itt semmi ilyesmi nincs. A legnagyobb harcban, a horda közepén bukfencezés közben is simán legyártjuk a molotovokat és kötszereket. Ez elveszi a túlélő feelinget, mert úgy van vele az ember, hogy hiába nincs nála molotov, majd készít, amikor harminc zombi üldözi két lépéssel a háta mögött. Ez egyébként nem csak itt volt számomra zavaró, hanem a Horizonban. Mi értelme a nyílvessző inventory limitnek, ha bukfencezés közben tudok csinálni negyven darabot kb. 1 ingame másodperc alatt?

A harmadik bajom a játék technikai oldala. A grafika olyan amilyen, Deacon és Boozer kifejezetten részletesen lett megcsinálva, de sok NPC olyan, mintha 5 évvel ezelőttről származna. A táj szépen van megcsinálva, de sima gépen rendszeres a látványos pop in. Karakterek teleportálnak össze-vissza, rengeteg az animációs bug. Szaggatás szerencsére csak párszor volt, az átlag FPS számmal sincs bajom.

Értem én, hogy kis stúdió satöbbi, de azért engem zavar a sok apróság.
Volt, hogy olyan feliratot olvashattam, ami a rákövetkező átvezetőből származott. Én vidáman tankoltam a motort az objective markertől 20 méterre, de már tudtam, hogy mit fogok Boozerrel beszélni.
Tök jó volt az Uncharted 4-ben, hogy ha megszakadt egy párbeszéd, akkor az azt kiváltó esemény után visszatértek hozzá. Ott nem érződött mesterkéltnek. Itt ellenben, ha például rádión beszélek valakivel és leesek a motorról, akkor simán megismételjük a beszélgetés elmúlt fél percét, ami különösen hülyén hangzik, ha valakivel éppen vitatkozunk. Amikor Rikkivel motorozok, már olyankor rádión hallom a hangját, hogy elindultunk volna. Másfél méterre vagyunk egymástól.
A párbeszédek alapból nem elég feszesek. Olyanok kicsit, mint a Splinter Cell 2 magyar szinkronja, ahol nem sikerült jól összeilleszteni a hangokat, így a másik mondatába való közbevágás egy másodperccel azután volt, hogy az első beszélő... "közbevágódott".
Az egyik küldetésben lopakodva követnem kellett valakit. Az a valaki egy másik személynek magyarázott, majd elindultak, mert a játék fel akarta dobni a missiont azzal, hogy lopakodva kell mozognom. Oké, csak hülyén vette ki magát, hogy a kihallgatott emberek még mindig úgy beszéltek egymással, mintha egymás mellett állva nézték volna a diskurzus tárgyát. Konkrétan ez az a küldetés, amikor a NERO-s csajt (Lt. Booth?) kell kihallgatnom, mialatt arról beszél, hogy az egyik freakernek túlságosan tiszta a ruhája és az órája. A beszélgetés felélnél ott hagyták a hullát, de továbbra is úgy beszéltek, mintha éppen néznék. "Látja a ruháját, hogy mennyire tiszta? - Igen, látom." Dehogy látod, 10 méterre voltál már akkor és egymástól is több méterre álltatok.

Összegezve tetszik a játék, nem bántam meg, hogy elkezdtem és kíváncsi vagyok a végére, de messze nem értek egyet azzal a fórumtárssal, aki ezt év játékának titulálta (és mindenkit hülyének, aki nem értett vele egyet). Egész korrekt iparos munka, de nagyon sok amatőr hibája van. Aztán meglátjuk, lehet, hogy megváltozik a végére a véleményem és én is azt fogom mondani, hogy ott a helye a Hall of Fame-ben. Ha így lesz, mindenképp megírom.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#260000) Carlos Padre válasza Wlac (#259999) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem tavaly simán az év játéka volt, ami nem egészen a játék érdeme, sokkal inkább az összes többi játék gyengesége.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.