Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#258501) syler123 válasza Yodamest (#258498) üzenetére


syler123
veterán

Én még nem játszottam végig a Days Gone-t, de nekem nagyon tetszik. Nekem mondjuk már maga a játékmenet, a hordák, a motor elviszi a lábán a játékot. Szeretem a zombis témát is, szóval nem ért meglepetésként, hogy tetszik :D Még csak nem is gyors-utazok benne. Az egyik kedvenc játékom lett.

(#258502) FunPro válasza nemorino (#258475) üzenetére


FunPro
senior tag

Ez így szerintem azért hülyeség, mert mindent a saját helyén kéne kezelni. Nem lehet versenybe állítani egy fifát egy telltale féle interaktív cuccot, meg egy gta-t mondjuk (hogy egy zachtronic jatékot ne is említsek, ami ugye pc-re lehet érdekes), csak azért, mert mindegyik videojáték címszó alatt fut.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#258503) Frod válasza Steve1207 (#258493) üzenetére


Frod
addikt

Részemről ebben semmi strigula nem volt, csak a kollégának válaszoltam.
Mint írtam, teljesen hidegen hagyott a legutóbbi SoP - annyira, hogy haragudni sem tudok semmire. Érdektelen volt, na. :DDD
(legjobban a Control AWE trailer tetszett, de ugye én ezt a játékot már csak 5-ön fogom kezdeni)

Do you see the white shadow?

(#258504) ImACeltic válasza raziel01 (#258500) üzenetére


ImACeltic
őstag

A sok lovaglás egyszerűen szükséges volt. Hogyan máshogy közlekedtünk volna? Ebben a sztoriban meg nem lehetett mindig pörgés, érthető, hogy voltak lassabb részei.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#258505) kriszpontaz válasza Lackooo84 (#258489) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem az első ilyen csatlakozót szedem szét, hidd el attól nem kellett volna kiszakadnia. Erőt sem fejtettem ki, főleg hogy tudom milyen kényes egy cucc, és mindenkinél leszakad. Ott malmoztam előtte hogy inkább a másik oldalán oldom a kábelt, akkor kellett volna inkább magamra hallgatni nem a "bevált" módszerrel nekiállni.Az a vicc, hogy tulajdonképpen nem a csatlakozó szakadt le a forrpontról, hanem az egész réz bevonat az üvegszálas nyákról mindenestül, mintha csak rá lenne vasalva.

[ Szerkesztve ]

(#258506) modflow válasza gyuromoj (#258494) üzenetére


modflow
veterán

Na... akkor reménykedjünk. :)

(#258507) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

valahol meg lehet nézni az összes játékot,amelyen ps+ discount van?

Life, Uh, Finds A Way

(#258508) Lackooo84 válasza kriszpontaz (#258505) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ha nem az elsőt szeded szét, akkor tudod, hogy eleve a táp oldalon kezdünk, utána fogó, és a szokásos trükk. Ahhoz nagyon nagy szerencse kell, hogy csak az ón engedje el, 90%-ban feljönnek a padok/fólia is.

The Truth is out there...

(#258509) S e t h válasza penge111 (#258491) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én meg azt nem értem, hogy az miért ex, annyira fosh.
;]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#258510) fausto válasza Yodamest (#258498) üzenetére


fausto
addikt

Oké, akkor aki szerint nem 10/10 meg GOTY az nem játszotta végig. Vagy ha végigjátszotta, akkor részeg volt. Vagy ha nem, akkor a hozzáállásával volt baj... Mert ezt objektívan nézve elfogadhatatlan, hogy valaki(k)nek nem tetszek a játék :D Okkké

(#258511) Mezcal válasza fausto (#258510) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem az, de az sem igazság, amit te hadoválsz a játékról. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#258512) fausto válasza Mezcal (#258511) üzenetére


fausto
addikt

Hát figyelj, egy olyan állítás után, hogy jobb, mint a TLoU sorozat, én inkább nem folyok bele ebbe a beszélgetésbe :D Nincs ezzel baj, a Transfomers, meg a Halálos iramban filmeknek is megvan a maga közönsége, tök jó, hogy valakinek a Days Gone a GOTY

(#258513) S e t h válasza fausto (#258512) üzenetére


S e t h
nagyúr

De belefolytál és tényleg kár volt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#258514) Mezcal válasza fausto (#258512) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem szeretem a szentírásokat, te szereted és ahhoz tartod magad. Nekem a DG jobb, mint a TLOU, de utóbbit is kedvelem.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#258515) boost válasza Yodamest (#258496) üzenetére


boost
addikt

Kallie Plagge reviewolta, 55 órát tolt bele PS4en és PS4 Pro-n.

[link]

(#258516) Aciduzzu válasza Yodamest (#258480) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Ne haragudj, de ha valaki olyat mond egy játékra (bármilyen játékra), hogy ez neki tetszett, és az év játéka, és ha másnak nem az, akkor az tuti nem játszotta végig, az egy buta emberre vall.

Te ezt mondtad.

Nem azzal van baj, hogy neked tetszett, meg még sok más embernek, hanem azzal, hogy ilyen kijelentéseket teszel.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#258517) kriszpontaz válasza Lackooo84 (#258508) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem PS4-re gondoltam, hanem az ilyen jellegű csatlakozóra. PS4 az első volt, de jó lecke.

(#258518) Yodamest válasza boost (#258515) üzenetére


Yodamest
addikt

Ezt írtam én is korábban, ez pont egy nagyon rossz teszt, és totál fals. Ez a játék bármi lehet 7-10 között, de NEM egy 5 pontos játék. Egész egyszerűen ez a teszt nem jó és ezt full objektíven mondom, ez egy jól összerakott játék, 5 pontot az ilyen Sniper Ghost Warrior jellegű city interactive játékok szoktak kapni, azért na.... legyen már egy konstans mérce.

(#258519) Yodamest válasza Aciduzzu (#258516) üzenetére


Yodamest
addikt

Megint sarkítassz, igez szerintem ez az év játéka volt 2019-ben ezt bármikor vállalom. Tudod te milyen játékok jöttek ki 2019-ben? Elmondom semmi kb, jött egy gagyi Sekiro és az vitte el a címet, miközben nyomába sem érhet történet, megvalósítás, világépítés, grafika, színészi játék vagy úgy bármi tekintetében a DG-nak.

Én bárkivel leülök végignézni a tavalyi játéklistát és átbeszélni a dolgot, mert egészen biztos vagyok benne, ha végignéznénk mik jöttek ki, mindenki azt mondaná, hogy a DG abszolút megérdemelte volna, mondom a Sekiro egy szar volt, végigvittem szóval tudom, nem annak kellett volna kapnia.

[ Szerkesztve ]

(#258520) sp8787 válasza boost (#258515) üzenetére


sp8787
addikt

Ez ugye az aki az Anthem-re magasabbat adott?

Es pl. ezt irta
"The endgame thus far is to complete high numbers of the various mission types, which amounts to repeating many individual missions."

Ez a "high numbers" meg "many" ha jol emlekszem egeszen pontosan 3.

(#258521) Yodamest válasza sp8787 (#258520) üzenetére


Yodamest
addikt

napnál is világosabb, hogy nagyon rossz teszteket ír.... de hát látod vannak elvakult fanok.

(#258522) FunPro válasza Yodamest (#258519) üzenetére


FunPro
senior tag

Valószínűleg te sem írnál jobban kritikákat, ha így értékeled a játékokat. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#258523) Yodamest válasza FunPro (#258522) üzenetére


Yodamest
addikt

Miből szűrted le ezt most? Én nem gondolom, hogy elvakultan fogalmaztam volna, egyedül annyit mondtam, hogy "aki végigvitte tuti jóra értékeli" értsd: jó= 8-10 között, egy szóval nem mondtam, hogy 10/10 a játék, ezt már ti magyaráztátok bele, hol írtam ilyet másold be kérlek :)

Egyébként tényleg nem értem, mit nem lehet azon elfogadni, hogy ez egy jól összerakott, nagyon sok ideig fejlesztett sony exkluzív játék, ami jó lett, jobb mint az átlagos játékok, szerintem ez tény, nem is értem....

[ Szerkesztve ]

(#258524) bbdzyx válasza Yodamest (#258523) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Én mondjuk pont egy 6-ost adtam neki, miután a felénél meguntam és abbahagytam. Kurvára unom már ezt a zombis témát, de egy kicsit felcsigáztál, hogy lemaradtam valamiről, így nézek is apróról egy lemezt és befejezem, hogy objektíven meg tudjam ítélni azt, hogy tényleg egy középszer az a játék.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#258525) Bad Pritt válasza Yodamest (#258519) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Még akár hihető is lenne, hogy egy helyen nem jött ki győztesnek és az épp sajnos a Nagy Év Játéka díj volt, ami meghatározza minden földi halandó számára, hogy mi jó s mi nem és e díj nélkül egy amúgy remek játék, amivel remekül szórakoztál, fabatkát sem ér.
De két dolog azért elég fontos az egész elméletedben: ez egy darab szavazás volt, sok ember végső konszenzusos döntése és nem csak egy beböfögés, hogy ez nagyon tetszett, GOTY.
A másik, és ez az, ami lényegesebb: sehol, de tényleg, keress rá, SEHOL nem jött ki győztesnek, akár kritikusok, akár újságírók, játékosok, bárki szavazását nézzük, nem lett első. Még ha egyéni listákat próbál az ember keresni, akkor sem, a Gamepodos szavazáson kanyarban sem volt, sokszor említés szintjén sem került fel a listákra.
Most akkor mindenki más a hülye, vagy mi van itt?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#258526) penge111 válasza Yodamest (#258519) üzenetére


penge111
addikt

Death Strandig, Divinity Original Sin II (ps4) kinek mi számít szuper játéknak. Azért a Divinity olyan mintha atomot dobtak volna le a crpg stílusban. Az a játék Witcher III magasságokat nyaldossa, csak CRPG fronton. Ez a két cím 2019-es. Ha a történetét nézzük szerintem a DG ezzel a két címmel nagyon nincs pariban :) De más stílus elve... Szóval ha velem leülsz beszélni a 2019-es játékokról van ami számomra csúnyàn beelőzi a DG-t.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#258527) RudY


RudY
addikt

Gamescom komolytalansága:
A Cyberpunk 2077 lett a Gamescom Award 2020 abszolút győztese [link]
Legjobb PC játék: Cyberpunk 2077
Legjobb Sony PlayStation játék: Cyberpunk 2077
Legjobb Microsoft Xbox játék: Tell Me Why

X-en bukott a CP? :DDD :D

[ Szerkesztve ]

(#258528) Bad Pritt válasza penge111 (#258526) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Másokkal is nehéz dolga lenne, de ha leszorítja az egészet év legjobb zombis tps akciókalandjátéka kategóriára, akkor csak a Resi 2-vel kell versenyeznie (ami jobb). :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#258529) Peace válasza penge111 (#258526) üzenetére


Peace
nagyúr

"Tudod te milyen játékok jöttek ki 2019-ben? Elmondom semmi kb...."

Szerintem ezen a ponton már nincs értelme a további beszélgetésnek, de Te tudod. DOS II nem jó, ott gondolkodni kell!!! :DDD Amúgy zseniális, tavasszal vittem végig másodjára és várom a BG 3-at, mint a Messiást! <3

(#258530) Yodamest válasza bbdzyx (#258524) üzenetére


Yodamest
addikt

Pont erről beszélek, a játék első fele a rosszabbik fele, tessék végigjátszani, akkor már nem 6-os lesz ez egészen biztos.

(#258531) Peace válasza RudY (#258527) üzenetére


Peace
nagyúr

"Legjobb Sony PlayStation játék: Cyberpunk 2077" Hehh???

(#258532) Yodamest válasza Bad Pritt (#258525) üzenetére


Yodamest
addikt

Azt mondod tehát, hogy a játékosok nem ítélték elég jóra?
Days Gone
Sekiro

Sekiro nyert, pedig nem áll több ponton, akkor most mi van?

(#258533) Yodamest válasza Peace (#258529) üzenetére


Yodamest
addikt

A DOS II 2017-es játék..... nem tudom miről beszélsz, nem lehetett benne a 2019-es GOTY szavazásban. Ne a definitive editiont nézzétek.... ez attól még 2017-es játéknak számít.

[ Szerkesztve ]

(#258534) KD6-3.7 válasza Yodamest (#258530) üzenetére


KD6-3.7
őstag

De hát a filmekre sem adnak azért jó pontot, mert az utolsó fél órában tudtak valamit villantani! Hiába mondja nekem valaki, hogy de nézd végig/vidd végig majd a vége jó lesz, ha előtte meg unalmas volt, nem kötött le. Akkor ott valamit elcsesztek, nem?! Arra már húzza a száját az ember, nem fogja jól pontozni. Egy erős közepes.

(#258535) Yodamest válasza KD6-3.7 (#258534) üzenetére


Yodamest
addikt

Ezt így nem mondanám, sok film van ahol a csattanó teljesen átértelmezi az gészet, erre épülnek műfajok. Csattanó nélkül a harcosok klubja mi? A film végi csavar miatt lett olyan epic, ha az nem lett volna akkor egy sima bunyós film lett volna egy elmebeteg drogos főszereplővel...

És itt nem arról van szó, hogy a végén jó a játék de addig fostalicska, mert van egy tök jó játékmenet, kidolgozott, nagyon baró a motorozás, kicsit monotonná tud válni azt én is elismerem, de a végefelé beindul és új magaslatokba emelkedik. Egyébként meg minden monotonná tud válni, ez ilyen kinek-mi dolog. Én pl. a Witcher 3 fetch questjeit baromira untam, amikor kecskét kellett terelgetni meg ilyenek, semmivel sem volt izgalmasabb mint a Days Gone és az 10/10 mégis.... most ha én szörnyen untam a Witcher 3-at akkor az mivel jobb?

[ Szerkesztve ]

(#258536) Aciduzzu válasza Yodamest (#258519) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Ahol olyan argumentumok vannak, hogy "jött egy gagyi Sekiro és az vitte el a címet, miközben nyomába sem érhet történet, megvalósítás, világépítés, grafika, színészi játék vagy úgy bármi tekintetében a DG-nak.", arra a szintre ne haragudj, de én nem vagyok hajlandó lemenni.

További jó önigazolást kívánok!

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#258537) Bad Pritt válasza Yodamest (#258532) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem, azt mondom, hogy a játékosok sem tették meg év játékává sehol.
Év Játéka díjat akarsz neki, nem magas metacritic pontokat (már ezt is ép ésszel felfogni amúgy, ki nem szarja le... na mindegy). Amikor arra került a sor, hogy a játékosok szavazhattak több platformon, az egészen gigantikus IGN-től kezdve a Gamepod-ig, nem nyert semmit.
De ha ennyire a Metacritic a fontos, ott is csak random rákeresel a DMC5-re, Resi 2-re, Astral Chainre, vagy akár a hülye Super Mario Makerre és magasabb pontjaik vannak. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#258538) Yodamest válasza Aciduzzu (#258536) üzenetére


Yodamest
addikt

Köszönjük az egysorost, te soha semmi konkrétat nem állítasz, csak benyögsz egy idézetet és hozzáteszed, hogy ez hallatlan, de nem mondod meg miért... így nem is lehet vitázni.

(#258539) Yodamest válasza Bad Pritt (#258537) üzenetére


Yodamest
addikt

Na köszönöm végre valami amivel tudok mit kezdeni, a DMC 5 valóban 2019-es játék volt és valóban jóra értékelték. Akár lehetett volna GOTY is, nem játszottam vele, így nem tudom megítélni. Azt a sajtó is viszont nagyon jóra értékelte, szóval amit eredetileg felhoztam, hogy alul van értékelve a Days Gone az újságírók által, az továbbra is áll.

A resi 2-t végigvittem, az nagyon jó játék volt, azért nem lett egyébként GOTY mert egy remake és nem akartak remake-nak díjat adni, ott enyiről szólt a történet.

[ Szerkesztve ]

(#258540) Frod válasza Peace (#258529) üzenetére


Frod
addikt

Eddig a Wasteland3-at vártad úgy. Meg a CP-t. :DDD

Do you see the white shadow?

(#258541) Peace válasza Frod (#258540) üzenetére


Peace
nagyúr

Na de a Wasteland 3-at már nem várom, hanem tolom neki, mint állat! A CP várásra meg igazából így majd 8 év elteltével már nincsenek szavak. Az a Messiáson túlmutat! :DDD A 2018-as videónál már egyszer felrobbant az agyam, azóta tetszhalott állapotban remegek. :C

(#258542) KD6-3.7 válasza Yodamest (#258535) üzenetére


KD6-3.7
őstag

De ott jók a karakterek, jó a történetvezetés, fényképezés stb. Aztán az már csak hab a tortán, hogy a vége ekkora twist.
Amúgy no offense, Nekem majd most következik a DG, kíváncsi vagyok! Semmiféle tesztet, iromanyt nem olvastam róla, korai gameplay van meg a hordárol. Na majd kiderül!
Amúgy meg ízlések és pofonok!

(#258543) Aciduzzu válasza Yodamest (#258538) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Neked tényleg magyarázni kell, hogy mi a gáz az olyan megnyilvánulásokkal, ha valaki kategorikusan kijelenti, hogy ez a játék goty, minden más szar, és aki nem így gondolja, az hülye?! :F

Erre a szüleidnek kellett volna megtanítania, hogy nem így vélekedj a világról, ne haragudj, nem fogom helyettük megtenni.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#258544) Wesder


Wesder
félisten

Vicces, hogy még mindig a Gays Gone--on megy a vita. :DDD Nem lehetne elengedni?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258545) FunPro válasza Yodamest (#258521) üzenetére


FunPro
senior tag

"Elmondom semmi kb, jött egy gagyi Sekiro és az vitte el a címet, miközben nyomába sem érhet történet, megvalósítás, világépítés, grafika, színészi játék vagy úgy bármi tekintetében a DG-nak."

Ezt tegnap is említettem. Nem lehet összeboronálni mindent mindennel csak azért, mert mind a kettő videojáték.

Kb. mintha azt mondanád, hogy az ori and the will of the wisps egy kalap kula, mert nincs "fotorealisztikus" grafikája vagy gyengébb benne a színészi játék mint a last of us 2-ben.

A goty szavazás pedig inkább az egyéni ízlésen múlik, mintsem a kritikákon.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#258546) Yodamest válasza FunPro (#258545) üzenetére


Yodamest
addikt

Szerintem meg de, összelehet borítani, mert vannak bizonyos támpontok, amik miatt objektíven is meglehet ítélni, hogy egy bármilyen játék vagy film jó-e vagy rossz.

Ha akarod én levezetem neked miért hatalmas lackluster a Sekiro, csak az akkor nem 2 mondat lesz, de megvannak rá az érveim, nem levegőbe beszélek.

KD6-3.7 kezd el játszani, szerintem nem fogsz csalódni bennne, a zombis témát teljesen új szintre emeli, én nem éreztem kicsit sem sablonosnak.

[ Szerkesztve ]

(#258547) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ilyet én még nem láttam. Négy napja voltam itt aktívan legutóbb. Négy napja is Yoda volt a téma, és még most is. Én is voltam hülye sokszor, meg találkoztam már pár érdekes emberrel, de hogy valaki négy napig központban tartsa magát, ez már abszolút rekord. De gratulálok a résztvevőknek is azért. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258548) Bad Pritt válasza .LnB (#258547) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sokszor van ilyen, csak akkor te is szereplője vagy, ezért nem tűnik fel. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#258549) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#258550) Peace válasza Bad Pritt (#258548) üzenetére


Peace
nagyúr

:DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.