Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#259551) marilllyo


marilllyo
veterán

Megjött borderlands 3 uccsó dlc-je. Csaxólok... Úgyse játssza rajtam kívül senki... :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#259552) Scholes9 válasza marilllyo (#259551) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én épp az alapjátékot küldöm mostanában, igaz XoX-on, szerintem később megveszem majd a Season Paas-t is, feltéve, ha megéri :) :B

Szerk: fan nem vagyok, viszont a gunplayt nagyon élvezem benne. Na majd meglátjuk, hátha közben megunom és, akkor kimaradnak a DLC-k.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#259553) marilllyo válasza Scholes9 (#259552) üzenetére


marilllyo
veterán

Őszintén....
...nem. :(
Szerintem gyengék lettek dlc-k. Ha Borderlands fan vagy, akkor oké.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#259554) Aciduzzu válasza predakon (#259545) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Egyszer sem írtam be, és ezután sem fogom többet, mert holnap lesz.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#259555) EczkE válasza Aciduzzu (#259554) üzenetére


EczkE
addikt

9/11 nem biztos a legjobb idozites.

Asszem mindenféleképpen!

(#259556) kriszpontaz válasza marilllyo (#259551) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Mert megfogadtam, hogy BL-et csak akkor veszek, ha minden DLC elérhető egyben hozzá, ami ugye nem biztos hogy GOTY, mert láttunk már karón varjút :D.

(#259557) Rigormortiis válasza marilllyo (#259551) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én pont igen :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#259558) marilllyo válasza kriszpontaz (#259556) üzenetére


marilllyo
veterán

12-14 körül mozgott a deluxe?! Abban benne vannak a dlc-k. Tartalom szempontjából oké, de nem kötött le a dlc-k sztorija. Talán most az utolsó...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#259559) FunPro válasza kriszpontaz (#259556) üzenetére


FunPro
senior tag

Majd megveszem 8. kiadást, ami TÉNYLEG tartalmaz minden dlc-t... :K

(Amúgy a 3-nál már lehet nincs ilyen probléma, de a kettőnél sokaknak felkopott az álla. Meg úgy amúgy is kapja be a 2K.)

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#259560) marilllyo válasza FunPro (#259559) üzenetére


marilllyo
veterán

Azért a második rész Tiny Tina dlc-je k*rva jó volt. Azt a rossebette beteg humort. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#259561) FunPro válasza marilllyo (#259560) üzenetére


FunPro
senior tag

Én az elsőnek is szerettem a dlc-it, sőt, úgy az egész univerzumot "imádom" a mai napig.

De ahogy a kettőt árulták, az valami undorító, legalább is szerintem. Volt ugye a season pass ami nem tartalmazott minden dlc-t, volt egy goty, ami szintén nem tartalmazott minden dlc-t...
Én itt kezdtem megutálni a 2k-t.

Igazából én az első kettőt virágboltból kölcsönöztem, később vettem meg őket. A pre sequel-t megvettem. A harmadik résztől pedig a második rész árusítása+a harmadik megjelenése körüli hercehurca (pc-n)+a 2k iránt kialakult gyűlöletem vette el a kedvem.

Egyszer majd lehet megveszem valami potom összegért, de most valahogy nem is vonz.

U.I.:

Amúgy még a mass effect trilógiával vagyok így. Összességében azt mondhatom, hogy all time favorit játékom. Azt is virágboltból kölcsönöztem és ahogy az EA a dlc-ket kezelte, nem is fogom megvenni őket. Kivéve ha tényleg jön egy felújított változat minden dlc-vel.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#259562) marilllyo válasza FunPro (#259561) üzenetére


marilllyo
veterán

Tudom miről beszélsz. :/ Nekem pl Me2 steamen megvan de steamen nincsenek hozzá dlc-k. Sz*r az egész..

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#259563) S e t h válasza Aciduzzu (#259543) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én résen leszek, ha az asszony is úgy akarja.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#259564) KoNZoLik@ válasza S e t h (#259563) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

:C

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#259565) saelin


saelin
veterán

Egy ideje játszom már a Genesis Alpha One-al és egész szórakoztató addig a pontig, amíg a kalózok nem kezdenek ömleni az ember hajójára. Esküszöm ennyire elbaszott játékmechanikával mint ez a büdös életben nem találkoztam. A végtelenségig ömlik a másik hajóról rád az enemy, akik szétbarmolják az egész hajót és a legénységet. Az egész ellen két dolgot tehetsz:
1. Ha meghallod a riasztást, akkor elugrasz vagy 3 szektorral arrébb.
2. Megvárod amíg áteleportálnak és szétlövöd őket, de számíts masszív károkra. Ekkor vagy 5 percig békén hagynak, aztán kezdődik az egész elölről...

Ez az új update kb ellehetetleníti a Critical és High danger szektorok kilootolását, mert mozdulni nem tudsz a sok assault-tól ami a hajódat éri. Ennyire mostanában egy játék sem húzott fel mint ez. Szerintem várok pár update-et hátha észhez térnek a készítők. Egy alapból jó ha közepes játékot így elcseszni egy patchel az valami hihetetlen. :W

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#259566) james001


james001
veterán

Itt a hivatalos előzetes a PoP Remake-ről:

[link]

Még mindig csak hááát...
Kommenteket érdemes elolvasni :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#259567) FunPro válasza james001 (#259566) üzenetére


FunPro
senior tag

Lehet mobiljáték lesz. :C

(Látom youtube-on mást is erre emlékeztet.)

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#259568) saelin válasza james001 (#259566) üzenetére


saelin
veterán

Azért a legtöbb komment csak trollkodik. Itt az eredeti játék trailere: [link]

Van különbség bőven. Az viszont tényleg fura, hogy a mai standardhoz képest kevés amit láttunk.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#259569) modflow válasza FunPro (#259567) üzenetére


modflow
veterán

Egy mai mobil szebb grafikát ad. 😂🤣

(#259570) Frod válasza james001 (#259566) üzenetére


Frod
addikt

"The Prince is successfully go back time to PS3/Xbox era using the dagger of time"

Nekem ettől függetlenül vétel lesz, ha már ennyit téptem a számat évek óta, akkor ezen ne múljon, ha a +1 eladássommal hozzájárulok, hogy legyen új PoP majd valamikor a jövőben.
szerk: X-en már van ár, 40$ a preorder
+ benne lesz az eredeti, 1989-es rész is.

Rainbow Six Qurantine sajnos megint nem volt egyáltalán.
Watch Dogs továbbra sem érdekelne, de... jön Aiden Pierce és én nagyon szerettem az első részt. (Bár nyilván gondolom lesz egy kb 3 küldetésből álló "sztoriszála" de akkor is.
A végén a Steep2 leleplezés is vérszegény volt, és még át is kellett nevezniük szegényeknek a szériát, mintha új ip lenne, hátha jobban fogy majd így.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#259571) gangstagergo válasza james001 (#259566) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Hááát mi? :DDD Egy ilyen nagy cégtől nem ezt várja az ember. Deeeee egy 20 dolláros nyitó ár szerintem kedvező lenne érte ami sok embert ösztönözne vásárlásra :)

(#259572) FunPro válasza saelin (#259568) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazából nem akarok akkora ormótlan hülyeséget mondani, de esküszöm a 2008-as prince majdhogynem szebb*, mint ez.

Mondjuk én azt a grafikai stílust amúgy is imádom. Azt pedig el sem tudom képzelni, hogy abból a grafikából mit lehetne kihozni 12 évvel később.

Konzekvencia:

Arra a stílusra kellett volna ráhúzna a sands of time-ot. :K
Csak gondolom az nagyon nagy meló lett volna...

*Szerkesztve: határozottan szebb

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#259573) saelin


saelin
veterán

Beletekertem az ubi forward-ba... :DDD

Azaz Immortal Fenyx Rising akkora egy AC Odyssey melléktermék mint az állat! Egy picit Zelda BoTW-ra vették a figurát mondjuk, ami egy picit csábítóbb, de akkor már inkább a Genshin Impact-ot választom. Főleg hogy előbb jön és eléggé nagy játék lesz a jövőbeli update-ekkel.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#259574) KoNZoLik@ válasza FunPro (#259572) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen, azt a grafikai stílust tényleg nagyon eltalálták, nekem is az a kedvenc részem!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#259575) Carlos Padre válasza marilllyo (#259551) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tény :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#259576) 30z.Samu válasza Frod (#259570) üzenetére


30z.Samu
félisten

"+ benne lesz az eredeti, 1989-es rész is."

Nekem ott véget is ért a PoP története. :D

Sic Parvis Magna

(#259577) RangerFox válasza saelin (#259573) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Konkrétan átnevezték a Gods & Monsterst.

Én a Ubi Forwardról legjobban a Far Cry 6 gameplayt hiányoltam. De a WD dlc tetszett. Amúgy elég vérszegény lett, kár volt várni tőlük valamit...

(#259578) james001 válasza Frod (#259570) üzenetére


james001
veterán

Meg fogom szerintem én is venni attól még,mert hát mégis csak PoP és mégis csak az egyik kedvenc részem a Sands of Time volt. De tuti nem első nap,majd később mikor már kijött hozzá 8 javító patch ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#259579) GEIL


GEIL
addikt

Sziasztok !

shopban 1490 ft az 5 évvel ezelőtti Need 4 Speed játék....megvan..letöltöttem.

Induláskor kér EA fiókot....van..emailt beirom (OK)...jelszó megadásakor NEM ÍRJA a karaktereket, csak az 5.-6. karakter leütés után kezdi el kb "4-esével csillagozni"....helyes jelszót megadva is hibát ír és visszaugrik látszólag 2 csillagra (beirt karakterre).....mi lehet a gond itt a jelszónál ? ( Fifa19 ugyanezt csinálja...létező EA fiókom nem tudom megadni, mert jelszót nem enged beirni..... :Y :W :W
controllerrel és billentyűzettel is ugyanez van.

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#259580) tboy93 válasza GEIL (#259579) üzenetére


tboy93
nagyúr

Allitsd at a ps4 beviteli nyelvet angolra a beallitasokban. A rendszer nyelve maradhat magyar, a beviteli nyelv a lenyeg.

[ Szerkesztve ]

(#259581) GEIL válasza tboy93 (#259580) üzenetére


GEIL
addikt

hmm...köszi a tippet...meló után megprobálom ha hazértem :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#259582) tboy93 válasza GEIL (#259581) üzenetére


tboy93
nagyúr

Meg fogja oldani a problemat, 100% :K

(#259583) GEIL válasza tboy93 (#259582) üzenetére


GEIL
addikt

:C :R köszi előre is....

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#259584) Frod válasza james001 (#259578) üzenetére


Frod
addikt

Én mindig mondtam magamnak évek óta, hogyha ez megvalósul valaha, akkor rámegyek day-1 pedig sosem veszek így játékot. (a másik ilyen a Dead Space lenne) Én sem vagyok maradéktalanul elégedett, de azért mégiscsak gyerekkorom egy meghatározó játéka.
~12e lesz várhatóan a dobozos, ha a 40$-os digitálisból indulunk ki.

Valamint - ez már mondaható szokásos magyarázkodásnak - a show után az Ubi azt ígérte, hogy még dolgoznak azon, hogy jobban nézzen ki. Van rá erős 4 hónapjuk... Hát.
De gondolom majd jön egy Youtube videó, hogy egy mezei arc valami random programmal kilométerekkel jobb arcmimikát csinált egy nap alatt :DDD

Do you see the white shadow?

(#259585) Gery9112 válasza saelin (#259568) üzenetére


Gery9112
őstag

A grafikával kapcsolatban tényleg trollkodnak viszont maga az összkép olyan....semmilyen.....így trailer alapján nem jött át az a meseszerű, túlvilági hangulat.
Engem személy szerint jobban zavart, hogy hiába most is Yuri Lowenthal adja a herceg hangját az előzetesben alig ismertem meg és mintha Vizier hangját lecserélték volna.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#259586) kriszpontaz válasza marilllyo (#259562) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha Originen akarnád megvenni hozza, a DLC-ket (ami persze csak gyökér Bioware pontokért megy, amit a mai napig nem értem miért), egy komplett AAA játék árát költöd el rá. Marhára nem éri meg.
Hopp, bocs, most nézem hogy van DLC pack akciósan 10€. Az sem éri meg :D. Ehhez a játékhoz ingyen hozzá kéne csapniuk ennyi év után.

[ Szerkesztve ]

(#259587) gyuromoj


gyuromoj
veterán

(#259588) Rage47 válasza gyuromoj (#259587) üzenetére


Rage47
veterán

nem semmi :D 3 év omg. én már most megvenném :D

(#259589) S e t h válasza gyuromoj (#259587) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az első játék amiért váltanék konzolt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#259590) james001 válasza Frod (#259584) üzenetére


james001
veterán

Hány ilyen játék lenne nekem is amiket szívesen viszontlátnék remake-ként... Dead Space az egyik nekem is,de pl. a Soul Reaver-ből is lehetne valami... De több mint esélytelen hogy ezek feléledjenek újra valaha is.

PoP-nál maradva az is lehetetlen lenne,de a Forgotten Sands-ből is hozhatnának ki hasonlót,én imádtam azt a részt is.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#259591) tboy93 válasza james001 (#259590) üzenetére


tboy93
nagyúr

Start wars fronton is élnék pár fasza igazi remaket, pl. Republic Commando, Kotor... Ehelyett kaptunk okadek minőségű sw ep1 racert...

(#259592) NORBl


NORBl
aktív tag

Sziasztok!

Mi most a legolcsóbb forrás ps+ beszerzésére? (éves)

(#259593) Bad Pritt válasza james001 (#259590) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én titkon abban bízom ha a ME trilógia jól fogy (én tuti veszem, ha nem lesz hulladék a port), akkor megcsinálják a Dragon Age Originst is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#259594) gyuromoj válasza NORBl (#259592) üzenetére


gyuromoj
veterán

Aprón nézz szét, ha pedig külföldi plus kell, akkor g2a és társai.
Ha nem sürgős, akkor várd meg a Black Friday-t, akkor szokott lenni akciózva.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#259595) hombre[EU] válasza gyuromoj (#259587) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mindenki oda van érte, de a 20. YouDied képernyō után meg köpködni fogják ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#259596) gyuromoj válasza hombre[EU] (#259595) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én elvből kihagyom az ilyen játékokat, őszülök én magamtól is. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#259597) TCr


TCr
veterán

Rime-ban van egy rész, amikor egy aranygolyót gurítva változtatom a napszakot, hogy egy szobor árnyékot vessen a falra, majd a kissráccal fel kell mászni egy kockára, hogy az ő árnyéka is a falra vetüljön.
Ezután videó, égbolt, egy torony teteje elkezd fényárban úszni és püff, instant megsüti úgy a PS4 Pro-t, hogy 3 csippanással figyelmeztetés nélkül azonnal kikapcsol.
Kikapcsoltam a supersamplinget, visszavettem a felbontást fullhd-re, de ugyanez a jelenség.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#259598) 30z.Samu válasza TCr (#259597) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az a játék nagyon sz@rul lett optimalizálva.

Sic Parvis Magna

(#259599) TCr válasza 30z.Samu (#259598) üzenetére


TCr
veterán

Kár érte. Így törlöm.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#259600) RangerFox válasza TCr (#259599) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Telepítsd újra

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.