Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#258901) Deck válasza Moby (#258899) üzenetére


Deck
titán

Van aki nem érti a különbséget közte..

PS5

(#258902) boost válasza Moby (#258899) üzenetére


boost
addikt

:R

(#258903) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nagyon jó a Man of Medan. Szerintem nincs jobb horror helyszín, mint egy elhagyatott (űr)hajó, a sztori egész jó, egy fokkal érettebb az egész, mint a tinihorror Until Dawn.

Lehet coopban is jatszani, bár én még nem próbáltam, a bemutatók alapján nem csapja agyon a hangulatot, sőt, kifejezetten remek.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#258904) Frod válasza Rigormortiis (#258903) üzenetére


Frod
addikt

Talán az egyetlen pozitív beszámoló eddig, amit a játékkal kapcsolatban hallottam az elmúlt 1 évben :D
Mármint ne érts félre, nekem is bakancslistás, és majd 3e-ért behúzom, de nagyon kutyázzák.
Jó játékot!

Do you see the white shadow?

(#258905) Wesder válasza Frod (#258904) üzenetére


Wesder
félisten

Én félàron vettem, egyszer jó volt. A story is egész türhető volt szerintem. Kicsit meglepett a vége.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258906) KoNZoLik@ válasza boost (#258895) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

A remaster VS remake között akkora szakadék van mint a Grand kanyon!
Aki szerette a Ps3 változatot és soulslike rajongó, annak igen system seller lesz, nem kicsit nagyon😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#258907) gyuromoj


gyuromoj
veterán

(#258908) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Valaki esetleg tudja, hogy az Xcom: War of the Chosen-ben szerepel az eredeti XC2 kampány vagy ez egy standalone expanzió?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#258909) RangerFox válasza Rigormortiis (#258908) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem szerepel benne, külön kell megvenni az alapjátékot. És nem is standalone expansion, kell hozzá az alapjáték is.

(#258910) FunPro válasza RangerFox (#258909) üzenetére


FunPro
senior tag

És még pc-n is elég szörnyűre sikeredett. PS-en el sem tudom képzelni...

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#258911) RangerFox válasza FunPro (#258910) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az alapjáték vállalhatatlanul fut, ráadásul minél nagyobb a mentésed mérete, annál többet tölt. A vége felé 1,5-2 perc sem ritka.

(#258912) opr válasza 30z.Samu (#258798) üzenetére


opr
veterán

Még régen, vagy 10-15 éve, mikor még Magyarországon laktam, volt egy haver, aki valamilyen furcsa perverzió miatt nézett magyar focit. Na, nála volt az, hogy amikor volt valami baráti összejövetel, ha közben meccs volt, akkor az valahogy ment (tv, stream, akármi).
Na, onnan van az az idézet (kommentátor szájából), ami mindig eszembe jut, ha valaki a magyar focit, pláne Torghellét megemlíti:
"Torghelle, SZÉP LÖVÉS, bedobás." (más nem ért a labdához. ;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#258913) S e t h válasza gyuromoj (#258907) üzenetére


S e t h
nagyúr

Persze hiszen abban volt normális storyline, amire kíváncsi volt a gamer.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#258914) Imilenni válasza gyuromoj (#258907) üzenetére


Imilenni
addikt

Azért ez nem csoda, maga a gameplay a Last of Us 2-ben a legjobb eközül a 3 közül :D

Press "F" to pay respects.

(#258915) Carlos Padre válasza FunPro (#258750) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Te hoztad fel, biztos okkal.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258916) Carlos Padre válasza marilllyo (#258754) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ps4re már semmit nem tervezek venni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258917) Carlos Padre válasza Bad Pritt (#258768) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Bármikor meglátom leírva a neurománcot tikkelni kezdek. Hogy lehet így valamit félrefordítani?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258918) Carlos Padre válasza Wesder (#258844) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Adják ki csak digitálisan és megoldódik a gond.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258919) Carlos Padre válasza Mike (#258874) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Erre levesedik a makkocskája.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258920) Carlos Padre válasza boost (#258895) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pedig de.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258921) Carlos Padre válasza gyuromoj (#258907) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Biztos az utolsó pillanatig azt várták, hogy mikor derül ki ki a travi benne.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258922) Bad Pritt válasza Carlos Padre (#258917) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt hitték régen ponyva és a ponyvában románc van. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#258923) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"The fact that NHL 21 is skipping the PS5 altogether should be a good sign. It could mean that NHL 22 might be a massive leap forward for a series that desperately needs it. But we already know that’s not going to happen. The development cycle on sports games is simply too small and too rushed for any team to be able to consistently move a franchise forward meaningfully. It’s a sad, often disappointing truth, but it's reality." -pushsquare

:(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258924) FunPro válasza gyuromoj (#258907) üzenetére


FunPro
senior tag

Az az igazság, hogy a statisztika elég hálás dolog, és nagyjából azt hozol ki eredményül, amit szeretnél.

Értem itt azt, hogy például a god of war és a póki is járt konzol mellé "ajándékként", míg a lou2-t kifejezetten célirányosan vették a népek.

De akár azt is jelentheti, hogy a god of war nehezebb játék.

Meg még millió egy dolgot...

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#258925) Deck válasza Imilenni (#258914) üzenetére


Deck
titán

:N

PS5

(#258926) RangerFox válasza FunPro (#258924) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Volt TLoU2-s gépcsomag is.

(#258927) Yodamest


Yodamest
addikt

Egész olcsó most a Days Gone.

Tegnap elkezdtem az Uncharted 4-et is végre, hát a grafika azért eléggé visszalépés volt a DG után, látszik az a 3 év diffkó, de jó kaland lesz ez is szerintem. :)

(#258928) RangerFox válasza Yodamest (#258927) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

"grafika azért eléggé visszalépés volt a DG után"

Ez nekem új.

(#258929) ImACeltic válasza FunPro (#258924) üzenetére


ImACeltic
őstag

De akár azt is jelentheti, hogy a god of war nehezebb játék.

Azért nehogy valakinek gondja legyen már a legkönnyebb fokozattal. Ráadásul a Part 2-őt se mondanám könnyűnek az okos AI miatt. Úgy vett körbe párszor az AI amikor volt hozzá területük, mint a huzat.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#258930) ldave válasza RangerFox (#258928) üzenetére


ldave
félisten

Hagyd, ha valakinek ez után sem esik le, hogy trollkodni jár ide, akkor nem tudom még milyen bizonyítékra vár.

A Slime draws near! Command?

(#258931) Deck válasza ImACeltic (#258929) üzenetére


Deck
titán

Simán vannak akiknek gondja lehet vele, vagy csak nem tudják merre menjenek stb.

PS5

(#258932) ImACeltic válasza Deck (#258931) üzenetére


ImACeltic
őstag

Nagyon fiatalokról mondjuk elhiszem mert annó a Prince of Persia Warrior Within-ben néha én sem tudtam merre tovább. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#258933) FunPro válasza RangerFox (#258926) üzenetére


FunPro
senior tag

De az csak pro-hoz nem? Meg úgy kb. 2 hónapja lehet elérhető. De végülis lényegtelen.

Igazából én azt mondom, hogy ezek így csak szimpla számadatok, értelmük nem sok van.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#258934) laci1117 válasza .LnB (#258923) üzenetére


laci1117
tag

Az biztos, hogy most kihagyom a 21-et... egyszerűen felháborító hogy évről-évre kiadják keretfrissítéssel ugyan azt a játékot, a fifa-ban legalább nüansznyi változtatások vannak néha, itt semmi... :(

(#258935) FunPro válasza ImACeltic (#258929) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazából ezt nem állítom biztosra, csak a kevesebb végigjátszás jelentheti akár azt is. Azok a számok bármit jelenthetnek.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#258936) Yodamest válasza ldave (#258930) üzenetére


Yodamest
addikt

What? abszolút nem, kérlek telepítsd fel a 2 játékot, játssz velük 10 percet és utána beszélünk köszi! mondtam már a levegőbe beszélést nem szeretem. Sokkal szebb a DG és ezt úgy mondom, hogy engem is meglepett, mert legalább olyan grafekot vártam az UC4-től is.

[ Szerkesztve ]

(#258937) .LnB válasza RangerFox (#258928) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Számomra a legszebb PS4 cím. Lehet, hogy sokat számít az, hogy annál a játéknál esett le először úgy igazán az állam. De nemrég újrakezdtem, amikor Plus-ban volt, és még mindig csodaszépnek tartom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258938) ProEvoFan válasza Yodamest (#258927) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Majd a 10. fejezet után gondold ezt át. :K

(#258939) Yodamest válasza .LnB (#258937) üzenetére


Yodamest
addikt

Nekem így kb 40 óra DG után nagyon szembetűnő volt az UC4 grafikai gyengesége, a karakterek, textúrák, az egész táj minden gyengébb sokkal, de nyilván ez jogos is mert 3 év különség van a 2 játék között, szóval nem negatívum, inkább csak meglepődtem.

(#258940) .LnB válasza Yodamest (#258939) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, a DG-ben hagyott időt a játék, hogy rendesen megnézzem a tájat: [link]

(#258936) Yodamest
Csak, hogy megértsd. ldave itt egy rendes, megbecsült tag, akit elismerünk és bírunk. Téged meg csak elviselünk, mert muszáj. Szóval semmi jogod neked ilyen hangnemben írni neki. Jó lenne ha ehhez tartanád magad. Nem csak belibbensz ide, aztán osztasz akit érsz. Egyébként sem hiszem, hogy van itt a topikban akár egy ember is, aki komolyan vesz téged.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258941) RangerFox válasza Yodamest (#258939) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A terrain detail, meg a HDR implementálása a DG-ben jobb. Bármi másban? Nem igazán. De meggyőzhető vagyok.

(#258942) koncsik válasza RangerFox (#258928) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bár nem értek egyet ezzel semmilyen módon, de gondolom ő játszott UC4-gyel a DG után :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#258943) Wesder válasza ProEvoFan (#258938) üzenetére


Wesder
félisten

A 10. fejezet utàn megszépül neki a játék, vagy esetleg úgy àltalànossàgban szebb lesz, mint elötte?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258944) .LnB válasza Wesder (#258943) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Legyünk stílusosak, csak neked: [link] :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258945) Wesder válasza .LnB (#258944) üzenetére


Wesder
félisten

Nem ez a megfelelő vàlasz a kérdésemre.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258946) ldave válasza .LnB (#258940) üzenetére


ldave
félisten

Óó, nagyon köszi az elismerő szavakat <3, de azért ennyire nem szorulok védelemre :) Amúgy nem érzem durvának, amit válaszolt nekem, de szerkesztés előtt nem láttam amit írt.

A Slime draws near! Command?

(#258947) Yodamest válasza koncsik (#258942) üzenetére


Yodamest
addikt

Pontosan ezt csinálom miért? :)

(#258948) Yodamest válasza ldave (#258946) üzenetére


Yodamest
addikt

Ne is haragudj, szerintem eddig sem írtam itt senkire személyeset vagy bántó jellegűt, téged sem akartalak megbántani, nem ez a célom sosem.

.LnB ezzel együtt viszont amit te írtál most az elég bántó volt, én nem gondolom, hogy ilyen hangnemben beszéltem volna itt bárkivel, most attól függetlenül hogy próbálok kiállni a magam vagy egy játék igazáért, de ezt szerintem elég szofisztikáltan teszem, de te ezt nem éppen úgy tetted...

[ Szerkesztve ]

(#258949) RangerFox válasza koncsik (#258942) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Engem tényleg érdekel a válasza, januárban játszottam a DG-vel és márciusban az UC4-gyel, így elég frissek az élményeim. Meg alapból érdeklődöm a téma iránt, simán lehet olyan, amiről eddig nem tudtam vagy nem vettem észre, és ezekről mindig szívesen olvasok. De ha csak trollkodik, akkor én sajnálom a legjobban, hogy egyáltalán válaszoltam neki.

(#258950) .LnB válasza ldave (#258946) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"nem szorulok védelemre"
[link]
hátjó. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.