Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#258751) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Én bénázok vagy magyar accounthoz tényleg nem lehet Paypal-t hozzárendelni?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#258752) GZoli7 válasza Rigormortiis (#258751) üzenetére


GZoli7
senior tag

Biztos, hogy lehet, nekem úgy van.
Mostanában sokan panaszkodtak, hogy nem akarja az igazat.

(#258753) Kendek válasza Rigormortiis (#258751) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Évek óta PayPal-lel fizetek, és nagyon ritka, hogy valami gond lenne vele. Amit viszont tudni kell, hogy a régiónak, illetve a beállított országnak egyeznie kell ahhoz, hogy elfogadja.

<-ƘƘ->

(#258754) marilllyo


marilllyo
veterán

Ki milyen GOTY-ot ...öhm izé... Játékot vár még idén? Ki mire tapsol el pénzt idén?
Nálam, ami várós...

Crysis Remastered: Nem maga a Crysis széria...hanem a műfaj, amit nagyon szeretek. A genre specifikusan ezt az ágát. Szóval egy sci-fi fps, ami nem kötött csőjáték (pl. COD). Bízom benne, hogy 60 fps meglesz.
Need for Speed Hot Pursuit remastered: Számomra a második legjobb NFS rész. Kifejezetten örülök, hogy ezt újítják fel. Nem kérdés... meg ez már nálam így is marad. Ami NFS az kell... mint a pizza. Ha sz*r is megesszük, mert pizza.
Mass Effect 1-2-3 remastered: Nagyon szeretem a szériát. Nekem az Androméda is bejött. Zsinórba kiplatkózom őket. Várós...
Battlefield 3 remastered: Erről bővebb infó nincs. Szerintem csak kampány remaster lesz, mint a COD-oknál. Nem látom értelmét a multit is újrahúzni a BF4 fejében. Ott is halottak már a szerverek. A BF3 kampánya teljesen jó volt. Velem a BF6 fogja megvetetni a PS5-öt. Addig nem is érdekel....
Star Wars Squadrons: S.w. szóval nem kérdés. 14k előrendelve storeon. Tesómmal befelezve fincsi lesz.

Ezen kívül Doom Eternal Ancient Gods dlc. Heavy breathing... :B
Borderlands 3: Psycho Krieg DLC. Alapvetően nem jött be a Border 3... legalábbis az első 3 dlc-je nagyon gyengus volt számomra. Messze alulmúlta a második részt. Viszont a szokás azt diktálná, hogy a negyedik dlc az ilyen eszement agymenés, ami full az idióta humorra épít. Ez így volt a korábbi részekben is és a trailer-t elnézve így is marad. Emiatt kicsit bizakodóan állok hozzá...
Mind platkózva / trófizva lesz.... Nem gondolom, hogy húzós lenne bármelyik is. Mass Effect sorozat platkói lesznek hosszúak. Legnehezebb így tippre a Star Wars Squadrons lehet majd. Ott az 5v5 multi biztos kér majd valami seggtépőt.
Amint látjátok semmi új megjelenés. AC: valhalla... meg ilyenek.. trailert se láttam. Engem a jó játékok érdekelnek. Ezek kedvesek a szívemnek...és jók is. Szívesen játszanám őket újra, de akkor már remasterbe, hogy ne törjön meg a szép emlék.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#258755) ldave válasza Kendek (#258753) üzenetére


ldave
félisten

Sőt, azt hiszem a bankkártyának is adott országhoz kell tartoznia.

A Slime draws near! Command?

(#258756) .LnB válasza marilllyo (#258754) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezek közül három még csak nem is hivatalos ha jól tudom nem? :D NFSHPR, MF1-3R, BF3R. Egyiket se jelentették be, vagy lemaradtam róluk?

Én listám hosszú.

Cyberpunk 2077
Playstation 5 konzol

Minden más képlékeny.
:)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258757) Bobek198508


Bobek198508
csendes tag

Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni, tegnap szerettem volna játszani a HZD: The Frozen Wilds-el tavaly 2019/06/19-án megvásároltam a kieg.-et!
Most amikor belépek azt írja, hogy vásároljam meg a kiegészítőt!
Jól gondolom, hogy annak nem kellett volna eltűnnie ugye? :D

(#258758) ldave válasza marilllyo (#258754) üzenetére


ldave
félisten

Azért az sokat elárul, hogy a három négy legjobban várt játékod mind valami remaster :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#258759) Bad Pritt válasza marilllyo (#258754) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Megnézve, idén már semmi. Radar alatt jöhet bármi nyilván.

Jövőre Gotham Knights, utána meg Suicide Squad. Egyszerű vagyok. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#258760) erahurka válasza Bad Pritt (#258759) üzenetére


erahurka
félisten

Cyberpunk?

(#258761) Kendek válasza Bobek198508 (#258757) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A download list-edből keresd elő, dátum szerint ott kell lennie, indítsd el a letöltést. Csak akkor fog működni ha a telepített alapjátéknak ugyanaz a CUSA száma, vagyis a régió egyezik.

<-ƘƘ->

(#258762) Bad Pritt válasza erahurka (#258760) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem húzott be. Plusz nem veszek első szériás PS5-öt, PS4-re meg no no.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#258763) boost válasza FunPro (#258734) üzenetére


boost
addikt

Annyira túl van tolva, hogy 8! LMBTG (ugye tudod, hogy ez nem csak homoszexualitást jelent, de az is bele tartozik) videojátékban lesz 2020-ban megjelent játékokban (köztük a CP2077) [link] , és idén 100-120 számottevő videojáték fog megjelenni. [link]

De persze túl van tolva. Különben ez az arány kb megegyezik az LMBTG emberekkel a való életben. Csak ugye egy videojátékban általában egy vagy kettő ilyen karakter van a másik sok tíz, száz mellett, tehát még így is alul van reprezentálva a valóság.

[ Szerkesztve ]

(#258764) boost válasza Bad Pritt (#258762) üzenetére


boost
addikt

CPvel én is hadilábon állok. Tőlem távol áll ez a Cyberpunk világ. Ahogy a Steampunk is. Amikor ez divat volt, akkor én épp a csajokat kergettem, és nem ilyeneket olvastam vagy szerepjátékoztam. :U

(#258765) BoneDragon válasza boost (#258764) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szomorú. ;]

(#258766) marilllyo válasza .LnB (#258756) üzenetére


marilllyo
veterán

Jogos. De cáfolat sem jött. Meg eléggé tényként kezelik őket, megjelenési dátumokkal. NFS-re novembert mondtak, ME-re októbert... BF3, amiről még nincs pontosabb infó. Crysisról sem egyébként, pedig ott már hivatalos bejelentés is történt.
Na mindegy... kell... Ott a gépemen a Tsusima, Luo 2, Days Gone, Shadow of Tomb Raider, Batman A.K.
Ezek közül csak kettőt vittem végig és platira várnak, de nincs kedvem (luo2, batman). A többit kb. csak elkezdtem, de még nem húzott be egyik sem... Tsusimára próbálom rávenni magam, amíg nincs más.
Két COD remastert csináltam meg ugye... gyors, laza kis agykikapcs. Most játszási meddőség van nálam. Előtte Star Wars Racer remaster, Resi 6 "remaster". B*szki most így nézve tényleg csak a remaster játékokra gerjedek. :DDD
(#258755) ldave : Mi a diagnózis? :U :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#258767) Batyops válasza marilllyo (#258754) üzenetére


Batyops
aktív tag

Idén nekem még a Cyberpunk 2077 ez biztos illetve Cod , AC megvétele van betervezve . Illetve a Ps5 ha tényleg megjelenik idén. Eléggé nagy a csend, aztán majd meglátjuk lehet hirtelen felindulásból veszek még valamit . Nálam mindig inkább ősszel indul be igazán a játék a Ghost of tsushimát sem fejeztem még be.

(#258768) Bad Pritt válasza boost (#258764) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hozzám nagyon is közel áll, pár évente előveszem a Neurománcot is, ha épp olvasgatni támad kedvem, a Deus Ex az egyik kedvenc játéksorozatom (Human Revolution remake-et pls), de ez a Cyberpunk 2077... ez valahogy nem.
Aztán lehet, hogy változik majd a véleményem, mert ugyanezt mondtam anno a HZD-re megjelenés előtt, robotok, dínók, open world (akkoriban még nem volt ciki), minden klappolt volna, de nem adta a promo során, aztán rávettem magam, végigvittem és tetszett a játék.
De az tuti, hogy jelenleg eszembe se jutott, mint várós játék 2020-ban. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#258769) Wesder válasza marilllyo (#258754) üzenetére


Wesder
félisten

Crash 4 és CP2077.

Esetleg a XIII ha idén jön.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258770) Deck válasza marilllyo (#258754) üzenetére


Deck
titán

CP 2077

PS5

(#258771) ldave válasza marilllyo (#258766) üzenetére


ldave
félisten

Rád nézve vagy a játékiparra? :)

A Slime draws near! Command?

(#258772) nemorino válasza Bad Pritt (#258768) üzenetére


nemorino
tag

pár évente előveszem a Neurománcot is, ha épp olvasgatni támad kedvem
Pont emiatt tartok én is a CP2077-től, hogy nem fog tudni felnőni William Gibson világához, 1983 óta nem tud elavulni. Megboldogult ifjúkoromban megjelenéskor olvastam a trilógiát, féltett kincsem az eredeti Valhallás kiadás.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#258773) .LnB válasza marilllyo (#258766) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na kicsit komolyabbra véve a választ. Néztem egy listát az év hátra lévő részéről: [link]

Tényleg semmi sem biztos, de amik érdekelhetnek:

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2
Mafia: Definitive Edition
Genshin Impact
Crash Bandicoot 4: It's About Time
Yakuza: Like a Dragon (CP-vel egy időben jön, esélye sincs)
NBA 2K21 (nextgen verzió)

A megjelenésük sem biztos:
Atomic Heart
Disco Elysium
NieR Replicant

De tényleg, egyikért sem fogok rohanni. Pillanatnyi kedvtől függ. Ami biztos, az csak a CP77.

Egyébként már csak 120 szint kell The Crew 2-ben az 1000-hez. Pénteken szerintem meglesz. Amikor játszottunk együtt mennyi voltam 400 körül nem? Tegnap 880-ig jutottam. Akkora baromság amit csinálok.. De mostmár elérem az 1000-et. :) Majd csinálok videót róla, hogy milyen "izgi" módszer. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258774) KaitouP válasza Rigormortiis (#258751) üzenetére


KaitouP
veterán

Lehet, de nekem a konzolon keresztül beállítanj nem sikerült (mindig érvénytelen jelszót ír, pedig érvényes és helyes amit beírok) így megpróbáltam PC-n keresztül is neten, ott meg elsőre ment. Azóta a konzolon is itt a PP, működik.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#258775) Frod válasza .LnB (#258748) üzenetére


Frod
addikt

Én használtam (+Rage2 beszámítással, végre megszabadultam attól a sz@rtól, wehehehe :DDD ) vettem nemrég, és azóta kiütött kb minden mást - mindezt úgy, hogy első CoD-om evör.
Kicsit már utálom is magam érte, de hát ha egyszer túl jól megy akkor ottragad az ember.
A kampányban csak a feléig jutottam, mert azóta a multi nem enged.
Bár lassan "végzek" vele, mert minden meta fegyver maxon, a battle royale része pedig egyedül teljesen esélytelen.
Még a kampányt platra vágom, aztán vagy megy a polcra, vagy eladósorba.

Egy szó mint száz, részemről megérdemlik a sikert, nagyon jól összetett játék lett a tavalyi rész.

Do you see the white shadow?

(#258776) erahurka


erahurka
félisten

A Mafia remake-et senki sem várja?

(#258777) Bad Pritt válasza nemorino (#258772) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát ahhoz nem érdemes mérni szerintem. Mintha Gyűrűk urát várna az ember minden high fantasy játéktól.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#258778) penge111


penge111
addikt

Én a Knight's Bounty II-t vártam, de ahogy látom 2021 tavaszára tolták el. Kíváncsi vagyok, képesek e felülmúlni az első részt, és a kiegészítőit. Ez az egyetlen játék, aminek sikerült számomra a Heros of the Might and Magic III részét felülmúlnia anno. Meghát nem sok ilyen játék van konzolra!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#258779) fausto


fausto
addikt

Kicsit talán off, de a CP2077-hez jön egy ilyen album
A Cyberpunk 2077 világa
Nem sűrűn jelenik meg ilyesmi itthon és ismerve a kiadó eddigi munkásságát, egészen biztosan igényes, szép albumot fognak kiadni, úgyhogy akinek van kedve, hajrá, rendeljétek meg :)

(#258780) S e t h


S e t h
nagyúr

AC Valhalla tuti, CP pedig akkor ha nem lesz tele buggal az elején.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#258781) RangerFox válasza marilllyo (#258754) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mafia Definitive Edition - Várom, de előrendelni nem fogom, a "feljavított" 2. rész után nem adom meg nekik a bizalmam.
Crash Bandicoot 4 - Elég sok tartalom lesz benne, így előrendelni se lenne butaság, de jelenleg nem érzem, hogy platformer játékkal akarnék játszani.
Watch Dogs Legion - Ezt már csak Ps5-re, és igazából nem is várom annyira, de az a világ kiváló a next gen ray tracing demózására, kíváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle. Meg a gameplay továbbra is fun lesz, ha már a sztorit nélkülözik.
Yakuza: Like a Dragon - Habár imádom a Yakuza játékokat, de továbbra sem győztek meg, hogy ez a játékmenet jól áll a szériának. Valamint idén elég sok jrpg-vel játszottam, így nem fogom előrendelni.
Call of Duty Black Ops Cold War - A sztorija érdekel, valamint ha megint beüt a kényszerű HO, akkor vagy ennek, vagy az R6S multijára valószínűleg ráfüggök majd.
CP2077 - Majd Ps5-re.

[ Szerkesztve ]

(#258782) 30z.Samu válasza marilllyo (#258754) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez most nagyon furán fog tőlem "hangzani", semmire. Mármint van, ami érdekel persze, csak még mindig van backlog-om és mostanság nem igen játszom. Szóval az idei évet elég olcsón megúsztam eddig gaming terén. :D A mostanában megjelent játékokat valószínűleg már az új konzolon fogom nyúzni.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#258783) Bobek198508 válasza Kendek (#258761) üzenetére


Bobek198508
csendes tag

Megvan tölti!
Működni biztos fog már játszottam vele anno! :)
Köszönöm!

(#258784) nemorino válasza fausto (#258779) üzenetére


nemorino
tag

Írta: Marcin Batylda
Ő írta A Vaják világát is, ami nagyon szép kötet, de eszméletlen felületes bemutatója a játékok hátterének.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#258785) Rigormortiis válasza marilllyo (#258766) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én a Kingdoms of Amalur remasztit várom még nagyon. X360on imádtam.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#258786) erahurka válasza RangerFox (#258781) üzenetére


erahurka
félisten

Mi volt a baj a feljavított második Mafiával?

(#258787) .LnB válasza erahurka (#258786) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258788) Gery9112 válasza erahurka (#258786) üzenetére


Gery9112
őstag

hogy szörnyen fut, különösen PS4 Pro-n, ami érthetetlen egy ilyen régi címnél. Legalábbis a Digital Foundry tesztből ezt tudtam meg. A Hangar13-ban a Mafia 3 óta nem bízom meg pedig az a Haden Blackman vezeti, akinek köszönhetjük a Force Unleashed-et csak akkor még a LucasArtsnál volt. A Mafia 3 DE kiadása meg még az "original" játéktól is bugosabb.

Nagyon jónak tűnik a Mafia DE a videók és előzetes bemutatók alapján de azért ha figyelmesen megnézed a videókat vannak benne hibák, amiket lehet más stúdiónál betudnék annak, hogy early build de a Hangar13-nál nem.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#258789) tboy93


tboy93
nagyúr

Nem tom vot'-e mar, de 1.539 Ft a storeban a Fifa 20.

[ Szerkesztve ]

(#258790) erahurka válasza .LnB (#258787) üzenetére


erahurka
félisten

Pff hát ez elég gáz. Pedig a Mafia III amikor PS Plusban ingyen be lehetett szerezni tetszett. Lehet ezekkel is várni kell majd 2 évet :D

(#258791) 30z.Samu válasza tboy93 (#258789) üzenetére


30z.Samu
félisten

A simában benne vannak a legendás játékosok? Ronaldinho, Ronaldo stb.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#258792) FunPro válasza boost (#258763) üzenetére


FunPro
senior tag

Én még azt is tudom, hogy a jelenlegi mozgalom már LGBTQ+ néven fut, a magyarok csak próbálnak lépést tartani. :K

A túltolás részemről nem mennyiségi jelző, és nem csak a videojátékokra korlátozódik. Mellesleg, a CP2077-et nagyon nem sorolnám ide, mert ott aztán tényleg irreleváns, hogyan variálod a karaktert.

U.I.:

Amúgy én hol említettem a homoszexualitást? :F

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#258793) F-ECT$ válasza tboy93 (#258789) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezen én is gondolkozok, kellene egy focis játék. (Nem játszottam már 10 éve a sorozattal, szóval az nem zavar, ha ugyanolyan, mint a korábbi évek kiadásai.)

Dive ever, work never.

(#258794) sasa134 válasza tboy93 (#258789) üzenetére


sasa134
addikt

Még mindig nagyon bugos a játék, vagy már azért patch-eltek rajta?

Avanti Roma

(#258795) erahurka válasza boost (#258763) üzenetére


erahurka
félisten

Én meg azt gondolom, hogy így is túl van reprezentálva.

(#258796) Woodslave válasza 30z.Samu (#258791) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hogy érted? Benne van persze, kick off módban van ikon csapat is (mondjuk Ronaldo nincs benne, illetve amikor utoljára néztem nem volt) kölcsön játékosként meg is kaptunk egy csomót, azt nem tudom hogy most még van-e az a pack.

ha az online FUT rész érdekel, ott esélyed a zerohoz konvergál hogy ezekkel játsz, kivéve ahogy írtam a loan változatokkal 5-7 meccset

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#258797) .LnB válasza 30z.Samu (#258791) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Látom neked nem sikerült, írok akkor én legendás játékosokat: Dzsuzsák, Böde...
Nem értem mire gondoltál azzal a két "R" betűssel. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258798) 30z.Samu válasza Woodslave (#258796) üzenetére


30z.Samu
félisten

Így értettem, akkor szerintem megveszem. Köszönöm szépen. :)

(#258797) .LnB: Torghellét meg Dombit ki is felejtettük. ;]

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#258799) Woodslave válasza 30z.Samu (#258798) üzenetére


Woodslave
nagyúr

The Icon squad, called the Soccer Aid World XI in Kick-Off mode, includes Pele, Ronaldinho, Maradona, Zidane, Gullit, Matthaus, Figo, Baresi, Maldini, Cannavaro, and Schmeichel in the starting lineup. Del Piero, Rush, and more make the bench.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#258800) 30z.Samu válasza Woodslave (#258799) üzenetére


30z.Samu
félisten

Te szent ég! :Y :C

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.