Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#259151) 30z.Samu válasza Wesder (#259148) üzenetére


30z.Samu
félisten

A DRS az mi? Kapott szárnyat a deszka, mint a Forma 1-es kocsi és ugrásnál fel lehet nyitni hogy jobb legyen a légellenállás? :D

Sic Parvis Magna

(#259152) Sirandrish válasza Wesder (#259150) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engem is érdekelne, de nem 45 euroért...
Majd megveszem 20 körül 1-2 hónap múlva :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#259153) Steve1207 válasza Wesder (#259148) üzenetére


Steve1207
veterán

Mi az a DRS?

.

(#259154) Rigormortiis válasza Wesder (#259144) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A 8 ilyen lóf.sz helyett inkább csináltak volna 2 rendes, teljes játékot. Pedig én nagyon rá voltam izgulva, a Resident Evil Revelations óta várok egy újabb, hajós horrort, ami szintén nem volt az év játéka, de valami 100 óra belerepült, és a sztori/hangulat zseniális volt főleg, amíg "egy" hajón voltunk. Mekkora csavar volt már a játék felénél! Imádtam.

Nekem beindította a nyálelválasztásomat a következő rész trailere is, de ezt ismerve...ilyen 3-4 ezerért jó lesz majd.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#259155) Wesder válasza 30z.Samu (#259151) üzenetére


Wesder
félisten

Dynamic Resolution Scale

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259156) Wesder válasza Sirandrish (#259152) üzenetére


Wesder
félisten

45€ az a Deluxe nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259157) Sirandrish válasza Wesder (#259156) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sajnos nem...a Deluxe valahol 50 körül van...
19K jó magyar forint (epic).

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#259158) Frod válasza Wesder (#259144) üzenetére


Frod
addikt

8 játék volt a terv, fél éves megjelenési különbséggel, de már az első két etap között sikerült 14 hónapot összehozni.
Szerintem hamarosan átgondolják ezt a modellt.

Do you see the white shadow?

(#259159) penge111 válasza marilllyo (#259136) üzenetére


penge111
addikt

Hollow Knight tényleg zseniális cucc, számomra sok AAA címet kihugyozott. Fantasztikus atmoszférája, zenéje, grafikája, lorêja van. Mint írtam nekem életem legnehezebb platkója volt, ha nem lett volna zseniális ez a játék, hagytam volna a francba... Lehet másnak gyerekjáték volt a platina, nekem nem :B

Várom mint a messiást a következő részt, Silksong, de már régóta heggesztik!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#259160) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Így 1 év után kipróbàltam a pàbgít, hát még mindig szar, és ez màr kizàrt hogy jó legyen, fps módban is sztem jb 40fps lehet, mellesleg vállalhatatlanul is néz ki

Xbox One: bandymnc

(#259161) modflow válasza Steve1207 (#259153) üzenetére


modflow
veterán

Amikor a forma 1-es versenyző 1 mp-en belül van az előtte lévőhöz, a DRS zónában nyithatja a hátsó szárnyat. :)

Az augusztusi elmaradt 2. PS rendezvény helyett lesz mostanában valami?
Jönnie kell az új Silent Hill-nek!-:D

(#259162) Steve1207 válasza bandi0000 (#259160) üzenetére


Steve1207
veterán

Épp a Street Fightert próbálgatom, ha már a havi felhozatalról van szó. Nem vagyok egy nagy fanatikusa a szériának, de eddig rettentően unalmas.

Van benne jó pár karakter, talán még el is lenne vele az ember, de így 2020-ban ez a 2016-ban is elavult megjelenítési szint... A DOA5 szebb volt majd 10 éve, de kb bármely játékot fel lehetne hozni ellene. A játékmenet egyszerűen csiga, karaktermozgás béna, unalmas betöltőképernyők (fekete betöltőképernyő, "reklámozó" betöltőképernyő...). A nemrégiben ingyenessé vált Fantasy Strike nem sokkal rosszabb, pedig az is eléggé kritikán aluli (én nem tudom milyen játékokkal játszanak az emberek, ha ezeket jónak minősítik). Úgyhogy a másik nagy név mellett (Tekken) ez a széria is kiérdemelte nálam a legrosszabb verekedős játékok címet.

(#259161) modflow: köszi, nem akartam ezzel jönni :D

.

(#259163) Mezcal válasza Steve1207 (#259162) üzenetére


Mezcal
addikt

Úgyhogy a másik nagy név mellett (Tekken) ez a széria is kiérdemelte nálam a legrosszabb verekedős játékok címet.

A Tekken 7 nagyon jó, hogy az mivel érdemelte ki nálad a rossz jelzőt, az több, mint érdekes. Egyébként azSF grafikája egyedi, egyáltalán nem rossz ez a rajzolt grafika, a stílusa is csak rá jellemző. Nem kell szeretni, de ennyi hülyeséget, mint amit felhoztál ellene, az dilettanizmusról árulkodik.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#259164) ProEvoFan válasza bandi0000 (#259160) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Fiam is kipróbálta.
Azóta töröltük. :DDD
Ebben a formában botrány ez a játék.
Szerintem a legjobb BR játék, a COD Warzone.

(#259165) eM'82


eM'82
addikt

halika,

Az összefoglaló alapján próbáltuk összehozni két PS4 Pro-n a PS Plus megosztást.
A másik PS plus előfizetésének érvényességét látnom kellene, vagy egyelőre bezavar a trial plus-om, ami 09.09-ig tart?
A játékokat is csak az ő bejelentkezése alatt értem el, a Library-ból. De ha jól olvastam, akkor ez így helyes. Bármilyen új vásárlása esetén be kell lépjek az acc-jába és Library-ből tölteni? Fura, de ok.

Bocs, ha blőd a fenti pár kérdés, de biztosra akarok menni és xbox-on egyből látszott az eredmény.
köszi annak aki megszán egy válasszal :) :R
eM

(#259166) Tatyla válasza Wesder (#259148) üzenetére


Tatyla
őstag

Akcióban én is behúzom anno imádtam, ráadásul a 90-es években jó magam is deszkáztam elég jól :)

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#259167) Wesder válasza Tatyla (#259166) üzenetére


Wesder
félisten

THPS2-3 THUG1-2 megvolt, így jó lenne nosztalgiàzni, csak nem ennyiért. Szerintem is majd akcióban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259168) Kendek válasza eM'82 (#259165) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az online multi és a telepített játékok futtatása lehetséges, de minden más csak a gazdafiókból érhető el. Szóval a megosztás okán még nem lesz Plus előfizető a másik profil, és egymás telepítetlen játékait sem lehet elérni a másik jogán.
Viszont böngészőben belépsz, és el tudod indítani a letöltést onnan is.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#259169) eM'82 válasza Kendek (#259168) üzenetére


eM'82
addikt

köszönöm a gyors választ! :R
bár az utolsó sor egy kissé zavaros még, majd rájövök. (az ő accountjából weben elindítva a letöltés az én gépemre is letöltődik, mert hogy nálam elsődleges?)

(#259170) Steve1207 válasza Mezcal (#259163) üzenetére


Steve1207
veterán

Hát kinek mi, szerintem nincs érdemi pozitív fejlődés itt, SF4 grafikája is szebb volt, na az tényleg egyedi volt és összeillett minden elem. De én kb ugrok mindenre, ami kilóg a sorból ui szinten :D
Egyszerűen ez egy rossz irány, nem letisztult, töltés közbeni eseményreklám (nem érdekel mi lesz twitch-en), ez elég, hogy ne legyen meg a játékélmény.
Ha minden felett szemet hunyok a töltési idő akkor is botrányos és ráteszi a bélyegét mindenre, élvezhetetlen.

Tekkennél meg hiába a fejlődés, a (szokásosan) jó OST és lehet kiemelkedő a szériában ez a rész, de a konkurencia úgy látom többet hozott ki ebben a generációban vagy már a korábbiban/korábbi részből. Lehet ettől még korrekt, de a régi részek hangulatát nálam nem üti meg, amikor PS2-n csapattuk pl haverokkal.
Jelenleg játszok az Injustice 2-vel, SC vonallal pc-n, BlazBlue tv-n emulátorral alkalmi nosztalgiázásra, FighterZ (ez épp parkolópálya), DOA (néha), most a Guilty Gear is beesett ps-en, mindegyiket élvezhetőbbnek tartom, pedig elég különbözőek stílusilag.

(#259167) wesder: ha 10e alá esik szintén vevő leszek rá. Többször is kijátszottam őket, de nálam a 3 volt a legjobb a tracklist és pályák hangulata miatt. Suburbia pályán sokat szerencsétlenkedtem, örök emlék :DDD

.

(#259171) Steve1207


Steve1207
veterán

Motorosoknak: Ride 4 nextgen trailer. Gameplay továbbra is csak a PS4 változatból van, de biztató, hogy van előrelépés, így jó lehet.

.

(#259172) KoNZoLik@ válasza penge111 (#259159) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Gratulálok, én eddig mindegyik soulslike game-et kiplatkóztam, de ez lehet kimarad...azért ez teljesen más stílus, mivel itt keveredik a platformer a hardcore hack&slash-el! Nagyon tetszik amúgy ,már benne van 30 órám és gyakorlatilag sehol sem vagyok😁 Adhatnál pár ötletet akár PÜ-ben,hogy miket érdemes betenni a kis mukinak, összeszedtem már elég sok mindent👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#259173) Kendek válasza eM'82 (#259169) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha böngészőből indítod, akkor csak az egy elsődleges konzolra kezdi el letölteni. A megosztás miatt ez a tiedé lesz. Így nálad a konzolon nem szükséges átjelentkezned, és akkor tutira nem zavarod meg a társadat (merthogy akkor őt kidobja, mert egyszerre csak egy PS4-en lehet online bejelentkezve).

<-ƘƘ->

(#259174) FunPro válasza KoNZoLik@ (#259172) üzenetére


FunPro
senior tag

Jé!

Nekem anno 31 óra volt a végigjátszás (pc).
Viszont acsiban elég kevés van meg, mert még raktak bele kontentet mióta vittem.

Ps-en ez egyébként hogy működik?
Nincsen olyan, hogy egy jatékba bekerülnek az esetleges plusz bosszok, vagy bekerülnek és ahoz igazodik a platina, vagy bekerülnek, de az alapállapot kivitele jelenti a platinát?

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#259175) .LnB válasza marilllyo (#258858) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meglett pénteken a The Crew 2-ben az LVL1000. Fel akartam venni az utolsó két szintet, hogy esetleg lássátok, hogy hogyan csináltam. De valami okán, az elmentett videó 10mp-es lett PS-en. :( Az 1 óra helyett.
Mivel régi játék és nem sokakat érdekel, ide írtam le a mechanikát: [link]
Nagyon unalmas, és monoton volt. Őszintén egy nagy f*szság volt részemről erre rámenni, leginkább mert értelme se sok van. :D De úgy voltam vele, ha már belevágtam, akkor megcsinálom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#259176) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#259164) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem meg a Tetris 99 ;]

Sic Parvis Magna

(#259177) eM'82 válasza Kendek (#259173) üzenetére


eM'82
addikt

Akkor egész jól tippeltem :)
Köszi a választ! :R

(#259178) Neoteric


Neoteric
addikt

Fall Guys in real life [link]

PSN: ne0teric_sAN

(#259179) penge111


penge111
addikt

A hardverapró csak nekem változott meg? Idáig kirakta kis előképecskébe a termék fotóját, most csak szöveg van, ha belemegyek a hirdetésbe, akkor látszódik a kép/ek az adott termékről...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#259180) boost válasza penge111 (#259179) üzenetére


boost
addikt

nekem most is kirakja. F5-öt nyomtál?

(#259181) penge111 válasza boost (#259180) üzenetére


penge111
addikt

frissítettem az oldalt, de maradt így... Lehet rátenyereltem valami billentyűkombóra, áááááá

Meglett, valamiért a kompakt nézet aktiválódott, normál nézetben minden ok :B

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#259182) erahurka válasza .LnB (#259175) üzenetére


erahurka
félisten

Lehet véletlen kétszer hoztad be a megosztás menüt. Ha egyszer behozod és nem mented a videót, akkor kuka, kezdi elölről a rögzítést.

(#259183) .LnB válasza erahurka (#259182) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet, mert elsőre nem aktiválódott a mentés lehetőség (négyzet). És ezért rányomtam újra. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#259184) Wesder


Wesder
félisten

Zolinak nem tetszett az Avengers. Mondjuk ebben nincs semmi meglepő.

Avengers kritika

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259185) Bad Pritt válasza Wesder (#259184) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Inkább arra kéne vadászni, hogy kinek tetszett.
Még a híresen elnéző és pozitív Jake Baldino (Gameranx) is húzta a száját és nem venné meg, szóval ez lehet tényleg nem egy túl jó játék. :D

Kár érte, az ötlet nem rossz, majd a Gotham Knights. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#259186) oriic válasza Wesder (#259184) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC-n tolom, annyira nem szornyu szerintem, leginkabb tehnikailag van gond vele ott is. Olyan FPS dropok vannak multis tarsakkal h agyam eldobom. Fix 60 FPS-rol van h 5-10...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#259187) mettek válasza Bad Pritt (#259185) üzenetére


mettek
addikt

Nekem nagyon bejött. Szerintem zseniális. Én 3 nap alatt 23 órát tettem bele, sztori végigment, most online kuldtésekkel húzom Black Widow-t. Nálam egyedüli negatívum a tejesítmény problémák, alapból 60-90 fps 1440p-ben de ez multiplayerben sokszor 5 fps-re zuhan.
Most ezt sokkal jobban élveztem mint egy huszadik cod-ot, battlefiedet vagy egy Tomb Raidert. PC-n iszonyat szép is a játék és sokszor csak mosolyogtam annyira szórakoztató a játékmenet és látvány.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#259188) .LnB válasza oriic (#259186) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

- Mondá' A Marvel MCU fan.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#259189) oriic válasza .LnB (#259188) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MCU fan vagyok, az nem ugyanaz. ;] 6-7 pont nalam a jatek, ami boven nem hulladek kategoria, de a hibai mellett nem lehet sajnos elmenni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#259190) mettek válasza Wesder (#259184) üzenetére


mettek
addikt

Kicsit vicces ez a kritika. Egyik fő gondja hogy órákig nem jön elő thor a sztoriban. :U Hát valóban nem, a játék és a sztori egy adott pontján jön be elég sokára és akkor mi van? Utána ott az endgame ahol minden karival lehet csapatni.
Korábbi kritikái után nekem már nem annyira hiteles a csávó.
A Last OF Us 2-t is nagyon lehúzta a sztori, a karakter és politikai háttér miatt, a Ghost OF Tsushimát szintén szét oltotta de most meg ezt a kettőt hozta fel mint igazán jó év játékai. Nehéz megérteni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#259191) .LnB válasza oriic (#259189) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Reális, a mai pontozási felfogásokat figyelembe véve. 6-7 pont, abból én mindig levonok 5-öt. És úgy jók is vagyunk. :D 6-7 pontos játék az a Spider-Man (PS4)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#259192) Bad Pritt válasza oriic (#259189) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mondjuk ebben csak az az érdekes számomra, hogy egyik ilyen hosszú távú multi koop game as a service játék sem lehet több ennél a 6-7 pontos szintnél, sőt, ezt sem érik el (Anthem) és örülnek ha megmaradnak ugyanazon a szinten egy évvel a megjelenés után, mint premierkor, pedig nem csicska stúdiók fejlesztették egyiket sem.
Lehet a formulával van baj?

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#259193) F-ECT$ válasza Neoteric (#259178) üzenetére


F-ECT$
titán

Én továbbra is játszok a Fall Guys-szal napi pár menetet, de nálam kezd kicsit kifulladni. Az egyszerűsége miatt könnyű elkezdeni, viszont ez visszaüt néhány 10 óra után, mert unalmassá válik. Mondjuk nem sokat fognak várni a Season 2-vel, az hozhat be új elemeket.

Dive ever, work never.

(#259194) S e t h válasza Wesder (#259184) üzenetére


S e t h
nagyúr

Lélektelen hentelde.
Gyors árzuhanást látok.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#259195) oriic válasza .LnB (#259191) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

6-7 pont a Pokmanus neked kozben meg olyat irsz rola hogy:

"Eszméletlen jó volt, minden percét, minden apró feladatát élveztem. Nekem ez a Pókember, így ebben a formában működik szerintem legjobban a karakter. Mivel engem a filmek sem fogtak meg. Így viszont elérte ez a játék, hogy DC fan létemre megszeressem ezt a hőst."

Zavart erzek a zeroben. ;]

Live-Die-Respawn

(#259196) oriic válasza Bad Pritt (#259192) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom de itt nem igazan fog mukodni a hosszutavu tervezgetes mint pl egy Destiny 2nel vagy a sokak altal imadott Warframe-nel.

Egyelore a sztori engem pl erdekel de a side questeket offolom, valahogy nem igazan erdekelnek.

Meg mondjuk azt sem erzem h nagyon looter shooter lenne a cucc. Kb nem is izgat miket kapok.

Live-Die-Respawn

(#259197) .LnB válasza oriic (#259195) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, ez teljesen helyes. Egy jó játék. Az, hogy én nagyon élveztem, attól még nem ér fel egy RDR2, DS szintjére. A Tsushima-t is imádtam, az egy 8-as mondjuk.
Bár én gyűlölőm a pontozást, és a fejemben nem is így élnek ezek a játékok, pontok alapján. Ezt is most csak azért reagáltam pontozással mert te felhoztad.
A The Crew 2-t is rohadtul élvezem, lassan belemegy majd a 250-300. óra is. De baromira nem jó játék. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#259198) ImACeltic válasza mettek (#259190) üzenetére


ImACeltic
őstag

A The Last of Us Part 2-őt végül nem húzta le. Előtte csinált egy foshullám meglovagló videót a leak-ek miatt.

BTW:

Amúgy én sem érzem katasztrófának ezt az Avengers játékot. Már írtam róla egy hosszabb véleményt és azt továbbra is tartom.

Jobban örültem volna, ha teljesen sztori központúra csinálják, de én így is jól elvagyok vele. PS4 Pro-n nagy gond nincs a teljesítménnyel sem. Ráadásul egyre jobban bejön már a Vasemberrel való harc is miután kioldottam a lézeres heavy támadást. Látványos és hatékony.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#259199) erahurka válasza ImACeltic (#259198) üzenetére


erahurka
félisten

Nem húzta le, hanem átesett a ló másik oldalára, úgy ömlengett róla hogy alig bírtam végighallgatni. Aztán semmit se hozott fel amivel előtte megköpködte. Szépen becsicskult a Sony-nak mert kapott egy tesztpéldányt :U

(#259200) oriic válasza .LnB (#259197) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miert jatszol valamivel 2-300 orat ha bevallottan nem jo jatek?;] Nincs semmi mas meg ami erdekelne PS4en nextgenig?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.