Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#259701) Tomtailor85


Tomtailor85
senior tag

Valaki nem tudja, hogy hol lehet leadni az előrendelési igényt a ps5-re?

(#259702) modflow válasza Tomtailor85 (#259701) üzenetére


modflow
veterán

Gondolom bármelyik konzolos boltban.
Én már májusban előrendeltem a konzolvilágban.

(#259703) Tomtailor85 válasza modflow (#259702) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

És, hogy működik ez? Jár valami kötelezettséggel, ha meggondolja magát az ember?

(#259704) RangerFox válasza Tomtailor85 (#259703) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Egyelőre még nem.

(#259705) Tomtailor85 válasza RangerFox (#259704) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Köszönöm!

(#259706) RangerFox válasza Tomtailor85 (#259705) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

De pont ezért nem is jelent semmit, a boltnak sem kötelessége odaadni day1 egy konzolt, ha pl. előleget kell majd hozzá letenni, hiába rendelted elő hamarabb.

(#259707) F_Peter


F_Peter
őstag

Azt jól tudom hogy ps4-re már nem jön új exkluzív cím vagy valami még becsúszhat?

(#259708) Wesder válasza F_Peter (#259707) üzenetére


Wesder
félisten

Màr semmi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259709) F_Peter válasza Wesder (#259708) üzenetére


F_Peter
őstag

Köszi.
Helyes, akkor a tsushima után repülhet nyugodt szívvel. :)

(#259710) marilllyo válasza RudY (#259695) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez jó hír... :)
Star Wars meg a Need for Speed nekem olyan, mint a pizza...vagy a sex. Ha sz*r, akkor is kell. :D Felesbe 7k volt... Nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy 7.000 Forintnyi tartalom / játékélmény ne legyen benne....
Bár egyébként, mivel előrendeltem szívhatjátok a fogatokat. Amit én előrendelek, az szinte rendre bukta. :DDD
Moby: De te nem party/multizol. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#259711) mettek válasza F_Peter (#259709) üzenetére


mettek
addikt

Én meg pont a TLOU 2 és a Tsushima előtt adtam el a gépet így most úgy várom már a ps5-öt mint a messiást. Sajnos úgy voltam hogy egyik cím sem annyira érdekel de aztán a gameplayek láttán elkaptak. :(((
Főleg a Tsushima, a TLOU még nem is annyira...annak az első része sem fogott meg.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#259712) .LnB válasza james001 (#259549) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát jelenleg a legjobb móka benne. De nem kezdőknek van. Sőt én még 270 óra után is melózok érte, mert eddig abszolút nem játszottam csak bohóckodás szinten a játékkal.

Itt a mostani Summit.

A Summit, az egy heti esemény, elég jó jutalmakért. Mindig adott 9 verseny/feladat, amiben a lehető legjobb eredményt kell elérni. És az elért eredmények alapján, Platinum/Gold/Silver/Bronze mezőnybe rangsorolódik a játékos. És az adott szintnek megfelelő reward-ot kapja meg a Summit végén. Mindig kedden hajnali 4:00-kor zárul a heti verseny, és rögtön kezdődik is az új.
Csakhogy a feladatok teljesítéséhez sokszor előre megadott járgányra van szükség, amit meg kell venni. Gold és fölé ráadásul még a magas szintű jármű se elég. Max szintűnek, és az adott feladatra legjobb performance part-okra és affix-okra van szükség.

Szóval melós, sok pénzt, alkatrészt kell farmolni. Azoknak, akik le vannak maradva, mint én például. De péntektől már az e hetire készülök. Felhúztam egy "mekafull" Drift autót, tökéletes affix-ekkel. Most TC car-on dolgozok még pár napot.

Abszolút jó cucc ez a Summit, folyamatosan frissen tartja a játékot. Nem is csoda, hogy az Ubifos be is jelentette, hogy jönnek a Season-ok. Jövő nyárig előre meg is van a menetrend. Első körben úgy tűnik, hogy jönnek a rendőrautók: Game Updates and Season System Preview

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#259713) marilllyo válasza mettek (#259711) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem tudom.... nekem ez a "most gyorsan adjuk el, hogy még 5000-rel többért tudjak kiszállni belőle" üzletpolitika annyira nem az én világom. Így voltam a PS3-mal egyébként... aztán megbántam, mert PS4-re nagyon gyér felhozatal volt az elején. Nem tudtam mivel játszani. Ha csak azokat a játékokat tolom ki, amiket múltkor ide beírtam + a backlogom, akkor én 2021 vége felé gondolkodhatok a vásárláson. Nincs semmi még PS5-re, ami felkeltette volna az érdeklődésem. Full első generációs konzolokat, amúgy sem jó ötlet megvenni.... sztem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#259714) Moby válasza marilllyo (#259713) üzenetére


Moby
addikt

A BC miatt itt ez nem áll fenn (én mondjuk megtartom a prót, de ez más téma). És a ps4-es játékokat jobb minőségben, gyorsabb töltés mellett lehet majd játszani. Nem nagyon szól semmi a halogatás mellett ha valaki ps5-öt akar.

[ Szerkesztve ]

(#259715) Deck válasza Moby (#259714) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#259716) marilllyo válasza Moby (#259714) üzenetére


marilllyo
veterán

Én még mindig nem hiszek a "bc"-ben. Pláne most...hogy jöttek a promók, hogy pár játék futni fog ps5-ön is. Pl. Most akkor az új codot én tudom játszani mindkét konzolon...de igazán szép ps5-ön csak a fizetős upgrade után lesz?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#259717) .LnB válasza marilllyo (#259716) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne innen közelítsd meg, hogy "új" COD. Hanem, hogy a mostani játékaiddal is ugyan úgy fogsz tudni játszani, mert futtatni fogja a PS5. Ezen felül lesznek játékok amik kapnak free vagy fizetős javított verziót.

Én első körben szerintem elleszek a CP77-tel. És az új Pókemberrel, főleg ha tényleg megkapjuk hozzá az előzőt ingyen. Melléjük meg talán egy Ratchet & Clank.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#259718) Moby válasza marilllyo (#259716) üzenetére


Moby
addikt

>Én még mindig nem hiszek a "bc"-ben.
Ezt nem igazán értem. Ez nem egy vallás! :D

>de igazán szép ps5-ön csak a fizetős upgrade után lesz?
Akkor kapod meg a legjobb verziót. Igen. De ennek semmi köze a BC-hez.
Egyszerű dolog: most megveszed az SW Squadrons-t. És mondjuk 1 hónap elteltével úgy is játszhatsz vele, hogy sokkal gyorsabban betöltenek a pályák, de nem lepődnék meg rajta, ha gyorsan kapná a ps5 patchet is, és akkor még szebbebbjobbab is lehetne (de ha nem, akkor is előnyösebb lesz PS5-ön).

(#259719) marilllyo válasza .LnB (#259717) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez biztos??? 100%? Egyébként sem gondolnám, hogy ez csak a gépen múlna...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#259720) mettek válasza .LnB (#259717) üzenetére


mettek
addikt

Nálam CP 2077 PC-re és Ps5-re plusz Valhalla. Ghost OF Tsushima, Spiderman. Ez így első körben.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#259721) .LnB válasza marilllyo (#259719) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen. Az első technikai bemutatónál is világosan elmondták, hogy PS4-re visszafele nem lesz gond. Aztán a világ meg nemrég meglepődött, hogy PS2-3 játékok nem fognak futni. PS3 teljesen érthető. Nem is értem, hogy miért kapta fel a sajtó múlt héten(?) pár hete ezt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#259722) Moby válasza Moby (#259718) üzenetére


Moby
addikt

Hülyeséget beszélek. Az SW Squadronsnak már a storeban kell lennie a PS5 verziónak. Persze. Akkor ez nem is kérdés.

(#259723) erahurka válasza .LnB (#259721) üzenetére


erahurka
félisten

Hát az itthoni sajtó elég Xbox párti, gondolom azért :U

(#259724) Moby válasza marilllyo (#259719) üzenetére


Moby
addikt

"We have already tested hundreds of titles and are preparing to test thousands more as we move toward launch. We will provide updates on backward compatibility, along with much more PS5 news, in the months ahead. Stay tuned!"

Ez volt ugye márciusban.

(#259725) KKaresz45 válasza .LnB (#259721) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Annyiban jogos a félelem hogy nem lesz natív a backward compatibility, nem lesz PS4 emulátor a PS5-ben hogy ugyanúgy menjen minden. A játék fejlesztőire van bízva hogy megy-e, illetve idén nyártól már kötelezte a Sony a fejlesztőket hogy az új játékokat teszteljék PS5-re is. Engem ez arra emlékeztet mint ami most van Xboxon a 360 BC-vel.

De igen, a húzócímeket biztosan megcsinálják (GoW, Spiderman, TLOU, stb.) meg azt a pár százat amit már teszteltek.

(#259726) hombre[EU] válasza KKaresz45 (#259725) üzenetére


hombre[EU]
veterán

pont,hogy emulátorkémt mūködik azért kell tesztelni...ha egy ps4 hardware lenne benne akkor gond nélkül futna minden

Life, Uh, Finds A Way

(#259727) KKaresz45 válasza hombre[EU] (#259726) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Én nem írtam olyat hogy PS4 hardware van benne.

De egyébként igazad van, itt azt írják hogy a proci hardwaresen emulálja a PS4 (és a Pro) prociját.

(#259728) Moby válasza KKaresz45 (#259725) üzenetére


Moby
addikt

Emulált BC lesz. Azért kell tesztelni, mert boostolt frekivel fog menni a BC (ott, ahol bírja a játék), hogy jobban fussanak BC alatt a játékok, mint eredetiben.

[ Szerkesztve ]

(#259729) KKaresz45 válasza Moby (#259728) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Igen, közben utána néztem és el is ismertem hogy amit elsőre írtam az nem úgy van.

Rosszul emlékeztem valami korábbi olvasmányomból, sry.

(#259730) sasa134


sasa134
addikt

srácok, a Control hogy fut sima PS4-en? felejtsem el?

Avanti Roma

(#259731) NORBl


NORBl
aktív tag

Sziasztok!

Külső vinyón lévő Blueray tartalmat valahogy le fog tudni nekem játszani a ps 4?

(#259732) ldave válasza sasa134 (#259730) üzenetére


ldave
félisten

25-30 fps között. Nem tökéletes, de játszható. A játék remek, ha szereted az akciójátékokat.

A Slime draws near! Command?

(#259733) Moby válasza KKaresz45 (#259729) üzenetére


Moby
addikt

NP. Ez is egy olyan dolog, amiból jó lenne már látni valamit. A pro-ban is van boost mode, de ott csak a procit engedi nagyobb frekivel, és az a 30% olyan sokat nem tett hozzá Itt azért nagyon mások lesznek a léptékek, de hogy ez a gyakorlatban mit fog jelenteni, azt még nem láttuk. Nem lenne baj, ha szerdán erről is lenne valami.

(#259734) sasa134 válasza ldave (#259732) üzenetére


sasa134
addikt

Köszi - igen, nagyon érdekelne csak nem mertem még beelfogni mert hallottam, hogy vannak/voltak vele bajok.

Avanti Roma

(#259735) erahurka válasza ldave (#259732) üzenetére


erahurka
félisten

Leszámítva a difficulty peakeket.

(#259736) hombre[EU] válasza sasa134 (#259734) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha nem zavarnak túlságosan a droppok akkor jó lesz...abba törōdj bele,hogy harc közben azért ki fog zökkenteni párszor

Life, Uh, Finds A Way

(#259737) ldave válasza erahurka (#259735) üzenetére


ldave
félisten

Ha én, aki főleg jrpg és kalandjátékokkal játszik, végig tudtam játszani kontrollerrel célozva és irányítva, akkor kis türelemmel ez bárkinek menni fog.

A Slime draws near! Command?

(#259738) Frod válasza sasa134 (#259730) üzenetére


Frod
addikt

Elvileg felejtős.
Mármint most gyorsan biztos mindenki majd leírja, hogy az "oké" szintet nyilván hozza, de ha Te is olyan látványt akarsz, mint ami a trélerekben volt, akkor pc vagy nextgen verzió.
Engem is nagyon érdekel a játék, de most már megvárom az új gépet vele, nem akarok kompromisszumok közepette hozzákezdeni.

Do you see the white shadow?

(#259739) erahurka válasza ldave (#259737) üzenetére


erahurka
félisten

Én is végig tudtam játszani, csak dühítő volt mikor hirtelen sokkal nehezebb lett egy-egy harc.

[ Szerkesztve ]

(#259740) Wesder válasza erahurka (#259739) üzenetére


Wesder
félisten

Màr nem szàmít, mert gondoltak ràd (igaz későn) és van benne God Mode.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259741) Infernohun


Infernohun
tag

Érdekes ! Kíváncsi leszek ebből mennyi lesz igaz ! :C

(#259742) Deck válasza Infernohun (#259741) üzenetére


Deck
titán

:C

PS5

(#259743) RudY válasza Infernohun (#259741) üzenetére


RudY
addikt

Az utolsó 1-2 perc igaz, akkor már jó. :DDD

(#259744) james001 válasza Infernohun (#259741) üzenetére


james001
veterán

Kötve hiszem hogy Demon's Souls launch title lenne,a TLoU2 multit meg maga Druckmann mondta hogy nem lesz.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#259745) Wesder válasza james001 (#259744) üzenetére


Wesder
félisten

Launch vagy az utàni kb 6 hónapban vàrható.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259746) Wlac válasza james001 (#259744) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem lesz launch title, vagy nem lesz egyáltalán? Mert nekem az az utolsó infóm, hogy majd jön valamikor.

“The wha-"

(#259747) RangerFox válasza james001 (#259744) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Pedig már a megjelenés előtt is kiszivárgott gameplay a TLoU multiból...

(#259748) james001


james001
veterán

Nem mondom azt hogy nem launch title lesz a Demon's Souls,sőt eléggé nagy dobás lenne a Sony-tól ha tényleg az lenne,de én úgy gondolom mivel még nem sok infó van róla ezért nem hiszem hogy még kész állapotban lenne. De persze ne legyen igazam :)

TLoU2 multi gameplay-ről meg dobj már egy videót mert nem hallottam róla hogy lett volna ilyen :Y

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#259749) RangerFox válasza james001 (#259748) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

[link]

Anno a spoileres redditen volt egy hosszabb, de azt nem linkelném be ide, meg valszeg már leszedték.

[ Szerkesztve ]

(#259750) hombre[EU] válasza james001 (#259748) üzenetére


hombre[EU]
veterán

NaughtyDog: "...The Last of Us: Part II would not include an online mode. However, you will eventually experience the fruits of our team's online ambition, but not as part of The Last of Us: Part II. When and where it will be realised is still to be determined."

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.