Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#258951) Yodamest válasza RangerFox (#258949) üzenetére


Yodamest
addikt

De ha játszottál velük akkor igazán tudhatnád nem? Annyi csak, hogy az UC4-et nemrég kezdtem most voltam ott, hogy az elején a börtönből felküld a csávó a toronyba a keresztért, aztán most menekülünk kifelé.

Nem kizárt, hogy később "megszépül" a játék, ezt még nem tudhatom, lehetnek benne szép helyszínek vagy bármi még, viszont magukon az effekteken, textúrán, magán a növényeken, a tengeren, az arcjátékon, látszik egyből, hogy ez azért nem 2019-es játék.

(#258952) boost válasza Yodamest (#258951) üzenetére


boost
addikt

"De ha játszottál velük akkor igazán tudhatnád nem? "

Ez milyen manipulatív passzív agresszív szöveg?

ha nem így gondolja, akkor nem is játszott vele? Vagy akkor rosszul gondolja? Csak neked lehet igazad? Kicsit gondold át a stílusod itt a fórumon, mert szerintem nem igazán kompatibilis itt és feszültséget szül. Légy nyitott, fogadd el más véleményét. Az, hogy kinek mi tetszik és mi nem az egy szubjektív dolog. De pl az, hogy valami system-seller lesz az lehet objektív, számokkal kimutatható. Utólag.

[ Szerkesztve ]

(#258953) Yodamest válasza boost (#258952) üzenetére


Yodamest
addikt

Okééé, de szerintem a grafika is egy hát, eléggé objektív dolog, nem "tetszik vagy nem tetszik kérdése", max akkor ha 2 játék mondjuk nagyon hasonló grafikailag. Akkor lehet esetleg art style tekintetében ez kérdéses, kinek mi jön be, de itt egy 2016-os és egy 2019-es játék összevetéséről volt szó.Számomra annyira egyértelmű volt egyből a különbség, hogy merem feltételezni nem az én szemem romlott el.

[ Szerkesztve ]

(#258954) gamegod


gamegod
senior tag

az a kalózhajó az utolso chapterben kb egy festménynek felel meg annyira részletes és magával ragadó... a Days Gone is parádés , de az UC4 grafikailag szerintem verhetetlen... És nem csak grafikában.. tengerben úszkáltál? Érdemes főleg a kis zátonyoknál..

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#258955) .LnB válasza gamegod (#258954) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

5 percet játszatott vele. Olvasd már el. Az egész megint csak egy idehányt, alaptalan kijelentés volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258956) boost válasza Yodamest (#258953) üzenetére


boost
addikt

és továbbra is kijelented, hogy mindenki más vak, csak a te szemed jó. :R :R :R

Gratulálok, nem jósolok neked itt tartós időtöltést.

(#258957) Yodamest válasza gamegod (#258954) üzenetére


Yodamest
addikt

Tengerben még csak a legelején, amikor ütközik a hajó, de mondom majd most tolom még a 7végén, lehetséges, hogy szebb is lesz még ennél. Valahogy egyébként a 4K sem olyan ezen mint a DG-n volt, először kerestem a resolution opciót a menüben, mert nem hittem el, hogy ez 4K azt hittem performance-ban van és 1080p-t skálázott fel a TV.

.LnB kb 1-1,5 órát

[ Szerkesztve ]

(#258958) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Spiderman dlc-k milyenek? Érdemes behúzni vagy elég az alap játék? :P

(#258959) Yodamest válasza Bazsi1987 (#258958) üzenetére


Yodamest
addikt

Nagyon jók, én végigtoltam mindet, ugyan olyan profi munka, mint az alapjáték is. Insomniac nem tud hibázni.

(#258960) erahurka válasza Yodamest (#258959) üzenetére


erahurka
félisten

Az alapjáték jó, a DLC-k kihagyhatóak. Túltolták a nehézséget és a történet se ad hozzá semmit.

(#258961) fausto válasza Bazsi1987 (#258958) üzenetére


fausto
addikt

Szerintem a sztori nem rossz, de ha most toltad le az alapjátok, lehet hogy kicsit tömény lesz. Én kimaxoltam az alapjátékot és egyből utána elkezdtem a DLC-ket, amit szintén 100%-ra vittem, úgyhogy a végére egy kicsit sok volt.

(#258962) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Call of Duty Black Ops Cold War leaked pvp gameplay

Ha torlik akkor mirror:[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#258963) Deck válasza oriic (#258962) üzenetére


Deck
titán

Tetszik :C

PS5

(#258964) ldave


ldave
félisten

Alza PS4 játék akciók, nem tudom mi az ami jó ajánlat, de hátha valakit érdekel: [link]

A Slime draws near! Command?

(#258965) raziel01 válasza ldave (#258964) üzenetére


raziel01
veterán

Nioh 2 nem rossz 9500 Ft-ért. :C

(#258966) Deck válasza Yodamest (#258953) üzenetére


Deck
titán

Milyen megjelenítőn játszol? Elég lényeges dolog. :))

PS5

(#258967) RangerFox válasza Yodamest (#258951) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az a baj, hogy amit állítasz, az teljesen alaptalan, és az egyetlen érved az, hogy a Days Gone 2019-es játék, míg az UC4 16-os. Szerintem mindenki egyetért abban, hogy az a játék túlmutatott a 2016-os sztenderden. Technikai oldalról nézve (részben az engine sajátosságai miatt) a DG nem üti meg az UC4 szintjét, hiába 3 évvel később jött ki. Főleg nem animációk tekintetében. Szubjektív véleményem pedig az, hogy az UC4 sokkal változatosabb és élettel telibb tájakra kalauzol el, és a DG-vel ellentétben olyan finom részletekre is odafigyeltek, amiket valószínűleg észre sem vesz egy átlagos játékos (max a végigjátszás után Yt-n).

De játszd végig a játékot, aztán hozz képeket meg videókat, amik alapján egyértelművé válik, hogy az UC4-ben - téged idézve - "a karakterek, textúrák, az egész táj minden gyengébb sokkal". :N

(#258968) Bad Pritt válasza RangerFox (#258967) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez a lényeges szerintem, amit itt leírtál. Nem biztos, hogy technikailag, objektíven nézve szebb, tényleg egymás mellé kéne rakni őket, de annyival életszerűbb, hihetőbb az Uncharted 4, hogy emiatt szebbnek tűnik kb mindennél.
Tök más, de ellenpélda lehetne most az Avengers, amiben kb térdkalács nélkül járkál mindenki, ha észreveszed, annyira kizökkent a nem emberi mozgásuk, annyival szarabbnak néznek ki, hiába részletesek a karakterek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#258969) Frod válasza ldave (#258964) üzenetére


Frod
addikt

Napok óta ezek az árak pörögnek, szvsz az Apex Legends, Vampyr, Nioh2 jó ezek körül.
Meg árban még az Andromeda - más kérdés, hogy senkivel sem tennék olyat, hogy ajánlom neki.

Do you see the white shadow?

(#258970) Yodamest


Yodamest
addikt

Kép1
Kép2

Csak ezt mondom, hogy ez a fajta mélységélesség, fény-árnyék részletesség nincsen meg az UC4-ben, nem érzem, hogy ezt annyira bizonygatni kellene, minden előítélet nélkül nekem ez első indításra szemetszúrt.

(#258971) hombre[EU] válasza Yodamest (#258970) üzenetére


hombre[EU]
veterán

játszd azt az uc-t! :D

Life, Uh, Finds A Way

(#258972) opr válasza Yodamest (#258951) üzenetére


opr
veterán

Hagyd már abba ezt a hülye soft-soilerezést MINDEN. EGYES. KIB@SZOTT. HOZZÁSZÓLÁSODBAN. Légyszives.
Köszönöm.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#258973) ProEvoFan válasza Wesder (#258943) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A trópusi tájegység miatt ugrik a grafikai színvonal.Nem gyengén.
Csodálatosan néz ki. :K
Lásd LnB linkelt videóját. Késöbb ennél lesznek szebb részek is.

[ Szerkesztve ]

(#258974) marilllyo válasza Yodamest (#258970) üzenetére


marilllyo
veterán

Adja az ég, hogy ha újra előveszem a DG-t, akkor én is ilyennek lássam. Akarok neki adni egy 100%-ot...de első blikkre 4 óra után otthagytam és váltottam másra.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#258975) Wesder válasza opr (#258972) üzenetére


Wesder
félisten

Làtod én hiàba szóltam, remélem a te hozzàszólàsod majd többet ér.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258976) Wesder válasza ProEvoFan (#258973) üzenetére


Wesder
félisten

Ha te mondod biztos úgy van, nem néztem bele abba, amit linkelt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258977) penge111 válasza raziel01 (#258965) üzenetére


penge111
addikt

A Nioh 2-t kb egy hete kezdem el, szerintem nagyon jó játék lett! Még egyszer köszönöm @opr kollégának a felajánlott Nioh 2 kódot :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#258978) Yodamest válasza marilllyo (#258974) üzenetére


Yodamest
addikt

Pedig ha adnál neki hidd el tetszene, végigjátszva teljesen más, mint az első 4 órát látva, ez pont egy ilyen játék.

opr jó sorry 2016-os játék és az első 1 óráról volt szó, nem akartam lelki törést okozni. :)

(#258979) penge111 válasza penge111 (#258977) üzenetére


penge111
addikt

Ja, még a Niohról, tegnap tényleg egy mesébe, filmbe illő dolog történt velem. Szóval birkóztam az egyik bossal, rengeteg hpja volt, kiismertem már a mozgását, szóval ment a türelmes csipegetés a hp csíkjából, már csak egy hangyafasznyi volt neki hátra, erre lemerült teljesen a joy. Áhhh, és a legtöbb játéknál ilyenkor megáll a kép, és írja, hogy dugjam rá töltőre itt nem. Kiírta az üzit, de folytatódott a játék. 2 másodperc és elvéreztem. Hú, de mérges voltam :P

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#258980) marilllyo válasza Yodamest (#258978) üzenetére


marilllyo
veterán

Kap majd... Nem szoktam ott hagyni semmit. Sőt lesz még egy legnehezebb szintű végigjátszásom is vele. :DD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#258981) raziel01 válasza penge111 (#258979) üzenetére


raziel01
veterán

Dark Souls-okban is így van. Ami szerintem gáz egyébként. Semmi nem indokolja.

(#258982) penge111 válasza raziel01 (#258981) üzenetére


penge111
addikt

Hát, hogyne indokolná, hogy egyel többet lásd ezt a csodás képernyőt ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#258983) Deck válasza penge111 (#258979) üzenetére


Deck
titán

Touchpad - Options gomb és szünetel a játék.

PS5

(#258984) opr válasza penge111 (#258977) üzenetére


opr
veterán

:R Jó szórakozást! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#258985) opr válasza Deck (#258983) üzenetére


opr
veterán

Ezt viszonylag nehéz megoldani egy lemerült controllerrel. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#258986) Deck válasza opr (#258985) üzenetére


Deck
titán

Ha le is merült simán visszacsatlakozik és tudsz még rajta 2 gombot nyomni :)

PS5

(#258987) penge111 válasza Deck (#258986) üzenetére


penge111
addikt

Hát én tapicskoltam mindent, de nem akart működni semmi :U Mindegy második kanyarban megkapta a magáét a boss :DD

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#258988) hombre[EU] válasza penge111 (#258979) üzenetére


hombre[EU]
veterán

souls játékot úgy játszunk,hogy az ölünkben egy élesített usb kábel :DDD
második este próbálkoztam gehrman ellen, 1hitre voltam és lemerült...majdnem a fogaim vertem ki úgy ugrottam a gép elé a töltōért :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#258989) zojjektum válasza Yodamest (#258970) üzenetére


zojjektum
senior tag

Pedig néhány nappal ezelőtt azt mondtad, hogy aki nem játszotta végig a dg-t az vajon, hogy mond ítéletet. Te is még csak elkezdted az uc 4et, még ne ítélkezz, hidd el gyönyörű az.
Egyébként én az uc 4 alatt nem untam magam, mert olyan karakterek/szituációk vannak benne, de a dg-t majdnem abbahagytam annyira untatott az első fele. Pont az alap történet volt az ami számomra teljesen érdektelen volt, de a végén valahogy úgy éreztem mintha 2 csapat dolgozott volna rajta, mert a második felétől indult be és az mentette meg nálam a játékot (egyébként hiba lett volna abbahagynom, mert a végére csak megkedveltem).

[ Szerkesztve ]

(#258990) penge111


penge111
addikt

Witcher III ingyenes grafikai tuningot kap az új generációs konzolokon :C

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#258991) marilllyo válasza penge111 (#258990) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem a dobozkép alapján egy ps5 remasternek tűnik. :D
Mi van akkor a visszafelé kompatibilitással?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#258992) tboy93 válasza ldave (#258964) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kösz, egy Andromedat behúztam. PC-n anno megvolt, én szerettem, ennyit bőven megér.

(#258993) consono válasza hombre[EU] (#258988) üzenetére


consono
nagyúr

Én Ameliával jártam hasonlóan, fel kellett venni a főnököm :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#258994) Yodamest válasza zojjektum (#258989) üzenetére


Yodamest
addikt

Jaja biztos vagyok benne hogy jó ride lesz az UC4. :K Az már most látszik, (mint az összes többi UC-nél is) hogy eszméletlen pörgős az egész, akció-akció után végig, nincs megállás. Össze ilyen szempontból nem hasonlítható a DG-vel, mert az egy open world játék, az UC pedig egy story orientált cső gém alapvetően, vagy hát legalábbis az eddigiekben nem volt bázisfoglalás, meg world map amin gyorsutazhatsz stb.

(#258995) saelin válasza penge111 (#258977) üzenetére


saelin
veterán

Mocsok jó a Nioh széria! Nálam magasan a legjobb soulslike, mert vitt annyi egyediséget a stílusba hogy akár egy külön zsánernek is felfogható.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#258996) sp8787 válasza saelin (#258995) üzenetére


sp8787
addikt

Mocsok jó a Nioh széria! ;]

(#258997) penge111 válasza saelin (#258995) üzenetére


penge111
addikt

Amúgy sok mindenből kimaradok, ha nincs ps+ előfizum,láttam, hogy sok dolog szürke, mert nincs előfizum. Ha csak coop az nem gond, mindent megoldok egyedül :B

Amúgy teljesen kipucoltam az első mapot (mellék küldik), idáig sokkal könnyebbnek érzem mint az első részt!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#258998) sp8787 válasza penge111 (#258997) üzenetére


sp8787
addikt

Itt van az furcsa helyzet ,hogy van a coop-nak olyan resze amit sokkal nehezebb lehozni mint solo-ban.

A ps+ nelkuliseg az gondolom inkabb ott jon ki ,hogy nem latod a revenantokat, es az ha nem csak egyszer vegig akarsz menni es csa akkor bajos.
Vagy latod?

(#258999) penge111 válasza sp8787 (#258998) üzenetére


penge111
addikt

Látom

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#259000) Deck válasza penge111 (#258997) üzenetére


Deck
titán

Mert, játszottál az első résszel biztos, így persze hogy könnyebbnek érzed.. :DDD

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.