Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#259301) KoNZoLik@ válasza RangerFox (#259300) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Bocsánat,de én nem az alap játékokat nézem/veszem soha, hanem a deluxe vagy fullos verzát! Láttam olyat is ami 36K😂😂😂
A lényeg, hogy jól felmentek az árak, eddig a deluxe változatokat 21-ért vettem USA storen, most ott is közel 30K lesz mivel 80-90-100$, a magyart már nem is mondom😁

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#259302) penge111 válasza KoNZoLik@ (#259299) üzenetére


penge111
addikt

már kaptad a választ

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#259303) Deck válasza KoNZoLik@ (#259301) üzenetére


Deck
titán

A Cyberpunk egyből a full lesz. Érdekes, hogy ők képesek megint 1 verziót kiadni és a sok dlc ami jön majd a játékhoz mind ingyenes lesz, pedig megtehetnék hogy árulnak Season Pass-t.. Aztán, ők nem csak dlc-nek csúfolt valamit fognak kiadni az is biztos, mint mások. És még mikrotranzakció se lesz benne. (multiban igen de az teljesen más)

PS5

(#259304) KoNZoLik@ válasza penge111 (#259302) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen köszönöm, közben már én is rájöttem, de ők annyira nem mérvadóak, mivel 5-6 évente adnak ki egy játékot😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#259305) RangerFox válasza Deck (#259303) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Amúgy azt nyilatkozták, hogy lesz ingyenes dlc, nem azt, hogy mind ingyenes lesz.

(#259306) boost válasza boost (#259291) üzenetére


boost
addikt

na, meg is lett a platina, csak az utolsó pályát kellett legnehezebb szinten letolni. :DD

Az új DLC trófeák között is van platina?

(#259307) ldave válasza RangerFox (#259305) üzenetére


ldave
félisten

Gondolom a Witcher 3 modellt követi majd, az bevált teljes mértékben.

A Slime draws near! Command?

(#259308) Deck válasza RangerFox (#259305) üzenetére


Deck
titán

"As we are close to the release, expect the post-release plans to be revealed fairly soon; a series of free DLCs and expansions will be described – as I said, you can expect it fairly soon and then everything will be made clear.”

De érted mit akarok mondani.. :DDD

PS5

(#259309) boost válasza RangerFox (#259305) üzenetére


boost
addikt

Olyan ingyenes DLC-k voltak Witcher 3 alatt mint egy egy ruha, ló, alternatív kinézete a szereplőknek, stb. A tényleges tartalomért ott is fizetni kellett. Ami azért volt felháborodás, mert anno azt jelentették be, hogy ingyenesek lesznek a DLC-k.

Még egyszer azt a hibát nem követik el, azért van a "lesz ingyenes DLC" :DD

(#259310) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Na azért vannak/lesznek itt árak kérem szépen 😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#259311) Wesder válasza KoNZoLik@ (#259310) üzenetére


Wesder
félisten

Ez a te fassàgod hogy mindenből az Ulti/Gold verziót akarod Day1. :U

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259312) Deck válasza Wesder (#259311) üzenetére


Deck
titán

+1 :DDD

PS5

(#259313) KoNZoLik@ válasza Wesder (#259311) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Tudom, hát ez van valamire el kell költeni a pénzt😂 ebben a generációban is egy új középkategóriás autó árát biztos rá költöttem játékokra😏

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#259314) EczkE válasza Wesder (#259311) üzenetére


EczkE
addikt

Mert fassag? Mert szereti az adott jatekot es megteheti hogy megvegye day1 a goldot?

Asszem mindenféleképpen!

(#259315) KoNZoLik@ válasza EczkE (#259314) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Köszönöm, ennyi👍 Plusz mindenki másra költ, van aki cigire fűre elkölt duplán ennyit havonta...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#259316) Madoc válasza KoNZoLik@ (#259313) üzenetére


Madoc
veterán

Szintén! Többek között ezért nincs kocsim :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#259317) wierra válasza 30z.Samu (#259269) üzenetére


wierra
senior tag

Most kezdtem nemrég Master League-et... amikor menedzseled a csapatod és a meccseket is lejátszhatod. Gondoltam, nem kellene egyből topcsapatot irányítani, tehát irány az angol másodosztályú (2019-es írunk) Leeds United kispadja.
Rend szerint játék közben többször hangosan felröhögök, mert aki látott már Champo' meccset, az tudja, hogy ez a divízió hajlamos a grundfocira, ill. a kapu előtti módszeres bénázásra. Nah, én pont ugyanezeket tapasztalom játék közben, mintha csak egy átlagos Championship meccset néznék a Tv-ben. :C :DD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#259318) KoNZoLik@ válasza Madoc (#259316) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem van, de egy 20 éves😂 Ahová kell elvisz az is...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#259319) Wesder válasza EczkE (#259314) üzenetére


Wesder
félisten

Azért fassàg mert sorba àll a pofonért, aztàn meg panaszkodik.
De ez csak az én véleményem. Engem is zavar ha dràgulnak a jàtékok, de akkor sem rohanok megvenni a legdràgàbb verziót, aztàn panaszkodok hogy emeltek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259320) TCr válasza EczkE (#259314) üzenetére


TCr
veterán

Mert azon kezdett el rinyálni, hogy mennyit drágul és ezt megint faszságba (idézem: "nextgen játékok 30K körül lesznek") foglalva.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#259321) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ninja Gaiden Sigma Trilogy Listed for PS4 by Hong Kong Publisher

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#259322) l.skywalker válasza Wesder (#259311) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én is a Gold kiadásokat preferálom :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#259323) Deck válasza l.skywalker (#259322) üzenetére


Deck
titán

Én a Super Mega Ultimate Gold Premium Deluxe ++ verziót inkább. Ebben még sose csalódtam :C

[ Szerkesztve ]

PS5

(#259324) l.skywalker válasza Deck (#259323) üzenetére


l.skywalker
félisten

Na jó, igazából előbb csekkolom. Ha sztori vagy valami event kiegészítést ad a nagyobb csomag, megveszem. De ha csak valami kozmetikai cucc, skin, + 1 játszható karakter, akkor nem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#259325) KoNZoLik@ válasza Wesder (#259319) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen ez jogos, de azért ha lehet hagy "hisztizzek" már egy kicsit :DDD meg azért én sem mindenből kizárólag a fullos pakkot veszem...és igen valóban nem a sima változatokat vettem alapul bocsánat, mert azok nem drágultak olyan mértékben mint amiket én szoktam venni!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#259326) Deck válasza l.skywalker (#259324) üzenetére


Deck
titán

Poén volt :K

PS5

(#259327) Deck válasza KoNZoLik@ (#259313) üzenetére


Deck
titán

Már aggódtam, hogy ezzel egyedül vagyok.. :DDD :C

PS5

(#259328) Deck válasza KoNZoLik@ (#259325) üzenetére


Deck
titán

"Bocsánat,de én nem az alap játékokat nézem/veszem soha, hanem a deluxe vagy fullos verzát!"

Vs

"meg azért én sem mindenből kizárólag a fullos pakkot veszem"

Most akkor melyik? :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#259329) KoNZoLik@ válasza Deck (#259328) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Kb 80% amiből a fullos verzát veszem, ami annyira nem érdekel abból a simát, az kb 20% ilyen arányban😁

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#259330) Deck válasza KoNZoLik@ (#259329) üzenetére


Deck
titán

Így már világos. Kb nálam is ez az arány :K

PS5

(#259331) KoNZoLik@ válasza Deck (#259330) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

No akkor egy követ fújunk😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#259333) ProEvoFan válasza KoNZoLik@ (#259293) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jajj, mi lett itt ebből. :DDD Kicsit kerekítettem és kitört a frász. :D
Akkor 2.3 szorosa, most jobb? :)

(#259335) RangerFox válasza ProEvoFan (#259333) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem a Konami üzletpolitikája bicskanyitogatóbb, mint az évenkénti Fifa megjelenés és árazás... De hát kinek mi.

(#259336) 30z.Samu válasza RangerFox (#259335) üzenetére


30z.Samu
félisten

Miért?

Sic Parvis Magna

(#259337) GEIL


GEIL
addikt

Sziasztok !
Játszik valaki NBA2k playground2-vel ?
Elég jó áron van most ( mintha kb 2150 Ft-on láttam volna ) :U :K

Régi időket idéz bennem,...amikor még super nintendo-n NBA Jam-et toltuk.

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#259338) RangerFox válasza 30z.Samu (#259336) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mert a Peshez nem nyúltak hozzá, csak az átigazolásokat írták át, illetve elvesztett (meg vett) néhány licencet. Ez ténylegesen minimális erőfeszítés a részükről, mégis elkérnek érte egy fél játék árát. Ezzel szemben a fifáért hiába kérnek el 60 eurót, azért csak bescanneltek újabb 100+ arcot a játékba, egy rakat csel/celebration animációt lemodelleztek, kompletten átalakították a karrier módot és a collision systemet is jobbá tették. Ezek se akkora dolgok, amiért feltétlen elkérhetnék a teljes árat (főleg a FUT bevételek tükrében), de ezek mind-mind jobbá teszik a játékot (míg a Pes nem lett jobb, csak az idei seasonhöz aktualizált). És hiába tűnnek ezek jelentéktelen dolgoknak, a játékfizika átalakítása minden, csak nem egyszerű dolog.

(#259339) EczkE válasza Wesder (#259319) üzenetére


EczkE
addikt

Mert allna? Leirjak hogy mit kap a penzeert.

En viszont futottam bele pofonba a Battlefield V-tel. Ott amit igertek extra kiderult hogy egy kalap fos volt. :D De nem baj, 1000 ora belement igy nem bantam meg hogy a dragabb kiadast vettem. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#259341) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Ubisoft Is Working On Two AAAA Games"

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#259343) Wesder válasza .LnB (#259341) üzenetére


Wesder
félisten

Azért AAAA mert a fejlesztők ordibàlnak a crunch alatti nyomàs miatt. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259344) boost válasza KoNZoLik@ (#259342) üzenetére


boost
addikt

autó és autó között is van különbség. ;]

[ Szerkesztve ]

(#259349) erahurka válasza .LnB (#259341) üzenetére


erahurka
félisten

Remélem a plusz A azt jelenti, hogy nem egy újabb nyílt világú, tábor felszabadítós, tornyokról térképet felfedezős, jó alapötletet fantáziátlanul megvalósító játékot fejlesztenek.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.