Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#258701) Carlos Padre válasza ldave (#258695) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Akkor én a világ egyik legbüszkébb embere vagyok.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258702) Mike válasza Carlos Padre (#258701) üzenetére


Mike
veterán

Te is hörcsi vagy?

(#258703) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Nem tudom volt-e már, de tölthetőek a Plus játékok.

Sic Parvis Magna

(#258704) Carlos Padre válasza Mike (#258702) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Részben az is az oka, meg, hogy nem mindig ez az életem 100%-ban. A Tsushimát is day1 kezdtem el és még mindig nem végeztem vele. Más már egy hónapja platinázta.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258705) erahurka válasza 30z.Samu (#258703) üzenetére


erahurka
félisten

Tegnap óta, hiszen keddenként frissül :U

(#258706) Szilágyi84 válasza .LnB (#258671) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Be van kapcsolva a Ps-en és a tvn is de mégse csinálja. Nem értem mi történhetett mert müködött most kb 1 hónapja nem pedig nem állítottam semmit most újra kapcsoltam de ígyse. Valami ötlet esetleg?

(#258707) sztanozs válasza Szilágyi84 (#258706) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem dugtad át másik hdmi csatlakozóba? Van úgy hogy a tv csak egy csatlakozón támogatja a CEC-et.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#258708) .LnB válasza Szilágyi84 (#258706) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én azt nem tudhatom, hogy ott mi történhetett. :) Nálam működik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258709) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Hát én simán nyomnam így! Mekkora ötlet! :DD
[Death Stranding on treadmill]

[ Szerkesztve ]

(#258710) Wesder válasza KD6-3.7 (#258709) üzenetére


Wesder
félisten

Kb 7 percnél az a zuhanàs igen csak komédiàba illik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258711) 30z.Samu válasza erahurka (#258705) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én sosem voltam tisztában a frissítési dátummal. :B

Sic Parvis Magna

(#258712) boost válasza KD6-3.7 (#258709) üzenetére


boost
addikt

ezt sose értem. sokaknak az az elgondolás, hogy a futógépet neked kell hajtani. simán működne a cucc, ha a játékos megnyomja az előre gombot, akkor a futógép elindulna lépésben. ha fut, akkor "futásban". Ès pont annyit sétálna, mint a játékos a játékban.

Mert így, hogy neki kell hajtani a futógépet, így persze, hogy fél percig nem bírják normálisan.

[ Szerkesztve ]

(#258713) KD6-3.7 válasza boost (#258712) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Igen ez elég béna így, de jó ötlet, tovább kéne vinni!

(#258714) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Sziasztok!

Régóta nézegetem már a Gran Turismo játékot, és most megint leakciózták így meg szeretném venni a digitális boltban, viszont 2 verziót is találtam, valaki meg tudná mondani nekem, hogy ezek között mi a különbség, melyiket éri meg megvennem:
[Gran Turismo Sport]
és
[Gran Turismo Sport Spec II]
(Minimális köztük az árkülönbség, így gondolom nem lehet valami nagy különbség közöttük.)
:F

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#258715) Alcsi69 válasza Exelsior24 (#258714) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Ha jól tudom kapsz pluszban olyan kocsikat amiket amúgy meg tudsz nyerni/venni a játékban ha játszol vele. :F
Viszont köszi hogy írtad, ennyiért lehet behúzom én is. :C

[ Szerkesztve ]

(#258716) KD6-3.7 válasza Exelsior24 (#258714) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Tudtommal pár GT3-as autót bedob a garázsodba + van rajta már javítás, amit ha az alapot veszed meg így is úgy is frissíteni kell + az autokat meg idővel könnyen meg tudod szerezni. Szóval semmi nagy dolog az a spec 2

Előttem leírta

[ Szerkesztve ]

(#258717) KaitouP válasza Exelsior24 (#258714) üzenetére


KaitouP
veterán

Vedd a Spec II-t, elvileg bővebb kiadás, ennyiért nagyon jó áron. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#258718) Alcsi69 válasza KaitouP (#258717) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Mivel olyan kocsikat tartalmaz amiket kis "munka" után meg tud venni in-game creditért + olyan frissítéseket tartalmaz alapból amik már régiek és úgy is rá kell frissítenie, ezért szerintem a sima éri meg jobban. :B

(#258719) KaitouP válasza Alcsi69 (#258718) üzenetére


KaitouP
veterán

Ja igen, most nézem, ~500 Ft difi. Hát akkor lehet van jobb helye is annak az 500-nak, valóban, egy kóla kijön belőle. :D

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#258720) Alcsi69 válasza KaitouP (#258719) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Az pont egy békás haribo. ;]

(#258721) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Alakul a "dolog" a Madden 21 körül : [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258722) cyberkind válasza .LnB (#258721) üzenetére


cyberkind
félisten

Fifa nem ugyanez? :DDD

Paranormal Cocktivity

(#258723) .LnB válasza cyberkind (#258722) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De, csak a Fifásokban nincs ennyi se, hogy lázadjanak. Az NHL-t meg olyan kevesen veszik, hogy ha felháborodnak se hallja meg senki. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258724) ProEvoFan válasza .LnB (#258721) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nagyon helyes.A FIFA ellen is lehetne lázadás, hátha kapunk végre egy jó részt.
Más.
Most olvastam, hogy a COD Modern Warfare 30 millió példányban kelt el...eggyel én is megtoltam az eladásokat, mert tényleg jó rész lett.

[ Szerkesztve ]

(#258725) Wesder


Wesder
félisten

Tudom nem bírjàtok a búràm, de én bírlak annyira titeket, hogy:

l.skywalker-rel hoztunk nektek egy kis nyereményjàtékot.
2db Tell Me Why kulcs és 1db Forza Horizon 3 + Expansion Pass kerül kisosrolàsra. Jelentkezni péntek este 8-ig lehet az alàbbi két linken:

Telll Me Why

Forza Horizon 3 + Expansion Pass

Mindkettő Play Anywhere cím, így ha van PC nyugodtan jelentkezz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258726) FunPro válasza Wesder (#258725) üzenetére


FunPro
senior tag

Másik topikban jelezték, hogy a Tell Me Why valami ezer forint ms store-ban, de mivel az is ilyen dzsenderkatyvasz, ezért az részemről felejtős.

A Forzára viszont benevezek! :R

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#258727) KaitouP válasza Alcsi69 (#258720) üzenetére


KaitouP
veterán

Az az egyik legjobb Haribo! :DDD :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#258728) Wesder válasza FunPro (#258726) üzenetére


Wesder
félisten

A LiS 1-ben bisex a kiscsaj, a 2. részben meg meleg a sràc, de érdekes mód ez senkit nem zavart, akkor itt ez most miért gond, ha nincs az arcodba tolva? Ha Lev-et a TLOU II-ben eltudtàk fogadni, akkor gondolom itt us megy nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258729) erahurka válasza KaitouP (#258719) üzenetére


erahurka
félisten

500 forintot szerintem megér a kredit és az ajándék autók, rohadt drága benne némelyik járgány.

(#258730) Exelsior24 válasza Alcsi69 (#258720) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

:D "Az pont egy békás haribo" , ezen jót nevettem. Néha én is szoktam venni 1-1 csomaggal, én a meggy vagy cseresznyé-set szeretem nagyon, meg a szívecske alakút aminek van olyan fehér cucc a hátulján mint a békásnak is.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#258731) boost válasza FunPro (#258726) üzenetére


boost
addikt

te se tudod, hogy mit jelent, amit leírsz, csak fújod amit hallasz

(#258732) KaitouP válasza erahurka (#258729) üzenetére


KaitouP
veterán

Na jó, akkor döntse el mindenki maga, hogy kólát akar inni, vagy gumicukrot zabálni, vagy kreditet és ajándék autót. ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#258733) Moby válasza FunPro (#258726) üzenetére


Moby
addikt

Pedig az a Tell Me Why egészen jóak. Bőven megéri azt az ezrest is.

(#258734) FunPro válasza boost (#258731) üzenetére


FunPro
senior tag

Valóban! Sőt, még akár egy jó játék is lehet. Nem is írtam ezzel kapcsolatban.

Annyit írtam, hogy részemről felejtős.
Pontosan azért, mert a téma olyan szinten túl van tolva, hogy részemről már teljesen érdektelen, sőt, ezen a ponton már kifejezetten idegesít. Olyan szinten, hogy már esélyt sem szeretnék adni egy ilyen cuccnak sem, hála a piacnak.
Pont ahogy az összes zenét megutálom a rádióban vagy ahogy az összes terméket megutálom, amiről napi 20x látok reklámot.

Személy szerint már a zombihullámból is elegem van, ami a walking dead sorozat elindulása óta uralja/uralta a piacot, pedig amúgy a témát szeretem. De már egyszerűen az is túl lett tolva.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#258735) S e t h válasza Moby (#258733) üzenetére


S e t h
nagyúr

TLOUII és a Ghost of Tsushima után mennyi daedalont kell bevenni hozzá?

Lehet benevezek én is, hátha megnyerem a lehetőséget, hogy végig nézhessem youtubeon.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#258736) Moby válasza S e t h (#258735) üzenetére


Moby
addikt

Az ujjad nem fog megfájdulni a buttonsmashingtől, az biztos :DDD

(#258737) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Meglett a Plague Tale platina is. Alapvetően másfél végigjátszás is elég hozzá, de én plusz egyet beletettem, mert elsőre csak a sztorit akartam élvezni mindenféle leírás nélkül.

Most, hogy fejből vágok mindent lehet, hogy Xcloudon is letolom gyorsan az 1000G-ért :DD

Nálam nagyon betalált a játék, a zenéje ment a kedvencek közé, noha néha azért tud idegesítő lenni.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#258738) Carlos Padre válasza .LnB (#258723) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ebből látszik, hogy a fifa európai, a madden meg amerikai, ha ott valaki leírja, hogy lelőlek a kurva anyádba te geci ha nem javítod ki a fejlesztők tudják, hogy ez így is lesz és jobb ha kijavítják.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258739) Carlos Padre válasza Wesder (#258725) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem kell a nyali te fiju ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258740) Wesder válasza Carlos Padre (#258739) üzenetére


Wesder
félisten

Jelentkezni sem kell rà, ha nem akarsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258741) Carlos Padre válasza FunPro (#258734) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nincs azzal semmi baj, ha bizonytalan vagy a nemi identitásoddal és zavarba ejtenek a "genderkatyvasz" játékok, de hidd el, nem ezektől fogsz áttérni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258742) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Marvel's Avengers beta volt, a valaha legtöbbet letöltött beta Playstation 4-en.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258743) S e t h válasza .LnB (#258742) üzenetére


S e t h
nagyúr

De gondolom mély szakadék van a beta letöltési szám és az előrendelések között.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#258744) .LnB válasza S e t h (#258743) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Arról nem szólt a cikk. De gondolhatod, hogy nem halnak éhen majd a fejlesztők. :) Nekünk sem tetszett, sőt még a gyerekeinknek sem, de tuti nagy pénzt fog hozni. Na meg jó időpontra volt belőve a megjelenés, nincs most nagyon semmi más.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258745) Deck válasza .LnB (#258744) üzenetére


Deck
titán

Nem valami nagy cucc. F2P-nek kéne lennie inkább szerintem. De ők biztos jobban tudják.. :DDD

PS5

(#258746) zojjektum válasza .LnB (#258742) üzenetére


zojjektum
senior tag

Arra viszont kíváncsi lennék, hogy mennyien voltak azok, akik csak a fortnite ajándékok miatt töltötték le/vitték végig.

(#258747) Bazsi1987 válasza .LnB (#258744) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ebből is látszik hogy a fórum az hc gamer közösség ami kisebb mint aki csak leül néha néha játszani és az ismert címek közül szemezget, far cry cod ac fifa meg majd a marvel játék most :N nagy akcióba tuti rámegyek majd... :DD

(#258748) .LnB válasza Bazsi1987 (#258747) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, erre tökéletes példa a COD 30 millás eladása is. :) ProEvo írta talán tegnap, hogy ebből egy vásárló ő volt, és milyen jól tette. Na én meg még egy, és a tavalyi év legnagyobb hülyeségének tartom, hogy megvettem azt a játékot. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258749) hombre[EU] válasza S e t h (#258735) üzenetére


hombre[EU]
veterán

új life is strange...ha azon nem untad halálra magad akkor menni fog :D

Life, Uh, Finds A Way

(#258750) FunPro válasza Carlos Padre (#258741) üzenetére


FunPro
senior tag

A nemi identitási zavarral való előrukollást a témával kapcsolatban elég paradox dolognak érzem, de rendben.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.