Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#258051) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

(#258052) KaitouP válasza kriszpontaz (#258051) üzenetére


KaitouP
veterán

Tómáv, és nem ingyenes teljesen a játék, hanem csak a héten.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#258053) Peace válasza KaitouP (#258052) üzenetére


Peace
nagyúr

Ohhh....nem marad meg könyvtárban? :(

(#258054) RangerFox válasza Peace (#258053) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

De, csak nem tudsz majd vele játszani. De 70%-os akcióban lesz.

(#258055) KoNZoLik@ válasza boost (#258026) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Köszönöm szépen, a demot pedig leszedem akkor :R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#258056) Carlos Padre válasza boost (#258050) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mert folyamatosan azt kommunikálják, hogy hosszú távra terveznek vele miközben leállították a gyártását, "ők nem hisznek a generációkban" és "ők nem kényszerítik bele a játékosaikat a nextgenbe és minden saját AAA játékuk megjelenik Onera is" de nem jelenik meg saját AAA játékuk a következő két évben és egyre több multigen játékról tűnik el szép csendben az xbox one logó stb...
Azt nézd mint csinálnak szép stikában, ne azt amit mondanak. Amint megjelenik a Series, erőltetett tempóban szabadulnak majd a rossz emlékű elődtől, mint a fattól, ami mintha meg sem történt volna. Megmarad egy low budget game pass/xcloud doboznak.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258057) kriszpontaz válasza KaitouP (#258052) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ohh, tényleg, bocs...a nagy hévben az első sort nem olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#258058) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs valakinek feltelepítve a The Crew 2? Segítséget kérnék a ket crew-s trophy-hoz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258059) Wesder válasza Carlos Padre (#258056) üzenetére


Wesder
félisten

Ez papíron tök jól hangzott, csak a valósàg megint arcon csapta őket.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258060) boost válasza Carlos Padre (#258056) üzenetére


boost
addikt

Hát ez egy másik szemlélet. Mindegy, hogy hol, min játszod és mit, lényeg, hogy nekünk havonta fizess 15$-t. Sony meg azt mondja, hogy minden generációban vedd meg a konzolt, meg a játékokat, és azok "örökre" a tied maradnak.
Mint amikor az Applenél zenét lehetett vásárolni az iPodra, a Spotifynél meg becsengetted a havidíjat és azon hallgattad amin akartad. Azóta Apple is váltott a havidíjas elofizetésre.

Kiváncsi leszek, hogy a Sony mit lép. Nyilván a zenepiac az más, oda felnőttek fizetnek elő saját keresettel, míg a videojátékoknál még mindig az a többség, aki nem saját magának veszi meg a játékot szerintem. Így videójátékoknál jobban eladható az egyszeri díjas konstrukció.

Ha ebből a szempontból nézzük tényleg lehet, hogy hosszabb távra tervez az MS, csak kérdés, hogy az kinek jó.. neki vagy nekünk.

[ Szerkesztve ]

(#258061) marilllyo válasza .LnB (#258058) üzenetére


marilllyo
veterán

Azt hittem már sosem kérsz meg. :D
Holnap este 8-tól vagyok, vagy csütörtökön kb. egész nap.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#258062) balazs025 válasza Carlos Padre (#258056) üzenetére


balazs025
senior tag

Az ugye megvan, hogy megint féligazságokkal dobálózol? A One s-t továbbra is gyártják, ezt már mondták neked az xbox off-ban is. Úgy látszik nem sikerült felfogni. És nem azt mondták, hogy nem kényszerítenek a next genre, hanem a váltásra nem kényszerítenek. Ahhoz pedig nem kell gyártani se one s-t, se one x-et.

De az igaz, hogy megint kezdődik katyvasz, mert hát a gamepass a lényeg, nema konzol, ehhez képest ugyan úgy marketingelik és kivárnak az árral, mint a sony. Próbáltak tisztességes konzolt összerakni (ami szerintem sikerült is). De sokszor előjönnek az ellentétes nyilatkozatok és tettek, és ahhoz képest, hogy mennyire fontos lenne neki egy jó rajt, megint 2013-as érzésem kezd lenni.

[ Szerkesztve ]

(#258063) hombre[EU] válasza boost (#258046) üzenetére


hombre[EU]
veterán

igen valószínū az "exceles cégek" maradnak még, de szerencsére nem csak körülöttük forog a világ :) és általában azok olyan játékok is (10évig egyhelyben toporgás)
láttuk már az xbox konferencián is,hogy a következō nagy játékaik már nem jönnek one-ra, láttuk a ps5 eventen is (Capcom,Square,Bethesda),hogy többen már most nextgen konzol/pc-re váltanak...

egyszerūen erōforrást zabál ez a gen (pénz,idō,ember)...és a ps4/one startnál láttuk,hogy 100+millió softwaret el lehet adni már az elsō évben is

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#258064) Carlos Padre válasza boost (#258060) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem érted, a One-on a game pass is low budget lesz, hisz nem jöhetnek rá az új cimek és ez öngerjesztő folyamatot indít be.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258065) Carlos Padre válasza balazs025 (#258062) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az, hogy "racionalizálják a gyártást" és a termékpaletta legalját tartják meg, az mindig egyetlen dolgot jelent.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258066) OgreImre válasza Citroware (#258043) üzenetére


OgreImre
senior tag

A szomszédom egy vidéki nagyvárosban dolgozik a konzol*-ban. Azt mondta akkora forgalmuk volt március második felében és áprilisban mintha minden héten karácsonyi szezon lett volna.

[ Szerkesztve ]

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#258067) KoNZoLik@ válasza OgreImre (#258066) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Biztos is, és ráadásul úgy, hogy az árakat is "felnyomták" akkor mindenhol ,nem kicsit!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#258068) .LnB válasza marilllyo (#258061) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eskü rád gondoltam. :) Ma már nztelek is, hogy online vagy e. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258069) Lacr0ix válasza .LnB (#258068) üzenetére


Lacr0ix
tag

Ha már Trófea vadászat akkor lenne 1 kérdésem.
Nem használod véletlenül a YaPSNapp-ot?
Esetleg bárki más? Platinás csoportban rákérdeztem facebookon,de senki nem tudott válaszolni.
Mi alapján van megadva,hogy valamelyik játékra kiírja a session timeot (mennyit voltam játékban),míg másnál nem. Pl Cusinál van. Last of us 2-nél nincs.

Microsoft 365 Családi előfizetésért lehet nálam érdeklődni. (Régi Office 365 Home)

(#258070) Tomtailor85 válasza Carlos Padre (#258045) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Miért mi a probléma a kérdés felvetésben?

(#258071) _drk válasza hombre[EU] (#258063) üzenetére


_drk
őstag

Ez az Excel dolog is remélem kihal!
Mert az alapján az Xbox szárnyalna, a Nintendo Switch meg egy bukott konzol lenne.
Egyre több helyen futnak lukra a rossz megközelítéssel a geekekhez.

(#258072) Wesder válasza _drk (#258071) üzenetére


Wesder
félisten

Félreértetted az excell hasonlatot.

A projektbe belerakott pénz visszajön e egy adott porttal. Igen, akkor megcsinàljàk, ha nem akkor nem. Semmi köze nem volt az adott konzol teljesítményéhez.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258073) Aguinaga válasza KaitouP (#257987) üzenetére


Aguinaga
őstag

Áh, köszi a tippet, szerencsére tartalék kontrollert összekuponoztam tavaly az alzánál. :)
Akkor hívom őket majd :R

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#258074) _drk válasza Wesder (#258072) üzenetére


_drk
őstag

Én se beszéltem konzolteljesítményről.
Arról van szó hogy papíron valami vagy működik vagy nem. Ezt excelbe számokkal meg diagramokkal kiegészítik.
De azt a kutya nem fogja megmondani, hogy mondjuk a cyberpunk2077-re mennyien fognak várni ps5re vagy egyből megveszik még 4re.
Nyilván ami jövőre megjelenik majdnem kész játék, megy még ps4re amiből van már 100milla, de ps5 még 1 sincs.

Az az utáni időket meg bármilyen adatokból akarják megvalósítási(előző konzol genek?) teljesen esélytelen de abból akarják.

A Nintendo mondjuk papíron PC és konzolos ként is totál bukónak írtam volna le, ahogy sok más tech oldalon is megtették. Ki akar kis képernyőn witcherezni? Sokan!

(#258075) Digidroid


Digidroid
tag

PlayStation Plus Promoció:
Ha nincs aktív előfizetésetek akkor 08.25 - 09.01-ig 13.500 Ft a 12 hónapos a store-on..

(#258076) FunPro válasza _drk (#258074) üzenetére


FunPro
senior tag

Azért a mostani gen kicsit furmányos, mert a statisztikai adatokkal jól lehet játszani.

Ha minden igaz egy csomó játékot megkapsz 4-re meg 5-re. Innentől a számokkal úgy játszanak, ahogy szeretnének.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#258077) opr


opr
veterán

Na, végeztem a last of us fő storyval, hát gyerekek, mindenkinek igaza volt, zseniális.
Jöhet a left behind, aztán a második rész. :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#258078) ImACeltic válasza opr (#258077) üzenetére


ImACeltic
őstag

Na egy ilyen friss első élménnyel kiváncsi leszek mit szólsz majd a 2-höz. :D

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#258079) Carlos Padre válasza Tomtailor85 (#258070) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az, hogy csacsiság?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258080) Wesder


Wesder
félisten

Mortal Shell

Mert ugye PS4-en 720p alatt futnak a jàtékok, ja nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258081) Imilenni válasza Wesder (#258080) üzenetére


Imilenni
addikt

Keveri a srác a PS3-al szerintem :U

Press "F" to pay respects.

(#258082) Frod


Frod
addikt

***trófea gyűjtők, help needed*** (a többiektől bocsi, nekik ez 1st world problem :D)

Valaki itt, aki nagyon ismeri a psnprofiles.com minden csínját?
Hide-oltam egy játékot a konzolon, de ez egyáltalán nem akar látszani a profilomon és ugyanúgy mutatja. Nálam megállt itt a tudomány.
Ez alapján azt írja, hogy miután hide-oltam kéne szereznem még egy trófeát az adott játékból ami egyrészt LOL, másrészt régebben egyszer csináltam, és ott biztos nem csináltam ilyet utána.

Do you see the white shadow?

(#258083) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
Szeretnék venni egy vezeték nélküli fejhallgatót és a Sony Gold Headset-en gondolkozom.
Az egyetlen gondolkodádsra adó ok, hogy azt olvastam film nézésre nem ajánlott.
Ez mennyire igaz?
Nézzek mást?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#258084) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Nyomom a Detroitot, de valahogy nem az igazi. Gondolom 100+1 felé befejezése lehet, nekem sikerült kirobbantani a háborút, utálják a droidokat mint a szart. Connor se lett devians... Várom már a végét, nem igazán jön be ez a számtalan lehetőség, nem vagyok én történet író.

(#258085) LucentTwo válasza Frod (#258082) üzenetére


LucentTwo
tag

Bármilyen más játékból kell szerezned egy trophy-t, hogy psnprofiles.com-on eltünjön az adott játék amit hide-oltál. Miután update--lted a profilodat.

[ Szerkesztve ]

(#258086) 30z.Samu válasza alratar (#258083) üzenetére


30z.Samu
félisten

Annyira való filmnézésre, mint bármelyik más ebben az árkategóriában. Szerintem nem rossz füles. :N

Sic Parvis Magna

(#258087) ldave válasza alratar (#258083) üzenetére


ldave
félisten

Én használtam Netflix mellé, semmi gondom nem volt vele. Persze, ebben az árban biztos van jobb minőségű fejhallgató, ami média fogyasztásra alkalmasabb, de azzal meg nem fogtok PS4-en party chatben beszélni.

A Slime draws near! Command?

(#258088) EczkE válasza KD6-3.7 (#258084) üzenetére


EczkE
addikt

Kosz a spoilert battya.

Asszem mindenféleképpen!

(#258089) Imilenni válasza KD6-3.7 (#258084) üzenetére


Imilenni
addikt

Nemtudom, nekem épp az esik nehezemre hogy kihozzam a rossz véget :D
Ez a bajom a Heavy Rain-el is :(((

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#258090) KD6-3.7 válasza EczkE (#258088) üzenetére


KD6-3.7
őstag

2 éves játék, gondoltam én vagyok az utolsó ember a földön, aki még nem játszott vele. Bocs battya :R

(#258091) ldave


ldave
félisten

25%-os akcióban van az éves PS+. UK link, HU link

A Slime draws near! Command?

(#258092) ProEvoFan válasza Frod (#258082) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"hide-oltam"
Az micsoda?

(#258093) Frod válasza LucentTwo (#258085) üzenetére


Frod
addikt

Áhh vagy úgy, hogy más játékból. Köszi!

(#258092) ProEvoFan
Rejtettem, így nem fog megjelenni kizárólag a konzolon a trófea listába nálam.
(Havernak segítettem egy játékban és azt hittem megúszom minden nélkül, de adott egy szem bronzot, és hát mennyire undorító már amikor ott a listádban egy játék 1%-os eredménnyel :DDD )

Do you see the white shadow?

(#258094) erahurka


erahurka
félisten

Judgmentben lehet később úgy enni, ha tele van az életem? Elég zavaró, hogy kajálással lehet a legtöbb haver küldetést triggerelni, de ahhoz meg le kell sérülni.

(#258095) RangerFox válasza ldave (#258091) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Még szerencse, hogy 2 hete vettem évest. :))

[ Szerkesztve ]

(#258096) tboy93 válasza penge111 (#258042) üzenetére


tboy93
nagyúr

En annyira nem jatszok mostanában, hogy mar most evekre eleg jatekom van. Nem beszelve meg azokrol, amit meg akarok venni. Szerintem ha nem kap el a must have erzes ps5 launchkor, akkor kihuzom a ps5 slim-ig :DDD

(#258097) 30z.Samu válasza tboy93 (#258096) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szintén zenész, nyáron szinte semmit nem játszottam. Szokott lenni ilyen időszak, van amikor 2-3, hónap, van hogy fél év. Eddig 1,5 év volt a rekord, utána megint elkap a gaming láz. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#258098) Zoleee83 válasza 30z.Samu (#258097) üzenetére


Zoleee83
addikt

Dettó, van 3-4 hónapja, hogy játszottam valamivel, aztán ma nekiültem a Firewatchnak. :)
Ezután következik majd a TLOU2, az meg kitart CP2077-ig.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#258099) 30z.Samu válasza Zoleee83 (#258098) üzenetére


30z.Samu
félisten

Amikor elkap a HÉV, szerintem én is nekiállok darálni a "story" címeket, de lesz, amit már csak az új gépen fogok játszani.

Sic Parvis Magna

(#258100) Carlos Padre válasza erahurka (#258094) üzenetére


Carlos Padre
veterán

És az neked gondot okoz? :Y Nincsenek benne farkasok? ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.