Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#258251) EczkE válasza hombre[EU] (#258243) üzenetére


EczkE
addikt

Konyvtarban elfernek.

Asszem mindenféleképpen!

(#258252) cyberkind válasza hombre[EU] (#258248) üzenetére


cyberkind
félisten

Valaki már játszik is a teljes játékkal, jóvan' ismét, megint jól sikerült, hogy a pór nép várja ki a saját sorát. :DDD :U

Egyébként fent vannak videók a játék elejéről is, addig amíg nem épülünk be a családba, ott az szerintem jobb képet ad a játékról, ami összességében jó, de mégis csak a 3. rész gameplay van itt, meg annak a motorja a klasszikus hibáival, mint a tükröződés és társai. Sokat változott az első küldi amikor menekülni kell, mondhatni, hozza a kor elvárt szintjét, ami sok eksön, robbanás, de persze ez mind könnyű módon. Ha minden igaz lesz a játékban egy rohadt nehéz mód a fanoknak, én szerintem rögtön azzal kezdem, mert ez így lötyögés. Amit most nézek gameplayt, abban ugyanúgy becsúszik a távolban a kocsi a semmiből mint a 3. résznél, ebből azt merem tippelni, hogy nem biztos a stabil és jó futás=optimalizálatlan lehet (finoman fogalmazva).

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#258253) .LnB válasza hombre[EU] (#258243) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt hittem, hogy a sz*ros CoD-oknál nincs lejjebb.. el is felejtettem a PUBG-t. ;] :DDD
SF meg már megvan, fillérekért dobálják.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258254) oriic válasza .LnB (#258253) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Behúzod, úgyis tolni fogod, ismerlek. ;]

Live-Die-Respawn

(#258255) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Gondom van. Fiam megvette a Last of us első részét. Ez nem lenne gond, de neki magyarul kellene, és holland a fiókja. Ilyenkor csak úgy tudok magyar nyelvet varázsolni bele, ha megveszem magyar fiókra is?

(#258256) marilllyo válasza icemad (#258255) üzenetére


marilllyo
veterán

Tudtommal abban egyik régión sincs magyar nyelv. Csak a második rész jelent meg magyar felirattal.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#258257) Kendek válasza icemad (#258255) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A TLoU első része nem kapott magyar feliratot.

<-ƘƘ->

(#258258) bbdzyx válasza hombre[EU] (#258248) üzenetére


bbdzyx
senior tag

A motor és a versenyszivar fizikája nagyon gyenge. :(

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#258259) Wesder válasza ProEvoFan (#258250) üzenetére


Wesder
félisten

Vigasztaljon a tudat hogy a GwG rosszabb lesz sokkal, mint eddig az elmúlt 6 hónapban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258260) KoNZoLik@ válasza hombre[EU] (#258248) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem így elsőre nagyon bejön a hangulata összességében, főleg ki is maradt nekem ez a sorozat valami miatt, szerintem ezt beszerzem!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#258261) icemad válasza Kendek (#258257) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tényleg... Csodálkoztam is, hogy pl. a Spider-manben meg ott van a magyar felirat. Valamit benézett a kölök... :DDD

(#258262) Frod válasza Nayrobi (#258244) üzenetére


Frod
addikt

Hát számomra egy rakás....khm, de most az előző hónapok zsinórban tök jók voltak, szóval kell ilyen is :)

Do you see the white shadow?

(#258263) Gery9112


Gery9112
őstag

70 ojró az új COD cross gen kiadása.... .mondjuk az Activi$ion-től nem is vártam, hogy a fejőstehenét ingyen frissítse az új konzolokra. :DDD
De még mindig nem annyira lehúzós mint a Control UE kiadása.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#258264) AxBattler válasza Gery9112 (#258263) üzenetére


AxBattler
félisten

Mármint az új (tavaly megjelent) MW, vagy az új BO?
És ha a next gen kiadást veszem, akkor PS4-en is játszhatok?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#258265) Kendek válasza AxBattler (#258264) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az új CoD-ról van szó. Kifejezetten next-gen-t még nem lehet vásárolni semmiből sem, a Cross-Gen Bundle pedig mind a két változatot magában foglalja.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#258266) Gery9112 válasza AxBattler (#258264) üzenetére


Gery9112
őstag

Forrás
Az idei CODról van szó. 59.99 EUR PS4-re az alapár de 69.99-ért megveheted cross gen bundle-t és majd ha kijön/beszerzel egy PS5-t akkor a PS5 verziót tölti le automatikusan.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#258267) AxBattler


AxBattler
félisten

Értem, köszi a felhomályosítást! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#258268) fausto válasza Gery9112 (#258266) üzenetére


fausto
addikt

Ez kb. ugyanaz, mint ami a mostani gen elején volt. Cod meg talán az AC:BF is úgy volt, hogy plusz $10-ért lehetett upgrade-elni

(#258269) NyMRooD válasza Wesder (#258259) üzenetére


NyMRooD
őstag

Miért kellene, hogy vigasztalja az, hogy te még annyit sem kapsz a pénzedért mint ő? Neki attól nem hiszem, hogy jobb lesz. (nekem meg főleg nem mert mind a kettőt fizetem :) )

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#258270) ProEvoFan válasza marilllyo (#258168) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Gondoltam rá többször is, hogy elkezdek játszani pár játékkal, amiben maradtak trofeák.
Sniper Elite 3, Borderlands 2, stb... Egyszer majd rávetem magam, ha nem nagyon lesz mivel játszani. Szerintem jövőre még inkább több PS4 címmel fogok szórakozni, mint ps5el. Bár ha megjelenik a GT 7, azzal el leszek minimum fél évig, mint a GTSel.

[ Szerkesztve ]

(#258271) F-ECT$ válasza hombre[EU] (#258243) üzenetére


F-ECT$
titán

Pont most akartam valami verekedős játékot behúzni, így nem kell :C

Mondjuk gondolom majd kell hozzá pár dlc-t vagy pass-t venni.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#258272) boost válasza Wesder (#258259) üzenetére


boost
addikt

ott mar úgyis mindenki gamepassozik

(#258273) Wesder válasza NyMRooD (#258269) üzenetére


Wesder
félisten

Mert ez a "rossz" hónap is jó, csak attól fũgg honnan nézed.

Egyébként FH3 lesz a GwG, mert 27.-én lesz 4 éves, és lekerül a Store-ból.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258274) Rigormortiis válasza Wesder (#258259) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Na, mondjuk az augusztusi felhozatal sem ér két fillért sem :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#258275) Wesder válasza Rigormortiis (#258274) üzenetére


Wesder
félisten

Mi a mostani Plus?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258276) erahurka válasza Wesder (#258275) üzenetére


erahurka
félisten

Modern Warfare II Story Mode vagy mi, meg a Fall Guys (amiben érthetetlen módon nincs cross play támogatás...).

(#258277) Wesder válasza erahurka (#258276) üzenetére


Wesder
félisten

Ja tényleg. Teljesen jó. Ha a GwG-re értette, hogy egy kalap kàt sem ér, akkor jó, mert az Augusstist is belevettem a 6 hónapba, de lehet hogy idén mind sz@r volt, màr nem emlékszem miket húztam be.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258278) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

PSN megint meghülyült, a könyvtárban a kb.140 megvásárolt játékomból csak 35-öt "lát". PC-n megnéztem a download listemet, ott megvan minden...

The Truth is out there...

(#258279) Rigormortiis válasza Wesder (#258275) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A mostani GwG.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#258280) Juicy J


Juicy J
újonc

Ha PS5-re váltok, a PS4 játékaim amiket digitális változatban vettem elérhetők lesznek róla, vagy csak a 4-esen tudok velük játszani?

(#258281) Wesder válasza Juicy J (#258280) üzenetére


Wesder
félisten

Mennek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258282) NyMRooD válasza Wesder (#258273) üzenetére


NyMRooD
őstag

Akkor lehet, hogy neki pont a GwG meg tetszeni fog, tehát nem szarabb lesz a számára hanem sokkal jobb, szóval szvsz ennek semmi értelme, ha jobb a GwG jobb, ha rosszabb-rosszabb, attól, hogy valakinek rosszabb nekem nem lesz jobb fordítva.

Amúgy mi lesz a szeptemberi gold?

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#258283) Wesder válasza NyMRooD (#258282) üzenetére


Wesder
félisten

FH3 de ez csak tipp, mert kikerül, a többi még passz.

Még januàrban vettem meg belőle a Platinum Plus Expansion Bundle-t, amiben minden benne van. Remélhetőleg visszahozzàk akciózva hogy minél többen megvehessék.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258284) Rigormortiis válasza Wesder (#258273) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Miért kerül le?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#258285) Wesder válasza Rigormortiis (#258284) üzenetére


Wesder
félisten

Licenszek lejàrnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258286) Carlos Padre válasza Rigormortiis (#258274) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hülye vagy? Az év legszórakoztatóbb játéka a Fall Guys :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#258287) Rigormortiis válasza Carlos Padre (#258286) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A Games with Goldról mondtam, bár a Fall Guys azon ritka ps plus-os címek egyike volt, amit még a könyvtáramhoz sem adtam hozzá :D

A MW2nek viszont örültem.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#258288) .LnB válasza oriic (#258254) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt biztos, hogy nem. A Pubg számomra mindig is egy hányingert keltő játék volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258289) Deck válasza .LnB (#258288) üzenetére


Deck
titán

És még finoman fogalmaztál. :))

PS5

(#258290) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

GoT-ban a futkározó szarvasok csak nekem nem adnak lootot?

(#258291) .LnB válasza -secret- (#258290) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD Hát eléggé szent állatként tisztelik, szóval nem kellene őket lődözni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258292) -secret- válasza .LnB (#258291) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

True. :D

(#258293) saelin válasza Deck (#258289) üzenetére


saelin
veterán

Nagyon finoman. Engem is taszít. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#258294) erahurka válasza -secret- (#258290) üzenetére


erahurka
félisten

A szarvasokat ne öld! :Y Írja a tippeknél hogy azokat bűn ölni vagy valami ilyesmi. Malacok meg a medve ad valami vadbőrt vagy ilyesmit.

(#258295) -secret- válasza erahurka (#258294) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ja nem ölöm csak párat "véletlen" elkaszáltam aztán furcsálltam, hogy nem ad semmit bezzeg a medve meg a malac...

(#258296) .LnB válasza -secret- (#258295) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja persze-persze.. Mi se úgy képzeltük el, hogy ott van halomba vagy száz, legyilkolt szarvas, te meg túrod a kupacot, hogy "Hol van mán' a loot?!" ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258297) erahurka válasza -secret- (#258295) üzenetére


erahurka
félisten

De legalább farkasok nincsenek!

Days Gone-ban volt egyszer, hogy ahányszor kijöttem a tó közepi bázis kapuján, egy közeli kőnél mindig lett egy újabb halott szarvas. De már vagy 5 feküdt egymáson :D

[ Szerkesztve ]

(#258298) predakon


predakon
őstag

Sikerült végre kipörgetnem a Tsushimát, nekem nagyon tetszett sőt még a tizenéves profilképen is a múlté lett Jin Sakai miatt (és még maszkot is hord) :D Továbbra is bátran ajánlom a játékot :)

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#258299) -secret- válasza .LnB (#258296) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:DDD :DDD

(#258300) KaitouP válasza Carlos Padre (#258286) üzenetére


KaitouP
veterán

+1, sőt, megkockáztatnám hogy az évtizedé is. Ennyire egyszerű, agyament játékon nem is tudom, hogy röhögtem-e már ennyit. :DDD Ha lesz content bőven, én vagy jövőt jósolok neki, és üdítő egy ilyen játék a sok nagyívű, csilivili realisztikus grafikás AAA title-ök között. :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.