Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#258151) NyMRooD válasza Imilenni (#258104) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ahogy nézem ő elég intelligens ahhoz, hogy spoiler taget használjon és tudja azt is, hogy a sztorira "sejtelmesen" utalgatva is lehet spoilerezni, így nem csinál ilyet ;]

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#258152) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet, hogy érik egy újabb botrány az EA körül. Katasztrofális lett az új Madden. [link] A videó végén a párbeszéd külön vicces. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258153) Wesder válasza .LnB (#258152) üzenetére


Wesder
félisten

Te jó ég... Én nem jàtszom NFL-t, de ez kritikàn aluli. Ahogy làttam a FIFA-s sràcok kicsit beleturtak a kódba. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258154) RangerFox válasza .LnB (#258152) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A vége tényleg nagyon vicces :DDD

(#258155) .LnB válasza Wesder (#258153) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért NFL csapat és játékosneveket is elírni?! Az nálam a legalja.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258156) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Megosztott accon a másik félnél ezt írja ki. Nem nagyon vágják a témát, - lehet nem is tud közölni minden infot - mi ez?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#258157) sztanozs válasza Woodslave (#258156) üzenetére


sztanozs
veterán

Nincs hálózat a PS4-en nála.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#258158) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

PSN off. Most beszéltem velük, valami hiba van (ezért nem éri el a licenszeket a gép, meg aktiválni sem lehet a profilokat), nem tudják mi (lol), és nem tudják mikor lesz megoldva. Kösz b+...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#258159) erahurka válasza Lackooo84 (#258158) üzenetére


erahurka
félisten

Remek hír. És ilyenkor ha felébresztem a játék közben rest mode-ba rakott gépem mi történik? Kivág a játékból?

(#258160) Woodslave válasza Lackooo84 (#258158) üzenetére


Woodslave
nagyúr

network status szerin zöld.. Net is van ahol ezt írja ki, vagy akkor nem jó az állapot jelzés?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#258161) Lackooo84 válasza Woodslave (#258160) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A PSN maga megy, csak a licenszelős része szarta össze magát. Nekem most elkezdte a licenszek visszaállítását már, de bűn lassú.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#258162) Woodslave válasza Lackooo84 (#258161) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja értem :R

kell vmit csinálni? Vagy automatikusan megcsinálja

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#258163) boost válasza Lackooo84 (#258158) üzenetére


boost
addikt

El vagytok kényeztetve :D

PS3-nál volt, hogy 23 napig nem volt PSN. ;]

(#258164) Lackooo84 válasza boost (#258163) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Tudom, és én voltam az aki anno a leállás után rájött, és elterjesztette hogy lehet magyar accounttal jelszót változtatni + bejelenetkezni...

The Truth is out there...

(#258165) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Szar az egész, van egy akív acc a gépemen, amin van PSplus, de a fő accounttal belépve mégsem érzékeli, hogy van plusom... Hát ez rohadt jó.

The Truth is out there...

(#258166) Gery9112


Gery9112
őstag

Mafia 1 DE-ben lesz "klasszikus" nehézség
Arról nincs szó, hogy a ki nem lőtt golyók tárcserénél visszakerülnek a tárba vagy buktuk....bár lehet, hogy az a mai játékoknál túl oldszkúl lenne.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#258167) .LnB válasza Gery9112 (#258166) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kíváncsi leszek, hogy az útba, majd a pálya alá beeső járművek, azok mely pontba tartoznak a felsorolt listában? ;] Kétlem, hogy az lenne a szimulátoros vezetési modell.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258168) marilllyo válasza ProEvoFan (#258119) üzenetére


marilllyo
veterán

Azért ebből még sok van, ami nem nehéz...vagy megéri rámenni. Ha nem akarok pénzt költeni, akkor előkapok valamit a backlogból és kimaxolom.
NFS Rivals, Mw: Remastered, Overcooked, Wolfenstein New Order. Ezek nem nehezek és rövidnek is mondható.
FC 5 dlc-ken is átfutnék majd a helyedben. Szerintem jobbak, mint az alapjáték.
Rio__HUN

Nekem is millió van, amit otthagytam 1%-on. Több olyan is van, amit már meg sem lehet csinálni. Vagy egyszerűen csak nem érdekel. Ezeket elrejtettem. Mondjuk idén belehúztam rendesen. Nem csináltam sokat, de azok mind k*rva "melósak" voltak.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#258169) Frod válasza Gery9112 (#258166) üzenetére


Frod
addikt

Ilyen van manapság bármiben is? :D
Ultra realistic super difficulty.

Do you see the white shadow?

(#258170) bandi0000 válasza Lackooo84 (#258165) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Azért remélem nem haltok bele, hogy évente egyszer nem működik valami...

Az meg a másik, hogyha nem lenne acc megosztva, akkor valszeg menne

Xbox One: bandymnc

(#258171) erahurka válasza Gery9112 (#258166) üzenetére


erahurka
félisten

Csak checkpointok is kerüljenek bele. Emlékszem volt egy nagy raktárterület amit ki kellett pucolni, nagy nehezen majdnem sikerült, erre az utolsó ellenfél megölt. Kezdhettem elölről :O

(#258172) TCr válasza erahurka (#258171) üzenetére


TCr
veterán

És amikor a versenyt a végén bsztd el?
Nálam ott hetekig pihent a játék. Aztán felszívtam magam és elsőre meglett.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#258173) penge111


penge111
addikt

Valakinek esetleg van tapasztalata ps4 pro vagy slim társaságában ezzel a tv-vel?
Nem kicsit tikkelt be a szemem ettől az akciótól! Mondjuk IPS, 50 mhz de lehet ettől függetlenül jó :U Tudom nem egy q70-80...

Ui: tv-s topikban már kérdezgettem régebben is, de konzollal senki nem használja...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#258174) Moby válasza penge111 (#258173) üzenetére


Moby
addikt

Lesz rajta képe a konzolnak. Sosem értettem, hogy ezek a kérdések mire irányulnak, hogy jó-e konzollal. Meg tudja jeleníteni a képet. Mit szeretnél még tőle? :)

(#258175) TCr válasza penge111 (#258173) üzenetére


TCr
veterán

Személyes tapasztalat ugyan csak félig-meddig, de az javaslom, hogy jó messziről kerüld el.
Nem Q70-nél kezdődik az elfogadható kategória (inkább Samu 7000-es sorozatok, vagy TCL C715), de ez még csak fasorban sincs ezekhez képest sem.
Olcsó VA-val is lehet pofonba szaladni, IPS-sel viszont garantált.
Ennél lentebb ne add.

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#258176) opr válasza Moby (#258174) üzenetére


opr
veterán

Azert vannak ott kerdesek...
Input lag pl eleg fontos tud lenni gaming-nel, HDR, altalanos jelleggel milyen a kepe/mozgasmegjelenites (siman tudod rosszul erezni magad egy forgolodosabb vagy gyorsabb jatekban, ha rossz a TV-n a mozgasmegjelenites), mennyire kikapcsolhatok a TV gyartok altal belezsufolt undorito, keprondito "feature"-ok (pl TCL-nel par modellnel van ebbol problema, mindegy mit csinalsz, hattervilagitast varialja, rohadt idegesito), stb.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#258177) erahurka válasza TCr (#258172) üzenetére


erahurka
félisten

A versenyhez volt exploit, valahol le lehetett vágni a pályát :DDD

(#258178) Moby válasza opr (#258176) üzenetére


Moby
addikt

Ezek kérdések egy komolyabb tévén. Aki 160-ért vesz 65-ös tévétr, az milyen HDR-t szeretne? :DDD A mozgásmegjelenítés alatt mit értesz? Konzollal fogja használni. 30Fps-en. Nincs olyan risszrossz lcd, ami ezt nem tudja megjeleníteni.
Felesleges ilyeneken lamentálni belépő szintű tévéknél, konzol összefüggésében. Rányomod hdmi-re, és nézed a képét. Ami szar lesz, de olcsó volt. Ez nem egy rakétatudomány, felesleges bújni hozzá a fórumokat.

(#258179) Lackooo84 válasza bandi0000 (#258170) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Már vártam az első becsattogót. Már miért ne lehetne megosztva? Tilos vagy mi?? Ez is egy frature, hadd döntsem már el mit és hogy csinálok, kösz! Meg "évente egyszer" haha....persze.

The Truth is out there...

(#258180) TCr válasza penge111 (#258173) üzenetére


TCr
veterán

Vagy ennél lentebb ne.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#258181) opr válasza Moby (#258178) üzenetére


opr
veterán

"Nincs olyan risszrossz lcd, ami ezt nem tudja megjeleníteni."
Meglepodnel... Sajnos volt szerencsem olyat latni eloben, hogy ha hirtelen valtozott meg kb az egesz kep (fordultal egy gyorsat egy random fps-ben), akkor total "szetesett" a kep par kepkocka erejeig. 20p jatek utan elszedultem tole, borzalom volt.

Input lag beleposzinten is abszolut valtozo, LG, TCL eleg jo szokott lenni, de van olyan TV, ahol gaming mode-ban is ~100ms, ami meg mar gyakorlatilag hasznalhatatlan jatekra.

Szoval attol, hogy az ember keveset kolt, meg van ertelme annak, hogy megnezi, mit vesz. Sot, azt mondanam, hogy akkor van csak igazan, mert par kategoriaval feljebb mar szinte mindegy, atlagos felhasznalashoz mind eleg jo lesz, sot.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#258182) opr válasza bandi0000 (#258170) üzenetére


opr
veterán

Szerintem meg ez egy olyan szolgaltatas, amiert konkretan fizetsz, mint a katonatiszt, teljesen jogos a zorgolodes, ha nem mukodik. Persze bele nem hal senki, nem is volt ilyenrol szo, de tok jogos, ha megy a zugolodas, plane ha nincs elore bejelentve, hogy maintenance lesz, hanem csak egyik pillanatrol a masikra lehal.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#258183) Moby válasza opr (#258181) üzenetére


Moby
addikt

Nincsenek ma már ilyenek. A legcsumpibb ótvar tévében is elég gyors az elektronika, pláne ilyen lg meg samu szinten. A panel ennyiért csak ócska van, de azt valszeg sejti az árából. 100ms-es inputlagos tévét meg nem láttunk 10 éve. Hol van ma ilyen? Dobj már egy linket rá! Ilyen LG meg samu viszonylatban 10ms körüli inputlagok vannak a belépőszinteken is.
Azt kell eldönteni ezeknél az olcsó tévéknél, hogy fogja-e használni a család tévénézésre. Ha igen, akkor jobban jár az IPS-el, a világszürke feketével is. Ha csak ő fog rajta konzolozni, szembe vele, akkor vegyen inkább VA-t. A többi úgyis panellottó. HDR ezeknél meg maximum a leírásban meg a menüben van. 8bites, élledes meg direktledes. FALD 350 alatt nincs. 10 bit se nagyon.

(#258184) penge111 válasza TCr (#258175) üzenetére


penge111
addikt

Köszi a segítséget, igen ettől féltem mert ez IPS panellel szerelt :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#258185) hombre[EU] válasza penge111 (#258173) üzenetére


hombre[EU]
veterán

kell a 65? :) [link]...itt review-> [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#258186) penge111 válasza hombre[EU] (#258185) üzenetére


penge111
addikt

Igen 65 a cél, nagy ugrást akarok, most 48" Sony van.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#258187) boost válasza penge111 (#258186) üzenetére


boost
addikt

én megégettem magam a 65"-el. Végül egy év után nagy bukóval eladtam. Egyszerűen túl hangsúlyos lett a nappaliban. Rossz érzést keltett, mintha mindennek a TV korul kellene történnie.

Inkább vettem egy 28" 4K monitort, és arra lett rákötve a monitor, a notebookkal együtt a dolgozóban. Érzetre a közelebbi ülőtávolság miatt pont olyan, mint egy nagy 4K TV.

[ Szerkesztve ]

(#258188) penge111 válasza boost (#258187) üzenetére


penge111
addikt

Rád is írtam azzal a tv-vel kapcsolatban, de attól is eltántorítottak Samu Q60R 65" volt a tiéd még 4 év garival :K

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#258189) TCr válasza penge111 (#258186) üzenetére


TCr
veterán

Melyik Sony pontosan?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#258190) boost válasza penge111 (#258188) üzenetére


boost
addikt

pedig jó kis TV volt, már VRR-es, azaz majd PS5 vagy már XBox One X-el működik a dinamikus frekvenciafrissítés. Szép volt a képe is, jó színes, eros.. Talán a HDR volt benne gyengusz.

(#258191) heihachi válasza .LnB (#258152) üzenetére


heihachi
addikt

Minden évben elég nagy katasztrófa, minden évben várjuk a botrányt, aztán minden évben megveszik akik megveszik, öntik a pénzt a MUT-ba, uh az EA szarik az egészbe. Idén is egy darabig majd beszélnek róla, aztán meg majd nem, de az EA halálra fogja keresni magát a nevetséges MUT pakkokkal.
A játék meg már tavaly is a legalja volt, és a folyamatos patchekkel csak szarabb lett, de addigra már senkit nem érdekelt.
Egyébként is, ahol a 1-4-6 felállással kell megállítani a középső és szélső futást is, a rövid és hosszú passzokat is, ahol ebből a legjobb a passrush és mégis játszanak vele az emberek, ahol a szimulátornak nevezett játékban olyan x faktor szarságok vannak amiknek nincs ellenszere, ahol a franchise-t egész évben figyelmen kívül hagyja az EA és évről évre is alig fejleszt valamit rajta, ahol egy szaros labda röppályát nem tudnak leprogramozni évek óta, ott nagy változásokra nem lehet úgysem számítani. Ők erre képesek.
Egyszer csak eljön az idő, hogy teljesen bukják a licenszeket, legalábbis, nagyon remélem. Addig meg Madden off :(

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#258192) penge111 válasza TCr (#258189) üzenetére


penge111
addikt

KDL-48W605B én szeretem :K , nem mai csirke :B

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#258193) .LnB válasza heihachi (#258191) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na jó, meggyőztél. :) Nem tudtam, hogy a tavalyi is ennyire rossz volt. Próbáltam, de nem merültem bele semennyire.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258194) Wesder válasza heihachi (#258191) üzenetére


Wesder
félisten

Most kapott a 2K licenszeket, lehet abban sem lesz köszönet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258195) .LnB válasza Wesder (#258194) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A 2K nem kapott (vett) csak arcade licencet. A "szimulációsra" kizárólagos joga van az EA-nek. És hát ők ezt hozzák "szimulációs" címen. :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258196) opr válasza Moby (#258183) üzenetére


opr
veterán

LG meg Samu szinten igen, En csak altalanossagban mondtam, hogy jogos a kerdes, hogy jo otlet-e megvenni azt a TV-t konzol melle. Plusz siman lehet, hogy amugy nem is azert nezte azt, mert ennyi penze van, hanem mert az orra ala lett tolva, hogy xy akcio es nagyon jol hangzott, ugyhogy rakerdezett. Kapott is itt jo tanacsot, szoval mar felesleges volt leszolni, hogy milyen hulye kerdes ez. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#258197) bandi0000 válasza Lackooo84 (#258179) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Egy szóval nem mondtam, hogy tilos, mert én is használom, csak arra próbáltam rávilágítani, hogyha visszaállítod a profilod, akkor tudsz játszani

Én szinte minden nap fent vagyok PS-n, és igazából nem is emlékszek mikor nem tudtam játszani, leszámítva a karbantartást, illetve a DDOS támadást ami nem igazán a Sony hibája

(#258182) opr:
Akkor ide is, én is használom, szeretem, egyszer leírja valaki, hogy nem megy, de felesleges 2 percenként morgolódni, hogy nem tud játszani, azzal semmit nem ér el, plusz te is nagyon jól tudod, hogy hibátlan szolgáltatás nagyon ritka, egy frissítésben is sokmindent el lehet nézni, emberek vagyunk hibázunk, majd ha jön a Mes Int. akkor majd minden jobb lesz, mert emberek nem lesznek ;]

Xbox One: bandymnc

(#258198) TCr válasza penge111 (#258192) üzenetére


TCr
veterán

Akkor semmiképp ne vegyél IPS-t, mert elsírod magad.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#258199) opr válasza bandi0000 (#258197) üzenetére


opr
veterán

Szerintem meg egy bizonyos szintig kell a morgolodas, mert igy latja a sony/ps, hogy az emberek reagalnak, nem lehet leszarni a dolgot. Meg ugy altalaban ez igaz mindenre, ha eleg nagy az elerese/vizibilitasa (de szep magyar szo) egy dolognak, az tud meg nagy cegeket is valtoztatasra kenyszeriteni, tok jo pelda erre a SW: BF2. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#258200) Moby válasza opr (#258196) üzenetére


Moby
addikt

Nem mondtam, hogy hülye kérdés, hanem azt, hogy nem értem mire vonatkozik a kérdés :) És még mindig nem értem, de ez már az én bajom :) Ha valaki azta kérdést teszi fel, hogy milyen (jobb) alternatívája van, arra lehet válaszolni azzal, hogy dobok neki másikat (bár én nem tudnék, nekem a tapasztalatom az, hogy ebben a kategóriában nincsenek igazán számottevő különbségek).

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.