Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#258651) boost válasza hombre[EU] (#258649) üzenetére


boost
addikt

Tourette-szindróma

(#258652) penge111 válasza TCr (#258650) üzenetére


penge111
addikt

Átnyálaztam, nem találtam fogamra valót, mondjuk a Days Gone baromi olcsó. de én már azon túl vagyok

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#258653) Alcsi69 válasza saelin (#258635) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Azokkal már gondban szoktam lenni, mert általában a sztori egy nulla egy jó könyvhöz viszonyítva. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#258654) erahurka válasza hombre[EU] (#258649) üzenetére


erahurka
félisten

Jajj azon mindig kiégtem :D Nagyban lopakodok az ellenség táborába, erre nekiáll üvöltözni hogy most aztán jól megkapjátok, de senkinek se tűnik fel :D

(#258655) Yodamest válasza .LnB (#258646) üzenetére


Yodamest
addikt

Ja meg hát lol, az értékelésbe akkor azt is vegyük már bele, hogy milyen soundtrack-je van a játéknak, te jó úr isten!!!! Nagyon jó zenék mennek benne végig, annyira, hogy megfogom szerezni valahonnan a teljes OST-t PC-re a music librarymba. Ez is megér azért 1 pontot, de persze sehol nem említik a zenéit, bezzeg más indie játékoknál....

(#258656) S e t h


S e t h
nagyúr

Még mindig egy olyan teszt miatt megy a polemizálás, amelynek még a megosztása is alkalmas másokban kiváltani szekunder szégyenérzetet ?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#258657) Yodamest válasza S e t h (#258656) üzenetére


Yodamest
addikt

előkaparták azt a tesztet a pokol bugyraiból, hogy majd azzal jól sarokba szorítanak, de hát fogalmazzunk úgy, hogy nem sikerült.... :DDD

(#258658) bagyulajuve válasza penge111 (#258652) üzenetére


bagyulajuve
addikt

be is zsákoltam, nem vagyok túlzottan oda a zombis játékokért, de mostanában annyi szó volt itt róla, hogy bepróbálkozom vele

Resistencia eterna

(#258659) .LnB válasza hombre[EU] (#258649) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én erre nem figyeltem fel. Bár biztos vicces lehet. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258660) fausto válasza .LnB (#258646) üzenetére


fausto
addikt

Na, csak beleugrottál te is :D De hát nem érted? Ez NEM IGAZ, amit írsz! Ha mégis így gondolod, akkor nem játszottad végig!!!! Mert olyan nincs, hogy valaki végigjátsza és nem úgy gondolja!!!!!

(#258661) FunPro válasza .LnB (#258646) üzenetére


FunPro
senior tag

A játék végén át kellett volna ülnie mociról autóba és szidni a többi motorost.

Az lett volna az igazi karakterfejlődés! :C

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#258662) .LnB válasza fausto (#258660) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahh én csak arra az egy aspektusra reagáltam. És már el is engedtem, de ő jól elvan egyedül is ahogy látom. :D

(#258661) FunPro
Na, az az lett volna tényleg! :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258663) Yodamest válasza .LnB (#258662) üzenetére


Yodamest
addikt

reagáltál, de azt is rosszul, semmi érdemit nem tudtál hozzátenni :N

[ Szerkesztve ]

(#258664) .LnB válasza Yodamest (#258663) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258665) balazs025 válasza Yodamest (#258657) üzenetére


balazs025
senior tag

Te nagy okos, ki akart azzal sarokba szorítnai? Pont te hoztad fel azt a tesztet, előtted senki nem beszélt róla.

(#258666) fausto válasza .LnB (#258662) üzenetére


fausto
addikt

Már én is megbarátkoztam a gondolattal, hogy a DG egy meg nem értett műremek, a 2019-es év 80%-os év játéka. Nem fogok rosszabbul aludni emiatt :)

(#258667) TCr válasza penge111 (#258652) üzenetére


TCr
veterán

Én sem, nagy része már megvan és amúgy is sok a várólistás, nincs annyi időm játszani, mint amennyit szeretnék.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#258668) Jim-X válasza Woodslave (#258648) üzenetére


Jim-X
őstag

Jaja, 2km alatt porzik a tank...oke, hogy nitro, meg szarul van beallitva a gyujtas, de ne ma :DDD ;] Amugy is, minden kanna mindig teli van es a benzinkutak ugyanugy uzemelnek, annyi, hogy nem kapsz husegpontokat a kasszanal :K

;]

(#258661) FunPro : :C :DDD

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#258669) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Sziasztok hol lehet azt beállítani hogy a joyról bekapcsolom a gépet és az bekapcsolja magától a tvt? Ps menüben nem találtam akkor lehet a tvn kéne? Köszönöm

(#258670) Yodamest válasza .LnB (#258664) üzenetére


Yodamest
addikt

Kezdhetted volna ezzel, a félmondatok helyett, nem is értelek. :)
Nagyon jó kis írás, grat hozzá! Így már értem legalább én is, hogy mi a bajod, hiába szavakból értünk. A fő problémádat a storyban én így értelmeztem és emiatt nem zavart:

Hosszú idő és viszontagságok után ugye megtalálja Sarah-t, de ki tudja a csajjal ez idő alatt mi történt? Megerőszakolhatták az utonállók, bármilyen testi-lelki sérülést szenvedhetett (lol nyilván ilyen világban ki ne szenvedne) ráadásul folyamatosan felügyelet alatt tartották a camp-ben, ő ott nem lehetett egy szerelmes feleség, neki a szerepében kellett maradnia, ez is tudat alatt azért irritálja az embert, nem tud felszabadulni. El is hidegülhettek egymástól kissé ilyen hosszú idő és ennyi impulzus elteltével, ez simán benne van és ez érződött a csaj viselkedésén is, hogy kissé újra meg kellett ismernie Deacont. Számomra ez sokkal természetesebb reakció volt, mint az, hogy filmzene és egymás karjaiba zuhannak, szerintem egy ilyen világban ez totál nem így menne, nálam ez nagyon passzolt és átérezhető volt.

(#258671) .LnB válasza Szilágyi84 (#258669) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Konzol beállítás: [link]
TV beállítás: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258672) Wesder válasza Yodamest (#258670) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem jobban tennéd, ha elengednéd végre. Örülünk hogy neked GOTY. Lapozzunk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258673) Frod válasza Wesder (#258672) üzenetére


Frod
addikt

+1

Do you see the white shadow?

(#258674) Moby válasza Wesder (#258672) üzenetére


Moby
addikt

Fú ez elég kemény, hogy egy ps4-el sem rendelkező xbox fan mondja az itinert, hogy a ps4 topikban melyik ps4 tulaj miről írhat! ;]

(#258675) Wesder válasza Moby (#258674) üzenetére


Wesder
félisten

4 napja itt hadakozik mindenkivel, hogy a DG bizony GOTY, és aki nem így gondolja az ..., De ha te ezt élvezed, akkor nem szóltam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258676) Deck válasza Wesder (#258672) üzenetére


Deck
titán

Lehet ha csak végig nézett volna egy végigjátszást róla, nem tartaná olyan jónak.. ;]

PS5

(#258677) sp8787 válasza Wesder (#258675) üzenetére


sp8787
addikt

Es?!
Egy PS4 exrol megy a vita a PS4 topicban, annyira nem fajult el semerre.
Raadasul neked ehhez(a topichoz se) az egvilagon semmi kozod es te szolitgatsz fel elengedesre.

(#258678) Wesder válasza Deck (#258676) üzenetére


Wesder
félisten

Minden bizonnyal. :C:DDD

sp8787
Menjél szépen jàtszani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258679) Bad Pritt válasza .LnB (#258642) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Csak nem álltad meg, csak belefolytál, csak egy lettél közülünk. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#258680) sp8787 válasza Wesder (#258678) üzenetére


sp8787
addikt

Mire fel ez a lesajnalas?
Te voltal pofatlan, nincs ra jobb szavam mondj egyet.

(#258681) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez ám az arguception, amikor már arról megy a vita, hogy mehet-e a vita. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#258682) .LnB válasza Bad Pritt (#258679) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem érzem magam sárosnak ebben most. Teljesen korrekten, és visszafogottan vettem benne részt. Bárki másnak is válaszolhattam volna ezeket. És ez nem egy olyan végeláthatatlan vita volt mint amibe te beleálltál. :D ;] Vagyis lehetett volna az, de én időben behúztam a féket.
#önvállveregetés

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258683) Wesder válasza sp8787 (#258680) üzenetére


Wesder
félisten

Pofàtlan azzal hogy megkértem hogy lapozzon, mert szemmel làthatóan màsokat is zavar? Tudsz valamit. Nekem nincs bajom azzal hogy neki GOTY, sőt örülök hogy élvezte, de nem kell bizonygatnia hogy màrpedig igaza van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258684) Moby válasza Wesder (#258675) üzenetére


Moby
addikt

Nem zavar. Részben egyet is értek vele, részben a másik oldal képviselete sem zavar, de legfőképp ezért van a fórum. Olyat meg én nem láttam, hogy bárkiről véleményt fogalmazott volna meg. Széleskörben ismert a sony exklizívokkal való viszonyod, ha ő 4 napja hadakozik valamiért, neked ezt igazán kellene értened. Te ezért jársz ide két éve, és tolod a szélmalomharcodat, elviselve az állandó gúnyolódást.

(#258685) Bad Pritt válasza .LnB (#258682) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát én is visszafogott voltam!
Hidd el, ahogy halad ez a beszélgetés, ez életünk vitája lesz, ami meghatározza civilizációk sorsát, háború a szabad népek sorsáért, hogy ki mit szerethet: azt, amit akar, vagy azt, ami GoTY. :D

Hogy on is legyek: visszaraktam az Arkham Knight-ot, hogy kocsikázzak kicsit, mert ez a legjobb autós játékom (:DDD) és csak most vettem észre kb 3 végigjátszás és 100 óra után, hogy a különböző autók különbözőképpen viselkednek, de nem ám egyszerűen más, hanem tök reális, ahogy más: a Tumbler például egészen alulkormányzott, hisz a két első kereke közel van egymáshoz, a Batfleck tank atomstabil, de nehezebben kanyarodik, míg a kocsi formájú Batmobile-okat tényleg úgy kell vezetni, mint egy autót.
Eskü ezeken a pályákon jobban szórakozom, jobb kihívásnak érzem, mint bármelyik NFS-del az elmúlt 5 évből.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#258686) Wesder válasza Moby (#258684) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt persze. Tudom ezt màr nem mosom le magamról. Gondolj, amit akarsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#258687) .LnB válasza Bad Pritt (#258685) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Illene már befejeznem azt az Arkham Knight-ot. Háromszor, négyszer már nekiálltam. Na majd talán a The Crew 2 után. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258688) opr válasza sp8787 (#258677) üzenetére


opr
veterán

Engem is zavar már a dolog, pláne, hogy folyamatosan úgy ír, hogy tele van lightos spoilerrel. Kezd rohadt irritáló lenni, de annyira, hogy még kb három ilyen bugyuta hsz, és törlöm a topicot is a picsába. Ott a játék a backlogon, PS-re feldobva, erősen agyaltam rajta, hogy ez legyen a következő cím, még TLOU2 előtt, hogy tudjon ülepedni a TLOU, de így már rohadtul nincs hozzá kedvem, hogy ennyire szarrá lett spoilerezve egy csomó része, persze IQ-san, spoiler tag nélkül. Annyi miatt vagyok még itt, mert a topikért amúgy kár lenne, mert amúgy nagyon jó topik ez általában, többnyire értelmes, jófej, segítőkész emberekkel, csak megint az van, hogy egy hülye teszi tönkre száz normális ember szórakozását, mégse Ő szívja meg, hanem a mindenki más. Ráadásul olyan ovis szinten megy az eszmecsere, hogy lassan nem mérges vagyok a tagra, hanem sajnálom szegényt.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#258689) tboy93 válasza opr (#258688) üzenetére


tboy93
nagyúr

Premium, oszt nyomj ignoret arra a par emberre aki zavar. Nálam bevalt :K

(#258690) opr válasza tboy93 (#258689) üzenetére


opr
veterán

Premium van, csak az a baj, hogy hiába nyomok rá ignore-t, attól még a válaszokat látom. Szvsz úgy csak mégjobban idegesítene, hogy erről megy a beszélgetés majd egy hete, de azt nem látom, mi váltotta ki a reakciókat. De amúgy nem rossz ötlet, ha hasonló lesz a folytatás is, szerintem rányomok. :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#258691) Madoc válasza opr (#258690) üzenetére


Madoc
veterán

Az őrá írt válaszokat sem látod tiltáskor.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#258692) sp8787 válasza opr (#258688) üzenetére


sp8787
addikt

Engem a spoilerek teljesen hidegen hagynak de teljesen megertelek.
Vszinu onnan ered a dolog ,hogy ez a jatek lassan 1.5/2 eves es ezert sokan onkentelenul is nem hasznaljak a spoiler tag-et.

(#258693) opr válasza sp8787 (#258692) üzenetére


opr
veterán

"Vszinu onnan ered a dolog ,hogy ez a jatek lassan 1.5/2 eves es ezert sokan onkentelenul is nem hasznaljak a spoiler tag-et."

Ertem En, meg jogos is, de a backlogom meg vagy 7 eves. :DDD
Persze errol csak En tehetek, de biztos vagyok benne, hogy nem vagyok ezzel egyedul.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#258694) Bad Pritt válasza .LnB (#258687) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én valahogy mindig visszakanyarodok hozzá évek óta. Jó volt a Spider-Man, Middle-Earth-ök meg minden egyéb kompakt open world játék, de ez minden szempontból a top számomra.*

*A teljes pakk. Kicsit olyan érzésem van vele, mint egy filmnél a director's cut verzió: az alapjáték jó jó, de volt azért hiányérzetem, a DLC-k viszont annyit hozzádobnak új sztorik és egyéb kihívások formájában is, hogy szinte teljesen más élmény lesz végül a teljes játék. Ritkán érzem azt, hogy egy season pass nem lehúzás vagy filléres kivagdosott tételek csomagja, ez egy kivétel volt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#258695) ldave válasza opr (#258693) üzenetére


ldave
félisten

Dehogy is, a backlog minél nagyobb, annál jobb. Büszkén kell hozzáállni :)

A Slime draws near! Command?

(#258696) Ronam


Ronam
addikt

PS Store csak nálam halt le? Nem tudok semmit megvenni, elkéri a folyamat végén a kódot, errort dob, és kidob a bejelentkezéshez :F Próbáltam a laptopról is, ott sem sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#258697) bagyulajuve válasza Ronam (#258696) üzenetére


bagyulajuve
addikt

kb 2-3 órája sikeresen vásároltam, kódot tőlem is újrakérte, de nem volt gondom

Resistencia eterna

(#258698) proly01


proly01
őstag

A marvel avangers embargoja mikor jár le? Vagy mikor jönnek a tesztek? Elhoznam ma,de nem tudom milyen :F

....Pr:)ly....

(#258699) RangerFox válasza proly01 (#258698) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Bétában te magad is kipróbálhattad volna, YT-n pedig bőséges mennyiségű gameplay és preview áll a rendelkezésedre.

(#258700) hombre[EU] válasza proly01 (#258698) üzenetére


hombre[EU]
veterán

rosszabb,mint a days gone szóval 4/10 ;]

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.