Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#231251) thrill válasza Moby (#231245) üzenetére


thrill
tag

Gondolom ez nekem jött :)

Bármilyen fura is, a Wired cikk egy konzolbejelentés (első lépése) volt és teljesen hivatalos.
A doksi is teljesen hivatalos, nyilván nem véletlenül van fenn a Sony oldalán.
Erről tartottak előadást egy rakás retailer képviselőnek, hogy ez lesz. Azért ezt utólag ciki lenne azt mondani, hogy bocs, mégse.

A nagyközönségnek, klasszikus leleplezés még nem volt, de ami a fentieken elhangzott, azok simán tények. De igazad van, nincs részletezve semmilyen módon. Korlátozva lehet még, előfordulhat az is, hogy nem launchra működik majd, bár az kurva nagy égés lenne és szerintem akkor nem kommunikálták volna inkább.

[ Szerkesztve ]

(#231252) Moby válasza thrill (#231251) üzenetére


Moby
addikt

Na erről van szó. Előfordulhat, szerintem, stb. Ilyenek a cikkek is. Továbbra is az van, amit leírtam: Cerny beszélt BC-ről a wirednek. Ennyi van. Nincs több. Nincs más. Minden, ami tőle nem hangzott el, az spekuláció. Márpedig tőle nem hangzott el túl sok minden.

(#231253) markknight


markknight
veterán

Na de nem fél éve volt egy videó, hogy a ps4-es spider-man az milyen gyorsan betölt ps5-ön? Ez már önmagában is sok dolgot megmagyaráz.

(#231254) .LnB válasza markknight (#231253) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az SSD-t.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231255) thrill válasza Moby (#231252) üzenetére


thrill
tag

Szerintem egy csomó másról is beszélt a Wirednek. :)

Azt pdf-et amit linkeltem minek tekinted?
Továbbá miért hív el a Sony több száz kereskedelemben utazó fejest, hogy prezentációt tartson nekik a közelgő termékünkről? Mi a cél ezzel, ha ez nem tekinthető hivatalosnak?
Valamint miért van fenn a honlapjukon hónapok óta és miért nem törlik?

Ráadásul Wired anyagból is kettő volt. Egy tavasszal, egy ősszel.

Abban egyetértek, hogy egy csomó bullshit kering a neten, de a két Wired anyag (ami mellesleg pont ugyanazt fedi le ami a PDF-ben is van) az hivatalos infó. És abban benne a PS4 BC. Nincs kifejtve hogy és mikor, de lesz.

(#231256) thrill válasza markknight (#231253) üzenetére


thrill
tag

Az pont ugyanaz a prezentáció, amiről beszélünk. :)

(#231257) markknight válasza thrill (#231256) üzenetére


markknight
veterán

Szarakszik a ph next page gombja, aztán a fele beszélgetést nem is láttam :N

(#231258) Moby válasza markknight (#231253) üzenetére


Moby
addikt

Az nem szorul magyarázatra, hogy lesz BC. Ezt Cerny már megtette, szerintem ezt minimum harmadszor írom le :) Viszont azt sem cerny, sem semmilyen szabadalom, sem semmilyen doku nem írta le, hogy ez olyan formában lesz, hogy betolsz egy bármilyen random ps4 lemezt a ps5-be a megjelenés napján, és az a tartalomtól függetlenül, azonnal menni fog, és szeblesz/gyorsabblesz stb. Pedig többen csípőből ezt veszik készpénznek. Persze az sem zárható ki, hogy így lesz, még csak esélyeket sem lehet latolgatni, mert nincs miből. Erről beszélek egyfolytában. Nincsenek részletek.

(#231259) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ez sem hivatalos (még)

Life, Uh, Finds A Way

(#231260) FollowTheORI válasza Moby (#231258) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én annak örülnék ha pár alapmű kapna amolyan "enhanced" patch-t, mint amit az MS is csinált az X-en. :)

Ha mást nem annyit, hogy a felbontás meg az fps limit nő valódi 4K és 60-re a régi címeknél.
Vagy egy két cím remastert... :D

Bár tudom/érzem hogy ez kicsit álom.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#231261) Wesder válasza hombre[EU] (#231259) üzenetére


Wesder
félisten

Megvették a Remedy-t?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#231262) oriic válasza hombre[EU] (#231259) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Remedy?

Live-Die-Respawn

(#231263) thrill válasza Moby (#231258) üzenetére


thrill
tag

Konkrétan onnan indultunk el hogy azt mondtad, hogy semmi hivatalosat nem tudunk a PS5-ről (de tudunk) és hogy semmilyen promóció nem volt (de volt). Én ezekre reagáltam. :)

A szabadalom amúgy elég konkrét dolgokat leír, ha elolvasod, csak hát az az ami: egy szabadalom. Amiből vagy lesz valami, vagy nem. Vagy úgy, vagy máshogy. Helyén kell kezelni.

Nyilván nem tudjuk a részleteket, de azért az a hasonló architektúra kapcsán sanszos, hogy ez egy rendes BC kell hogy legyen. Minden más öntökönszúrás volna. De ha így jobban tetszik, valóban nem tudjuk biztosan, csak erősen sejthető, hogy a PS4 BC elég sanszos. max pár játék nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#231264) hombre[EU] válasza oriic (#231262) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Maybe? :)

Life, Uh, Finds A Way

(#231265) Wesder válasza oriic (#231262) üzenetére


Wesder
félisten

Vagy a Rockstar-t és GTAVI és RDR3 PS ex, instant win.:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#231266) .LnB válasza Wesder (#231265) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt nem tudják megvenni. Tudom, hogy voltak pletykák. De el nem tudom képzelni. Szóval inkább elképzelni nem tudom, mint hogy ne tudnák megvenni. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231267) Wesder válasza .LnB (#231266) üzenetére


Wesder
félisten

Van olyan dolog a vilàgon, amit nem lehet pénzzel megvenni?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#231268) hombre[EU] válasza Wesder (#231265) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Inkább a FromSoftwaret

Life, Uh, Finds A Way

(#231269) Wesder válasza hombre[EU] (#231268) üzenetére


Wesder
félisten

Vihetik nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#231270) Moby válasza thrill (#231263) üzenetére


Moby
addikt

"Hivatalosan még az sem hangzott el, hogy mikor és hogyan lesz BC. Cerny is annyit nyilatkozott a wirednek, hogy..."
Ennyit írtam. Ehhez nyolcadszorra sem tudtál hozzátenni semmit, de még írd le ugyanazt kétszer minimum. :U Okoskodás, wannabe insiderkedés, ez megy mindenhol.
Akik meg tudnának mit mondani, azok nyilván nem fognak, amíg nem szabad.

[ Szerkesztve ]

(#231271) saelin válasza Wesder (#231269) üzenetére


saelin
veterán

Azért világot építeni tudnak, csak programozni nem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#231272) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nekem nem volt beállítva az extra adatok gyűjtése ezért bukhattam a wrap up-ot.

Dive ever, work never.

(#231273) .LnB válasza Wesder (#231267) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Észt, értelmet, anyai szeretetet, és egy magyar labdarúgó válogatott győzelmet. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231274) .LnB válasza Moby (#231240) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem megcáfolni akartalak. Hivatalosan nem tudunk semmit. A Japán szabadalom poén lett volna csak. Aztán gondoltam ha valakit tényleg érdekel, akkor megkeresem értelmes nyelven is. Mármint könyebben olvasható nyelven. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231275) thrill válasza Moby (#231270) üzenetére


thrill
tag

Hagyjuk :)

(#231276) Moby válasza thrill (#231275) üzenetére


Moby
addikt

:K

(#231277) Wesder válasza .LnB (#231273) üzenetére


Wesder
félisten

:C

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#231278) Carlos Padre válasza Wesder (#231207) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mert egy új gen kezdetekor jó ha tudsz játszani a meglevő kollekcióddal, de azért ne ez legyen már a legnagyobb, ha nem az egyetlen selling point egy gen közepén.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#231279) Carlos Padre válasza Mike (#231219) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A pixel nem tud rosszul öregedni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#231280) Carlos Padre válasza Zoleee83 (#231243) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Oszt mégis milyen menü a szíved vágya helyette te fiju?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#231281) Carlos Padre válasza erahurka (#231246) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én azt nem értem, hogy ha valakinek ennyire fontos egy a baromira lényegtelen infó, akkor miért nem méri? Hibáztathatná magát, hogy még ennyire sem képes lusta szar, vagy a játék fejlesztőjét, mert egy csomó játék mentéskor beleírja a fájlba a dátum és idő mellé akkor ők miért nem, de neeeeeem, egyből "bőőőőő szaraszoni faszom".

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#231282) Carlos Padre válasza .LnB (#231254) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Magyarázat helyett inkább több kérdést vet fel.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#231283) Zoleee83 válasza Carlos Padre (#231280) üzenetére


Zoleee83
addikt

Egy olyan menü a szívem vágya, ami nem fagy ki random, ami miatt a gépet nem kell újraindítanom hogy a store-ban tudjak vásárolni mert már 10 perce karikázik. :D Ami tudja esetleg a statisztikákat kezelni, nem nem kérdezem meg anyámat mint valamelyik okos itt ajánlotta...
Ami nem fagy ki ha vissza akarok térni sleep módból, DS-t pl minden 2.-3. alkalommal újra kell indítani mert eldobja a netet. Nem csak nálam, nem gép-net hiba.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#231284) NyMRooD válasza Wesder (#231207) üzenetére


NyMRooD
őstag

Az XSX topikban meg többeket nem érdekli az XSX ha nem lesz rá ex cím, hiába lesz erősebb, elcseszett dolog ez mind a két oldalon. Szóval teljesen igazad van, mostanában láttam több olyan - a BC miatt - örömködő emberkét is aki anno azokat oltogatta, akik sírtak a BC-ért.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#231285) .LnB válasza Carlos Padre (#231282) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért? Nem tudod, hogy mi az az SSD? ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231286) NyMRooD válasza hombre[EU] (#231259) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ki ez az emberke?

Egyébként nem lehet, hogy a Square Enix lesz a kiszemelt, most tolták el két játék megjelenését is?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#231287) Bogyi007 válasza Moby (#231258) üzenetére


Bogyi007
veterán

"Viszont azt sem cerny, sem semmilyen szabadalom, sem semmilyen doku nem írta le, hogy ez olyan formában lesz, hogy betolsz egy bármilyen random ps4 lemezt a ps5-be a megjelenés napján, és az a tartalomtól függetlenül, azonnal menni fog, és szeblesz/gyorsabblesz stb. Pedig többen csípőből ezt veszik készpénznek."

Ez jelenleg Boxon működik, a visszafelé kompatibilis játékoknál Xbox One X esetén...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#231288) Moby válasza Bogyi007 (#231287) üzenetére


Moby
addikt

Ami nem egy bármilyen random játék, tehát ott ez éppen ebben a formában nem működik. :)

[ Szerkesztve ]

(#231289) Carlos Padre válasza .LnB (#231285) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Inkább, hogy miként lesz bekötve illetve miként lesz használva, és mi lesz a különbség a két gép közt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#231290) .LnB válasza Carlos Padre (#231289) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem. A betöltése sebességre magyarázat az SSD. Ezek a kérdések az alapján amit írtam, csak bennes merültek fel. :) de csak kötözködök, viszont fogalmazhattál volna pontosabban. ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231291) Wesder válasza NyMRooD (#231284) üzenetére


Wesder
félisten

Jó dolgukban azt sem tudjàk min hisztizzenek. Bezzeg az ingyenjàték az jöhet bàrmikor. Ilyen szerencsétlen generàció utàn nem fogod szembeköpni azt a maradék embert is, aki bizalmat szavaztak neked egy vàsàrlàssal.
Akik most vettek szénné akciózott X-et, rohadtúl nem örülnének hogy egy év utàn az MS kibaszarint velük.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#231292) Moby válasza .LnB (#231290) üzenetére


Moby
addikt

Elbeszéltek egymás mellett. Az SSD-s posztban az volt lényeg, hogy miközben az SSD sebességét prezentálták, ps4 játék futott a ps5-ön, tehát megy a BC. Nem az SSD volt a lényeg :)

(#231293) .LnB válasza Moby (#231292) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaa. Jól van. Tényleg nem igazán értettem, hogy hol is tartunk. :)
Amúgy az, hogy futtatja, az szerintem nem nagy hír. Az utasításkészlet adott, az új hw nem különbözik annyira. Max pár fordító és kész. Nem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231294) Carlos Padre válasza .LnB (#231290) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Van itthon ssd-s gép, arra a sebességre amit a Pókemberrel demoztak nem teljesen magyarázat.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#231295) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Holnap lesz a nagy nap. :D

Sic Parvis Magna

(#231296) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Battlefield V menü csaj katonája megvan? (Utolsó update-ben mondjuk lecserélték)
[link]
:)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231297) markknight válasza 30z.Samu (#231295) üzenetére


markknight
veterán

Igen! Holnap péntek! ;]

(#231298) 30z.Samu válasza markknight (#231297) üzenetére


30z.Samu
félisten

Bezony! Valakinek már az is nagy nap, ha nem dolgozik hétvégén. ;]

Sic Parvis Magna

(#231299) frankdelgado


frankdelgado
őstag

BFV!

Ú mekkora hiszti volt, amikor a borítóra tették a csajt..főleg olyanoktől, akiknek a military fíling csúcsa az, hogy tereptarka pólóban görnyednek a gép előtt.....

[ Szerkesztve ]

(#231300) S e t h válasza 30z.Samu (#231295) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nyitás nélkül rákérdeznék,Kakarot? :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.