Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#232030) penge111 válasza sxxorp (#231957) üzenetére


penge111
addikt

Ugyan írtad, hogy nyugati cím hamarabb kerül elő mint egy jrpg, de hátha... Szóval írtad, hogy Xcom 2 tetszik. Nos, a jrpg-nek van egy alfaja, ezt taktikai, vagy stratégia jrpg-nek hívják. Játékmenete ekte az, mint egy xcomnak, csak természetesen japán karikkal, történettel. Ps4-re amit javaslok, ami szerintem a legjobb, a Disgaea sorozat, Ps4-re az 1, 4 és az 5 elérhető, hamarosan jön a 3. is. Ezek az 5 kivételével korábbi generációkra (ps2, ps3) léteztek, minden dlc-t és pici grafikai tuningot kaptak. Első körben inkább az 5. részt javasolom, egyrészt szerintem, mert jelenleg minden szempontból ez a legjobb, illetve ez már Ps4-re jelent meg így a grafika is rendben van, ha valakit az zavar. Rengeteg humor van a játékban, komoly taktikai gondolkodást igényel, irgalmatlan mennyiségű tartalom, a max szint lvl 9999 :Y

Teljesség igénye nélkül taktikai rpg játékok ps4-re, amik nem voltak még említve:

Shadow Tactics (ez a régi pcs commandos játékra hajaz)
Banner Saga trilogy
Natural Doctrine
Disgaea sorozat
God Wars
Valkyria Chronicles Remastered
Valkyria Chronicles 4
Resonance Of Fate Remastered

De szerintem ebben a kategóriának a jelenlegi királya switchen létezik: Fire Emblem: Three Houses

No, jó mazsolázást, hátha találsz valami kedvedrevalót! :C

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.