Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#231301) 30z.Samu válasza S e t h (#231300) üzenetére


30z.Samu
félisten

:K :B

Sic Parvis Magna

(#231302) sxxorp válasza Mike (#231041) üzenetére


sxxorp
őstag

Ez komoly? Fiskről beszélsz? Behálózod, 3-4-et bemosol (ha jól emlékszem 4-et jó reflex esetén), elgördülsz/kimozogsz->újra? Azért is fura, mert a párom nem egy mega gamer, de harmadjára ő is megcsinálta, annyira nem nehéz. Nekem pont az jött be, hogy ha figyelsz leírják, amire szükség van, de nem szájbarágós a tálalás.

(#231303) penge111 válasza sp8787 (#231231) üzenetére


penge111
addikt

DeS remaster? Ez a Demon's Souls akar lenni, ezt máig nem értem, hogy nem hozták el ps4-re, fantasztikus játék :K Mondjuk nyitócímnek elég jó lenne, sok embert berántana, az tuti...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#231304) 30z.Samu válasza sxxorp (#231302) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ahhoz hozzá kell vágni először valamit, nem? Hogy kicsit megtántorodjon. Legalábbis erre emlékszem az első végigjátszásból. :B

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#231305) Woodslave válasza sxxorp (#231302) üzenetére


Woodslave
nagyúr

7 éves fiam simán végigjátszotta.. :D Jó mondjuk elsőnek sztori módban

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#231306) hombre[EU] válasza frankdelgado (#231299) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#231307) KaitouP válasza .LnB (#231296) üzenetére


KaitouP
veterán

A vonzerejével instant győz a frontvonalon.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#231308) sxxorp válasza 30z.Samu (#231304) üzenetére


sxxorp
őstag

Az a behálózást válthatja ki :) A párom félt tőle, ezért sokszor azzal operált.
Woodslave: jó, azért a Story-mód nem lehet olyan nehéz, de gratula :D

(#231309) .LnB válasza KaitouP (#231307) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egybő' belezúgtál te is mi? :DDD
A másik amin jót röhögtem, az ez: [link] Ezt a siege topikból lopom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231310) i@lex válasza NyMRooD (#231284) üzenetére


i@lex
őstag

Az kár, hogy senkiben nem merül fel, hogy az új xbox-ból speciel nem csak az új belépők vásárolhatnak, hanem mondjuk én és a hozzám hasonlóak is, akik cca. 500-as game library-vel rendelkeznek, és 10 éve zöldek...

Ha lesz végre rendes bc a kékeknél PS5 is day one vétel lesz. Hajrá.

(#231311) consono válasza i@lex (#231310) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, ez egy érdekes kérdés. Én mikor generációt váltottam, megtartottam inkább a 360-at és PS4-et vettem, nem XO-ra mentem. Mondjuk ebben nagy szerepe volt a Kinectnek is: a hardver is más és a BC sem támogatja a Kinectes játékokat. A gyerekek meg a mai napig képesek ugrálni a Kinect Partyra :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#231312) 30z.Samu válasza i@lex (#231310) üzenetére


30z.Samu
félisten

A BC tényleg jó dolog, de ha tényleg igaz hogy lesz Steam kliens Xbox-ra (bár erősen kétlem), akkor instant get lesz az Xbox is. :D

(#231313) consono: Szerintem nem feltétlen, de meglepődnék, ha tényleg meglépnék.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#231313) consono válasza 30z.Samu (#231312) üzenetére


consono
nagyúr

Nem, akkor halott a Scarlett, onnantól csak egy középszerű PC lesz...

"In God we trust. All others must bring data"

(#231314) KaitouP válasza .LnB (#231309) üzenetére


KaitouP
veterán

Meg hát. :DDD

A másik link is fasza, és eléggé true. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#231315) r6man123


r6man123
senior tag

Biztosan volt már róla szó többször is, de keresve sem találom. :F :F
Hol / hogyan lehet megnézni a játékidőt, amit mostanában beraktok?

Marketing emailek bepipálva, de nem kapok semmit :(

(#231316) .LnB válasza r6man123 (#231315) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sehol nem lehet megnézni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231317) WaterWave válasza 30z.Samu (#231295) üzenetére


WaterWave
veterán

Atyaég :D Azért beteg világban élünk :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#231318) Zoleee83 válasza i@lex (#231310) üzenetére


Zoleee83
addikt

Itt nem is ez a kérdés, hanem inkább az, hogy mivel tudná a M$ meggyőzni a 100M-s PS tábor egy részét, hogy váltson.
(És a konzol nélküliek nagy százaléka is a PS felé hajlik inkább, legalábbis a számok ezt mutatják.)
Ha nekem nem lenne box, biztosan nem váltanék, mert nincs olyan cím ami vonzana exek híján, és minden más meg elérhető PS-re is. Ráadásul biztosan nem dobnám a jelenlegi játékkönyvtáramat. Boxnál jelenleg a GP ami vonzó lehet, az tényleg rendben van kispénzért.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#231319) 30z.Samu válasza WaterWave (#231317) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azok után, hogy valakitől megkaptam üzenetben PS-en, hogy neki bejön a Goat Simulator...szerintem én még normális vagyok hozzá képest. :D

Sic Parvis Magna

(#231320) sxxorp válasza consono (#231311) üzenetére


sxxorp
őstag

Nekem is PS4 lett exkluzívok (még ha nem is főleg a gyakran emlegetettek) miatt.
BC: Én arra emlékszem mennyire nem volt szimpatikus lépés, hogy csak nagy nehezen, és csepegtetve, és nem is teljeskörűen kegyeskedett a Microsoft kompatibilissé tenni az Xbox Classic játékait Xbox360-on. Vásárlóként nekem alap, hogy amit a rendszerre beszerzek, az legyen elérhető a folytatáson is.
Ha korrekt BC lesz PS5 esetén, az megkönnyíti a korai vásárlók dolgát, jobb áron eladhatják nagyobb lemondás nélkül a PS4-et. Ez nem szünteti meg azt a problémát, hogy a legtöbb generációt egy drágább, nagyobb méretű, sokszor később optimalizált hardver kezdi, amire a teljesítményét igazán kihasználó játék kevés van. Emellett valószínűleg az ára többet fog esni, mint amennyit a jelenlegi használt PS4 ára még csökken. Ezért az is ésszerű hozzáállás, hogy akár most veszel jó áron PS4-et (bár továbbra sem láttam az Alzás 50eFt-os Slim-nél jobb ajánlatot), játszol a tengernyi, relatíve olcsó játékkal, és a javított, áramvonalasított PS5-verziónál szállsz be.
Például többször említettek itt hangos PS4-et, az én relatíve friss verzióm egy kis kezdeti lemezpörgetést kivéve meg sem nyikkan az Xbox360 zúgásához képest (pedig az is Slim, és nem fat), meg úgy egyáltalán. A régebbiek zajosak?
A Kinect-et rengetegen fikázták megjelenéstől kezdve folyamatosan, de a gyakran pókhálósodó szemű betompult állapothoz vezető kontrollerezéshez képest teljesen más, többnyire feldobódott, gyakran közösségi élményt ad még ma is. Sajnálom, hogy jelenleg nincs hasonló, tökéletesített formában.
Játékidő: a most játszott régebbi Mass Effect 2 mentésében ott az össz játékidő, nem értem, miért nem lehet ezt az információt normálisan megadni. Android-on a Digital Wellbeing irány pont ezzel szemben halad: transzparens adatok a felhasználásról a felhasználó érdekében, pedig a gyártóknak nem feltétlenül ez az elsődeges érdeke. Azért látok itt egy-két adatot, amely már elgondolkodtatóan hosszú...

[ Szerkesztve ]

(#231321) frankdelgado válasza consono (#231313) üzenetére


frankdelgado
őstag

Na ezen jó röhögtem. Kb,. olyan okos megjegyzés, mint a bukott konzol az x ......

Az legjobb az egészben, hogy hanyattdölve várom, ki és mivel rukkol elő. Az MS nem hagyja magára az x-et, tehát nem kell kapkodni az új vásárlásával. Meglátjuk, hogy a Sony hardver fronton rendbe rakja-e magát (mondjuk kicsit nagyobbra csinálja a DS5-öt, hogy ne csak a kacska kezűeknek legyen kényelmes, nem lesz rakéta hagja, stb..). A legtöbben önigazolást kerestek, h miér cuppanjatok rá az egyik platformra, ahelyett, h szépen kivárnátok, h mi lesz. Ha meg úgyis a ps-nél maradtok, akkor meg mit is vergődtök?

(#231322) Zoleee83 válasza frankdelgado (#231321) üzenetére


Zoleee83
addikt

"A legtöbben önigazolást kerestek, h miér cuppanjatok rá az egyik platformra, ahelyett, h szépen kivárnátok, h mi lesz. Ha meg úgyis a ps-nél maradtok, akkor meg mit is vergődtök?"

Köszi, hogy ezt leírtad, jár a keksz! :D
194 centihez mért lapátkézzel is kényelmes a kontroller hidd el, nem vergődik itt senki, ballagj vissza a másik topicba ha flamelni akarsz. ;)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#231323) consono válasza frankdelgado (#231321) üzenetére


consono
nagyúr

Lehet, hogy neked ez vicces, de ha a Steam katalógusodat akarod használni, akkor miért nem PC-n játszol? Illetve fordítva: ha úgy is eléred majd a Steamet, akkor minek csináljanak a fejlesztők XBX verziót külön, optimalizálva a játékaikból? Hisz ott, a PC-s... Nyilván lesz 20-30%, akiknek eleget fizet az MS, hogy megcsinálják, de a többség szerintem nem lesz ilyen lelkes. Lehet persze a PC gamereknek pozitív változás emiatt, hogy jobban optimalizálják majd a játékokat, de erre azért nem vennék mérget...

"In God we trust. All others must bring data"

(#231324) Petreszku válasza Xaels (#231250) üzenetére


Petreszku
senior tag

Elő is rendeltem. :)
Igaz co-op-ban az igazi, de egyedül is nagyon jó volt az előző. :)
Remélem ebben sem fogok csalódni. :)

(#231325) sirarcheer válasza sxxorp (#231320) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Nálunk a Kinectet leváltotta a PS4 Camera és a Just Dance sorozat. Azzal is teljesen jól elvannak, és szerintem pontosabb mint a Kinect.
Plusz a Playlinkes játékok is nagyon jó party játékok.

[ Szerkesztve ]

PSN: sirarcheer

(#231326) Woodslave válasza sxxorp (#231308) üzenetére


Woodslave
nagyúr

világos, csak azért meg lehet oldani a játékot ha tetszik és kihívás még normálon is. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#231327) frankdelgado válasza consono (#231323) üzenetére


frankdelgado
őstag

Kell a túrónak a pc. Az MS maga oldotta meg a problémámat. Ha zsír lesz a ps, akkor - mivel az x-et még sokáig támogatják - akkor az új gent ps-el kezdem. Ha nem fog teszeni valami, akkor majd mást veszek. Ennyi.

(#231328) #10186752 válasza thrill (#231242) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nincs olyan, hogy honi szaksajtó. A honi szaksajtó az angol nyelvű külföldi források szolgalelkű fordításának közzétételét jelenti. Ezt csinálják. Naponta átnyálazzák a legismertebb gamer site-okat, és több-kevesebb sikerrel lefordítják, amit ott olvasnak.

Lófaszt sem tudunk a PS5-ről, megy a nagy találgatás, minden félművelt beírja ide a nagy okosságot, utána meg megy egymás oltása, hogy az nem így lesz, meg nem így van. :F

Vége lehetne már ennek, halálosan unalmas a bődületes baromságokat olvasgatni úton-útfélen.

(#231329) Xaels válasza Petreszku (#231324) üzenetére


Xaels
félisten

Én még vacilálok rajta, egyedül nem szeretném játszani, kellene rá csapat és nem randomok. Meg most sikeresen csináltam magamnak nem várt kiadást is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#231330) sxxorp válasza sirarcheer (#231325) üzenetére


sxxorp
őstag

Van ilyen, hogy PS4 Camera? Nagyon nincs szem előtt, elég perifériális periféria lehet...
Na, ha ránézünk, ennyi az egész? [link] Ez nagyon karcsú, de köszi, valami van. Az Xbox360-as sem volt széttámogatva, de azért ez jóval ütősebb felhozatal volt: [link] Just Dance hosszú évek óta volt Kinect-re is, szinte csak azért nem érdemes... (A Dance Central amúgy is jobb volt :) ).

[ Szerkesztve ]

(#231331) frankdelgado válasza #10186752 (#231328) üzenetére


frankdelgado
őstag

Erre mondtam, h hanytt dőlök ès vàrom, h ki mivel rukkol elő. Mindkèt oldalon van jelenleg pro ès kontra, aki fel tud nőni a feladathoz, annak szavazok bizalmat...aki màr előre eldöntotte ès ahhoz keres indokokat, az csak "vergődik"....

(#231332) penge111 válasza sxxorp (#231330) üzenetére


penge111
addikt

Mondjuk az xbox 360 eladásomat nagyon megbántam, tervbe van, hogy egyet be kellene szerezni, mert a kinecttel valami félelmetesen jókat lehetett játszani a családdal. gyerkőc, asszony mai napig emlegeti. nagyon jó kis címek voltak rá:
Kinect Sport
Kinect Adventure
The Gunstinger (ez valami brutál jó volt)
Kinectimals
Illetve egynek nem ugrik be a címe, pedig ez volt a legeslegjobban megoldva. A Shrekből a cicával kellett kalandozni

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#231333) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Tud valaki arról, hogy a Phoenix Point mikor jelenik meg PS4-re? Most próbáltam gyorsan rákeresni, de régebbi cikkek vannak csak, hogy jön majd, de hátha csak figyelmetlen vagyok. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#231334) oriic válasza Bad Pritt (#231333) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos forumrol:

We know many of you are waiting for Phoenix Point on console, and we’re pleased to announce that the game will be coming to Xbox One in Q1 of 2020. We will also have a PlayStation 4 edition, which will come later in 2020.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#231335) .LnB válasza Bad Pritt (#231333) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pontos dátum nincs: [link]
[link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231336) Bad Pritt válasza oriic (#231334) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Valóban, szarul kerestem. Akkor addig majd Divinity 1-2 meg XCOM 2. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#231337) thrill válasza #10186752 (#231328) üzenetére


thrill
tag

Teljesen egyetértek. De lehetne ezt is jól csinálni. Azzal nincs gond hogy lefordítgatják, azzal inkább hogy rosszul, meg hogy hozzáköltenek.

Valóban sok a bullshit infó, amiket belinkeltem azok nem azok. S pont azért tettem, hogy tiszta legyen. Várom én is a bejelentést pont ugyanezen okból, de azoknak akik szeretnek okoskodni, mindig lesz valami alap, amihez ragaszkodhatnak majd.

(#231338) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy múltkor beszéltük itt, hogy lesz-e felirat a Baldur's Gate-hez PS4-en, de őszintén szólva nem hiszem, hogy megérné konzolra az árát. Egyrészt majdnem 17000 ft és a Siege of Dragonspear benne sincs szerintem, elvileg megjelent PS4-re, de én nem találom a Store-ban. Ugyanígy 17 az Icewind Dale meg a Planescape Torment pakk, viszont tegnap néztem, hogy iPad-re az egész The Infinity Collection néven (BG1, BG2, BG SoD, ID, PT) 39 dollár, egyenként 10 dollár (PT még olcsóbb is), gondolom droidra is ennyi, PC-re is megjelent és fillérekért dobálják.
Szerintem így még akár meg is érheti, ha valaki retrózni akar, mert tök jó felújítások, de 17-et nem érnek azért, a modern crpg-k mennek ennyiért, vagy még kevesebbért...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#231339) sxxorp válasza penge111 (#231332) üzenetére


sxxorp
őstag

Nekem maradt az Xbox360: 1) gyors volt a PS4 vétel, nem került sor az eladásra, majd miközben PS4-játékokra vadásztam 2) több olyan backlog is kiderült, ami vagy Xbox360-as, vagy még azon is megvan; 3) világossá vált, hogy a Kinect egyelőre nem pótolható. Az, hogy megtudtam, hogy a PS4 Camera tud hasonlót, csak megerősítette, mert nagyon kevés bármi van rá.
Puss the boots, és valóban az volt az egyik legjobb, többször végigjátszottuk :D
Többek közt a Kinect Star Wars, Fruit Ninja is egész jó :)
Lassan visszatérek ide is, a Mass Effect2 DLC-kel együtt lassan 50 óránál tart, bár még ott van a 3 is. A Borderlands is baromira bevált a páromnak, így a PS4 még többnyire pihen.

[ Szerkesztve ]

(#231340) Moby válasza thrill (#231337) üzenetére


Moby
addikt

Szerintem a tegnapi után pont neked nem kéne itt okoskodást emlegetned :DDD

(#231341) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Én meg hátradőlve csak lapozgatok amikor itt szívjátok egymás vérét.
Van Xbox is, Ps is (kamerás játékok végett Ps3 is Move szettel - jobban bejött mint a Kinect) akkor miért is aggódjak? :DD

Amekkora Backlogom van mindkét platformra akár még arra is ráérek hogy majd mindkét platformból egy második szériás gépet vegyek majd csak.
És akkor még ott vannak a retro konzoljaim is... :))

Kellene egy olyan projekt otthon ami eredményeként kialakulna egy olyan gamerkuckó amiben lenne egy retrosarok, egy beállított audiovizuális rendszer és a konzolok.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#231342) thrill válasza Moby (#231340) üzenetére


thrill
tag

Speciál nem Rád gondoltam, de amikor elküldtem a kommentet, szinte biztosra vettem, hogy ugrani fogsz rá. Jól tippeltem. :)

(#231343) Moby válasza #10186752 (#231328) üzenetére


Moby
addikt

A kinti szaksajtó is nagyrészt ezt csinálja. Nincs annyir új hír, amennyi eltartana annyi oldalt, ahányan meg akarnak élni belőle. Másrészt akinél hiteles infó van, az idő előtt amúgy sem fog írni, mert többet nem bíznak rá ilyet. Szal aki ilyen témában elkezd tényként tálalni bármit, az szinte majdnem biztosan bullshit. Függetlenül attól, hogy honi, vagy nem.

(#231344) F-ECT$ válasza sxxorp (#231302) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem az első 2 PS4-es játékom a Pókember és a God Of War volt. Mindkettő elején elég meglepő volt az első boss, elsőre nem is lettek meg (általában közepes szinten állok neki a játékoknak). Kis anyázás nálam is volt, aztán persze levertem őket, de elhiszem, ha valakit elriasztanak.

Dive ever, work never.

(#231345) felixo válasza .LnB (#231316) üzenetére


felixo
őstag

Dehogynem lehet : [link]

Nem olvastad el rendesen a kérdést !? :D

Redmi Note 9

(#231346) .LnB válasza felixo (#231345) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bazdki, nem. Vagy félreolvastam valamit reggel. Ez szép volt tőlem. :(((
szerk.: Szerintem rajtad kívül mindenki azt hitte, hogy trollkodok. Pedig nem direkt volt. Az értelmi fogyatékosságom áldozata lettem. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231347) Moby válasza thrill (#231342) üzenetére


Moby
addikt

Az összes arra jó, teljesen összezavarja az embereket. A DF-t sem értem mi a tököm értelme volt ennek az idő elötti agyalásnak. Annyi történt, hogy teljesen feleslegesen sokan összeszarták magukat, hogy a ps5 alig lesz gyorasbb, mint egy ONE X...biztos hozott pár kattintást, de pont nekik nem igazán lenne szükségük ilyenre.
Amíg nincs a gép bemutatva, addig nincs semmi. Ilyen mosógép oldalára ragasztott reklámcsík van, hogy nyócká, meg SSD. Minden magyarzát, részletek, valódi információ nélkül.

(#231348) sxxorp válasza F-ECT$ (#231344) üzenetére


sxxorp
őstag

Nekem segít, hogy a legkorábbi, gyerekkori reflexeimet levetkőzve nem nekiesek, hanem defenzív vagyok, és megfigyelem mire van szükség, ha a játék erre lehetőséget ad. A God of war-ról nem tudok nyilatkozni, de a Spiderman-ban Fisknél erre jó nagy tér volt, időkorlát nélkül. Az te is érzed, hogy az "elsőre nem lettek meg", és a a " 15 perc után töröltem" közt van, egy kis különbség, főleg, hogy itt gyakorlott gamer-ekről beszélünk :)(
Moby: felesleges azt is leírni sokadszor, hogy aki most ír úgysem hiteles, aki hiteles, az nem írhat. Ők legalább pénzt kapnak a bullshit-ért.
felixo: így hogy linkelted mégiscsak ránéztem, és van adat! :DDD Nagyon csirke, ennyi fért a Mass Effect előtti ~100 óra elé:

[ Szerkesztve ]

(#231349) thrill válasza Moby (#231347) üzenetére


thrill
tag

Ebben egyetértünk. Én a DF-et sarlatánoknak tartom, még ha szakmailag sokra becsülöm is őket. Az emberek túlságosan ráfüggtek arra amit csinálnak, pedig a legtöbb dolgot amit tálalnak sokan észre nem vennék maguktól.

Hogy ezt teraflops témát miért kapták föl az rejtély, de nagy hiba volt az biztos. Teljesen alaptalan forrásra építették fel ez egészet (mondjuk el is mondták), de a plebs ezzel mit sem törődött, és ment (megy) a 30%-ozás.

[ Szerkesztve ]

(#231350) Moby válasza thrill (#231349) üzenetére


Moby
addikt

Ez igaz. Nélkülük, és az őket olvasgató/nézegető fórumozók nélkül simán lemaradtam volna 2019 egyik legjobb játékáról, a The Tourystról. Biztos írt róla más is, de az valahogy nem lépte át a küszöböt.

/Értem, hogy nem feltétlenül erre gondoltál :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.