Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#231651) draco31 válasza draco31 (#231648) üzenetére


draco31
veterán

Oké, másikkal kipróbáltam, azzal pulzál, akkor csak az akku halott, a többi része működik.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#231652) Wesder válasza FollowTheORI (#231650) üzenetére


Wesder
félisten

Roppant egyszerű. Lehet egy jàték akàrmilyen jó, ha maga a platform nem szimpatikus, akkor nem fognak beruhàzni rà, így kénytelen vagy elvinni a jàtékot hozzàjuk is, ha kell a pénzük.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#231653) sxxorp


sxxorp
őstag

Argh köszönöm, ezek nagyon jó ötletek, de 1) soha nem játszottam még Final Fantasy-t, egyáltalán JRPG-t még megnézni sem mertem hol kellene kezdeni (?)... Ezzel olyan mértékben nyílna ki a lehetőségek tárháza, amit nem biztos, hogy tudok vállalni :) Ide venném a Divinity-t is, radaron van, nagyon jókat hallok róla, értékelései a csillagokban, de ez még túl friss is, mire oda jutok lesz kedvezőbben.
Bloodborne: Hasonló a történet, nem szeretek veszíteni, félek a From Software játékainak és perfekcionizmusomnak ütközésétől, egészségi okokból lehet, hogy jobb, ha egyelőre megtartóztatom magam :D
De ezeket elteszem későbbi lehetőségeknek!
Bad Pritt: köszönöm, segítettél, nekem a GTA bejön, de akkor nem annyira hasonlít a Yakuza-ra. És nehezítettél: akkor most végig kellene játszanom, a Deus Ex HR-t is X360-on?! Megszerezhető, de van-e ennyi időm? Mondjuk annyiban könnyebb a kérdés, hogy a Deus Ex ennél jobb áron nehezen lesz.
Mike: Abzü milyen? Flow, Flower kis gyöngyszemek, Journey még vár a sorára, de amit eddig a stúdió csinált az nekem hiánypótló (és nem 100+ óra)
Frod: nem vettem meg mindet, pont jött ez az akció (és még mielőtt vége lenne holnap, ez a rövidebb). A helyes kérdés: sikerült-e egyáltalán elkezdeni? A válasz: nem. Írogattam, hogy hol tartok, regresszáltam X360-ra egyéniben a Mass Effect-sorozat miatt, co-opban pedig nagyon jó találat volt a Borderlands :) Most olyan címeket veszek, amit mindenképp játszani akartam az évek során + várhatóan nem igazán lesz olcsóbb + lemezesen nem egy árban van

(#231654) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Na, végre leárazták az XCOM 2 teljes pakkot 6000-re, egy hete megvettem iPad-re az Enemy Withint (nevetségesen jó tableten), közben Divinity Original Sin 1-2 is terítéken, erre az évre asszem meg is van a turn-based combat adagom. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#231655) sp8787 válasza Wesder (#231652) üzenetére


sp8787
addikt

Ha meg majd kijon a 2ik resz es annyira megfogott vkit az 1so az majd vesz PS5-ot.

(#231656) hyggelig válasza sxxorp (#231653) üzenetére


hyggelig
senior tag

Jrpg és még nem játszottál semmi ilyesmivel?

Persona 5.

(#231657) Bad Pritt válasza sxxorp (#231653) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Végig tudod játszani minden gond nélkül a Mankind Divided-et is a Human Revolution nélkül, van az elején egy összefoglaló, ami azért elég jól képbe helyez a nagy képet illetően, de aztán játék közben vannak párbeszédek, írott szövegek, amik úgy a semmiből visszautalnak az előző játékra, ezeket ilyenkor az ember nem érti. Sőt, van egy egész quest, ami a két részt köti össze, az is furcsa lehet.

Az első Divinity szerintem akciósan lesz majd ilyen 5 körül, annyiért best buy. Most azt tolom a 2 előtt, még mindig varázslatos, alig fogott rajta az elmúlt fél évtized.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#231658) Wesder válasza sp8787 (#231655) üzenetére


Wesder
félisten

Előfordulhat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#231659) saelin válasza oriic (#231541) üzenetére


saelin
veterán

Nekem8. Úgyis csak ps5-re veszem meg, mert ez üvölt a nagyobb kakaóért.

Más:
Ez a kínai Breath of the Wild nem néz ki rossznak... Kopizzák le 1:1-ben, csak más harcrendszerrel és páran boldogok leszünk. ;]

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#231660) sxxorp válasza hyggelig (#231656) üzenetére


sxxorp
őstag

Nem, hála istennek a Dreamcast-en kimaradt, az Xbox amúgy sem bővelkedett JRPG-kben, és egyelőre annyi minden van, hogy szerintem lehetetlen beiktatni... szerinted?
Backlog roadmap (kb.):
Xbox360:
Mass Effect 3-> LANoire vége->GTA5
valamikor: Fallout3, Sleeping dogs, Far Cry4, Red Dead Redemption 1 vége, stb.
ma benyögted a Witcher 2-őt: ha valaki játszotta, érdemes, vagy elég a Witcher 3 GOTY? (remélem nem kell :D)
Local Co-op:
Borderlands 1-2-Prequel

PS4 (meglévő, vagy előfizetett):
- interaktív regény: Heavy Rain befejezése -> Beyond 2 souls -> Detroit Becoming Human
- akció Spiderman befejezése, Far cry Primal -> HZD, Yakuza Zero
- cuki: Unravel1 befejezése, Journey
- (nyugati RPG): The Witcher 3 GOTY, Mass Effect Andromeda (Dragon age: Inqusition?)
- verseny: GT
Local Co-op:
Unravel2, Way out, Overcooked

DE persze ma linkelt valaki féláras PS+-t, ami az amúgy is tervezett Nathan Drake Collection lejátszásához tökéletes lenne, akkor az prioritást élvezne 1 hónapra :D
100% tervezett még az eddig megjelentek közül: Uncharted 4, The last of Us, RDR2, stb., stb.
És most lássuk mit kellene előrendelni :DDD

Bad Pritt: köszi, az a baj, hogy fogalmam sincs miért maradt ki a Deus Ex HR, és szerintem tetszene... A Divinity valamikor lesz (persze, hogy ennek is van jó első része...) A 'varázslatos' az egyik tulajdonság, amit keresek.

[ Szerkesztve ]

(#231661) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Real Farm: játszott vele valaki? Egyszázhatvankilenc Ft most (169)... nagyon rosszakat olvastam róla, javítottak rajta? Nem vagyok akkora Farming Simulator rajongó, mint gondoltam, amikor azt megvettem, lehet ez elég lenne, azt meg eladhatnám...
köszi a véleményt, ha van vele tapasztalat.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#231662) Carlos Padre válasza sp8787 (#231554) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én úgy tekintek erre, hogy újabb esélyt kaptam spórolásra és a backlogom csökkentésére.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#231663) Carlos Padre válasza Zoleee83 (#231563) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Engedjétek már el ezt a Steames hülyeséget.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#231664) frankdelgado válasza Carlos Padre (#231662) üzenetére


frankdelgado
őstag

Miket olvasok itt, nincsràjàtèk ps4re? :DDD Nekem ott van mèg a gow-lou-pokember-detroit-hzd a polcon. Ès a w3at is be kell fehezni. Kifehezetten örülök a csúszàsnak....

(#231665) Carlos Padre válasza Wesder (#231588) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Még ha day1 jelenne meg még érteném is. De még így is kételkedem benne, hogy PS Now-n kívül fog megjelenni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#231666) sp8787 válasza frankdelgado (#231664) üzenetére


sp8787
addikt

De jo neked!
Fogalmam nincs mivel fogok tavasztol jatszani.
Addig meg ugy tiszta de onnan ............bleehhhhhh

(#231667) Carlos Padre válasza .LnB (#231623) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Legegyszerűbben megmagyarázva azért, mert a PC = personal computer aka személyi számítógép és bár mostanra az x86 architectúra szinte egyeduralkodó lett ezek alapjaként az x86 =/= PC.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#231668) Zoleee83 válasza sxxorp (#231660) üzenetére


Zoleee83
addikt

Szép kis Backlog :D

Nekem ezek maradtak:
- Death Stranding
- Witcher 3
- Heavy Rain
- Valiant Hearts
- GTA 5
- AC Black Flag
- Until Dawn
- Unravel
- Sherlock Holmes The Devil's Daughter
- Firewatch
- Batman - The Telltale Series Full Game (mai vétel)

Gondolom elég lesz gen váltásig...

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#231669) Carlos Padre válasza frankdelgado (#231664) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ezt írtam én is. Rengeteg játékot kéne befejezem végre sokat még el sem kezdtem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#231670) Shamat


Shamat
aktív tag

DEAD LIKE ME

(#231671) erahurka válasza Shamat (#231670) üzenetére


erahurka
félisten

De miért a PS5 fog úgy kinézni, mint egy X alakú doboz (avagy X-box)? :DDD

(#231672) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

És a PS5 kontrollerének a neve...

... dobpergés...

DualShock5/DS5

És visszamenőleg kompatibilis lesz.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#231673) Tuomas válasza erahurka (#231671) üzenetére


Tuomas
addikt

Cross (X) platform. :DDD ;]

We were here

(#231674) Wesder válasza Shamat (#231670) üzenetére


Wesder
félisten

Kinézetre ez is porszívó lesz, ha megint ventivel akarjàk megoldani a hűtését.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#231676) hombre[EU] válasza Wesder (#231674) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Rajz alapján megmondod, azigen :D

Life, Uh, Finds A Way

(#231677) Wesder válasza hombre[EU] (#231676) üzenetére


Wesder
félisten

Simàn.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#231678) erahurka válasza hombre[EU] (#231676) üzenetére


erahurka
félisten

Úgy néz ki mint a PS4 úgyhogy nem nehéz. De meglepne ha a hősugárzó devkit után ilyen kompakt cucc lenne. Vagy akkor a rajzon nem látható rész atom hűtésre van kitalálva.

(#231679) sxxorp válasza Shamat (#231670) üzenetére


sxxorp
őstag

'A piaci szereplőket és a fogyasztókat is meglepte, hogy a PS5 korábban nem részletezett kompatibilitását az Xbox-termékcsaláddal kell érteni.' ~ GamerNews

[ Szerkesztve ]

(#231680) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nem látom szóval beszúrom : Crytek’s Hunt: Showdown Finally Comes to PlayStation 4 in February

btw, a crytek (is) elférne a wws-ben :)

Life, Uh, Finds A Way

(#231681) Carlos Padre válasza sxxorp (#231679) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lol.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#231683) Gebriel válasza Mattb (#231682) üzenetére


Gebriel
veterán

(#231684) oriic válasza hombre[EU] (#231680) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Votma. :DDD

A ps5 kep meg mindig fake. Valaki csinalt egy rajzot a kamu 4chanos kepbol.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#231685) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ujabb halasztas:

IronMan VR csak majus 15en jon.

Live-Die-Respawn

(#231686) Mattb válasza Gebriel (#231683) üzenetére


Mattb
senior tag

Ezer köszönet! :)

(#231687) #10186752 válasza ProEvoFan (#231627) üzenetére


#10186752
törölt tag

Minden idők egyik legjobb játéka, nem csak a PS4-é.

(#231688) sxxorp válasza oriic (#231684) üzenetére


sxxorp
őstag

Ennél fake-bb nem nagyon lehet. Kivéve, ha bejelentenek egy elég kis valószínűségű Microsoft-Sony fúziót / üzletág-felvásárlást.

(#231689) #10186752 válasza koncsik (#231661) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ugye nem azon gondolkodsz, hogy vajon kiadj-e 169 forintot érte!? :D Figyi, meghívlak, mondj egy számlaszámot!

(#231690) sxxorp


sxxorp
őstag

Hm, szerintem jelentkezzünk tömegesen erre a gáláns ajánlatra :D Aki nincs letiltva eljuttatná neki a számlaszámokat? :DDD

(#231691) Ateszpapa válasza -secret- (#231635) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem, ez új akció.
Múltkor a 12 havi tagság volt akciós, ez csak 1 havi.
De akinek épp nincs, annak megéri így is.

(#231692) Zoleee83 válasza Wesder (#231674) üzenetére


Zoleee83
addikt

Már nem azért de a One X is elég kompakt, abban is van vetilátor és kb semmi hangja.
A vapor-chamber például (pl. OneX) eléggé egyszerűen megoldja a hűtési gondokat, csak nem kell elspórolni.
Nem ördögtől való egy normális hűtést megcsinálni, még folyadék sem kell hozzá, csak normális hőelvezetés, és minőségi anyag. :K

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#231693) koncsik válasza #10186752 (#231689) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Jogos :DDD - a gondolkodás tárgya inkább az lenne, hogy el merjem-e adni a Farming Simulator-t, ami fizikai kiadásban van meg (és Switch-re), nem lesz-e a Real Farm sokkal szarabb. Viszont ezt végiggondolva megveszem, aztán ha nagyon szar, nem adom el a FS-t.
(A legnagyobb probléma az idő hiánya, ami a döntéshez kell :B )
:R Mindenképpen kösz, még lehet, hogy küldök számlaszámot :N

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#231694) Mike válasza koncsik (#231661) üzenetére


Mike
veterán

Hosszas utánaolvasás után vettem meg. Egy gombóc fagyi drágább

(#231695) Mike válasza koncsik (#231693) üzenetére


Mike
veterán

Sosem gondoltam volna hogy valaki tényleg játszik ilyennel

(#231696) Mike válasza sxxorp (#231690) üzenetére


Mike
veterán

Szerintem mindenki le van tiltva

(#231697) erahurka válasza Mike (#231695) üzenetére


erahurka
félisten

Magyarországon kifejezetten jól fogynak ezek a farmos játékok. Én sem értem amúgy. Mondjuk én a kamion szimulátorokat se.

[ Szerkesztve ]

(#231698) koncsik válasza Mike (#231694) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Na és milyen? ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#231699) koncsik válasza Mike (#231695) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

De hát megvetted te is?! :DDD (egyébként és sem gondoltam, de a nagypapa (apósom) csak az unokákat ülteti a traktorra maga mellé, engem nem, szerintem ezért kívántam meg :DD - azt csak halkan jegyzem meg, hogy jobban megfogott, mint 1-1 "NAAAGY" játék)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#231700) hombre[EU] válasza erahurka (#231697) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Németországban megōrülnek érte :) sok hasonló szimulátor készül arrafelé

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.