Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#231351) Wesder válasza thrill (#231349) üzenetére


Wesder
félisten

Eddig ment a nemszàmítazerő mantra, most meg pànikolnak ha gyengébb lesz a PS5. Teljesen kifordultak magukból az emberek, mindeni azért remeg, ami most hiànyzik. Én meg lesz@rom.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#231352) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilvan spoileres:

DOOM Eternal kiszivargott infok

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#231353) Zsolty20


Zsolty20
senior tag

Sziasztok.
Mit lehet tenni olyankor, ha szeretnék vásárolni store-ban, de nem tudok, mert az új biztonsági kódos ellenőrzés után visszadob a store rendszere és újra meg kell adnom a 3 jegyű kártya kódot?

(#231354) Moby válasza Zsolty20 (#231353) üzenetére


Moby
addikt

Ezt nekem akkor csinálja, ha nem a default fizető eszközzel akarok fizetni. Ilyenkor be kell lépnem az accountba, defaulttá tenni azt a kártyát, és rögtön megy.

[ Szerkesztve ]

(#231355) penge111 válasza Bad Pritt (#231338) üzenetére


penge111
addikt

Pont ma jött meg a válasz, a Baldur's Gate Ps4-es változatát mutatta be egy srác youtubon, azt írta ezek a nyelvek vannak benne:
French German Polish Russian Ukrainian
Hmm, nem értem ha a switch verzióba bekerült a magyar, akkor a ps4-be miért nem :( Mondjuk lehet a srácnak nem európai verziós játéka volt, szóval 100%-ra ez még nincs megerősítve.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#231356) Mike válasza Wesder (#231351) üzenetére


Mike
veterán

én nem pánikolok
nekem teljesen meg fog felelni a ps5, tökre nem érdekel miből lesz megépítve, és hány Teraflops

(#231357) Bad Pritt válasza penge111 (#231355) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem a szinkronra gondol? A hivatalos honlap 14 szinkronnyelvet sorol fel, feliratról viszont nincs infó. Steamen van csak kint a feliratok listája.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#231358) thrill válasza Moby (#231350) üzenetére


thrill
tag

Ez a (népszerű) sajtó ereje (ami épp ezért veszélyes is).

Pedig benne volt a GC-s Directben én ki is néztem egyből, de valamiért a legtöbb oldal nem kapta fel.

(#231359) Mike válasza sxxorp (#231348) üzenetére


Mike
veterán

hát nem vitted túlzásba az egyszer biztos :)

(#231360) thrill válasza Wesder (#231351) üzenetére


thrill
tag

Ez ilyenkor (sajnos) természetes. Páran meg érzésem szerint ezt direkt ki is használják hittérítésre. Pedig az erőn kevesebb múlik, mint a választékon.

(#231361) frankdelgado válasza Wesder (#231351) üzenetére


frankdelgado
őstag

Akkor most végül is mi számít? Az erő, az exek, a bc, a gp? Nehogy aztán rosszul döntsek és jól beégek, mikor verem magam az új konzolomra.......

(#231362) Zoleee83 válasza Wesder (#231351) üzenetére


Zoleee83
addikt

Azért te is betolod 2-3 naponta a "nemszàmítazerő" meg a zikxbox témát :D
Már én is unom.
Kutyát nem érdekli melyik az erősebb, egyik sem jobb a másiknál.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#231363) nemorino válasza felixo (#231345) üzenetére


nemorino
tag

Nekem hibaüzenetet ad, pedig több mint 10 órát játszottam és még a múlt században betöltöttem a 18-at. A tavalyelőtti videót gond nélkül megcsinálta, pedig akkor sem volt kipipálva a hozzájárulás az additional data gyűjtésére. Tegnap kipipáltam, de mégsem működik, van valakinek tippje, hogy mit csinálok rosszul?

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#231364) Wesder válasza Zoleee83 (#231362) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, megint én vagyok a hibàs...:))
Odaàt nyígnak hogy nemleszexklúzív, itt nyígnak hogy mértleszgyengébbaPS5.
Értem én, hogy aki csak egy konzolt vehet, annak ez komoly dilemma, de àtjàràs szerintem nem nagyon lesz, így kb felesleges is a hiszti.
Új, illetve PC felhasznàlókból fognak tudni hozni embereket mindkét tàbor.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#231365) Petreszku válasza Xaels (#231329) üzenetére


Petreszku
senior tag

Ha úgy alakul, akkor jelezz felém és teszünk egy próbát.

(#231366) sp8787


sp8787
addikt

Szpesol edishon mar 2 helyen itthon is elorendelheto.
2K-val dragabb csak mint a Digital Deluxe szoval... :U

(#231367) penge111 válasza Bad Pritt (#231357) üzenetére


penge111
addikt

De igazad van ezek a szinkronok, mindegy most találtam ezt [link] Megkérdeztem itt, remélem pár napon belül válaszolnak!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#231368) F-ECT$ válasza nemorino (#231363) üzenetére


F-ECT$
titán

Elvileg csak a kipipálás után kezdi el gyűjteni az infókat. A GDPR óta meg lehet szigorúbban veszik ezt, így fordulhat elő, hogy a tavalyelőttit még a pipa nélkül is megcsinálták.

Dive ever, work never.

(#231369) sxxorp válasza Mike (#231359) üzenetére


sxxorp
őstag

Látod? És ilyen kezdőként mondom, hogy adj még esélyt a Spiderman-nek, nem nehéz :)
Na, jó, ez csak a látszat, november végi vásárlással pont a PS4-re alig jutott idő :D
Bakker mindjárt vége a januári akciónak, még egyszer át kellene futni.

(#231370) Bad Pritt válasza penge111 (#231367) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem is az a legbiztosabb, ha megkérdezed. :)

Amúgy a Torment Tides of Numeneráról mi a véleményed? Próbáltad már? Ez is mocsok olcsó most.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#231371) penge111 válasza Bad Pritt (#231370) üzenetére


penge111
addikt

Idave kolléga tud neked majd ebben bővebb felvilágosítást adni, ő kipörgette. Azért nem vágtam bele, mert aránylag kevés akció van benne, cserébe viszont irgalmatlan mennyiségű szöveg, ami nem gond. De sajnos nem a legegyszerűbb a nyelvezete, így elengedtem, pedig lemezesen egy időbe újonnan 2k-ért akciózták.

Ui: na meg is találtam a beszámolóját!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#231372) .LnB válasza Wesder (#231364) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A XSX topikról nem tudok nyilatkozni. De, hol megy itt a nyígás, hogy gyenge lesz a PS5?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231373) Mike válasza Wesder (#231364) üzenetére


Mike
veterán

mégjóhogy

(#231374) Moby válasza Bad Pritt (#231370) üzenetére


Moby
addikt

Ennek már évek óta ennyi szokott lenni az ára. Két éve vettem meg lemezesen, boltban háromezerért. Mocsok olcsónak nem mondanám :)

(#231375) WaterWave


WaterWave
veterán

Azért nem akarok megbántani senkit de mennyi hülye ember van de tényleg.. Azt se tudjuk, hogy fog kinézni, hogy mi lesz benne (jó mondjuk infomorzsák vannak) konkrétan fizikailag nincs még kész koncepció, nincs teszt semmi, de már mondják, hogy a ps5 gyengébb lesz.. Mire alapozzák?
Eszméletlen mennyi hülye van :(

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#231376) Mike válasza sxxorp (#231369) üzenetére


Mike
veterán

oké, de a spiderman-t most egy időre biztos hogy elengedtem
van 100 másik, szóval lehetek válogatós

(#231377) Wesder válasza .LnB (#231372) üzenetére


Wesder
félisten

Nem feltétlen topikra gondoltam, hanem mint tulajok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#231378) Zoleee83 válasza Wesder (#231364) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem vagy hibás, nincs veled semmi bajom. :)
A nyígással van bajom, főleg, hogy fiktív dolgok miatt nyavalyognak az emberek, még meg sem jelent egyik sem, év végéig nem is fog, de már megy a méregetés: gyengébb-erősebb-Gp-nincsex-vanexdenincsBC-szarBC-nemleszBC-ikszbokszsteam és társai...
Mindkettőt megvehetném az új genből, de nem fogom, mert nem akarok sokadik porfogót a lakásba, elég már így is.
Persze heti szinten megkapom én is hogy psfanboj' vagyok, ami full hülyeség mert gyakran cserélgetek konzolt, és pont nem érdekel melyik az erősebb, zöldebb-kékebb, én vígan elvagyok fullhd-ban is, egyedül ami számít: a játékok. És pont.
Azt meg sosem értettem hogy a két tábor miért jár az ellentétes topicba hittéríteni. Vicc.
(Ez nem neked szól.)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#231379) Bad Pritt válasza penge111 (#231371) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen amúgy, a Pillarsról is ezért tettem le végül. Megnéztem sok videót, de nem tudtam megbékélni a harcrendszerrel meg az egész party menedzsmenttel, a Divinity rendszere sokkal jobban fekszik nekem.

(#231374) Moby: Lemezen kétezer körül ment utoljára, de már nem kapni, ahogy láttam. Store most 3100, az szerintem jó ár érte, ha valaki odavan a stílusért. :) 15-ért elég túlárazott termék szerintem...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#231380) .LnB válasza Wesder (#231377) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt írtad, hogy ITT. Az eléggé a topikra gondoltam fogalma.
De mind1. Csak most ez a gyenge PS5 téma ez direkt lett generálva. Szó se volt itt ilyenről korábban.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231381) penge111 válasza Bad Pritt (#231379) üzenetére


penge111
addikt

Azt hiszem valamikor olvastam, hogy a Pillars of Eternity 2. Pc-n kap vagy kapott egy olyan hivatalos modot, hogy körökre osztott harcrendszert aplikál a játékba, gondolom ps4-re már ezzel érkezik, meg minden dlc-vel.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#231382) Moby válasza Bad Pritt (#231379) üzenetére


Moby
addikt

Jó, hát nem pénzzel kell felkészülni rá, az tény :) Nyelvtudással viszont vastagon.

(#231383) Wesder válasza .LnB (#231380) üzenetére


Wesder
félisten

Jó igaz, màskor pontosítok.
Egyébként ha gyengébb is lesz, az àrelőnyhöz vezethet, ami azért sokat szàmít.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#231384) Bad Pritt válasza penge111 (#231381) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaja, az elvileg benne van a teljes változatban, de nem tudom milyen lehet vele, mert bármilyen videót nézek, mindenki a start-stop harcrendszerrel játssza.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#231385) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Romance of the Three Kingdoms XIV , februárban nyugaton is [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#231386) penge111 válasza Bad Pritt (#231384) üzenetére


penge111
addikt

Tádááá 1
Tádááá 2

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#231387) sp8787 válasza hombre[EU] (#231385) üzenetére


sp8787
addikt

Ez vmi olyan mint a Nobunaga's Ambition gondolom.

Jo ez az trailer! :DDD
Na ebbol mondja meg barki ,hogy ebben mit kell csinalni egyaltalan!

(#231388) Bad Pritt válasza penge111 (#231386) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Fextrás videót láttam, az alapján nem rossz, csak nagyon lelassítja a játékot. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#231389) saelin válasza 30z.Samu (#231295) üzenetére


saelin
veterán

Majd írd már meg ide mit gondolsz a játékról. Engem érdekel egy picit, mert az animét nem láttam végig, de a story érdekel.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#231390) _drk


_drk
őstag

Akkor most nem hiszünk a BC-ben?
Ekkora fegyver tényt nem fog eldobni a Sony. 100 milliós eladással mennyi ps4es játék van forgalomban, vagy digitálisan a fiókokban?
A be nem szerzett játékokról nem is beszélve, mikor egy Uncharted4-nél vagy GoW-nál szebb játék alig van.
De lassan át megy a topik hitvitákba! :)

(#231391) Wesder válasza saelin (#231389) üzenetére


Wesder
félisten

A Z történetszàlat dolgozza fel Buu-ig, így igazàból sok újat nem fog mutatni, de az a hangulat, ami a jàtékban van zseniàlis.:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#231392) Mike válasza 30z.Samu (#231295) üzenetére


Mike
veterán

jónak tűnik

(#231393) .LnB válasza Wesder (#231391) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azon röhögtem előbb, hogy a gamestar.hu ki van akadva, hogy spoileres a trailer. Egy 24-31 éves animénél. :) Vajon ők tudják, hogy ki Luke apja? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231394) 30z.Samu válasza saelin (#231389) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, majd írok. :K

Sic Parvis Magna

(#231395) Mike válasza .LnB (#231393) üzenetére


Mike
veterán

Skywalker Lajos

(#231396) Wesder válasza .LnB (#231393) üzenetére


Wesder
félisten

Lyézusom...
Esetleg ha olyat làttak, ami az animében nincs benne, mert lesznek olyan részek is, akkor megértem, de így?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#231397) .LnB válasza Wesder (#231396) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Előfordulhat, hogy olyan suhancok híreznek a GS-en, akik akkor még meg sem születtek?! :D
Azért Mazur, Kaci, daev után(?), ott is megvan a színvonal... :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231398) 30z.Samu válasza Wesder (#231396) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyébként Toriyama azt ígérte lesz, tehát nem 1-1-ben a story-t kapjuk meg, de nyilván a trailer-ekben azok vannak, amiket az nem látott, aki nem akarta látni.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#231399) .LnB válasza 30z.Samu (#231398) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Super-t látva, inkább ne nyúlnának a sztorihoz..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231400) ldave válasza Bad Pritt (#231379) üzenetére


ldave
félisten

Torment (Numenera) esetében a harc eléggé harmadlagos játékelem. Lehet benne harcolni szinte minden helyzetben, de szerintem az a játék nem erről szól, a legtöbb esetben mindig van más megoldás. Nekem nagyon bejött a játék világa, teljesen egyedi, nem igazán van ehhez hasonló, valahol scifi, valahol fantasy, néha horror elemekkel. Így bő egy év távlatából is csak jó emlékeim vannak a játékról. Lehet egyszer nekiállok majd újra, megpróbálni egy másik befejezést összehozni.

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.