Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#231051) ProEvoFan válasza Mike (#231047) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Baromságot írsz.

(#231052) penge111 válasza Mike (#231044) üzenetére


penge111
addikt

Mike RDR2-ben hogy tettél ennyi időt, multi? :Y

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#231053) Ateszpapa válasza Mike (#231050) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Jahh. Nekem hónapokig a polcon pihent a pókica, aztán nemrég elővettem és egész jó.
Bár sokat bénáztam azokkal a fránya galambok elkapásánál is.
Még nem vittem végig, mert csak 1-2 órám van este ha már alszik a gyerkőc, de ami késik nem múlik. :)

(#231054) Mike válasza penge111 (#231052) üzenetére


Mike
veterán

Igen

(#231055) Petreszku válasza Mike (#231035) üzenetére


Petreszku
senior tag

Nem vagy egyedül, bár én kicsivel többet adtam neki. :)

(#231056) VTom


VTom
veterán

Death Stranding 39 óra :F

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#231057) Mike válasza ProEvoFan (#231051) üzenetére


Mike
veterán

Mitől lenne baromság. Soha nem érdekeltek a serlegek, de előbb utóbb nekem is kell mert már baráti körben mindenkinek van

(#231058) erahurka válasza Mike (#231057) üzenetére


erahurka
félisten

És ha neked nincs akkor kevesebb vagy vagy mi?

(#231059) fausto válasza Mike (#231041) üzenetére


fausto
addikt

Pedig magyarul van a játék és a "kopasz faszig" szépen kiírja, hogy melyik gombbal mit csinálsz és milyen mozdulatok vannak. Ráadásul annyira nehéz, inkább feltoltam a nehézséget a legmagasabb szintre, hogy legyen egy kis kihívás, pedig nem vagyok egy hc gamer.

(#231060) S e t h válasza VTom (#231056) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezek be is lettek fejezve?
Hajaz a leggyorsabb befejezési módra, bár nem tudom, hogy ennyi idő alatt befejezhetőek-e, lehet nekem tűnik csak rövidnek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#231061) RangerFox válasza VTom (#231056) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Csak Dec. 10-ig összesíti az eredményt, lehet, hogy azután játszottál vele.

(#231062) S e t h válasza Mike (#231041) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én is így jártam, nem vagyok souls fan és idegen tőlem a kontroller idegbeteg módjára történő nyüstölése.
Aztán lejjebb vettem a nehézséget, kitapasztaltam a mozgásokat, raktam vissza a nehézségi fokot, élveztem.
Mondom ezt úgy, hogy egy souls játéknak neki sem állnék.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#231063) Mike válasza erahurka (#231058) üzenetére


Mike
veterán

Hát... Nem de mégis
Ha más tud akkor én is :)

(#231064) .LnB válasza ProEvoFan (#231043) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudtam én, hogy ravasz kérdés lesz ez így. :)

(#231045) Bad Pritt
Te most burkoltan az Assassins Creed felé akarsz engem terelni?! Remélem nem! :DDD
Érdekes ez az Arkham Knight is. 3x álltam már neki. És még sose fejeztem be. Nem is értem magamat. Az előzőeket nagyon szerettem.

(#231050) Mike
Az ingame lvl1-es farkasokkal hogy állsz? Mert kb ez már az a szint. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231065) Mike válasza fausto (#231059) üzenetére


Mike
veterán

Ja és meg is jegyzed melyik kombináció mit csinál. Hát én nem.
Ehhez képest a Jedi nyugdíjas játék.

Amúgy nem hülye vagyok, és angolul is megértem

[ Szerkesztve ]

(#231066) Mike válasza .LnB (#231064) üzenetére


Mike
veterán

Milyen farkasok? Kocka Larát anno ott hagytam abba amikor rámugrottak a farkasok hátulról én meg majd szívbajt kaptam.

Gondolj bele, mennyit kell szenvednem mert béna vagyok. Ami neked boldogság nekem kész rémálom ;]

[ Szerkesztve ]

(#231067) fausto válasza Mike (#231065) üzenetére


fausto
addikt

Hát az elején nagyjából van 4 féle kombó, azt azért valahogy sikerült megjegyeznem :D

[ Szerkesztve ]

(#231068) .LnB válasza Mike (#231066) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hogy ennyi idő után is képes még valaki megkérdezni ebben a topikban, hogy milyen farkasok?! Az szégyen!

FARKASOK

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231069) Mike válasza fausto (#231067) üzenetére


Mike
veterán

Jelentkezz a Nobel díjért.
Jobb szeretem fokozatosan megkapni. De jó volt pl a kingdom hearts rendszere is, mivel minden képességet először gyakorolhattál

(#231070) Mike válasza .LnB (#231068) üzenetére


Mike
veterán

Te most engem vegzálsz? :)

(#231071) Moby válasza Bad Pritt (#231045) üzenetére


Moby
addikt

Hát a pókiban ez a járj be mindent nem volt egy túl nagy kihívás. Az "utazósebességhez" mérten rendkívül kicsi volt a játéktér mondjuk pont a a mai AC méretekhez képest. Azthiszem valami harmincpár óra volt platinázni*, ehhez képest egy AC ody-ban úgy vagyok 70 óránál, hogy a játék fele sincs kész.

/*HLTB visszaigazolta, annyi körül kellett legyen.

[ Szerkesztve ]

(#231072) erahurka válasza fausto (#231059) üzenetére


erahurka
félisten

Normálon szerintem korrekt, a DLC-k viszont atom nehezek már ott is. Könnyűn is szenvedtem velük néha. Végül rage törlés lett a játék vége.

(#231073) erahurka válasza Moby (#231071) üzenetére


erahurka
félisten

De kellett volna nagyobb játéktér? Így se járta be az ember a negyedét se a sztorival. Inkább legyen rövidebb, de ne nyújtsák feleslegesen.

(#231074) .LnB válasza Mike (#231070) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aha, kicsit. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231075) Moby válasza erahurka (#231073) üzenetére


Moby
addikt

Nem, mert ott a játék volt érdekes, nem a játéktér. Az mondhatni totál érdektelen volt. Az Ody-nak nagyon jól áll ez gigantikus világ. Ezzel a greek-era-tourral nem bírok betelni. Mondjuk itt meg a játék maga szarocskácska, de hát ez ilyen. Nem lehet minden tökéletes. Csak a God of War :DDD

(#231076) Mike válasza .LnB (#231074) üzenetére


Mike
veterán

Utállak ;]

(#231077) Moby válasza Mike (#231065) üzenetére


Moby
addikt

>Hát én nem.

Korán van még ilyen meglepő hírekhez! ;]

(#231078) .LnB válasza Mike (#231076) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ki nem? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231079) Moby


Moby
addikt

Az ESA már fullba nyomja a kretént. Értem, hogy védeni kell a mundér becsületét, de nincs ott senki, aki azt mondaná neki, hogy gyerekek, most jobb lenne kussban maradni? :U

(#231080) .LnB válasza Moby (#231079) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem mondtak ők most ezzel semmi rosszat. Meg aztán pattoghatnak, ha (jó indulattal) a játékipar 1/4-e nem lesz jelen. :) (Ha egyenlőnek vesszük a három nagy konzol gyártót és a PC-t.)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231081) Moby válasza .LnB (#231080) üzenetére


Moby
addikt

Nem lenne ezzel semmi baj, ha nem a sony bejelentésre adott válasz lenne a címe is. Mennyire hiteles azt durrogtatni, hogy elvagyunk mi nélkületek is, miközben annyira azért mégis elég fontos volt, hogy közleményben reagáljanak a bejelentésre? :)

/ez nem egy hírsiteon megjelent cikk, hanem a saját oldalukon közzétett közlemény, aminek a címet ők maguk adtak

[ Szerkesztve ]

(#231082) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szeretném jelezni, hogy sikerült beváltanom a Wrap-up reward-ot!
Szóval akinek eddig nem sikerült, az próbálkozzon.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231083) .LnB válasza Moby (#231081) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Értem. Láttam, hogy hivatalos közlemény. Pont ezért érdektelen szerintem, mert mégiscsak reagáltak rá. Azt hittem valami bántó amit nyilatkoztak. De ez inkább megalázó, nekik. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231084) Moby válasza .LnB (#231082) üzenetére


Moby
addikt

Nekem is ment tegnap, de csak úgy sikerült beváltanom, hogy a gb wrapup oldalra léptem be a magyr fiókommal. A magyaron bármit csináltam, üres maradt a sidebar.

(#231085) .LnB válasza Moby (#231084) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem tegnap sehol se ment. Ma magyarról első próbálkozásra.
De úgy látom, hogy 7 avatar van, és egy téma a csomagban. (Nem vagyok otthon, nem néztem még meg.)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231086) Moby válasza .LnB (#231083) üzenetére


Moby
addikt

Az ESA-nak kurvára be kéne fognia a pofáját a tavalyi botrány után, és örülni kéne, hogy van, aki még elmegy az E3-ra. Ha valamit, akkor azt pont nem kéne nekik kommentálgatni bárhogyan is, hogy a sony távolmarad.

(#231087) sp8787 válasza .LnB (#231082) üzenetére


sp8787
addikt

Es tenyleg, viszont engem ez nem annyira erdekel.
Aki esetleg nem kapott az vigye.

45EPGXN57CKG

(#231088) Frod


Frod
addikt

906 óra / 529 trófea (9 platina, ebből aminél jár a vállonveregetés magamnak: Nioh és Surge)

1. R6 Siege - 154 óra
2. Destiny 2 - 113 óra (lol, pedig csak a New Light óta mentem vissza "picit" idén)
3. Nioh

Do you see the white shadow?

(#231089) ProEvoFan válasza .LnB (#231082) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem is sikerült.Szintén magyar profil.

(#231090) sp8787 válasza Frod (#231088) üzenetére


sp8787
addikt

En az 1-be mentem vissza "picit" es 435 ora lett a vege. :K

(#231091) marilllyo válasza .LnB (#231029) üzenetére


marilllyo
veterán

Én Rdr2 -ben az állatok kajtatását jobban élveztem, mint bármelyik másik szegmensét.... Azóta se jutottam tovább benne. :D De az tök jó kis feladat volt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#231092) wierra


wierra
senior tag

Összes játékidő: 800 óra
Helyben: 799 óra
Online: 1 óra
Trófeák: 291

1. DS2 Scholar (170 óra) - ami inkább 270 óra
2. PES 2018 (148 óra)
3. DS3 (126 óra)
:DDD

Tegnap, miután ~1,5 év kihagyás után visszatértem Sigrunhoz és sikerült végezni vele (tehát GoW Platina), feltelepítettem a DS1Remastert. :U :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#231093) .LnB válasza marilllyo (#231091) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem is azért van azóta is fent a konzolon az RDR2. Hogy egyszer azt majd még megcsinálom. :D Sőt, az egyetlen PS4 lemezem is otthon ezért az RDR2.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231094) Zoleee83 válasza Mike (#231041) üzenetére


Zoleee83
addikt

Hááát, lehet hogy veled van a gond. :)
Legnehezebb fokozaton játszottam a Spider-Man-t, nem a legnehezebb játék a világon, kanyarban sincs a souls játékokhoz, viszont remek a harcrendszer, jól ki van találva, variálható. Jó a platja is.
Minden pénzt megért, mondom ezt úgy, hogy nem vagyok pókfan'.

@Moby - Pontosan, az ESA magát járatja le, nem csodálkoznék, ha lassan annyi lenne az E3-nak. (Gamescom bucira veri látogatószám, és nézőkiszolgás terén is évek óta..)
Nem véletlenül kezdtek el a nagy kiadók is saját rendezvényeken bemutatózni, irreálisan magas áron szerveznek, és még trollok is mellé...

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#231095) VTom válasza S e t h (#231060) üzenetére


VTom
veterán

Nem lettek befejezve, ez az össze játékidő, amiket eddig a játékokkal töltöttem.

(#231061) RangerFoxKöszi, így érthető. Ünnnepek alatt tettem bele a legtöbbet, addig kb. 10-15 óránál járhattam.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#231096) Bad Pritt válasza .LnB (#231064) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem van köztük, ami tetszene neked. :) De nyilván nem terelnélek oda, mert rengeteg dolgot találhatnál, ami fikáznivaló. :D
Szerintem inkább a Middle-Earth játékokat nézd meg, ha tetszett a Spider-Man, azok is jól használják ezeket az AC, Batman elemeket.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#231097) Woodslave


Woodslave
nagyúr

megcsináltam én is ezt az összefoglalást, szerintem el kell gondolkodnom az életemen :U

2275 óra egész évben 315 napon játszottam :C ez kamu a munkahelyemen ülök legalább 7-8 órát ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#231098) wierra válasza Woodslave (#231097) üzenetére


wierra
senior tag

Az asszonynak nem fogom megmutatni a számokat, az biztos.
Javaslom, Te se tedd. ;] :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#231099) Woodslave válasza wierra (#231098) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja összesen 315 napon játszottam, nem ennyit :K Az lehet

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#231100) .LnB válasza Bad Pritt (#231096) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van egy kedves ismerősöm, aki egy érdekes figura. Egyrészt állandóan végigtolja ezeket az Assassins Creed, Middle-Earth, Division stb stb játékokat.
De, legalább teljes őszinteséggel vall róluk. El is mondja nekem, hogy repertití­v szarok. Ő fogalmaz így.
És vicces is mikor beszéljük a Odyssey-t. Kérdezem tőle, hogy milyen? Unalmas. Ismétlődő, ugyan az mint az Origins. Kérdezem tőle, hogy és hány órád lett végül benne? 160. Ilyenkor nevetünk, majd konstatálom neki, hogy akkor megérte. :D
Na és ő a Middle-Earth játékokról is hasonlóan vélekedik.
És engem se győzött meg még semmi amit láttam belőlük, hogy megvegyem őket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.