Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#231552) .LnB válasza oriic (#231543) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem nem is azzal van (csak) bajom, hogy a CP-t eltolták, hanem azzal, hogy kvázi májusig nincs semmi játék így. Márciusban jön egy MLB The Show 20 ugyan, de azért teljes áron megvenni egy évente megjelenő sport címet.. még magam sem tudom, hogy jó döntés lenne e. Aztán ott a FF VII Remake, ami nagyon érdekel. De annyi körülötte a kérdőjel, hogy nem biztos, hogy megveszem.

Szóval fél évig szinte semmi AAA ami érdekelne. Közbe meg be lesz jelentve a PS5. Vélhetően 10-11. hónapban már kapható lesz. És ha tényleg fog rajta futni a CP77, TLoU2, GotTsushima stb. Akkor már inkább arra kellene venni. Ebből a CP77-nél le merem fogadni, hogy előnyére is fog vállni a frissebb, erősebb hw. A két PS ex címnél azért illene figyelni a rendes optimalizálásra PS4-re. De azok meg lehet, hogy szebbek lesznek 5-ön. Persze ez csak találgatás. Mind1 is, de én akkor már inkább lépnék PS5-re. Főleg úgy ha már februárban tényleg leleplezik.

Valami szar van itt a palacsintában szerintem, hogy hirtelen minden tolódott.

Ui: És akkor én szapulom az Xbox-ot, hogy nincs rá játék... :U ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231553) .LnB válasza Nayrobi (#231551) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt vannak HUF-ban: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231554) sp8787 válasza .LnB (#231552) üzenetére


sp8787
addikt

"...májusig nincs semmi játék..."
"...minden tolódott..."

Majd csak lesz vhogy!
Most akkor tenyleg semmi normalis jatek nem fog tavasszal megjelenni?

(#231555) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha fighter játék vásárlására adnám a fejemet, akkor melyiket ajánlanátok? MK kilőve, az túl véres, és lehet, hogy a 7 éves fiammal is kipróbálnám. FighterZ kizárt, próbáltam és kevés a karakter, meg ez a 3v3 nem tetszik.

Amiket néztem én Tekken 7, Street Fighter V, Soulcalubur VI (Geralt miatt ez a nyerő elsőre).
Igazából a sok karakter lenne az elsődleges. Mármint alapjátékban. Nincs kedvem DLC-ket venni. Annyira nem érdekel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231556) .LnB válasza sp8787 (#231554) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudom, hogy a Nioh2-re utalgatsz. :D Szóval nem, nem jön. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231557) ProEvoFan válasza .LnB (#231555) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Injustice 2
DC univerzum, nem véres.
Bár a Tekken 3 is ok.

A Wreckfest megint nincs akcióban.

[ Szerkesztve ]

(#231558) hombre[EU] válasza .LnB (#231556) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Pedig abban még olyan story van amit a mezei user is megért ;] értsd cutscene

Life, Uh, Finds A Way

(#231559) .LnB válasza ProEvoFan (#231557) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja tényleg. Azt is néztem. Érdemes várni egy Legendary edition akcióra? 5k-7k körül szokott menni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231560) ProEvoFan válasza .LnB (#231559) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Legendary edition vettem én is.Plusz karakterek, kb ennyi.

(#231561) .LnB válasza ProEvoFan (#231560) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor egy Injustice 2 Legendary Edition, és egy Street Fighter V: Arcade Edition a cél. :) A SFV:AE az digitálisan meg sem jelent?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231562) hitchins válasza .LnB (#231555) üzenetére


hitchins
őstag

Abszolut nem vagyok benne a verekedos temaban de mintha tavaly lett volna ps plusban kung fu panda... azt nem huztad be vagy nem jo?csak gyerek miatt gondoltam.

(#231563) Zoleee83 válasza .LnB (#231552) üzenetére


Zoleee83
addikt

Összeesküvés elméleteket gyártok:
Ha igaz a pletyka hogy jön a HZD is PC-re (mellette lesz DS is), lehet ez a Sony válasza arra hogy a M$ tényleg valamit kooperál a Steam-mel.
Ha lenne M$-en Steam talán elgondolkodnék az XSX-en, ott minden lenne ami PC-re jön, a PS4-et meg meghagynám exekre, pár évig még biztos támogatva lesz.
Lemondtam mindent ami PS4-re preorder volt, aztán most marad a kivárás.

Pontosan ezt érzem én is, hogy a CP2077-nek a gen váltás tett be, és semmi komoly AAA cím nem jön őszig. Csak amit mostanában eltologattak: FF, CP2077, Avengers.
(Van rá esély hogy a Doom, meg a LoU2 is átkerül őszre, szerintem.)
Fura ez.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#231564) .LnB válasza hitchins (#231562) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az 2017 decemberben volt. :D [link] Konkrétan azt se tudtam, hogy van ilyen játék. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231565) .LnB válasza Zoleee83 (#231563) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"elgondolkodnék az XSX-en, ott minden lenne ami PC-re jön"

Én ezt máshogy közelítem meg. Ha ez a pletyka igaz lesz, akkor az XSX konkértan egy PC lesz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231566) penge111 válasza .LnB (#231552) üzenetére


penge111
addikt

Engem nem zavarnak a csúszások, és a közelgő Ps5 megjelenés sem, betáraztam annyi jó játékot, hogy nyár végéig kitart, és még van 10+ játék a frissebbek közül (RDR2, Days Gone, Greedfall, Plague Tale stb..) amit majd be kell szerezzek.

De te is ha legyőznéd a "gyíkemberek" iránti ellenszenvedet,vagy egyszerűen nem lenne a csapatodban olyan karakter, akkor hidd el 100 óra jó kis mókában lehetne részed a Divinity Orginal Sin 2-vel. Meg ott van neked félbe hagyva a Tales of Berseria és a Yakuza Kiwami mindkettőnek jó kis sztorija van, tudom a Yakuzában meg a harcrendszer nem tetszik :N

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#231567) Zoleee83 válasza .LnB (#231565) üzenetére


Zoleee83
addikt

Igen így értem hogy az összes cím ami PC + multicímek az lenne XSX-re, a sok single player exclusive meg lenne PS-re.
Emlékszik valaki hogy PS3-Ps4 gen váltásnál mennyi ideig volt még támogatott a PS3?
Ha 1-2 évig még támogatva lenne a PS4 még az is jó lenne, közben újítanék majd PS5-re.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#231568) Wlac válasza Zoleee83 (#231567) üzenetére


Wlac
Ármester

Addig valószínűleg támogatva lesz, nem fogják decemberben egyik pillanatról a másikra elvágni magukat több tíz millió felhasználótól.

“The wha-"

(#231569) penge111 válasza Zoleee83 (#231567) üzenetére


penge111
addikt

Elég sokáig támogatva volt anno a Ps3, minimum 2 évig jöttek rá jó címek, utánna meg még jó pár évig a játékocskák. Azért ps3-ra megjelent még a Persona 5, Dragon Age: Inquisition, Shadow of Mordor meg a megszámlálhatatlan sok FIFA stb. Ezek jutottak hirtelen eszembe, a Persona 5-öt én pl Ps3-an pörgettem ki.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#231570) .LnB válasza penge111 (#231566) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lenne mivel játszanom az tény. Csak valahogy kedvem nincs. A Tales of Berseria nagyon langyosan kezdődik, teljesen elvesztett az elején... Kiwami ki van zárva. 2x nem ment, annyi esély elég volt. Ellenben a 7-et várom nagyon. De ott a Ratchet & Clank is. Arkham Knight, Nioh... meg a fene tudja még mi.
De inkább állnék neki újra a Death Stranding-nek, Red Dead 2-nek (ez tervben van), vagy a Final Fantasy XV-nek (ha már megvette, PS-re is), és a Witcher 3 Goty-t is megvettem PS4-re is..
Vagy el kellene kezdeni Rainbow Six: Siege-ezni, hátha behúzna. Mert imádtam PC-n. Most megvettem azt is, de 2 perc erejéig indítottam el eddig.

Egy kicsit, de elég látványosan, szenvedek manapság. Mióta megvolt a Death Stranding. Alkotói válságban vagyok csak nem mint alkotó. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231571) hombre[EU] válasza penge111 (#231569) üzenetére


hombre[EU]
veterán

De azoknál a játékoknál (crossgen) elég komoly problémák voltak a teljesítménnyel, tisztelet a kivételnek

Life, Uh, Finds A Way

(#231572) #10186752 válasza KaitouP (#231473) üzenetére


#10186752
törölt tag

Miért érzi bárki is azt, hogy ez szemétség? Mitől szemétség?

Szerinted direkt azért csinálják, hogy veled kiszúrjanak? Vagy azért, hogy magukkal? Ez nem egy vajas kenyér, amit megkensz és készen van, hanem egy elképesztő erőforrás igényes videojáték.

Aki valaha dolgozott mondjuk vállalati környezetben akármilyen projekten, pláne globális projekten, az tudja jól, hogy mint a pókháló, millió szállal kapcsolódnak a részek össze, függnek egymástól. Bármilyen hiccup az egyik résznél, az hatással van az egészre.

Hidd el, a kiadónak az az érdeke, hogy téged minél előbb kopasszon meg, és nem az, hogy minél később..

(#231573) penge111 válasza hombre[EU] (#231571) üzenetére


penge111
addikt

Ez igaz, a Dragon Age pl megvolt, de számomra játszahatalan volt, a Persona 5 gyönyörűen futott, minden bug, hiba nélkül.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#231574) #10186752 válasza Tatyla (#231536) üzenetére


#10186752
törölt tag

De mivel akartál multizni? A Cyberpunkkal vagy a TLOU2-vel? :F

(#231575) #10186752 válasza penge111 (#231573) üzenetére


#10186752
törölt tag

Mondjuk azért ne hasonlíts össze egy rajzfilmet egy open world RPG-vel...

(#231576) saelin


saelin
veterán

Az egyik oldalon a HZD PC megjelenése alatti komment szekcióban kialakul egy olyan beszélgetés hogy csak fogom a fejem. "Hogy ha nincsenek exkluzívok, akkor nincs értelme a konzolnak."

Én nem - csak - az ex címek miatt vettem konzolt, hanem mert nem volt kedvem kínlódni a PC-s hülyeségekkel. Gép felébreszt és játszik, pont. Szeretek kontrollerrel játszani mióta az eszemet tudom. A PC-ben csak annyi jó van, hogy jobb teljesítményt tud nyújtani a játékok alatt, akinek van rá igénye moddolhat és magyarosíthat. Cserébe sokkal drágább és egy konzol élettartama alatt legalább egyszer fejleszteni kell.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#231577) nemorino válasza saelin (#231576) üzenetére


nemorino
tag

Én is pontosan így érzem, nem akarok kínlódni a pc-vel, a konzol ezeket leveszi a vállamról. Az exkluzívok nekem a márkaválasztásban játszottak szerepet, eredetileg Xboxban gondolkoztam, PS lett belőle. Most már nehéz lenne az Xboxra váltás a megvásárolt digitális tartalom miatt, a visszafele kompatibilitás a PS-hez láncol.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#231578) markknight


markknight
veterán

Én a Cyberpunkot instant vissza is mondtam, ott már inkább megvárom a PS5 verziót, nem adok ki huszast a PS4-es ért.

(#231579) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a Genshin Impact se tűnik rossznak. Megjelenési dátum még nincs.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231580) crue


crue
őstag

Földműves szimulátor 11.990 Ft helyett csak most 169 Ft-ért: [link]
Ráadás ingyen krumpli DLC: [link]

(#231581) penge111 válasza .LnB (#231579) üzenetére


penge111
addikt

Nem is hallottam még róla, mondjuk epilepsziásoknak tuti nem ajánlanám :)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#231582) ProEvoFan válasza crue (#231580) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Magyar feliratos, ám elvileg nagyon rossz játék lett.

(#231583) erahurka válasza crue (#231580) üzenetére


erahurka
félisten

LOL, meg is vettem, már töltöm :C Sosem értettem mit lehet ezeken a farmos cuccokon szeretni, most majd kiderül :))

(#231584) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Legutóbb lemaradtam a Batman Arham Collection akcióról.
Most megláttam a friss akcióban a Batman - The Telltale Series - Season Pass -t, megtetszett a képregényes látványvilág, remélem maga a játék is jó.
Ez ugye tartalmazza az összes 5 epizódot, ha jól értem? :)

@wesder - Akkor lyó', probléma megoldva, nem kell agyalni ezen, PS5 marad. :D

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#231585) Wesder válasza Zoleee83 (#231563) üzenetére


Wesder
félisten

Lyézusom, hogy ezt a Steam-es baromsàgot még mindig tolni kell...:U Annyi lett anno bejelentve hogy minden MS ex cím megjelenik Steam-en is, de a Boxnak semmi köze nem lesz hozzà.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#231586) ProEvoFan válasza .LnB (#231561) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én nem találtam, de dlc tengert azt igen. [link]

(#231587) markknight válasza Zoleee83 (#231584) üzenetére


markknight
veterán

Igen és ha végigtolod, akkor azonnal kapsz platinát :D

(#231588) Wesder válasza saelin (#231576) üzenetére


Wesder
félisten

Làtod, én mondtam hogy sok PS tulajt ez érzékenyen érintene... Most komolyan egy 3 éves jàték esetleges PC portja maitt sírnak?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#231589) hyggelig


hyggelig
senior tag

Ahogy mások is leírták már, engem sem zavar a csúszás.
Elég sok játék maradt félbe, lett csak lementve, amik végigjátszásra szorulnak. Aztán ott a Switch is és olyan játékok, amiket még meg sem vettem a PS4-re, de érdekelnek (pl. Days Gone, Death Stranding) és mivel én ezzel a generációval kezdtem igazán játszani, de van egy xbox 360-am, így arra is fogok játékokat beszerezni (pl. Mass Effect és a Witcher 2-őt is végig kéne már játszani)

Két évig simán elleszek, míg nem veszek egy PS5-öt.

(#231590) Bad Pritt válasza erahurka (#231583) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát azt nem ebben fogod meglátni, mi a jó bennük, mert ez nagyon szar lett. A Farming Simulator sokkal jobb.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#231591) sp8787 válasza crue (#231580) üzenetére


sp8787
addikt

Es keremszepen ez a leiras szerint 60FPS-ben tundokol.
Hol van ilyenkor Deck? :U

(#231592) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ha nem játszottam még a Nathan sorozattal, akkor érdemes az elejéről végig tolni (egyrészről gondolom igen)? Gondolok itt arra, hogy nem mai gyerek már, mennyire jól öregedett, nem lesz csalódás az első rész? Vagy inkább kezdjek rögtön a másodikkal?

Dive ever, work never.

(#231593) ldave válasza F-ECT$ (#231592) üzenetére


ldave
félisten

Én csak a negyedik részt játszottam és teljesen jó volt az úgy is.

A Slime draws near! Command?

(#231594) Zoleee83 válasza F-ECT$ (#231592) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én elejétől játszottam, és a remaster egészen jó lett, élveztem a játékokat sorban, jó volt látni hogy fejlődött a sorozat.
(A remastered-ben már nem kartam agyhúgykövet kapni az ugrálásoknál sem, sokat javult az irányítás is, teljesen rendben van, kinézetre sem olyan rossz.)
Tegyél vele egy próbát.

@markknight - Köszi az infót , akkor instant get!

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#231595) Zsolty20 válasza .LnB (#231565) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Ezt mondtam nem rég én is. :D
Az XSX konkrétan megszűnik konzolnak létezni és ami marad az a PS vonal.

(#231596) .LnB válasza sp8787 (#231591) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hol lenne? Már órák óta szánt. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231597) .LnB válasza F-ECT$ (#231592) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyértelműen érdemes. Egyrészt, sokak szerint a sorozat legjobb része a 2. Másrészt jó mindegyik. Csak az első kicsit meh.. Nem azt mondom, hogy életed élménye lesz. De simán jó szórakozás. Leginkább a 2. résztől. Vannak benne nagyon epic jelenetek. Csak ne kéne annyit lőni.. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231598) .LnB válasza ProEvoFan (#231586) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ez az. Lemezesen van Arcade. Lehet megveszem ma, úgy is megyek a nagyfaluba.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#231599) FollowTheORI válasza F-ECT$ (#231592) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen, elejéről szépen végig mindet. :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#231600) FollowTheORI válasza Zsolty20 (#231595) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lol... ekkora “hülyeséget” írni. :D

Túlgondoltátok ti ezt nagyon...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.