Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#279951) icemad válasza Yodafon (#279949) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Pl: [link]
De tényleg rengeteg videó van róla. Analóg kar cseréje sem annyira bonyolult.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#279952) erahurka


erahurka
félisten

Elég idegesítő ez a Forbidden West. Sokkal nehezebb mint az első rész volt, az előbb vagy 20 percig lőttem egy bazi nagy teknős izét. Képtelenség a gyenge pontjait látni, minden irányba egyfolytában lő, nem lehet folyton szkennelni. Nem értem minek tűnnek el a kiemelések. Nevetséges az egész.

(#279953) Don Atosz válasza erahurka (#279952) üzenetére


Don Atosz
tag

Scann után ki kell választani a gyenge pontot, háromszög megnyom, rózsaszínen fog világítani a kijelölt pont.

[ Szerkesztve ]

(#279954) Catman válasza erahurka (#279952) üzenetére


Catman
aktív tag

Szerintem is nehezebb, mint az első rész volt (vagy csak megöregedtem :) ) Bevallom, én le is vettem easy(?)-re a nehézséget...

(#279955) consono válasza Catman (#279954) üzenetére


consono
nagyúr

Én is, de én már nem is problémázok ezen :) A szorakozásért játszom.

"In God we trust. All others must bring data"

(#279956) erahurka válasza Don Atosz (#279953) üzenetére


erahurka
félisten

Jó csak ezt csináld meg mikor egy másodpercre nem marad nyugton és ugrál össze vissza meg lő meg támad és van belőle még kettő...

(#279957) erahurka válasza consono (#279955) üzenetére


erahurka
félisten

Én azon agyalok hogy leveszem story-ra. Nem látom át a fegyverek meg ruhák fejlesztését.

(#279958) Don Atosz válasza erahurka (#279956) üzenetére


Don Atosz
tag

Tudom hogy néha nehéz megoldani, ezért szoktam előre bejelölgetni ha van rá lehetőségem. Ha nincs akkor vagy menekülés/elbújás, vagy lövés/ütés majd dodge amíg meg nem hal.

(#279959) erahurka válasza Don Atosz (#279958) üzenetére


erahurka
félisten

Majd megpróbálom. Tudok többet jelölni? Jó lenne valami olyan megoldás hogy minden gyengepontot fixen kijelöl amíg meg nem hal.

Fejlesztésekkel se nagyon tudom miket kéne kioldani, valahogy minden hasztalannak tűnik. Nyilván a fókusz növelés meg hasonlók, azok fele próbálok menni.

(#279960) semetka válasza erahurka (#279959) üzenetére


semetka
őstag

Az összeset ki lehet jelölni.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#279961) erahurka válasza semetka (#279960) üzenetére


erahurka
félisten

Na majd meglesem legközelebb. :R

(#279962) erahurka válasza semetka (#279960) üzenetére


erahurka
félisten

Nagyon jó, köszi!

Nem valami korrekt a játék amúgy. Thunderjaw hátán van két plazmavető, de hiába lövöm le róla mindkettőt, csak egyet tudok felvenni... 5 próbálkozással azért sikerült. De kb. egyfolytában lő vagy ugrál vagy felém rohan, alig lehet időnként lőni rá. Vicc ez a játék komolyan.

(#279963) Catman válasza erahurka (#279962) üzenetére


Catman
aktív tag

Én általában azt a stratégiát követtem, hogy kerestem valami magaslatot, ahol nem értek el ezek a durvább ellenfelek, és onnan lőttem őket. :)

(#279964) consono válasza erahurka (#279962) üzenetére


consono
nagyúr

Nem értem miért mondod, hogy vicc a játék, semmi olyant nem csinál, ami ennyire ki kellene, hogy verje a biztosítékot. Lehet, hogy nem úgy működik, ahogy szeretnéd, de nem emlékszem, hogy ennyi nyűgöm lett volna, mint neked, mikor játszottam....

"In God we trust. All others must bring data"

(#279965) I02S3F válasza consono (#279964) üzenetére


I02S3F
őstag

Nem vagyunk egyformák!

(#279966) consono válasza I02S3F (#279965) üzenetére


consono
nagyúr

Az tiszta, de ha valami nem megy nem a játékban keresem a hibát, ha látom, hogy másoknál nem okoz gondot... Leveszem a nehézséget és kész.

"In God we trust. All others must bring data"

(#279967) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.

Igyekeztem távol tartani magam eddig a Ubisoft féle open world játékoktól (játszom így is eléggel), de most az Immortals Fenyx Rising-ra csak sikerült rábeszélnie pár embernek.
Az első pár óra abszolút beszippantott, már most aggódom, hogy megint elvesztem egy játékban hónapokra (mindig így járok az open world játékokkal, legutóbb a Death Stranding tartott nekem 3,5 hónapig).
Aki játszott vele: mennyire érdemes a mellék dolgokat megcsinálni benne? Ti mennyi időt töltöttetek el ezzel a játékkal?

(#279968) Catman válasza lazioforever (#279967) üzenetére


Catman
aktív tag

A fejlesztések miatt érdemes csinálgatni őket, de nekem a végére nagyon unalmas lett, kicsit talán túl sok volt. De gondolom egyénfüggő is. Amíg élvezed, csináld, utána ne foglalkozz vele.

(#279969) semetka válasza erahurka (#279962) üzenetére


semetka
őstag

Thunderjaw se nehéz, le kell löni a hátáról meg a szájánál lévő 2-2 db fegyvert aztán max a farokcsapással tud támadni meg rohanni feléd.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#279970) erahurka


erahurka
félisten

Nevetséges komolyan. Legelején vagyok és már most ilyen szélesszájú agyarak kellenek a fejlesztésekhez. Konkrétan nem lehet megszerezni, képtelenség eltalálni az agyarakat mert vagy rejtve vannak, vagy sziklákat dob felém a szájával. Egyszer nem tudtam eltalálni. Nevetségesen túltolták a játékot. Retardáltak fejlesztették.

(#279972) erahurka válasza semetka (#279969) üzenetére


erahurka
félisten

Ja nem nehéz, lőttem a szájánál lévőkbe vagy ezret, nem akarnak leesni... Hátáról lelőttem mindkettőt, csak egyet lehetett használni. Fos az egész.

(#279973) Balesz1899 válasza erahurka (#279972) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Azt ugye tudod, hogy az sem mindegy, mivel lősz a leszedni kívánt részbe?

(#279974) erahurka válasza Balesz1899 (#279973) üzenetére


erahurka
félisten

Sima nyíllal aminek magasabb a leválasztó értéke.

Hármat nyírtam ki úgy hogy csak a szájukat lőttem mikor nyitva volt, egyszer nem találtam el a tetves fogukat. Foshalmaz játék.

[ Szerkesztve ]

(#279975) Balesz1899 válasza erahurka (#279974) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Biztos a játékkal van a baj?

(#279976) Lackooo84 válasza erahurka (#279972) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Van direkt alkatrész lerobbantó nyíl, azzal kell. Belelősz a szájába és bumm... ;)

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#279977) A Zéé válasza erahurka (#279974) üzenetére


A Zéé
addikt

Tudsz venni a Carja táborban, ami a szélesszájúak mellett van.

Just a simple Lineman...

(#279978) erahurka


erahurka
félisten

Teljesen személyre lehet szabni a nehézséget, most nézem! Sztori módban nem is sérül a karakter :DDD Easy egyelőre jónak tűnik. De jó tudni hogy ha nagy a baj, a csajt teljesen godmode-ba is lehet kapcsolni.

Sőt, azt is be lehet állítani, hogy elvesszenek-e a lelövendő alkatrészek ha úgy hal meg a lény hogy rajta van. Tudták ezek hogy bullshit nehezítésekkel rakták tele a játékot...

(#279979) erahurka válasza Lackooo84 (#279976) üzenetére


erahurka
félisten

Azt most szereztem meg. Az elefánt ellen jól jött :Y

(#279980) F-ECT$ válasza erahurka (#279972) üzenetére


F-ECT$
titán

Vannak nehéz játékok, de a HFW nem az. Persze ettől még lehet nem szeretni a játék szabályait, de mindent is be lehet állítani, így olyan kihívást állít éled, amilyet csak szeretnél.

Dive ever, work never.

(#279981) erahurka válasza F-ECT$ (#279980) üzenetére


erahurka
félisten

Ne akard már megmondani hogy nekem mi nehéz és mi nem...

(#279982) F-ECT$ válasza erahurka (#279981) üzenetére


F-ECT$
titán

Git gud. A HFW nem nehéz, pláne nem normál nehézségen. Nem én mondom, hanem kb mindenki, aki játszott vele. Ettől még lehet, hogy neked nem áll kézre, vagy nem tetszik, de ez már egyéni preferencia kérdése, amit viszont nem is akarok megmondani neked :)

Dive ever, work never.

(#279983) Kendek válasza erahurka (#279981) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ettől függetlenül még nekünk nem volt ennyire látványosan nehéz ez a játék, és a nehézséget sem kellett levenni hozzá. Szinte meglepődve olvasom, hogy mennyit panaszkodsz rá...
De oké, megértettük, hogy szerinted ez egy túltolt, nehéz, fos játék, amit retardáltak készítettek. Mivel mások véleményére nem vagy kíváncsi, ezért lapozzunk, és hanyagoljuk ezt a témát!

<-ƘƘ->

(#279984) DeFranco válasza F-ECT$ (#279982) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Valahogy mindig azok a játékok lesznek a kedvenceim, amiknél az elején a dühöngés kerülget mert "lehetetlen megcsinálni, totál OP mindenki, esélyem nincs", aztán rájövök a játékmechanikára, és minden a helyére kerül.

Tipikus példa a GoW első trollja, vagy az Ori eleje (plusz Ginso tree <3)

Írom ezt úgy, hogy erősen kazuár játékos vagyok, nagyon messze van tőlem a Dark Souls féle önkínzás.

(#279985) F-ECT$ válasza DeFranco (#279984) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, az elég jó érzés, amikor összeáll a dolog, nekem pl a Returnal is ilyen volt. Bele is szaladt vagy 60 óra a végére és a csak a random trófeák nincsenek meg belőle. Na az nehéz volt tényleg (főleg az elején, amíg nem szerzi meg az ember az állandó upgrade-eket), és ugye ott nehézség állítási lehetőség sincs.

Dive ever, work never.

(#279986) Alarikman


Alarikman
senior tag

Ha a Grid Legends-et már egyszer behúztam mert van EA play és most benne van a havi Plus-ban, hogyan tudom be biztosítani, hogy ha lejár az ea play akkor a plus-ban meglegyen? Mert úgy látja, hogy megvásárolt. Vagy akkor ez ennyi? Jelenleg nincs feltelepítve.

(#279987) tboy93 válasza Alarikman (#279986) üzenetére


tboy93
nagyúr

Sehogy szerintem. Ez ilyen ps store bug, ha van élő ea accessed és olyan játék jön plusban ami benne van az ea accessben is, akkor nem tudod behúzni ps plusból :( Régen is így volt.

(#279988) Alarikman válasza tboy93 (#279987) üzenetére


Alarikman
senior tag

Ettől tartottam én is. :F

(#279989) raziel01 válasza Alarikman (#279988) üzenetére


raziel01
veterán

Tudnak játékot törölni a profilról. Beszélni kell a supporttal.
Törlik aztán meg be tudod húzni plusban.

(#279990) Lackooo84 válasza raziel01 (#279989) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Tudnak igen. De valahogy mégsem tudták eddig senkinek megoldani ezt a problémát.

The Truth is out there...

(#279991) fausto válasza Alarikman (#279986) üzenetére


fausto
addikt

Erre kaptam tőlük egy nagyon jó megoldási javaslatot és ez tényleg működik! Hogy ha lejárt az EA play, meg kell vennem újra, így jártam... :W

(#279992) Lackooo84 válasza fausto (#279991) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hehe mondtam. :D

The Truth is out there...

(#279993) akyyy


akyyy
senior tag

Sziasztok. Kaptam kölcsönbe egy ps4 pro-t, egyrészt gyári beállítást kéne rajta csinálni (eladásra szánt), hogy ne legyen rajta semmilyen fiók, bankkártya adat stb.

Két gondom van, semilyen kábel nincs hozzá. Hdmi nekem van itthon, viszont tápkábellel gondok vannak. Ami monitorhoz, pc-khez van tábkábel, az jó hozzá? Mert azokban 3 lyuk van, de a konzolban csak 2 olyan ajzat vagy minek hívják :D Rádugni rá tudom, de fogalmam sincs a PS-nél hogy van megoldva, adapter vagy más kell-e hozzá? Igy még nem merem használni.

cuh--7016b
ilyet dugnék bele.

[ Szerkesztve ]

(#279994) Kendek válasza akyyy (#279993) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nyugodtan használhatsz hozzá másik HDMI kábelt, és a PC-s tápkábel is tökéletesen kompatibilis (a földelés hiányzik a konzolról, azért csak kettő lyukas a gyári csatlakozó).

<-ƘƘ->

(#279995) akyyy válasza Kendek (#279994) üzenetére


akyyy
senior tag

köszi. sikerült. basszus ezen még 8-as szoftver van

(#280000) Bondix


Bondix
tag

Havi ps+ ingyenes a Gird Legends
Neki is ugrottam a story-nak de a 31.-nél elakadtam.
Back in the Fight / Have a race with Yume

Az megvan h az elején nem szabad megelőzni aztán megkoszoni es elvileg mehetünk tovább.

Néztem YouTube videó is erről a pályáról de nem jövök rá nekem minek nem pipalja ki és mit nem csinálok jól vagy mit nem csinálok meg?
Nem lehet talán lemenni a pályáról vagy nem tudom....
Mi az amit teljesíteni kell itt hogy tovább engedjen?

Köszi előre is a választ.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.