Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#279351) consono válasza Catman (#279349) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem nem. Eljutottam a kastélyig, többször is, utána untam meg mindig...

"In God we trust. All others must bring data"

(#279352) Catman válasza consono (#279351) üzenetére


Catman
aktív tag

Akkor tényleg különbözőek vagyunk. :)

(#279353) Lenry válasza consono (#279351) üzenetére


Lenry
félisten

hehe, anno a Far Cry első részét játszottam végig többször az első mutáns megjelenéséig :D

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#279354) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Sziasztok.
Olyan problémám volna, hogy adott egy slim gép, délelőtt még játszottak rajta a srácok, kikapcsolták és délután meg mikor bekapcsolták már nem volt kép a TV-n, ez mitől lehet? Másik HDMI kábel csere volt, másik port csere is volt, hosszan nyomva a bekapcsoló gombot, az is megvolt, és nincs kép. Viszont egy PS3-nak van képe, egy kamerának is van képe! Ha viszont másik TV-re dugom a slimet, akkor ott van kép, tehát a gép az jó, most akkor mi a teendő?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#279355) consono válasza Lenry (#279353) üzenetére


consono
nagyúr

:D

"In God we trust. All others must bring data"

(#279356) Kendek válasza neo-geo (#279354) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Áramtalanítsd pár percre a konzolt és a tévét is, ez sokszor segít ilyen esetekben.

<-ƘƘ->

(#279357) neo-geo válasza Kendek (#279356) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Nagy THX, és így már működik is. :R :C

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#279358) dcsabesz


dcsabesz
tag

Sziasztok,
PS4 szülöi felügyelettel kapcsolatban volna kérdésem. Adott egy admin fiók és alatta egy felhasználói. A probléma az, hogy eddig az admin fiók vokt használva és így az eddigi játékban elért eredmények is ezen fiókhoz tartoznak. Viszont most be szeretnék állítani időkorlátot, de az admin fiókra nem tudok a fehasználói fiókban pedig nem láthatóak a játék mentések. Van megoldás erre a problémára?
Csaba

(#279359) Kendek válasza dcsabesz (#279358) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sajnos nincs. A mentéseket nem lehet átvinni, felnőtt profilt pedig nem lehet leszabályozni.

<-ƘƘ->

(#279360) Lenry válasza Kendek (#279359) üzenetére


Lenry
félisten

Az se működne, hogy egy pendrivera exportálja a mentéseket, aztán a másik fiókkal pedig import?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#279361) Kendek válasza Lenry (#279360) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem, sajnos ez sem működik. Csak az a profil látja a pendrive-os mentéseket, amelyik alatt létre lett hozva.
Lényegében semmilyen hivatalos megoldás nincs, csakis a titkosítás feltörésével lehetne manipulálni, vagyis erősen védett.

<-ƘƘ->

(#279362) Tasunkó válasza Lenry (#279350) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Amúgy ez a Last Of Us nem survival, gyakorlatilag lopakodós játék, csak nem stealth milliőben. Vagy csak én lövök nagyon szarul ha megijedek, jobb ma egy vascső mint holnap egy túzok.

Kérek egy számot a jútútú

(#279363) dcsabesz válasza Kendek (#279359) üzenetére


dcsabesz
tag

És esetleg az, hogy létrehozok egy új felnőtt profilt és az alá rendelem a többit. A régi felnőt profilt pedig "lefokozom", így beállítható lenne a szülöi felügyelet.

(#279364) Kendek válasza dcsabesz (#279363) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem lehet lefokozni egy felnőtt profilt, mert nem lehet megváltoztatni a születési dátumot.

<-ƘƘ->

(#279365) dcsabesz válasza Kendek (#279364) üzenetére


dcsabesz
tag

Köszönöm a válaszokat.

(#279366) Rigormortiis válasza Kendek (#279364) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Egyszer igazából még lehet változtatni a Sony mobiltelefonos oldalán (ha jól emlékszem).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#279367) csab2


csab2
veterán

A PS4-em (Slim) és a monitorom (LG 34WN650-W) egyszerűen összeköthetőek HDMI-n keresztül? Simán működni fog?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#279368) zojjektum


zojjektum
senior tag

Sziasztok! Szeretnék a gyereknek egy vr-t vásárolni (használtan). Mire kell odafigyelnem/megnéznem/rákérdeznem? Köszönöm

(#279369) icemad válasza zojjektum (#279368) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem mindenképpen próbáld ki előtte, hogy működik rajta minden. Gombokat, fejpántot ellenőrizd. Lencsék ne legyenek karcosak. Fülhallgató működik e, stb. Ha van hozzá move kontroller, akkor azt is teszteld le.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#279370) zojjektum válasza icemad (#279369) üzenetére


zojjektum
senior tag

Köszönöm :R , ilyenekre nem is gondoltam. Akkor csak személyes átvétel marad

(#279371) Kendek válasza csab2 (#279367) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Működni fog, persze. Annyi, hogy a konzol nem támogatja az ultraszéles képarányt, szóval sima FHD lesz, kétoldalt fekete sávokkal.

<-ƘƘ->

(#279372) icemad válasza zojjektum (#279370) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én mindenképpen a személyes átvételt ajánlom. (és így az is látszik, hogy milyen helyről való. Lepukkant putriból, ahol megesz a kosz, vagy valami normálisabb helyről.) Én is így vettem egy pár hónapos darabot, garanciával, dobozzal, stb. Szerencsére azóta sincs semmi gond vele. Bár már nem is nagyon használjuk. Move kontroller nem volt hozzá, abból új szettet vettem. Move kontroller egyébként ajánlott, sok játék csak azzal működik.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#279373) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Ha el szeretném adni a ps4emet, elég inicializálni vagy valami webes felületen deaktiválnom is kell?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#279374) Kendek válasza Rigormortiis (#279373) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha online vagy mikor inicializálod, akkor deaktiválja automatikusan, vagyis leveszi a profilodról. De előzetesen manuálisan is deaktiválhatod a Beállítások > Fiókkezelés > Aktiválás elsődleges PS4-ként > Deaktiválás opcióval (ez profilonként értendő). Vagy utólagosan is, az Account Settings > Device Management > PlayStation Consoles alatt a Deactivate All Devices gombbal.

<-ƘƘ->

(#279375) csab2 válasza Kendek (#279371) üzenetére


csab2
veterán

Köszönöm a választ.
Igen, azt tudom, hogy ezt a képarányt nem támogatja a PS4.
Igazából arra gondoltam, hogy régebben olvastam, hogy csak azokkal a monitorokkal működik együtt a PS, amik támogatnak valami DHCP vagy milyen szabványt. De lehet, hogy az még a PS3 idejében volt.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#279376) Kendek válasza csab2 (#279375) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A HDCP valóban okozhat problémát, de ezt le lehet tiltani, és játékhoz igazából nem szükséges. Szóval fogod tudni használni a monitort.

<-ƘƘ->

(#279377) csab2 válasza Kendek (#279376) üzenetére


csab2
veterán

:R

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#279378) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valaki anno még emlékszik rá, hogy regisztrált a konzolos zárt bétára, annak jó hír, hogy holnap este 7-kor indul az XDefiant zárt tesztelése (Crossplay on, vagyis PC-sekkel együtt)

Announcing Cross-Play Insider Session

szerk:

Nem open béta, szóval csak akiket kiválasztanak, csak azok vehetnek rajta részt, vagy azok, akiket meghívnak olyanok, akik már bekerültek.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#279379) Lackooo84 válasza oriic (#279378) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ahol összeengedik a csíter pécéseket a konzolosokkal azzal játszana a halál....

The Truth is out there...

(#279380) Rage47


Rage47
veterán

Far Cry 6 – Free Weekend February 16-20

(#279381) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

A HZD-n van magyar felirat?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#279382) Kendek válasza Rigormortiis (#279381) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sajnos nincs.

<-ƘƘ->

(#279383) raziel01


raziel01
veterán

Mafia II: Definitive Edition most csak 1830 Ft ha kimaradt volna valakinek. Ilyen olcsó még nem volt a store-ban.
"Includes main game and all DLC releases."

[ Szerkesztve ]

(#279384) oba


oba
addikt

Olyasmi autós játékot keresnék ps4-re (slim) ami hasonló a Forza-hoz pc-s/xbox vonalon. Ne legyen szimulátor az irányítás de ne is full árkád. Fusson szépen stabilan 60 fps-el a ps4-en, a 30 fps zavarja a szemem, különösen egy autós játéknál. Amiket eddig próbáltam de nem nagyon tetszett: Project Cars, NFS Heat, Gran Turismo 7, Dirt 5, Burnout Paradise Remastered, Hot Wheels Unleashed, Driveclub

Kinek mi a kedvence? Mit ajánlanátok amit még nem próbáltam ki?

(#279385) tboy93 válasza oba (#279384) üzenetére


tboy93
nagyúr

crew van meg talan, de igazan Forza szerű jatek nincs

(#279386) Rigormortiis válasza oba (#279384) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az első Crew egész jó, de teljesen hasonló nincs, én is a Horizonok miatt újítottam be egy Series S-t.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#279387) vargalex válasza oba (#279384) üzenetére


vargalex
félisten

Azt ugye tudod, hogy a Forza Xbox One/One S esetén is csak 30 fps-el megy? (Legalábbis, ahogy olvastam.) Márpedig az a PS4/PS4 Slim "ellenfele"...
A folyamatos 30 fps miben zavarja a szemedet? Gondolom akkor moziba sem jársz, illetve Blu-Ray-ról, vagy onnan rip-elt filmeket sem nézel kadencia helyesen, hiszen az még alacsonyabb fps-el megy.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#279388) FunPro válasza vargalex (#279387) üzenetére


FunPro
senior tag

Igaz, nem nekem szólt a dolog, de pár dolgot megjegyeznék.

Ritka az olyan játék, ami tényleg tudja tartani a folyamatos 30 fps-t, bármiféle röcögés nélkül.

Szívtam már úgy, hogy valami nem tetszett a gépemnek, és mikrolagokkal voltam kénytelen filmet nézni. Nem volt buli!

Továbbá, ez is preferencia kérdése. Én ugyan "öreg" koromra már kezdem elviselni a 30 fps-t, de nekem a játék az minimum 60 fps. Ha nem egymás után látom a játékot 60, utána pedig 30-al, akkor elviselem. Ps-en egyébként elviselem a durvább dolgokat is.

Viszont! Az én szememet pl. a 60 fps-es videók zavarják. Rossz őket nézni! Olyan irreális. A film az pl. nálam a 24-30 fps.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#279389) oba válasza vargalex (#279387) üzenetére


oba
addikt

Nem tudom, hogy xboxon milyen, én forzat korábban pc-n játszottam, 75hz-es monitoron, stabil 75 fps mellett. Ahogyan FunPro is írja, filmnél a 24 (esetleg 30) fps tökéletes, de játéknál számomra eléggé zavaró. Akadozósnak tűnik úgy. Egy oldalnézetes platformer játéknál nyilván semmi jelentősége, de egy autós játéknál engem zavar. Elfogadom, hogy ha másokat nem.

(#279390) dongustavo88


dongustavo88
újonc

Üdvözlet!
Gondoltam előbb megkérdezem itt mielőtt komoly e maileket írogatok hátha egyszerűbb a megoldás mint gondolom.
Kaptam egy emailt hogy próbálkoztak belépni a Ps4 accountomba vagy hogyhivják, változtassam meg. Meg is tettem a linken keresztül, most meg nem tudok belépni mert én ökör bekapcsoltam anno a 2 lépcsős azonosítást hitelesítő alkalmazáson keresztül. Na az a telefon amin az futott meg már régen elhunyt. A másodlagos kódokat elvileg lefotóztam akkor, szerintem az is a régin maradt. A telefonszámomat tudja a Sony, de arra még nem hajlandó kódot küldeni. Na ilyenkor mi legyen?

(#279391) erahurka válasza dongustavo88 (#279390) üzenetére


erahurka
félisten

És azóta nem léptél be hogy nincs meg az a telefon? :F

(#279392) Kendek válasza dongustavo88 (#279390) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A kétlépcsős hitelesítés az mindenképpen érdemes, mert manapság már csak az a biztos. Viszont ha most nem tudsz belépni, akkor az ügyfélszolgálat fog csak tudni segíteni.

Hétköznapokon 9-17 óra között:
+36 1 677 7317
support@hu.playstation.com

<-ƘƘ->

(#279393) F-ECT$ válasza dongustavo88 (#279390) üzenetére


F-ECT$
titán

Az a link egyébként jó helyre vitt, nem valami adathalász helyre?

Dive ever, work never.

(#279394) F-ECT$ válasza erahurka (#279391) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem is ritkán kéri a belépést, főleg csak akkor ha előfizetést vagy játékot vennék a weben. A konzol lazán elvan évek óta beléptetés nélkül.

Dive ever, work never.

(#279395) dongustavo88 válasza erahurka (#279391) üzenetére


dongustavo88
újonc

Kb 1honapja cseréltem le. Azóta nem is vettem semmit, nem is kérdezett semmi kódot. Simán csak játszottam , nézegettem hogy milyen új játékok vannak, ennyi.

(#279396) dongustavo88 válasza F-ECT$ (#279393) üzenetére


dongustavo88
újonc

Szerintem nem. Simán módosítottam a kódot. Bejelentkezéskor el is fogadja, utána kéri a 2. lépcsőt.

(#279397) dongustavo88 válasza Kendek (#279392) üzenetére


dongustavo88
újonc

Köszönöm, szerintem akkor ez lesz a megoldás. Sajnos nem lehet kívülről átváltani hogy sms kódot küldjön. A Google authorizer vagy mi lett beállítva, a kulcs meg maradt a régi telefonba, azt nem hozza át az újba. Ez van.

(#279398) icemad válasza dongustavo88 (#279397) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Google fotókban nincs elmentve a kép, amin a kódok vannak?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#279399) dongustavo88 válasza icemad (#279398) üzenetére


dongustavo88
újonc

Kerestem de nem találom.

(#279400) Elims válasza raziel01 (#279383) üzenetére


Elims
veterán

:R
Szerintem a legjobb rész.Sőt!,az egyik legjobb játék.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.