Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Воланд


Воланд
titán

A topicban tilos a különböző loaderek, activatorok használatával, elérhetőségével kapcsolatos mindenféle hozzászólás! Az ez ellen vétők hat órával kezdődő kitiltásban részesülnek!

Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2) fatal`


fatal`
félisten

Kiváncsi vagyok milyen lesz, remélem tényleg a win7es irányvonalat viszik tovább. :)

Elég korán jön az első béta, későbbre tettem volna. :)

(#3) koshmar


koshmar
őstag

Új topik! :C

hunfatal: Én is kíváncsi vagyok ám! :)

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#4) pzstm


pzstm
titán

csak óvatosan, finoman. Semmi trollkodás, semmi flame. ;)

hunfatal: mert mikor jön az első BETA? :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#5) Morden24


Morden24
nagyúr

No, ez lesz az új lakás? Jól néz ki, csak még kicsit üres :))

Sectumsempra - For Enemies

(#6) fatal` válasza pzstm (#4) üzenetére


fatal`
félisten

Ja a GA-t néztem béta időpontnak, de az 1 évvel később van és RTM, álmos vagyok látszik. :DD

Viszont itt az itcafén cikkben, ha jól emlékszem idei év végére/jövő év elejére írták, vagy megint rosszul emlékszem valamire?:)

(#7) Воланд válasza fatal` (#6) üzenetére


Воланд
titán

Jól emlékszel,az itcafe-s cikkben az idei év végét jelölték meg a publikus beta megjelenési időpontjának.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) pzstm válasza fatal` (#6) üzenetére


pzstm
titán

az idei PDC konferenciára érdemes lesz odafigyelni ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9) pzstm


pzstm
titán

hmmm........
[link]

no persze senkit nem bíztatok warezra... :N

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10) fatal` válasza pzstm (#9) üzenetére


fatal`
félisten

Vagy valamit elrontottál a linkkel, vagy már törölték is. :)

Sorry, that page doesn’t exist!

(#11) Воланд válasza fatal` (#10) üzenetére


Воланд
titán

Törölték.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) pzstm válasza fatal` (#10) üzenetére


pzstm
titán

törölték...12percig volt kint.....törölhető a kommentem is :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13) fatal` válasza pzstm (#12) üzenetére


fatal`
félisten

Érdekes, hogy a win7ből majdnem minden build kiszivárgott már a beta előtt is, itt meg semmi. Úgylátom ráfeküdtek az NDA témára. :) Ez nem feltétlen baj, majd ott lesz a publikus béta lehet tesztelgetni.

(#14) pzstm válasza fatal` (#13) üzenetére


pzstm
titán

sokat változott belső policy azóta, no meg persze a traceable buildek miatt sem sokan kockáztatják meg az állásukat illetve egy hivatalos törvénysértéses eljárást sem.... :U

Egy kis orosz nyelvlecke:

да да, скачать можно будет 1 апреля

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15) bobsys válasza pzstm (#4) üzenetére


bobsys
addikt

Majd ha kijott az SP1 visszanezek ebbe a topicba de addig... :DDD

(#13) hunfatal: win 7 kiszivargasok miatt par embert bajba kerult, lehet tanultak belole

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#16) fatal` válasza bobsys (#15) üzenetére


fatal`
félisten

"Majd ha kijott az SP1 visszanezek ebbe a topicba de addig..."

Konkrétan mi baj volt pl. a win7-tel sp1ig? Mert szerintem semmi, már RC korában is teljesen jól használható volt.

(#17) pzstm válasza fatal` (#16) üzenetére


pzstm
titán

nem komolyan gondolta, csak úgy látszik egy smiley-ból nem jött át az irónia. ;)

bobsys: konkrétan hash check van a buildekben, amivel minden ISO fájl egyedi lett, ezáltal azonosítható ha kikerül egy ISO, hogy kié...(tán 7971 az első ahol nincs...amit kiadtak OEM partnereknek...de az még nem járt a kezemben)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18) pzstm válasza Morden24 (#5) üzenetére


pzstm
titán

el kell hogy keserítselek, de jelenleg nincs még benne a Live integráció (ami persze nem jelenti azt hogy később nem kerülhet bele)
Csupán a Windows profilod van kirakva jobb alulra az elérhető fontosabb lehetőségekkel.
[link]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19) pzstm


pzstm
titán

Jönnke az infók, most már naponta lassan
[link]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20) kraftxld válasza pzstm (#19) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Networking, távoli elérés, tartományosdi részlegből nincs valami infó?
Mindig csak a csili-vili :D Majd próbálok én is keresni némi elrejtett infót hátha találok érdekes dolgokat.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#21) pzstm válasza kraftxld (#20) üzenetére


pzstm
titán

elméletileg nem kell már sokat várnod arra, hogy turkálhass....

amúgy niylván az underthehood fejlesztésekről nem éri meg cikket írni...nem elég bulváros...(manapság meg lassan minden oldal kiírja hogy exkluzív, 1-2 kép és itblikk minőség..... :( )

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22) Morden24 válasza pzstm (#18) üzenetére


Morden24
nagyúr

Bevallom, annak sok értelmét nem látnám tekintve, hogy az Accounts lapot eddig is el lehetett érni - oké, nem egy, hanem kettő kattintással, de whatever :)

Sectumsempra - For Enemies

(#23) moonman


moonman
titán

na megint kezdődik a build szám licit... meh.

(#24) pzstm válasza moonman (#23) üzenetére


pzstm
titán

és mi lesz a WEI-vel? ;] :P

MAúgy most arra is mehet a licit, hogy ki szerez be ARM-es verziót és heggeszti is fel ARM-es masinára :DDD

AMúgy az eddigiek alapján akkora buildszivárgás nem várható szerintem.... :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25) betyarr


betyarr
veterán

ha jól látom,akkor nagyjából az xp temetésén fog debütálni a win8?

(#26) Morden24 válasza betyarr (#25) üzenetére


Morden24
nagyúr

2014 áprilisisg van extended support az XP-hez, szóval nem igazán.

Sectumsempra - For Enemies

(#27) betyarr válasza Morden24 (#26) üzenetére


betyarr
veterán

akkor tényleg csak nagyjából... ;)

(#28) moonman válasza Morden24 (#26) üzenetére


moonman
titán

de nehogy abban a hitben ringassuk magunkat, hogy 2015-ben nem fogunk XP-vel találkozni... :U

(#29) Morden24 válasza moonman (#28) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem ringatom magam, trabantot is látok minden nap...

Sectumsempra - For Enemies

(#30) moonman válasza Morden24 (#29) üzenetére


moonman
titán

ezek a szarok sosem pusztulnak már ki. :D

(#31) HZoli87


HZoli87
veterán

Windows 8 Pre-Béta

:D

[ Szerkesztve ]

(#32) Morden24 válasza HZoli87 (#31) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mi ez a kamu szar? 8.1-es verzió? LOL :D
Legalább kirakhatták volna a login screen naptárjára is, hogy ápr. 1 :)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#33) HZoli87 válasza Morden24 (#32) üzenetére


HZoli87
veterán

Engem így is átvertek, már készülődtem a letöltéshez ... :)

(#34) Zodicus válasza moonman (#30) üzenetére


Zodicus
senior tag

Olyanok, mint a csótány.

(#35) Morden24 válasza HZoli87 (#33) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem kéne, mert jobb esetben tréfa, rosszabb esetben valami fasza vírusgyűjtemény is van hozzá csomagolva :D
Gondolod, ha kijönne egy full telepítő, azt az ipon.hu-ról vagy az usite-ról kéne megtudnod? :U :N

Sectumsempra - For Enemies

(#36) maxisama


maxisama
tag

Win 7-ig sose szerettem a Windows-t. De a 7-tes meggyőző lett. Már RC-k óta stabil és használható volt. Remélem, a 8 ezt a vonalat követi.

(#37) pzstm válasza HZoli87 (#33) üzenetére


pzstm
titán

7973-as build a legutolsó ;) (amiről tudok...)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#38) HZoli87 válasza pzstm (#37) üzenetére


HZoli87
veterán

Lehet, én nem követem annyira, tökéletesen elégedett vagyok a mostanival, amúgy is csak átverés az egész.

(#39) F34R válasza Morden24 (#32) üzenetére


F34R
nagyúr

Lol az explorer 8 is befigyel azért ez sem mindennapi :DDD

(#31) HZoli87

milestone 3 nál járhatnak :U

[ Szerkesztve ]

(#40) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Na örülök hogy van ilyen topik is. Majd akkor ide is járok. :K

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#41) fatal` válasza Morden24 (#32) üzenetére


fatal`
félisten

Minek?:) Én usiteon láttam, jó poén volt :D Rákattintasz nem is tölt le semmit amúgy, kiírja egyből, hogy ápr 1:)

(#42) pzstm


pzstm
titán

7974.0.110330-1622 ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#43) LordVader80 válasza pzstm (#12) üzenetére


LordVader80
senior tag

csak kíváncsiságból, mi volt a linken? :F (jöhet priviben is)

May The Force Be With You!

(#44) Morden24 válasza fatal` (#41) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ja, én a kattintásig nen jutottam el:)

Sectumsempra - For Enemies

(#45) McKane


McKane
senior tag

szerintem a topic-címből kivehetjük -egyenlőre- a " warez tilos ! " részt.. nemigaz ? :U

(#46) Воланд válasza McKane (#45) üzenetére


Воланд
titán

Nem. Okokat nem részletezném, maradjunk annyiban, hogy így legalább nem kell majd átíratni a moderátorokkal. ;)

(#47) hunfatal: [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#47) fatal` válasza Воланд (#46) üzenetére


fatal`
félisten

Az aláírásodon, mindig elkap a röhögés. Hol követték ezt el?:DDD

(#48) Sub-ZeRo válasza fatal` (#47) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én is. :DDD De nagyon kemény.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#49) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Elso hirek alapjan lesz valami fontos ujdonsag otthoni felhasznalok szamara? A Factory Reseten kivul.

(#50) fatal` válasza Psychonaut (#49) üzenetére


fatal`
félisten

Biztosan lesz, de egyelőre nagyon keveset tudni.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.