Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#279401) tboy93 válasza Elims (#279400) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem az 1 remakeje jobban tetszett.

(#279402) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Diablo 4 Open béta:

[link]

Live-Die-Respawn

(#279403) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Már napok óta próbálkozok belépni ps felületre mind appon,mind weboldalon keresztül. Azt írja,hogy rossz a mail v jelszó. Direkt csináltam most új jelszót és még ekkor sem enged be :W Másnál is volt már ilyen? Magát a gépet nem mostanában indítottam be :B

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#279404) Mike


Mike
veterán

játszott valaki innen a youtuber life 2-vel? kéne egy kis segítség: teljesen az elején vagyok, elmegyek a playconra, ok foto megvan, és azt mondja csináljak videót. csakhogy se interjút, se vlogot nem tudok csinálni, mert mindkettőt meg kell előbb vegyem a képesség fáról (neztem Nessajt, igaz egy éve, de ps5, neki ezt nem kellett). ez normális? masik a commission: ha elfogadom, azonnal leveszi róla a leírást, és inaktív lesz a sor. később akkor hogy nézem meg mit kell csinálni?

(#279405) malystryx válasza FIREBLADE78 (#279403) üzenetére


malystryx
senior tag

Velem akkor szokott ez előfordulni amikor jön a havi 2-3 PS Plus ingyenes játék, 5-10 napig nem enged be, aztán hirtelen jó lesz. Gépen meg úgy akad az egész mintha még isdn-es net lenne.. Nem tudom mi ez a jelenség, de minden jelszó stimmel... :F

(#279406) dokee78


dokee78
félisten

Munkában vagyok véletlen a PS-5 verziót vettem meg a Fifa 23-at.

Még nincs gépre telepítve.
Supportnál kérjek refoundot?
És ne kapcsoljam be a gépem amíg vissza nem térítik?
(le ne töltődjön ezért ne kapcsoljam be?)

(#279407) FunPro válasza dokee78 (#279406) üzenetére


FunPro
senior tag

Amíg nem töltöd le, addig jó vagy!

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#279408) Kendek válasza dokee78 (#279406) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az ügyfélszolgálaton keresztül tudsz visszatérítést kérni, igen, és nagyon fontos, hogy még ne legyen telepítve az adott játék. Mivel PS4-re nem is lehet PS5-ös játékot letölteni, így ilyen probléma nem merülhet fel.

<-ƘƘ->

(#279409) dokee78 válasza Kendek (#279408) üzenetére


dokee78
félisten

info@playstation.hu

Erre a címre írtam,nem tudom jó-e a cím.

(#279410) Kendek válasza dokee78 (#279409) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Gondolom majd informálnak róla, hogy a support@hu.playstation.com címre kell írnod ezen üggyel kapcsolatban, mert ez a helyes. :)

<-ƘƘ->

(#279411) Mike válasza Mike (#279404) üzenetére


Mike
veterán

na azóta megoldódott. most azt nem tudom hogy a polcon lévő játékok miért nem adják be a #-et, holott az összes végigjátszásban mindenki így csinálja.

(#279412) Rage47


Rage47
veterán

Nier:Automata 55%-os akciót (6295 HUF) kapott, ha érdekelne még valakit.

[ Szerkesztve ]

(#279413) FunPro válasza Rage47 (#279412) üzenetére


FunPro
senior tag

Konzolon talán még játszható is a játék, out of the box. :D

Nekem egyébként az egyik legpozitívabb játékélményem volt, úgy nagyjából az egész karrierem során. :K

(A replicant-ról ezt már nem tudom elmondani)

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#279414) Rage47 válasza FunPro (#279413) üzenetére


Rage47
veterán

Replicantot eladtam olyan 5 óra után :D Nem is értem. Ez nálam hihetetlenül ritka. Az Automata viszont ott van a top kedvenc játékaim között.

(#279415) consono válasza Rage47 (#279414) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi, hogy ezt írtátok, mert az Automata nekem is nagy kedvencem volt és piszkált a dolog, hogy a Replicantot is ki kellene próbálni...

"In God we trust. All others must bring data"

(#279416) dokee78


dokee78
félisten

Véletlen valahol be kapcsoltam ezt a segédet.
Hol lehet kikapcsolni?
Csak a groud passba néztem be vagy basic control.
#Fifa 23

[ Szerkesztve ]

(#279417) FunPro válasza consono (#279415) üzenetére


FunPro
senior tag

Rólam tudni kell, hogy enyhén mazochista vagyok, így magába a játékba nálam belement 20 óra.

Számomra nagyon repetitív volt. Igazából ez a 20 óra még egész vállalható volt, csak nagyon azt vártam, hogy olyan lesz, mint az automata.

A replicant nagyon jrpg. Míg az automata nálam mind művészileg (zene, érzelmek, stb.), mind játékmechanikailag kiváló volt (androidok, podok fejlesztése), addig itt semmi ilyet nem éreztem. Az automata is tudott monoton lenni, de ott sikerült átlendülnöm. A replicant is tud érdekes és érzelmes sztorit felmutatni, de nagyon nem úgy, ahogy az automata.

A legnagyobb különbség a két játék között egyébként a befejezés. Az automata ugye úgy működik, hogy amikor az A végigjátszás végére érsz, akkor következik a B. A két végigjátszás között azért van különbség, mert vagy a sztori másik oldalát ismered meg más karakterrel, vagy magát a sztorit viszed tovább.

A replicant is tud hasonlót, de ott mindig a sztori közepétől indulsz, és csak a befejezés lesz más (tudtommal). Nincs az az isten, hogy én ezt a közepétől végigvigyem vagy 5x!

Összességében én a 10.000 forintot sajnálom, amit kifizettem rá. PC-n vettem, ott nincs cserelehetőség. Jobban jár az ember, ha végignézi a sztorit youtube-on! :K

U.I.:

Nem tudom ki követi figyelemmel a nier animét. Nekem nagyon tetszik, és bár automatára építi a sztorit, azért volt benne replicant easter egg is! :DD

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#279418) Rage47 válasza FunPro (#279417) üzenetére


Rage47
veterán

Kicsit gagyi volt a játékmenet, a harc. Jobb tényleg csak a sztorit végignézni valahol :D

(#279419) nimfas


nimfas
addikt

Ez a Hogwarts Legacy ennyire szar lett hogy ennyi eladó példány van a FB-on 21-22eFt-ért? Vagy mindenki pár nap alatt végigtolta?

(#279420) gangstagergo válasza nimfas (#279419) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Szerintem sokan nem aludtak és hamar kipörgették :DDD Én már várom a Ps4-es verziót.

(#279421) tboy93 válasza nimfas (#279419) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ez minden játékkal így van. Megveszik, gyorsan végignyomják, eladják. Rengeteg ilyen ember van.

(#279422) raziel01 válasza nimfas (#279419) üzenetére


raziel01
veterán

Simán végigtolnak emberek 30 órás játékot is 3-4 nap alatt.
Nekem meg vagy 2 hét vagy több. :D

[ Szerkesztve ]

(#279423) DeFranco válasza raziel01 (#279422) üzenetére


DeFranco
nagyúr

naponta max egy órám van játszani ha egyáltalán van még hozzá lelkierőm este 9 után hulla fáradtan.

hétvége a családé, akkor is max. este, egyedül szabadnapokon mehet a móka egész nap, ha nincs más dolgom.

valahogy nem haladok a címekkel :D

(#279424) nimfas válasza DeFranco (#279423) üzenetére


nimfas
addikt

Dettó így vagyok vele mint ti, pont azért kérdeztem. :)

Most játszottuk végig a 10 éves lányommal a "Way out" és a "It takes two" játékokat. Utóbbi meglepően jó volt, némelyik részét újra fogjuk játszani. Bejött a gyereknek is.

Most a telefonos app-os játékokra van ráállva, kell szereznem egy Fractics-ot lemezesen. :)

(#279425) consono válasza raziel01 (#279422) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem meg két hónap :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#279426) vargalex válasza nimfas (#279424) üzenetére


vargalex
félisten

Mi is a telefonos appokat nyomjuk mostanában a gyerekekkel. Ha feleségem is beszáll, akkor Knowledge is power, ha csak én a 3 gyerekkel, akkor Chimparty, vagy Frantics. Utóbbit digitálisan vettem meg (mikor akciós volt), a másik 2 lemezes.

Alex

(#279427) nimfas válasza vargalex (#279426) üzenetére


nimfas
addikt

Knowledge is power megvan, meg ha jól rémlik a neve akkor a That's You..... ha akciós lesz megveszem a másikakat is. Használtan, lemezesen 3-4eFt-ért láttam valahol (plusz posta :(()

(#279428) vargalex válasza nimfas (#279427) üzenetére


vargalex
félisten

A That's you megvan nekünk is, de az szerintem inkább felnőtteknek való.

Alex

(#279429) nimfas válasza vargalex (#279428) üzenetére


nimfas
addikt

Igen, a második körben érdekes kérdések voltak. 😇 Majd keresünk más játékot helyette.

(#279430) S e t h válasza nimfas (#279424) üzenetére


S e t h
nagyúr

De van aki nem család mellett játszik egy két hete megjelent játékkal.
Ez is egy opció.
Vagy akár betegen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#279431) erahurka válasza DeFranco (#279423) üzenetére


erahurka
félisten

Se gyerek se barátnő, van időm játszani meg filmeket nézni.

(#279432) DeFranco válasza erahurka (#279431) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én nem mondtam hogy másnak nincs, vagy azt, hogy rossz ha valakinek van :)

leírtam, hogy engem nem fenyeget az a veszély, hogy egy hónapon belül végigjátszok egy játékot, ami már csak anyagi szempontból sem hátrány :D

(amúgy ahogy öregszem, egyre kevesebb játék fog meg, és egyre inkább tikkelek pl. a "telepakolom a térképet egyforma kamu mellékküldetésekkel" játéktervezési trükköktől, rád nézek ME:Andromeda és Spiderman)

(#279433) erahurka válasza DeFranco (#279432) üzenetére


erahurka
félisten

Attól hogy egy hónapig játszod neked se lesz több óra, úgyhogy nem jársz jobban anyagilag :P

(#279434) DeFranco válasza erahurka (#279433) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a pudingot is mokkáskanállal eszem, jó?! :DDD :P

(#279435) perge666 válasza erahurka (#279433) üzenetére


perge666
veterán

Jobb esetben addig nem vesz játékot,vagy kevesebbet,szóval az anyagiakkal nem értek egyet. :)) :DDD

(#279436) Mike válasza DeFranco (#279434) üzenetére


Mike
veterán

Én a másik. 200 óra Horizon Forbidden West :D

(#279437) nimfas válasza Mike (#279436) üzenetére


nimfas
addikt

Ugyanez csak Red Dead II. és "Szamurájos" mindig elkalandozok. 😁

(#279438) dokee78


dokee78
félisten

Át néztem a téma összefoglalót de nem találtam,vagy átsuhantam fölötte?

Melyik ajánlottabb hdmi kimenet a tv-n amire ajánlott kötni a PS-4-et?
Van egy olyan hogy hdmi ARC.

(#279439) Kendek válasza dokee78 (#279438) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha Pro, akkor olyan HDMI portra kösd, ami minimum 2.0-s, és legyen is ez rajta engedélyezve. Más nem számít, az ARC képességet a konzol nem használja, de ha más eszközhöz sem kell, akkor oda is mehet.

<-ƘƘ->

(#279440) dokee78 válasza Kendek (#279439) üzenetére


dokee78
félisten

Sima PS-4!

(#279441) Kendek válasza dokee78 (#279440) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Akkor mindegy hova kötöd, mert amennyiben a tévé nem tudja a HDR-t, akkor a FHD felbontáshoz elég az 1.4-es HDMI is.

<-ƘƘ->

(#279442) Alarikman válasza Kendek (#279441) üzenetére


Alarikman
senior tag

Ha már kábel és HDMI a téma. Nekem meg az ismerősnek is előfordul, úgy havonta kb 1x, hogy nem ad képet a konzol. Működik rendesen, fehér LED fény. Megmozgatom kicsit utána jó.
Ha jól sejtem, kezd elengedni a forrasztás a HDMI csati és az alaplap között, ugye? Ez mennyire javítható? Fat modellről van szó.

(#279443) Guitar14 válasza Alarikman (#279442) üzenetére


Guitar14
senior tag

Nem biztos, hogy a HDMI-alaplap között ment el a csatlakozós (de nincs kizárva) hanem maga a port kezdi bemondani az unalmas, az jellemzőbb. Kontakttisztítót (nem WD40) belefújnék és ki-be dugdosnám a csatlakozót. Esetleg telóval vakuval zoomolj rá és vedd szemügyre hátha van benne valami kosz vagy meggörbült-e valami. (esetleg küldd be ide a topikba a képet)
Ha tényleg a HDMi a ludas akkor azt inkább szervizbe kéne cseréltetni, mivel SMD és nem átmenős, sima forrasztóval baromi nagy meló kicserélni és könnyű tönkre tenni.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#279444) Alarikman válasza Guitar14 (#279443) üzenetére


Alarikman
senior tag

Köszi a gyors valaszt:R

(#279445) csab2 válasza Kendek (#279439) üzenetére


csab2
veterán

A HDMI ARC nem azt tudja, hogy ha bekapcsolom az eszközt akkor bekapcsolja a TV-t és arra a csatornára kapcsol, amin az eszköz van?

Utána olvastam.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#279446) dokee78


dokee78
félisten

Fifa 23-at tudok játszani PS-5 tulaj ellen?
Azaz nekem PS-4 neki PS-5 verzió van.

(#279447) wolf13 válasza dokee78 (#279446) üzenetére


wolf13
őstag

Nem.

(#279448) icemad válasza dokee78 (#279446) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha ps5-re letölti a ps4 verziót, akkor elméletileg igen. (Ha megvan neki a ps4 verzió)

(#279449) wolf13 válasza icemad (#279448) üzenetére


wolf13
őstag

Gondolom azért itt kérdezi , mert neki ps4 gépe van s akivel játszani szeretne ps5. Így ebben a formában nem működik.

(#279450) gangstagergo


gangstagergo
senior tag

GRID Legends - PS4, PS5 4.290 Ft [link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.