Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#257351) consono válasza Yodamest (#257346) üzenetére


consono
nagyúr

144-ért reklámozzák folyamatosan a TLoU2-vel, ha jól emlékszem a Pro-t, szóval a konzol csupaszon olyan 130 körül meglehet. Ha Pro-t akar az ember... Én is 180 körüli nyitó árat saccolok, remélem nem fogok csalódni...

"In God we trust. All others must bring data"

(#257352) Wesder válasza Yodamest (#257350) üzenetére


Wesder
félisten

70€ volt eddig is, az hogy most a 2K felemelte a jàtékainàl a 59.99$-t 69.99$-ra nem jelent semmit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#257353) tothjozsi96 válasza consono (#257351) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Persze! 130K, nem 150.

(#257342) Yodamest
Persze, 18k-ért is lehet, BF-kor meg 13k-ért is. Mindenki ott spórol ahol tud. :U

2070 Super, kérdés mire vetted, ha 1440p-re, akkor se tudsz high beállítások mellett 3 évnél sokkal többet kihajtani belőle. Ha 1080p-hez választottad akkor viszont inkább nem is mondok semmit. ;]

[ Szerkesztve ]

(#257354) KoNZoLik@ válasza Yodamest (#257350) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Lemez meghajtó nélküli Ps5 140K körül lesz, a lemez meghajtós pedig 170K körül, emlékezz rám amikor bejelentik az árakat😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#257355) FunPro válasza Wesder (#257352) üzenetére


FunPro
senior tag

A lou2 is 21-22k körül mozog digitálisan, amit akárhonnan is nézek, 70 pénz.

Előtte 60-ra volt beskálázva.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#257356) Wesder válasza FunPro (#257355) üzenetére


Wesder
félisten

Miért, én mit mondtam?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#257357) VTom válasza FunPro (#257319) üzenetére


VTom
veterán

Nem tértem el a tárgytól, azt írta, hogy költséghatékonybb a PC.. Szerintem meg nem.

Meg lehet magyarázni azzal, hogy nem kell 600 ezres gépet építeni, meg nem kell fejleszteni, stb., de akinek volt már gamer PC-je, az tudja, hogy ez nem így működik, és minimum minden VGA generációban cserélni fogsz, mert nem fut el rajta ultrán az új AC, vagy az egyik generációban megveszed az aktuális csúcskártyát, ami jelenleg alsó hangon 300 ezer Ft, és kivársz egy generációt.
A meghibásodást felesleges szembeállítani egymással, mert szélsőséges szempont.

Nekem a konzol kb. 130K Ft-ba került tavaly, azóta kb. 70-80 ezer Ft-ot költöttem el játékokra, PS+-ra, kerekítsük fel az egész elköltött pénzt 250 ezer Ft-ra egy év alatt.
Ebből kijött volna egy valamire való Gamer PC GPU nélkül, amire minimum elköltöttem volna egy 100-ast, és akkor még nem vettem egy darab játékot se. Tehát nekem egy év alatt 150-200 ezer Ft-tal gazdaságosabb, hogy konzolom van.

Nyilván ha konzolon minden új játékot megveszel teljes áron day1, akkor az sem lesz gazdaságos, de a hobbik már csak ilyenek.

Nyilván vannak más szempontok, amik a PC felé billentik a mérleget, immerzívebb gaming élmény, magasabb fps, natív felbontás, szebb grafika, sokoldalú felhasználás, G-sync, stb. de ha pusztán az anyagi oldalát nézzük, akkor sajnos egyre inkább úgy tűnik, hogy gamer PC-t tartani manapság erősen luxuskategória.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#257358) Jim74 válasza VTom (#257357) üzenetére


Jim74
nagyúr

Az új játékok day1 a PC-re sem olcsók...
Én 1,5 - 2 éve adtam fel a PC vonalat. Nem bántam meg :D

[ Szerkesztve ]

(#257359) Yodamest válasza VTom (#257357) üzenetére


Yodamest
addikt

Nálam úgy van, hogy egy jó PC-t megépítek így 5-6 évente, ami előrefelé kompatibilis, tehát pl a tápon legyen elég csati, legyen a ház olyan, ami betudja fogadni a megfelelő komponenseket, a CPU legyen elég erős ahhoz, hogy 5-6 évig kiszolgáljon. Egyedül VGA-t cserélek 2-3 évente, mert az az egyetlen szűk keresztmetszet. Eladom a régit és a különbözetből megveszem az újat, ami kb 50-70K ráfizetéssel jár. Nekem ennyit 2-3 évente megér az, hogy top szintű PC-m van és minden fut rajta maxon. Ezt használom mindenre, filmlejátszásra, netezésre, játékra, nálam maximálisan kiszolgálja az árát és mondom nincs annyiba, mint sokan gondolnák.

Oké te only PS, de akkor felmerül a kérdés, hogy ha photoshopban nyaralási fotókat akarsz szerkeszteni, akkor azt min csinálod? vagy excelben akarsz adatbázist készíteni, azt min csinálod? telefonon?

[ Szerkesztve ]

(#257360) mettek válasza Jim74 (#257358) üzenetére


mettek
addikt

Nem tudom ki milyen konfigon nyomta de én konkrétan le kellett tegyem ps4pron az Odysseyt mert annyira nem bírtam elviselni a 25fps-t ahova általában bezuhant. Ezután megvettem PC-te ahol öröm volt játszani vele.
Persze egy God OF Warnál, Spidermannél nem volt gond ezzel. Emelkett ha nem lett volna pluszba olyan hangja mint egy jumbo jetnek akkor talán egynél többször kapcsoltam volna be az utolsó egy évben. Katasztrófa volt még ujrapasztázás után is. Zárt Fejhallgatóban is hallottam a hangját :W

Nagyon remélem hogy a ps5 átgondoltabb lesz. Mert ilyen szempontból ez nemhogy 130ezret de 50-ezt sem ért, mármint maga a ps4pro.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#257361) Moby válasza Yodamest (#257359) üzenetére


Moby
addikt

"hogy top szintű PC-m van és minden fut rajta maxon"
"Én 190-ért vettem a 2070 Super kártyámat"

Hátöööizéöööö ;] :DDD A TOP szint az nagyon ez :D

(#257362) tothjozsi96 válasza Yodamest (#257359) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Jaja, eladod 3 év múlva a 2070 Super-t 60-70-ért és 70k ráfizetéssel (140k-ból) veszel új kártyát. Amikor jelenleg is 200k-ért vetted, értem. :R

Nem rosszból, de miért nem lehet megérteni hogy a konzol játszásra való? Ki szerkeszt otthoni felhasználóként Photoshop-ban fényképet? Tök hülyeségeket írsz. Ha már ennyire fillérb@szás és a PS Plus is 18k, akkor remélem a PC-dhez felszámolod a 160k/éves PS license árat is.

(#257363) tothjozsi96 válasza mettek (#257360) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Ez is nagyon igaz!
Én is újrapasztáztam, nincs már turbina hang de ugyan úgy k@rva hangos. :)

[ Szerkesztve ]

(#257364) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na befejeztem a death strandinget. Hát a végére azért már összeállt a sztori szóval nagy álleeses nem volt. Viszont az ahogy megoldották hogy jatszhass vele tovább az zseniális. Nem mint egy far cry ahol atomot robbantasz de utána jatszol "tovább" mint ha mi se történt volna.

Zene csodálatos grafika nagyon rendben. Volt amikor már nem volt kedvem hozzá de utána nyomtam tovább. Azon még agyalok hogy baxakodjak-e még vele

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#257365) opr válasza tothjozsi96 (#257362) üzenetére


opr
veterán

Hagyd ra, ez olyan, mint amikor a horgasz mondja, hogy hat nem is olyan draga hobbi, mert amugy is akart csonakot venni, meg hozza dzsipet, ami el tudja vontatni, meg szeket, meg kalapot, meg mindent, igy meg igazabol csak a bot meg a damil meg a csalik ara van (igy is beszelunk vagy 1 milliorol), dehat ugye csak nem olyan draga hobbi az, mert legalabb a halat, amit kifog meg tudja enni, nem kell megvenni jo dragan a boltbol.
Jobb, ha ilyenkor mosolyog az ember, bolint egyet, aztan max rohog a bajsza alatt.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257366) VTom válasza Yodamest (#257359) üzenetére


VTom
veterán

Megépítesz egy PC-t, ami időtálló 5-6 évig, vagyis alsó hangon eltapsolsz 300 ezret a gépre.
A 2-3 évente 50-70 ezerért VGA csere és a TOP PC két külön kategória..
Nekem tényleg top PC-m volt (i7, 980Ti --> 1080 --> 1080Ti, 3440x1440 G-sync) tudom mennyibe kerül. Mondom ezt úgy, hogy rengeteget bizniszeltem aprón, így nagyságrendekkel kevesebbe volt, mintha mindent zsebből vettem volna, de még így is sokkal drágább a PC.
Amit Te írsz, az egy belépő gamer PC építés, ami egy konzol élettartamára kb. 400-450 ezer Ft-ba kerül, szembeállítva a konzolok árával, ha a játékokat, szolgáltatásokat nem nézem.
És mivel ide írsz, feltételezem, hogy a PC mellé még van egy konzolod is, akkor meg aztán végképp nem gazdaságos.

Egyébként nem szerkesztek családi fotókat, nem photoshopolok (minek egy családi fotót photoshopolni? :F )
Kb. mindent IS el lehet végezni egy android tabletről (torrent, NAS, vásárlás, közösségi média) minden másra ott a céges laptop.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#257367) mettek válasza Woodslave (#257364) üzenetére


mettek
addikt

Minden elismerésem, én kb 30%-nál meguntam de egy életre. :DDD

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#257368) hombre[EU] válasza FunPro (#257341) üzenetére


hombre[EU]
veterán

azért írtam,hogy mindkettōt lehet okosan csinálni, de akkor számoljunk (sajnos forintban nem tudok gondolkodni)
idén decemberben egy ps5+sulis hordozható cucc (swift,chromebook,de még egy ipad is elég) valahol 800€ környékén megáll. ezzel minimum 4-5évig elvan a gyerek
ennyibōl nem hozod ki a ps5 teljesítményét, csak a zen2 és a gpu lesz 650-750 között...és a desktopot nem viheti sehova, neadjisten pár év múlva kiderül,hogy az új konzolok ssd-vram-gpu teljesítményéhez kell majd az rtx4000 széria dedikált tömôrítéssel :D stb.
de ha ezt a kérdést felteszed ~2év múlva amikor a pc középkategória elérte/lehagyta a konzolokat akkor már más lenne a matek

Life, Uh, Finds A Way

(#257369) opr válasza hombre[EU] (#257368) üzenetére


opr
veterán

Majdnem, de rosszul szamolsz. Jelen gennel igazad lenne. Sot, az osszes elozo gennel igazad lenne. Nextgennel nagyon nem lesz igy. Most nem ~2 ev lesz, hogy a PC kozepkategoria lesz az XSX/PS5, hanem bo 3-4. Szoval igen, 3-4 ev mulva tudsz venni aranyaron olyan gepet, ami kiszolgal a generacio vegeig, csak eppen... 3-4 ev mulva a generacio vege 3-4 evnyire van. Szoval az van, hogy jelenleg lehetetlen olyan desktop gepet epiteni, ami 3-4 evnel tobbet ad, ~mindegy, mennyit olsz bele (jo, ok, kb 40-50k eur-bol lehet).

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257370) Yodamest válasza tothjozsi96 (#257362) üzenetére


Yodamest
addikt

Árakkal kicsit elszálltál, biztos, hogy nem adom el 60-70K ért a 2070 supert..... inkább 130-140-ért és arra fizetek rá, tehát az új kártya ára valahol 210-220 körül lesz saccra, ezek a reális árak, tudom, ezt csinálom már egy ideje, mindig így fejlesztek.

"Ki szerkeszt otthoni felhasználóként Photoshop-ban" - látom ezt többen sem értik, én pl. szoktam csinálni benne kollégákról faceswap képeket, de ezer más dologra lehet használni, de amúgy is csak egy példa volt, mint felhasználói program. Mondhattam volna videószerkesztést is, szerintem ezek nem olyan ördögtől való dolgok, lehet én vagyok csak túl kreatív, de én szoktam ilyesmit csinálni, pl. feliratot írni egy film alá és azt egy progiban alátenni. Ezekhez mindhez PC kell, iskolai feladatokról nem is beszélve, azért jó ha van otthon egy office képes PC.

[ Szerkesztve ]

(#257371) Tegla80 válasza Yodamest (#257359) üzenetére


Tegla80
addikt

nem nekem,de....
szval nem szerkesztek fotot es nem hasznalok exelt es hidd el ugy is lehet elni,h nincs pc a lakasban.Regebben sem kellett a konzol melle es ma is eleg egy tab/okostelo,h megoldjam ami netes dolog nekem kell hozza....(routert tudom baxtatni es feltoltot is tudok venni igy net es penz is van a konzolhoz mas meg nem is kell.)
Elhiszem,h ugy nottel fel,h pc volt a popsi alatt es az az isten,de hidd el,h Mi is vagyunk paran akik leszarjuk a pc-t es vigan elvagyunk csak konzolon.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#257372) opr válasza Yodamest (#257370) üzenetére


opr
veterán

Ezekhez egyikhez se kell eros gep. Egy hasznalt uzleti lapos okosan bovitgetve (ssd, ram) boven eleg. Es akkor bo 150k-bol kijott a gep, igaz jatszani nem lehet rajta, de minden mast meg igen es hacsak nincs orbitalis peched, siman kiszolgal 5-7 evig. Csak jatszani ne akarj rajta. Erre van a konzol.

Persze ha 4k/8k raw videokat szerkesztesz/effektezel megelhetesszeruen, az megint egy mas dolog, ott mar a vilag osszes vasa se eleg, de az mar boven nem az otthoni felhasznalas.

Ne erts felre, En is PC-buzi vagyok, lassan tobb itthon a szamitogep, mint egy atlag amcsi IQ-ja, mind ki is van hasznalva rendesen, mind arra, amire valo, de a szamitogepes jatekot meg En is feladtam, egyszeruen olyan szinten draga, plane a konzoloshoz kepest.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257373) Yodamest válasza VTom (#257366) üzenetére


Yodamest
addikt

A top PC-t úgy értettem, hogy normális felfogásban a top, számomra az nem alternatíva, hogy veszek egy túlárazott kártyát fél misiért..... ráadásul tök feleslegesen, mert akkor már inkább veszek le pár beállítást mediumra, na bumm semmi nem fog történni, sőt sok esetben konkrétan nincs különbség szemre a medium és ultra beállítások között (erről vannak videók is sok játéknál, hogy mennyire egyforma a kettő) szóval nem kell minden marketing bullshitet bevenni azért..... totál felesleges a legdrágább cuccokat hajszolni, ha arra mennék semmim sem lenne, mert TV-t is csak 1 millió felett vásárolhatnék....

(#257374) ProEvoFan válasza Yodamest (#257304) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tipikus PCs arc vagy.
Hiába van konzolod, a gondolkodásmódot az tipikus PCs.Nem bántásból írom.Amúgy itt sok PCs emberke tért meg, tudják, tudjuk mi a dörgés a "pc vs konzol melyik a jobb ill olcsóbb?" témakörben. Ja, nincs igazad.
Csalásról. COD Warzoneban is utálják a PC játékosokat,mert sok a csaló.Volt is belőle botrány.A konzolosok a pokolra kívánták a közös játékot, köszi, de nem kértek belőle.

(#257375) Yodamest válasza opr (#257372) üzenetére


Yodamest
addikt

Na de ezt mondom, így most add össze veszel 150K-ért egy kompromisszumos notit, amin lehet office-olni, de mást nagyon nem, meg veszel 150-200K-ért egy konzolt, amin megint játszani lehet, de mást nagyon nem. Én meg veszek 500K-ért egy nagyon erős PC-t, amin mindent lehet kompromisszmok nélkül.... (csak exkluzívokkal játszani nem, de ezt már elismertem)

(#257376) Deck válasza ProEvoFan (#257374) üzenetére


Deck
titán

Apex, Cod.. Lehetne sorolni

PS5

(#257377) opr válasza ProEvoFan (#257374) üzenetére


opr
veterán

Dehogynem, kerunk! Csak konzol only kozos jatekot kerunk szepen, xbox, ps, nintendo. En nagyon orultem neki, hogy vegre tudok egyutt jatszani az xboxos haverokkal. Aminek nagyon nem orulunk, az az, hogy nincs olyan, hogy csak konzolos, hanem olyan van, hogy minden, meg olyan, hogy semmi, es ez igy, ebben a formaban fos. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257378) FunPro válasza opr (#257369) üzenetére


FunPro
senior tag

Ha nem számolta el magát a sony megint.

Az a baj, hogy a fejlődés mértékét nehéz kikalkulálni.
Én pl. a ps4 pro megjelenésénél tekintem úgy, hogy kifújt az alap ps4 generáció. Ami olyan 3-4 éves életciklus, ha jól számolom.

Ez ugyan sarkallatos, mert ugye a sima ps4 is használható a mai napig, de aki csúcsra akarta járatni, az kénytelen volt konzolt cserélni 3-4 év után. Most a pro után vagyunk 3-4 évvel, jön a nextgen. Ha most jól kalkuláltak, akkor sokáig tart a ps5 éra. Ha nem, az általad emlegetett 3-4 év alatt vége is a gen-nek.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#257379) mettek válasza Deck (#257376) üzenetére


mettek
addikt

Lehet az Apexben is már egeret billt használni mint a Codban?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#257380) opr válasza Yodamest (#257375) üzenetére


opr
veterán

Tehat beismered, hogy 300k helyett 500k-t koltesz, ami egy laza 66%-os felar (plusz kozben a bovitesek arai, azok a ket-harom evente 70k-k), cserebe meg bukod az exkluzivokat is, tehat az eredeti allitasod semmilyen szinten nem allja meg a helyet, hogy a PC nem dragabb?

FYI: Egy olyan emberrel beszelsz, aki bo 25 evig igazi hivo PC-gamer volt, elkepzelni nem tudtam, hogy konzollal szerencsetlenkedjek. Aztan elszalltak az arak az egekbe, jott a hulye banyaszdivat, vegul inkabb vettem egy konzolt, kiprobalom, mi baj lehetne alapon. Az elejen nagyon gyuloltem a kontroller miatt, hianyzott az eger+bill, aztan megszoktam, es... Ma mar akkor se allnek vissza a PC gamingre, ha arban ugyanannyi lenne.

Az egyetlen, ami nagyon hianyzik, az az rts jatekok. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257381) Yodamest válasza ProEvoFan (#257374) üzenetére


Yodamest
addikt

Amúgy nem lennék az, anno az első konzolom egy nintendo (NES) volt, majd PS1, PS2 stb.. és csak később lett PC-m. Egyszerűen azt látom, hogy a PC sokkal előrébb mutató, egyszerűen sokrétűbb, kényelmesebb az egész. Játék közben pl én gyakran hallgatok zenét, fogom ALT+TAB foobart elindítom és már megy is... PS-en ezt hogyan csinálod meg? De mondom ezer meg ezer ilyen quality of life dolgot tudnék és tudtam már mondani ezzel kapcsolatban.

(#257382) Wesder válasza opr (#257377) üzenetére


Wesder
félisten

+1

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#257383) opr válasza FunPro (#257378) üzenetére


opr
veterán

Nem szamolta el. Az az ssd egy igazi isteni ihlet volt, zsenialis, hidd el. Ez a munkam, a szakmam, az eletem fele, soha semmi nem rugott meg tokon bottleneck-et annyira, mint most ez a brutalgyors ssd. PC-n sok ido fog kelleni ahhoz, hogy oda merje irni barki minimum kovetelmenynek, hogy xy sebessegu ssd, marpedig amig ez nem tortenik meg, addig most elonyben lesznek a konzolok, plane a ps5, mert az MS ugye erolteti, hogy minden jojjon PC-re is. Lehet grafikaban nem feltetlenul, de -plane az ex-cimeknel- olyan minosegbeli ugrast fog tudni hozni az ssd sebessege, hogy csak nezunk. Persze ez meg odebb van kicsit, hogy altalanos legyen, meg az ex cimeknel is, de ott lesz, hidd el.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257384) opr válasza Yodamest (#257381) üzenetére


opr
veterán

"PS-en ezt hogyan csinálod meg?"
A beepitett spotify klienssel, ami tok jol fut a hatterben, pont erre van kitalalva, es siman tudod vezerelni akar a telefonoddal is ok google/siri parancsokkal is, mikozben a jatekot meg csak le se kell ALT+TAB-olni?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257385) mettek válasza Yodamest (#257381) üzenetére


mettek
addikt

Nem kérdés hogy a PC jobb, fluidabb, sokrétűbb. Amikor ps4 mellett, után bekapcsolom a PC-t és 1440p-Ben 90-130 fps-sel egy 144hz-es monitoron Battlefieldezek vagy CoD-ozok vagy akármit akkor azt mondom ez minden pénzt megér (már ha futja rá). A ventillátor hangot már említettem de ott van a letöltési, frissítési sebesség is ami ps-en egy örökkévalóság volt, nem véletlen találták ki a készenléti módot hozzá.
Ezt most talán a ps5 SSD-je felgyorsítja de az is mire lesz elég? 1 cod meg 3-4 másik játék és cső aztán lehet hozzá venni külső SSD-t :W

Bár az exclusive-ok (amiket amugy jól optimalizálnak általában) miatt lesz ps5-öm de amíg megtehetem nem vagyok hajlandó 20-30fps-sel Battlefieldezni, AC-zni stb.

Most például előre sajnálom azokat akik konzolon fogják nyomni a Cyberpunkot mert egy okádék lesz kb az eddig bemutatott PC-s grafikához képest, főleg most generáció váltáskor. Ugyanez volt anno a Battlefield 4-nél. Akkor PC-n 64-es meccsek voltak baromi szép látvány mellett, ehhez képest ps3-on 32 fős meccs volt a max létszám minecraft grafika mellett. Most kb ugyanez lesz a Cyberpunkban. Hiába néz ki jól a Last OF Us vagy Csucsima...azok exclusive-ok.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#257386) RudY válasza Yodamest (#257381) üzenetére


RudY
addikt

Basz6tom az integrált vga-s 300 ezres office pc-met, mert nem fut rajta pl. a Days Gone, a TLOU2, vagy a Tshushima... se...megint lett futva egy félmaraton fölöslegesen. :DDD

(#257387) Carlos Padre válasza Yodamest (#257327) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Akkor miért beszélsz hülyeségeket? Túl sok fröccsöt ittál mielőtt a napra mentél?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#257388) Carlos Padre válasza Wesder (#257330) üzenetére


Carlos Padre
veterán

:R

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#257389) hombre[EU] válasza Yodamest (#257381) üzenetére


hombre[EU]
veterán

pl én gyakran hallgatok zenét, fogom ALT+TAB foobart elindítom és már megy is.

ráküldöm a receiverre a spotifyt :DDD otthonosabban érzed magad a desktop elōtt,mások meg nem...szerintem ennyi a különbség. egyébként meg pc-n nem igazán szoktunk ülni egy konfigon ~5évig :DDD konzolhoz nem jön új cpu,ami alá új deszka kell stb...más a pszichológiája is

Life, Uh, Finds A Way

(#257390) Yodamest válasza opr (#257384) üzenetére


Yodamest
addikt

de az nem fizetős?

(#257391) opr válasza Yodamest (#257390) üzenetére


opr
veterán

Van ingyenes verzioja is. Oszinten nem tudom, hogy van a Spotify free PS-en, evekkel hamarabb volt Spotify premiumom, mint PS-em. :DDD

ui.: De ilyen teren amugy is csalok, mert ugye van Spotify preimumom amugyis, illetve van ket erosito, az egyik ilyen okos loszar, amire akar kulon is rakuldhetem a Spotify-t barmikor, a masik meg a konkstans bekapcsolt allapotban letezo desktop gepre van dugva, oda is barmikor tudok zenet kuldeni, emellett meg meg van egy ps gold headsetem is, szoval akar az is mehet, hogy hangfalakbol zene, fejhallgatoban meg a jatek+chat hangok vannak.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257392) Yodamest válasza Carlos Padre (#257387) üzenetére


Yodamest
addikt

melyik volt hülyeség?

(#257393) FunPro válasza hombre[EU] (#257368) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazából én senkit nem szeretnék megtéríteni. :D
Valóban sok tényezőtől függ a dolog.

Én csak erre reagáltam: "lehet az rtx-benyomatni a dellát" azzal, hogyha nem max. grafikára hajtasz (rtx 2060 pl.), akkor végeredményben nem fogsz annyival jobban kijönni a konzoloddal, ha kell mellé pc/laptop is. Max. csak úgy hiszed, hogy rengeteget spórolsz, vagy rengeteget költesz pluszba a képre.

Mondjuk ahogy nézem itt már mindenki úgy felhergelt mindenkit, hogy olyanon vitázik, amiről szó nem volt. :C

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#257394) Yodamest válasza opr (#257391) üzenetére


Yodamest
addikt

El is fogadtam volna a spotit, de egy előfizetéses appot azért ne hasonlítsunk egy totál free szoftverhez, szóval így már nem jó érv a spoti ha fizetni kell érte.

(#257395) Yodamest válasza FunPro (#257393) üzenetére


Yodamest
addikt

Pedig én is csak ezt mondom nekik :) hogy nem full top top top PC-hez kell hasonlítani, ami túlárazott marketingbullshit, hanem egy józan ésszel tervezett PC-hez, amin ugyanúgy minden futni fog nagyon jó minőségben.

Mondom nekem mai napig semmi gondom a 2070 super kártyámmal, minden kiválóan megy rajta. Nem csak 2080TI SLI létezik a világon, azt azoknak nyomják, akik csőlátással csak a legdrágább cuccokra mennek, még ha nem is éri meg az.

(#257396) Mike válasza Yodamest (#257381) üzenetére


Mike
veterán

Pont fordítva látom. 91 óta van pc-m. A konzolosokra mindig enyhén lesajnálva néztem a játékgépükért a gagyi grafikáért. Éveken át csatároztam fórumokon amikor azzal jöttek hogy a pc-s játékoknak leáldozott. Aztán 18-ban amikor a ps-t megvettem, jöttem rá hogy szűklátókörüségből kizártam magamat valami fantasztikusból. És azóta dobtam a pc-s nyüglődést, (ne felejtsük el 27 évig játszottam pc-n! ) de a droidos játékokat is
Ettől még megvan az asztalim, de 2 éve nem kapcsoltam be és van notebookom munkára és tabletem is tartalom fogyasztásra, de játszani 18 óta csak ps-n játszom.

(#257397) opr válasza Yodamest (#257394) üzenetére


opr
veterán

Spotify van minden platformon ingyen, kulonbozo limitaciokkal. Alapovetoen zenet tudsz rajta hallgani ingyen is. Valaki meg hatha leirja, mi az, ami korlatolt a free-ben, nekem bo 7 eve premium van, igy errol inkabb nem nyilatkozok, csak annyit, hogy amugy letezik.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257398) consono válasza Yodamest (#257381) üzenetére


consono
nagyúr

Én pl. csak szólok Alexának, hogy toljon valami zenét :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#257399) szgabor12 válasza Yodamest (#257394) üzenetére


szgabor12
tag

A szoftver ingyenes, de a zenét - jobb esetben - megveszed, amit hallgatsz a gépen "ingyen", így hasonlítsuk hozzá nyugodtan. Ha meg nem veszed meg, akkor inkább hagyd el ezt a zenehallgatás témát szerintem. :U

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#257400) FunPro válasza opr (#257383) üzenetére


FunPro
senior tag

Multiplatform címeknél sajnos nem tud elszállni egyik irányban sem a teljesítmény.

Vagy a pc fogja hátráltatni a konzolt, vagy a konzol a pc-t, ameddig nem szakad végképp ketté a piac.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.