Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#257451) fausto válasza Mezcal (#257437) üzenetére


fausto
addikt

Azt kifejteneéd, hogy a fizetős multi miatt miért nincsenek csalók? Hogy csinálják? Pl. a plus-ból befolyt pénz hogyan kerül a Rockstar - hoz, hogy ne legyenek csalók a GTA V-ben? És az hogy van, hogy Ps3-on sem nagyon voltak csalók, pedig ott ingyen volt a multi?

(#257452) Mezcal válasza fausto (#257451) üzenetére


Mezcal
addikt

Rendszer miatt nincsenek csalók, nem a pénzért, amibe a multi is kerül. Egyébként azt mondtam, ha PC-n fizetős lenne a multi, de garantálják a csalómentességet, akkor előfizetnék rá. Persze nem fizetnék, mert nincs olyan játék, ami érdekelne. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#257453) Jim74 válasza Szabi® (#257450) üzenetére


Jim74
nagyúr

Az utolsó bekezdésed pontosan leírja, hogy nagyjából miért adtam fel a PC-s vonalat. Plusz nem érdekel, hogy 1000 fps legyen. Nekem elég, amit a PS tud. Tudom, biztosan igénytelen vagyok :DDD.
Pókemberrel vettem anno a PS-t és mikor beüzemeltem, majd elindítottam a játékot, hosszú-hosszú percekig csak ültem és vigyorogtam, mint egy kisgyerek karácsonykor. Hihetetlen volt számomra, hogy egy 130k-s eszköz ilyet tud.

[ Szerkesztve ]

(#257454) fausto válasza Mezcal (#257452) üzenetére


fausto
addikt

Pedig mintha ezt írtad volna: "Nekem megéri fizetni a csalómentes multiért!"

(#257455) Szabi® válasza Jim74 (#257453) üzenetére


Szabi®
addikt

Csak a kísérletezgetés kedvéért,vettem egy 1080Ti-t,egy rx 580-at,és egy rx 570-et.
Megspékelve egy i7 4790 cpuval.....Az első 3 nap,vga cserélgetés,benchmarkok sokassága,driverek böngészése után levontam a konzekvenciát : nekem ez már nem kell :D

(#257456) Deck válasza Szabi® (#257455) üzenetére


Deck
titán

Megtudlak érteni :K :C

PS5

(#257457) Jim74 válasza Szabi® (#257455) üzenetére


Jim74
nagyúr

Rájöttem, hogy öreg vagyok én már ahhoz, hogy ilyenekkel p*csöljek :DDD, és vettem egy PS4 Pro-t. Természetesen úgy állítottam be, hogy a srácaimnak karácsonyra milyen jó lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#257458) Bétaville


Bétaville
senior tag

Sziasztok srácok!

Egy kicsit OFF.
Ki emlékszik arra a PS2-es játékra, amiben egy harcos csajszival kellett
lenni és volt egy sárkánya is, akinek a neve Arok volt. :K
Mi a címe a játéknak? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#257459) opr válasza Bétaville (#257458) üzenetére


opr
veterán

[link] ez?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257460) Jim74 válasza Bétaville (#257458) üzenetére


Jim74
nagyúr

Talán a Drakan?

(#257461) Wlac


Wlac
Ármester

Most tűnt fel a Store-ban (konzolon), hogy van egy "Storefront Country" nevű opció, amivel más Store-ok árait lehet nézni. Ez új dolog, vagy eddig is volt? Lehet, hogy előrevetít egy esetleges régióváltást?

“The wha-"

(#257462) Bétaville


Bétaville
senior tag

Igen srácok. Ez az.
Köszi nektek! :R
Azt szeretném kérdezni, hogy van-e ehhez hasonló
game PS4-re? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#257463) Szabi® válasza Jim74 (#257457) üzenetére


Szabi®
addikt

Pontosan,én is :R

Azt még valamelyik nvidia fantól majd megkérdezem ,hogy a 2015-ös witcher 3-ba,melyik nvidia kártyával lehet bekapcsolni a csodálatos "nvidia hairworks" feature-t,hogy ne zabáljon le a konstans fps végértékből,akár "50"-et is full hd felbontáson,ami ma már nem is a legacélosabb,de mégis .
Mi kell ehhez ? Két 2080Ti Sli-ba kötve ? :D
Az oké ,hogy az nvidia megcsinálja,de mivel jeleníted meg :F

[ Szerkesztve ]

(#257464) fausto válasza Wlac (#257461) üzenetére


fausto
addikt

Már egy ideje létezik. Pár éve tuti

(#257465) RangerFox válasza Wlac (#257461) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Talán egy éve van ilyen.

(#257466) opr válasza Szabi® (#257455) üzenetére


opr
veterán

Hasonló volt nálam is a helyzet, annyi különbséggel, hogy nekem akkor már volt konzol, és elgondolkodtam rajta, hogy lehet mégis jobb lenne a master race, illetve hogy nem vettem meg, hanem a cégnél volt mindenféle vga meg cpu kombó, aztán elkezdtük nézegetni, mi merre hány méter mi lenne jó, hogy lenne jó, milyen driver mire mikor miért hogyan, mennyibe kerül ez időben és pénzben, aztán arra jutottam, hogy kell a francnak az egész, marad a ps4 pro.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257467) opr válasza oriic (#257431) üzenetére


opr
veterán

Kipróbáltam, huh bakker, ezek valami rohadt nehézre sikerültek. :Y
Imagine dragons pakk se volt semmi, de ott két számot kivéve (rohadt warriors!) azért szépen lassan csak meglett mind expert+on, de ebben eddig egy sikerült, az is valami B-re... :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257468) Szabi® válasza opr (#257466) üzenetére


Szabi®
addikt

Persze,detto.
Annyi hogy én a ps4 érával már végig értem,ps5 elő van rendelve,aztán addig mondom jó mazochista módjára,veszek hardvereket nosztalgiázni. :D

(#257469) opr válasza Szabi® (#257468) üzenetére


opr
veterán

Ez is egy erős függőséget okozó hobbi amúgy. Ez a pc hardware meg az epítgetés olyan amúgy, mint az a rohadt bagó. Olyan, hogy leszokott, olyan nincs. Olyan van, hogy lerakta, aztán csak alkalomadtán gyújt rá, vagy kibírja, de azért néha rohadtul megkívánja az ember. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257470) Szabi® válasza opr (#257469) üzenetére


Szabi®
addikt

Húúú ne is mondd,4 hónapja szoktam le.Néha nagyon komoly sóvárgás tör rám :)
Pedig szerettem cigizni ,filmek között kimenni rágyújtani,játék közbe,kaja után stb stb .
De jobb így . (ezt hazudom magamnak) :D

(#257471) vargalex válasza opr (#257469) üzenetére


vargalex
félisten

Én kb. 25 évig bagóztam. 3 éve szoktam le, de soha nem kívántam magát a cigit, hanem az jutott eszembe, hogy ilyenkor korábban rágyújtottam. Azaz inkább a tevékenység hiányzott.

Alex

(#257472) gyuromoj válasza oriic (#257431) üzenetére


gyuromoj
veterán

INSTANT GET!!! :Y :C
Meg is van a program, hosszú hétvégére.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#257473) opr


opr
veterán

Grat mindkettőtöknek, szép teljesítmény! :R
Én sajnos csak leváltani tudtam ebagóra, de hála égnek ez működik, jól, és ha valamiért nincs gőz egy-két napig, nem vagyok olyan ideg, mint mikor bagóztam.
Ettől függetlenül pl ha úgy van, mai napig rágyújtok. Ilyen nagyon ritkán van, de azért évente egy-két alkalommal megesik. Segít, hogy tudom, hogy amint vége a bulinak vagy akárminek, ami alatt bagóztam, ugyanúgy azonnal hagyom abba és állok vissza az ebagóra, mint bármikor máskor.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257474) Jim74 válasza Szabi® (#257470) üzenetére


Jim74
nagyúr

12 éve raktam le, illetve azóta bírom ki, hogy nem gyújtok rá... ;)

(#257475) Wesder válasza Wlac (#257461) üzenetére


Wesder
félisten

Régióvàltàst biztos nem, max régiófüggetlenséget, ami nem lenne rossz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#257476) Moby válasza opr (#257469) üzenetére


Moby
addikt

De van olyan. 15 éve raktam le (előtte láncdohányos voltam 12 évig), és egyetlen percig nem hiányzott az első pillanattól kezdve. Azóta nem tudok megmaradni olyan helyen, ahol bagóznak, annyira gyűlölöm (ezért is raktam le, magamat is utáltam miatta). Soha nem kívántam meg újra.

(#257477) Wesder


Wesder
félisten

De jó, hogy itt mindenki leszokott, én meg 10 évente tarhàlok egy slukkot, aztàn ràjövök hogy még mindig sz@r. :C (igen, az első slukk 10 évesen volt.)

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#257478) Moby válasza .LnB (#257441) üzenetére


Moby
addikt

Majd megveszed szépen leárazásban, és tolod ps5-ön. Kész profit! :)

(#257479) KoNZoLik@ válasza mettek (#257435) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Szívesen, de amúgy ez már nagyon régóta így van, és szerintem ki is lett tárgyalva sokszor ez, de még talán az összefoglalóban is benne van...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 814 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#257480) Lackooo84 válasza opr (#257473) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én 17 év után tettem le egyik napról a másikra 5 éve, azóta utálom még a szagát is, soha nem kívántam. Volt, hogy álmomban rágyújtottam, az is k. szar érzés volt. Egy hátránya van, azóta minden az utcán sétálva bagózót ütném... :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#257481) Carlos Padre válasza RangerFox (#257447) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Spoilerbe kellett volna inkább ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#257482) Carlos Padre válasza Moby (#257476) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én is így vagyok vele.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#257483) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eléggé irigy vagyok most a PC-sekre azért: Így néz ki Magyarország az új Microsoft Flight Simulator-ban
Bár egy hétig kötne le, amíg röpködnék párat, mert komolyabban nem foglalkoztat a téma, de azért brutális.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257484) GEIL válasza .LnB (#257483) üzenetére


GEIL
addikt

A hősök tere egy "fedett csarnok"...lol...inkább kihagyom ezt is :D :DDD ;]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#257485) wolf13 válasza .LnB (#257483) üzenetére


wolf13
őstag

Néztem én is napokkal ezelőtt valamelyik magyar youtubert, pont Pestet járta körbe. Nem mindent talált meg, de engem már az is lenyűgözött , hogy a Dunakanyart, vagy a Parlamentet meg lehetett találni. Pár hónapja kipróbáltam más szimulátorokat, de engem sem kötött le igazán a repkedés. Van steamen egy ingyenes (az alap DCS World) szimulátor, de az is csak haverokkal multiba lenne izgalmas.

(#257486) .LnB válasza GEIL (#257484) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Óriási probléma :U , ha a technológiát, és a játék méreteit figyelembe vesszük, akkor meg főleg..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257487) GEIL válasza .LnB (#257486) üzenetére


GEIL
addikt

Az ám.....De "hálivúd" felirat, "ferdetorony", vagy oroszország legnagyobb tere a "hagymakupolás templommal" tuti hibátlan..... ;]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#257488) frankdelgado válasza .LnB (#257483) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nálam azért komoly fegyvertény lesz az MS Flight sim, remélem XOX-en is elfogadható lesz, mert csak ezért nem vennék új boxot....a másik ilyen az elite dangerous - ami van psen is-, amihez ha kijön az új kieg, akkor már űrhajóbol kiszállós lézerpuskás lövöldözés is lesz benne :). Meg ígértek városokat légkörös bolygókat, fűt-fát..... :) Csak lassan halad..........

(#257489) hombre[EU] válasza frankdelgado (#257488) üzenetére


hombre[EU]
veterán

star citizen nextgen konzolokra (ha elkészül valaha)...na az már valami...

Life, Uh, Finds A Way

(#257490) icemad válasza hombre[EU] (#257489) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem tetszik a No man's sky is. Ps vr-al lenyűgözött.

(#257491) .LnB válasza hombre[EU] (#257489) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD Ezt te se gondoltad komolyan.
6 éve adtam el az accomat. HAT éve. :D És már akkor is azért, mert kicsit meguntam a várakozást. De legalább kerestem rajta. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257492) VTom válasza hombre[EU] (#257489) üzenetére


VTom
veterán

Az már valami lesz, ha valaha egyáltalán elkészül :)

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#257493) mettek válasza VTom (#257492) üzenetére


mettek
addikt

Mire talán lesz valami játszható beőle addigra az Elite Dangerous is a szintjén lesz de hibátlan állapotban. 2021ben jön hozzá az űrhajót elhagyható karakter. Gondolom lesznek fegyverek is, plusz küldetések.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#257494) frankdelgado válasza hombre[EU] (#257489) üzenetére


frankdelgado
őstag

A star citizen olyan, mint a diofa...az unokàidnak ülteted....

(#257495) hombre[EU] válasza .LnB (#257491) üzenetére


hombre[EU]
veterán

de már csak 2-3év és kész lesz ;] :DDD

frankdelgado :DDD én bízok benne,hogy köv. genre már kihozzák

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#257496) FunPro válasza hombre[EU] (#257495) üzenetére


FunPro
senior tag

Ha a DayZ ki tudott jönni bétából, bárkinek sikerülhet! :C

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#257497) VTom válasza mettek (#257493) üzenetére


VTom
veterán

Azt bánom, hogy kimaradt nekem, amíg még megvolt a PC meg a VR szett.
Régen az Elite-tel rengeteget játszottam, óriási élmény lehet botkormánnyal, VR-ban csapatni.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#257498) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Másnál előfordult olyan hiba egy digitálisan vásárolt játéknál, hogy mikor a library-ból letöltenéd, kilistázza a dlc-ket is és egy másik játék cuccai is ott vannak a listában?
Arkham Knight-nál az Injustice 2 karakter pakkok is ott vannak valamiért.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#257499) Mezcal válasza fausto (#257454) üzenetére


Mezcal
addikt

Pedig mintha ezt írtad volna: "Nekem megéri fizetni a csalómentes multiért!"

Azt úgy értettem (nem tudom, miért kell ennyiszer magyarázni) ha megtudnák oldani PC-n, akkor fizetnék érte. De nem tudják megoldani, ezért sem kérhetnének érte pénzt.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#257500) RangerFox válasza Bad Pritt (#257498) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, a Life is Strange audio commentart mutatja a többi Square játék dlcinél is.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.