Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#257101) Carlos Padre válasza Jim74 (#257098) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha úgysem müködik próbáltad levetetni és újra aktiválni?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#257102) Jim74 válasza Carlos Padre (#257101) üzenetére


Jim74
nagyúr

Most éppen azt csinálom. Levetettem. Próbáltam újra aktiválni, nem jön meg az sms.
Megpróbáltam a fiam számával, az eredetileg is Telenoros, arra három próbálkozásból háromszor megjön kb. 5 másodperc alatt a kód.
Utána megpróbáltam a saját (Vodafone-tól hordozott Telenoros) számomra küldetni kódot, nem érkezik meg.
De ami érdekes, hogy a feleségem szintén Vodafone-tól hordozott számára szintén megérkezik.. Most kipróbálom, hogy átteszem a SIM-et mésik telefonba, ha ott sem érkezik meg, akkor a Telenornál van a gebasz.

[ Szerkesztve ]

(#257103) sp8787 válasza Carlos Padre (#257096) üzenetére


sp8787
addikt

Ezt gondolom tapasztalatbol irod.

Marmint gondolom tudod mikor,melyik boss ellen kell lockon nelkul menni melyiknel mikor kell levenni/ratenni testreszenkent valtani a lockon-t.

(#257104) Deck válasza Carlos Padre (#257096) üzenetére


Deck
titán

Szar harcrendszer? A Nioh rendelkezik a legjobb harcrendszerrel. Mégis van benne lock on.. :U
Írd már le nekünk mégis melyik a legjobb harcrendszer számodra. Gondolom amit easyn vagy normálon játszasz maximum.. :DDD

PS5

(#257105) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

US NPD SW



Life, Uh, Finds A Way

(#257106) Bogyi007 válasza Jim74 (#257007) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nézd meg a blokkolt sms-ek között, nálam is bekerült a számuk oda valamiért, feloldottam a tiltást, azóta jönnek az smsek...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#257107) Jim74 válasza Bogyi007 (#257106) üzenetére


Jim74
nagyúr

Átraktam más készülékbe a SIM kártyát, hogy ezt a lehetőséget is kizárjam. Ott sem érkézett meg az SMS.

(#257108) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Kezd a f@szom tele lenni az egész PS-sel. Nem elég, hogy szívok a kétlépcsős azonosítással, napok óta azt adja elő a konzol, hogy elfelejti a kontrollereket. Már reseteltem a kontrollereket, töröltem a konzol eszközei közül a kontrollereket, áramtalanítottam a kontrollert, de időről időre előjön. Most pl. USB-s kábellel sem reagált a kontrollerre a konzol. Csak villogott a led bar párat, aztán semmi. Miután a másik kontrollerrel be tudtam kapcsolni a konzolt utána USB-s vezetéken már felismerte. Kezd valami tönkremenni a gépben, vagy a kontrollerekkel lehet gond?

(#257109) Jim74 válasza Carlos Padre (#257101) üzenetére


Jim74
nagyúr

Már voltam a Telenornál SIM-et is cseréltetni, mert az javasolta a technikusuk. Természetesen semmi eredménye sincsen.
Az a gyanúm, hogy a Sony kiküldi az SMS-t, viszont a Telenorhoz már nem érkezik meg (megnézték, nem jött a hálózatukra a számomra +44-es országhívóval sms). Szerintem a Sony sms küldő szolgáltatójánál blocklist-re van téve a számom.

(#257110) Jim74 válasza Kendek (#257099) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi. A válaszod felett elsiklottam. Jó lenne, mert a mai napom kb. arra ment el, hogy kizárjam a különböző hibalehetőségeket... Még jó, hogy van pár telefon és SIM kártya itthon...

(#257111) ldave válasza Jim74 (#257109) üzenetére


ldave
félisten

Nekem is volt hasonló gondom, szerencsére megvolt a backup kód, szóval ki tudtam kapcsolni. Aztán valamikor később az Amazon esetében is hasonló gondba futottam bele és akkor megnéztem már jobban a dolgot és kiderült, hogy azt a számot, amiről ezek a kódot érkeznek, egyszer valamiért spam számnak jelöltem meg a telefonomon és emiatt nem kaptam meg ezeket az sms kódokat. Leszedtem a spam megjelölést és azóta megy rendesen. Nem tudom nálad is ez van-e, de hátha.

A Slime draws near! Command?

(#257112) Jim74 válasza ldave (#257111) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nincs semmilyen szám spamnek jelölve nálam. Átraktam pont emiatt a SIM kártyát másik készülékbe és ott sem érkeztek meg az SMS-ek.

(#257113) sztpega válasza Jim74 (#257112) üzenetére


sztpega
tag

A megoldást én sem tudom, de nálunk is hasonló a történet: egy telekomról digire hordozott számra nem érkeznek meg a sony sms-ei, de egy másik, csak telekomosra igen. Spambe rakott sms-eknek nincs nyoma.

(#257114) Jim74 válasza sztpega (#257113) üzenetére


Jim74
nagyúr

A feleségem száma ugyanakkor (kb. 15 éve) lett a Vodától a Telenorhoz hordozva. Arra 10-ből 10-szer megjön kb. 5 másodpercen belül, szóval szerintem nem a hordozàs a ludas.
Én arra gyanakszom, hogy augusztus elején elég nehézkesen jött meg a kod és mérgemben többször rányomtam egymás után az újraküldésre. Lehet, hogy blocklistre lett rakva a számom a Sony üzenetküldő szolgáltatójánál.

(#257115) Moby válasza Jim74 (#257114) üzenetére


Moby
addikt

Attól nem lesz olyan. Nálam is totál rapszódikus. Van, hogy megjön azonnal, van, hogy csak hatodikra. De hamarosan átállnak GA-ra, onnantól meg megszűnik a szenvedés.

(#257116) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Gecó de jó ez az avengers :DD :DD :DD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#257117) Jim74 válasza Moby (#257115) üzenetére


Jim74
nagyúr

Három különböző számmal próbálkoztam délután. Kettőre megjött pár másodperc alatt többszöri alkalommal is, a sajátomra azóta sem egy sem...
Megírtam a Sonynak a sztorit, hátha utánanéznek rendesen, de szerin nem fognak...

(#257118) Mrdevil válasza vodrosjozsi (#257116) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hááát. Avangers: Destiny + Anthem keverék ( erősen) marvel környezetben. Graf meglepően jó, tetszik, látványos, kampány része jó lesz, de szerintem rövid lesz. Negatív része minden ami az ilyen Destiny szerűekben rossz, borzasztó unalmas repetitiv ismétlődő questek, grindelés ezerrel egy újabb kék kesztyűért amitől pont nem fejlődők, pedig ebből borzasztó nagy gémet lehetne azért csinálni, adott a marvel világ, Coop egyenlőre nem ment, több bug, pedig közel a megjelenés. Elején vigyorogtam, pár óra után legörbült a kis szám.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#257119) ProEvoFan válasza Mrdevil (#257118) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Helyi coop lesz benne?

(#257120) Mrdevil válasza ProEvoFan (#257119) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem tudom.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#257121) vodrosjozsi válasza Mrdevil (#257118) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ez a beta verzió kb teljes értékű?
Mert én próbáltam a 4 challenge valamelyikét kiválasztani de semmi sem volt, mármint engedte.
De ez így lófing

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#257122) vargalex válasza Jim74 (#257109) üzenetére


vargalex
félisten

Nekem az SMS-ek +3630-as számról érkeznek, szóval lehet, hogy nem volt jó ötlet azt mondani a Telenornak, hogy azt nézzék meg, hogy 44-es országhívóról van-e beérkező SMS.

Alex

(#257123) Jim74 válasza vargalex (#257122) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ezt nem értem én sem, hogy volt olyan, amikor +3630-as számról jött az sms, viszont az utóbbi időben mindig +44-esről.
Neked most is +3630-ról jön? :Y
Más sms simán megjön.

(#257124) vargalex válasza Jim74 (#257123) üzenetére


vargalex
félisten

Igen, tegnap is 30-as számról érkezett.

Szerk.: Persze közrejátszhat, hogy én Telekomos vagyok...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#257125) saelin válasza vargalex (#257124) üzenetére


saelin
veterán

Nekem az összes +44-ről jön. Április - május között van pár +36-os is, de 80%-ban az előbbiről jönnek a kódok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#257126) vargalex válasza saelin (#257125) üzenetére


vargalex
félisten

Most visszanéztem, nekem utoljára 2019 júliusában jött +44-ről. De akkor is csak néhány SMS, jellemzően 30-asról érkezett mindig.

Magyar accountról beszélünk egyébként? Én igen.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#257127) Jim74 válasza vargalex (#257126) üzenetére


Jim74
nagyúr

Igen, magyar accountom van.

(#257128) Wesder


Wesder
félisten

Control AWE DLC-ben lesz Assist Mode.
A teljes jàték végigjàtszható lesz vele.

"In addition, a new “Assist Mode” provides tremendous flexibility for players to cater the game to their desires, changing out damage input and output amounts, reload and recharge speeds, and even turning off character death entirely."

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#257129) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Magyar acc, és még soha nem jött magyar számról, csak +44-esről.

The Truth is out there...

(#257130) altari94


altari94
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem , hogy szerintetek mennyire rosszabb 4ktv-hez egy ps 4 slim mint egy pro azt tudom , hogy a pro támogatja csak a 4k-t de találtam egy egész jó ajánlatot slimre és arra lenék kíváncsi hogy azon is élvezhető lenne a játék?

[ Szerkesztve ]

(#257131) Rage47 válasza sting2 (#257057) üzenetére


Rage47
veterán

:C

(#257132) erahurka


erahurka
félisten

Valaki nyomta innen a Metro Exodus Sam's Story DLC-jét?

Hogy ölte meg a mutánsokat? Eszik a lőszert, semmim sem maradt mire eljutottam a kapitányhoz. Erre azonnal bedob a következő harcba a sniper ellen, esélyem sincs. 15 lőszerem van, de olyan hülyén van kialakítva a pálya hogy nem lehet lopakodni.

:R

(#257133) Kendek válasza altari94 (#257130) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az, hogy 4K-s a tévé az nem számít, mert simán felskálázza a képet, azzal nem lesz gond. A Pro némileg erősebb, így nagyobb felbontást is tud és potenciálisan jobb teljesítménnyel futhatnak a játékok.

<-ƘƘ->

(#257134) Wesder válasza Kendek (#257133) üzenetére


Wesder
félisten

"némileg" csak majd 2.5x

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#257135) Kendek válasza erahurka (#257132) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én nyomtam, nem is olyan rég játszottam ki. A lőszerrel nálam nem volt komolyabban gond, normál nehézségi fokozaton nem nagyon fogytam ki. Ha nálad ez jelentős probléma, akkor vagy túl nagy nehézségi fokozaton tolod (számodra), vagy azt jelenti, hogy nem teljesen úgy játszod ahogyan azt tervezték. Az asztaloknál tudod pótolni a lőszert, gyűjts be mindig mindent és fejleszd meg tisztogasd a fegyvereidet.

Ami viszont bosszantó, hogy igencsak kevés energiát öltek az optimalizációba, mert nagyon gyérül fut még Pro-n is. De azért még épp játszható szinten van.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#257136) Kendek válasza Wesder (#257134) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Összességében nincs ilyen jelentős teljesítménykülönbség a két konzol között, mert a Pro kiegyensúlyozatlanul kapta a többlet kakaót. Az esetek nagyobb részében ez azt jelenti, hogy magasabb felbontást számol, elvétve pedig akad ahol a viszonylag gyenge CPU megengedi az opcionális performance módot is. A magasabb felbontás sem natív UHD-t jelent (csak valami közteset), az már négyszerese a FHD-nak.

<-ƘƘ->

(#257137) altari94 válasza Kendek (#257133) üzenetére


altari94
csendes tag

köszönöm a választ

(#257138) erahurka válasza Kendek (#257135) üzenetére


erahurka
félisten

Az ember mutánsokkal nem tudok mit kezdeni. Rohadt sokat dob rám a játék egyszerre, gyorsan mozognak, és ha nem fejbe kapják akkor egy egész tárat lenyelnek. Az alapjátékot simán kivittem normálon.

Most felvettem egy puskát, remélem azzal jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#257139) KoNZoLik@ válasza Lackooo84 (#257129) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem van magyar és USA, és mindig +3630-ról jön mindkettőnél...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#257140) .LnB válasza Deck (#257094) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nálunk még a gyerek is azt mondta, hogy ez uncsi. És igaza volt. Én ezt AAA játéknak se mondanám igazából. Csőjátékok közül is a gagyibb fajta. Legyőztem Hulk-kal a nagy gyíkembert, és nekem ebből ennyi elég is, valószínűleg örökre.

Volt olyan bugom, hogy újra kellett töltenem a mentés. Hulk nem volt hajlandó megmozdulni, csak nézelődni tudtam vele körbe.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257141) KoNZoLik@ válasza .LnB (#257140) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Kb ugyan ez nálam is :C

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#257142) Deck válasza .LnB (#257140) üzenetére


Deck
titán

Slim-en volt, hogy lefagyott.. 2X is.. :DDD
Nálunk is a kisebbet érdekli csak, aztán lehet megunja.

PS5

(#257143) saelin válasza vargalex (#257126) üzenetére


saelin
veterán

Magyar.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#257144) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#257147) F-ECT$ válasza hombre[EU] (#257144) üzenetére


F-ECT$
titán

Az a 2 Disney játék úgy él az emlékeimben, mint szivatós, nehéz játékok.

A Mega Drive Classics meg ahogy látom 50 játékot tartalmaz, ennyit biztos megér, ha van legalább 4-5 cím (Golden Axe, Sonic-ok, Streets of Rage 1-3, Virtua Fighter 2) amit kipróbálna az ember, főleg ha anno is játszott velük.

Dive ever, work never.

(#257148) hombre[EU] válasza F-ECT$ (#257147) üzenetére


hombre[EU]
veterán

azok minōségi disney játékok voltak :) annyira azért nem voltak nehezek,mint egy Prince vagy JazzJackrabbit (Turbo nehézségen :D )...standard platformer
a Segáshoz jár ingyen psvr patch is,ha jól látom

Life, Uh, Finds A Way

(#257149) FunPro válasza hombre[EU] (#257148) üzenetére


FunPro
senior tag

Azért a lionking elég állat darab. A zsiráfos pálya tudott szivatni.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#257150) perge666 válasza FunPro (#257149) üzenetére


perge666
veterán

Nekem az Aladdin mai napig nagy kedvenc,de a Lion King se rossz.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.