Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#257251) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Elindítottam a Plague Talet. Ejj. Kemény egy játék, engem a Senuára emlékeztet annyiból, hogy egyszerű játékmenet párosul a remek, bár szivet gyötrő hangulathoz.

Egy fél napos Controlozás után inkább a Grid-ben megyek pár kört, kevésbé rombolja a gyenge lelkemet, mint ez :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#257252) Tomtailor85


Tomtailor85
senior tag

Sziasztok!

Most vettem egy ps4 pro 7016b típusú konzolt! Tényleg nagy hangja van a ventilátornak? Ha igen, akkor lehet ellene tenni valamit?

(#257253) opr válasza Tomtailor85 (#257252) üzenetére


opr
veterán

Próbáld ki, döntsd el magadnak. Egyrészt elég nagy a szórás ps4 pro és ps4 pro között, másrészt annál kevés szubjektívebb dolog létezik, mint hogy mi "hangos".
Ha olyat fogtál ki, illetve akkor is ha nem, de számodra hangos, akkor az 1.0 megoldás általában egy alapos takarítás meg újrapasztázás.
Ha még az se halkítja le eléggé, akkor viszont a személyes tanácsom az, hogy vagy megszokod, vagy eladod és kivárod a ps5-öt. Mert az egyéb megoldások annyira drágák, hogy már egyszerűen nem érik meg, pláne hogy a ps5 visszafele kompatibilis lesz.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257254) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megnéztem magamnak hétvégén a Fall Guys-t. Kíváncsi voltam erre a nagy hype-ra. És arra, hogy ez lehet e a következő nagy bumm. Mint a moba, és a battleroyal volt. Szerintem nem ez lesz, ahhoz kicsit kevéske ez a játék. De a fejlesztők így se fognak éhen halni.
Engem ahogy ezek a gyerek cuccoknál szokás, nem tudott igazán behúzni. Aranyos, jópofa ez is, de a játékokban én mást keresek.

A másik játékról már írtam, a Marvel's Avengers bétát is kipróbáltam. Még az Anthem béta is biztatóbbnak tűnt anno. Katasztrófa ez a game. Kár, hogy a Marvel cimke el fogja adni. Valakitől azt olvastam, hogy milyen szép a játék... Amikor Hulk és Ms. Marvel sétálnak abban az erdőnek csúfolt textúrapacában, az hogy néz ki? A The Last of Us első részében is mérföldekkel szebb erdőt láthattunk, a második részről nem is beszélve.
Nem tudok igazán pozitívumot mondani a játékkal kapcsolatban. Főleg egy Arkham széria, és a PS4-es Spider-Man után.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257255) mettek válasza .LnB (#257254) üzenetére


mettek
addikt

Én írtam hogy szép de én Pc-n 1440p-ben, max grafikán nyomtam. Úgy igenis elég szép. Hozza a mai elvárt minőségi grafikai szintet. Ps4-en nem láttam mert már eladtam.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#257256) hombre[EU] válasza .LnB (#257254) üzenetére


hombre[EU]
veterán

fall guys nagyon jó idōben volt jó helyen. usában otthon ülnek,depressziós a család...ez a játék pedig a "megváltás"
btw youtube-on még drdisrespect vs pewdiepie is volt :D mindenki tolja a szekerét

Life, Uh, Finds A Way

(#257257) .LnB válasza hombre[EU] (#257256) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én sem töröltem le egyébként. Néha lehet, hogy jó lesz menni 1-1 kört. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257258) hombre[EU] válasza .LnB (#257257) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szerintem a legnagyobb probléma,hogy nincs gyakorló része botokkal,ahol a gyerekek megtanulhatják...rögtön az online-ban nem marad sok sikerélményük :) fele már pró :D

Life, Uh, Finds A Way

(#257259) .LnB válasza hombre[EU] (#257258) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugyan már! :) Semmi tétje, kiesel akkor kiesel. Minek ide gyakorlómód? Gyakorolják élesben és kész. Fiam is küzd már az első két pályával is, nem baj, ha tetszik neki és nyerni akar, akkor majd küzd. Bár nem igazán hatotta meg. Játszogattunk vele párat, de kétlem, hogy nagyon rákattanna.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257260) hombre[EU] válasza .LnB (#257259) üzenetére


hombre[EU]
veterán

3perc matchmaking után 40mp elsō kör...nem akkora fun :DDD 4-5évesnek elmagyarázod,hogy éppen ott mit kell csinálni vége a körnek

Life, Uh, Finds A Way

(#257261) .LnB válasza hombre[EU] (#257260) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor te csinálsz valamit rosszul. Én a betöltő képernyő alatt el tudtam neki magyarázni, hogy melyik pálya következik. Aztán egy idő után, már a képből tudta. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257262) hombre[EU] válasza .LnB (#257261) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az lehetséges :D bár én olyan gyerekrōl beszélek,aki évente (konkrétan) kétszer fog a kezébe kontrollert...nem csak a játékszabályokat kell lefektetni :)

Life, Uh, Finds A Way

(#257263) .LnB válasza hombre[EU] (#257262) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, én fiam se egy f0rest. Bár tény, hogy legalább nem fordítva fogja meg a kontroller-t. :D Most kezdődik nálunk a Minecraft kreatív része, építget PC-n... :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257264) VTom válasza .LnB (#257254) üzenetére


VTom
veterán

Én tegnap este felköptem a levegőbe, és aláálltam, mert meglepő módon tetszett az Avengers béta. :K
Egy zúzda csőjáték, repetitÍv ellenfelekkel, de lehet fejleszteni a karaktert amivel új kombókat lehet elsajátítani.
A grafikán remélem még csiszolnak, bár szerintem a PS4 ennyit tud, és ezt inkább már a következő generációra célozták be.
Én jól szórakoztam vele az alatt a 2-3 óra alatt.
Ha jó sztorit írnak mellé, akkor én megveszem majd valami all time lowest akcióban, PS5-re.

szerk.: elfelejtettem, hogy javarészt a Hulk-kal csapatás tetszett, a guminő elég gagyi. Illetve hogy látványra elég jó a játék, kb. mintha egy interaktÍv Marvel film. Nem is vártam tőle sokat, kelemes meglepetés volt a hétvégére.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#257265) .LnB válasza VTom (#257264) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, hát "all time lowest akcióban" bármi belefér. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257266) VTom válasza .LnB (#257265) üzenetére


VTom
veterán

Hát, megmondom őszintén, azért 6-8 ezer Ft-nál többet nem ér, ezt is sak azért, mert a PS5 megjelnésre számolok némi drágulással :)
De ha jó contentet gyártanak hozzá, meg új karaktereket vezetnek be, akkor szerintem jó lehet ez. Ill. én szeretem a Marvel filmeket, gyerekkoromban sokat olvastam a képregényeket, meg egy-egy fárasztó nap után a melóban, mikor sikerül elaltatni mindkét gyereket, szeretem kikapcsolni az agyam a PS előtt, szóval lehet, hogy valamilyen szinten célközönség vagyok. :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#257267) .LnB válasza VTom (#257266) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én abszolút DC párti vagyok. Ennek ellenére imádtam a Spider-Man-t. És itt is eltekintek attól, hogy ez egy Marvel játék, és hát ezért se tartom semmire. Mert még ha nem is az lenne, a kutya se foglalkozna vele. Simán hozná a Rocket Arena "sikerét". Így legalább a brand megmenti sokaknál. De objektíven nézve, semmi olyan nincs benne ezen kívül, amiért a legtöbben leülnének elé ha nem Marvel lenne.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257268) mettek válasza .LnB (#257267) üzenetére


mettek
addikt

ez nyilván így van. Én úgy vele hogy egy AC vagy Cyberpunk mellett le se tojnám de ebben az uborka szezonban jól jön. Egy kis könnyed szuperhősködés, semmi agyalós, szenvedős, grindolós, terület felfedezős kínoódás, csak a fun.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#257269) cyberkind válasza mettek (#257268) üzenetére


cyberkind
félisten

De jó nektek, hogy ez fun, én rá se tudok ezekre nézni a Rocksteady féle Bman játékok után, sőt, igazából a WB Montreal féle Origins utána se nagyon, pedig az nem volt annyira acélos a kötelezőn kívül. :D

Paranormal Cocktivity

(#257270) hombre[EU] válasza mettek (#257268) üzenetére


hombre[EU]
veterán

arra viszont van most egy akciós borderlands3 :DDD mondjuk nem marvel, de "szuperhōsök"nek elmegy

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#257271) .LnB válasza mettek (#257268) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez tény, nekem a CP77-ig semmi játék nincs kilátásban számomra. És nagyon venni se akarok akcióban sem. Mert a legutóbbi Snowrunner + Rage 2 vásárlásommal is eléggé befürödtem.. :/ De hát ez benne van. Max gyűjtöm a creditet a picúrnak The Crew 2-ben, hogy tudjon magának kocsikat venni. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257272) Woodslave válasza .LnB (#257254) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nekem se ütött be. A gyerekek meg inkább a modern warfaret nyomják. . ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#257273) .LnB válasza Woodslave (#257272) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mivaaan lefagyott a Fifaaa?!?! ;] :DDD
Én 7 évesen még nem engedem őt lövöldözni.
De nagyon kivolt, neki akartam mutatni az Avengers-t. De úgy unta, hogy kérdezte, hogy mikor fejezem már be? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257274) Deck válasza .LnB (#257271) üzenetére


Deck
titán

Mondtam ne vedd meg a Rage 2-t mert szar.. :DDD

Más:
Cyberpunk 2077 PS5 verziójáról van bármi infó?

PS5

(#257275) mettek válasza cyberkind (#257269) üzenetére


mettek
addikt

Nálam meg a Batman felejtős mind karakter mind játékmenet szempontjából. Valahogy nem jön be.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#257276) mettek válasza hombre[EU] (#257270) üzenetére


mettek
addikt

Kipróbáltam. Az sem az én világom. Sose tetszett pedig fps párti vagyok.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#257277) Woodslave válasza .LnB (#257273) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Fifa forever :C

Ds végére értem lassan legalábbis gondolom mert párszor már azt hittem vége. De eljutottam oda hogy már nem nagyon érdekel mi ez az egész :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#257278) hombre[EU] válasza Deck (#257274) üzenetére


hombre[EU]
veterán

2021

Life, Uh, Finds A Way

(#257279) .LnB válasza Deck (#257274) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Éreztem én, hogy ez lesz, de olcsó volt. Ez van.

Van, Free upgrade lesz. Ennyi. :)
Konzol Világnál elő van rendelve nekem a PS4-es verzió. Még belefértem a spéci fém tokos előrendelésbe. Azt szeretném is, szóval remélem ha azt megveszem, akkor csak be kell majd tennem a PS5-be, és semmi más teendőm nem lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257280) Deck válasza hombre[EU] (#257278) üzenetére


Deck
titán

Ez hivatalos infó? A PS4 verziója se fog futni rajta? Mert, tuti nem PS4-en fogok vele játszani.. :))

PS5

(#257281) .LnB válasza Woodslave (#257277) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Dark Souls már csak ilyen. Death Stranding-ezned kellene, az nagyon fasza game! ;] :)

(#257280) Deck
"Cyberpunk 2077's PS4 version will be playable on PlayStation 5 as soon as the game launches, developer CD Projekt Red has said.
Anyone with a PS4 copy will be able to play that on PS5 and receive a free update to improve the game's visuals on Sony's next-gen machine."

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257282) hombre[EU] válasza Deck (#257280) üzenetére


hombre[EU]
veterán

de fog, valószínū jobban-szebben,mint ps4-en, de az igazi os5 verzió csak jövōre

Life, Uh, Finds A Way

(#257283) Deck válasza hombre[EU] (#257282) üzenetére


Deck
titán

Az már bőven jó. Akkor előrendelem. Köszi! :C

Szerk: .LnB: Neked is :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#257284) Woodslave válasza .LnB (#257281) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Egy hullámhosszon vagyunk ;)

:R ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#257285) RangerFox válasza .LnB (#257271) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Téŕj vissza addig a Siege-hez, most úgyis jön Sam Fisher is a buliba :K

(#257286) S e t h válasza .LnB (#257273) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én 7 évesen még nem engedem őt lövöldözni.

Én sem, de tátott szájjal nézem mit művel a fortniteban. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#257287) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

A PS ügyfélszolgálata általában mennyi idő alatt szokott reagálni az emailekre?

(#257288) .LnB válasza RangerFox (#257285) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Követem a Siege híreket, és Year Pass-om is van. De kedvem az nincs.

(#257286) S e t h
Számolom a napokat, hogy mikor jutunk el a Fortnite-ig. Már tudja, hogy van ilyen. Dumálnak róla az osztálytársakkal. De még nem igazán konkretizálta, hogy szeretné kipróbálni. Most a Minecraft kezdődött el. Érdekes módon a papáék PC-jén kezdte, eddig nem is tudtam róla, csak elszólta, hogy öt emeletes házat épített magának benne. :)
Semmi bajom se a Minecraft-tal, se a Fortnite-tal. De azért még várhatna vele. Ha játszani is fog, akkor kontrolláltan, ahogy eddig is a PS-sel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257289) fausto válasza Jim74 (#257287) üzenetére


fausto
addikt

Nekem pár nap volt. De telefonon gyorsabb

(#257290) boost válasza .LnB (#257288) üzenetére


boost
addikt

szerintem jobb, ha PCn játszik egy gyerek ha van hozzá affinitása. A PC az mindenes gép, ott kicsit kell érte dolgozni, hogy menjenek a játékok. A PS4 kiszolgálja teljesen, abból aztán semmi haszna nem lesz. Ha nagy lesz, majd playstationikus lesz belőle :D

[ Szerkesztve ]

(#257291) Jim74 válasza fausto (#257289) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi a választ :R Telefonon már túl vagyok. Muszáj volt leírnom, mert szerintem telefonban nem biztos, hogy az aktuális ügyintézővel meg tudtam volna értetni a problémát. Így leírva talán olyan valakihez kerül az ügy, aki tényleg foglalkozni fog vele és nem csak a sablon szöveget fogja válaszolni. :U

(#257292) .LnB válasza RangerFox (#257285) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na jó, most néztem csak meg a videót az update-ről. (Még jó, hogy írtam, hogy követem a híreket . Csak hétvégente nem. :U )
Ez a Fisher elég OP lesz. Szerintem túlzottan is.
De a többi újítás érdekes.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257293) _drk válasza boost (#257290) üzenetére


_drk
őstag

Vagy beopja és PC Master Race-es lesz a gyerek. Pengetheti a dellát RTX-ekre, hogy a gyerek fullon nyomja pubg-t meg minecraft-ot.

(#257294) FunPro válasza _drk (#257293) üzenetére


FunPro
senior tag

Meg kell tanítani, hogy a grafika nem minden, és no problem. :K

Az a probléma, hogy a ps csak papíron tűnik költséghatékonyabbnak, összességében nem sokkal jössz ki jobban.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#257295) boost válasza _drk (#257293) üzenetére


boost
addikt

vagy ha nem ad rá lóvét, majd nem 120fpsel tolja, csak 30. Vagy nekiáll optimalizálni, szervizeket leállítani, grafkari béta drivereket telepíteni, ahogy mi tettük.

(#257296) .LnB válasza boost (#257295) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ti még mindig rólam társalogtok? :D
Éjjel bazdki felriadtam, mert azt álmodtam, hogy VGA-t vettem a PC-be, a Minecraft miatt. Rémálom. Még jó, hogy az IGP elviszi a játékot. Mert én egy forintot nem fogok költeni a PC-re.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257297) Pálinka válasza boost (#257290) üzenetére


Pálinka
csendes tag

Teljesen egyetértek. A helyedben néha elforgatnám 90 fokkal a képernyőt, levenném a felbontást, resetelném a játékban a grafikát, kihuznám az egeret. Had dolgozzon a gyerek a játékért :))

(#257298) cyberkind válasza .LnB (#257296) üzenetére


cyberkind
félisten

:DDD

Höhö, vicces vagy, pláne a modolt The Witcher 3-as képek után. :D
Bocsi! :B

Paranormal Cocktivity

(#257299) .LnB válasza cyberkind (#257298) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, az rég volt. :D Több mint két éve teljesen otthagytam a PC gaming-et.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257300) Carlos Padre válasza Deck (#257283) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Aztán majd mesélj ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.