Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#257851) opr válasza VTom (#257848) üzenetére


opr
veterán

Nem csak az exek fognak menni, hanem a teljes jatekbazis tobb, mint 99%-a. Annyi, hogy az ex cimek tesztelesere mar az elejetol nagyon figyelnek, aztan ha barmi gebasz volt, az javitva lett.
Szoval valoszinuleg nem olyan lista lesz, hogy melyik jatek mukodik jol, hanem hogy melyikek nem, es nyilvan ezek is egyre kevesebben lesznek, ahogy szepul-frissul a ps5 szoftver.

Fernet #257845: Nem kell felni, nyugodtan lehet vasarolgatni, plane ex cimeket.

ui.: Amugy ez az egesz hulye felreertes, hogy csak X jatek fog menni az elejen meg Cerny eloadasabol jon. Kivalo peldaja annak, hogy mi tortenik akkor, ha mernok beszel a nyilvanossag elott. Mert a mernok azt mondja, hogy "a jelenlegi, kezdetleges szoftververzioval megneztuk a top 400 jatekot, es 99%-a hibatlanul mukodott mar most is (megjegyzes: ez meg az 1.0 elotti szoftver)", a sok funkcionalis analfabeta szabadbolcsesszel (bocs) feltoltott mindenfele medium meg lehozza, hogy csak 400 jatek fog menni visszafele kompatibilisen, de meg az se mind.
Aztan ebbol lesznek az ilyen hulye infok, amik kb kitorolhetetlenek az emberek memoriajabol, mert az nem varhato el a neptol, hogy megnezzen egy tobb, mint egy oras, alapvetoen mernokoktol mernokoknek szant eloadast. Meg amugy is, minek nezne meg? Elvileg ezert letezik a sok mindenfele online meg offline medium, hogy megnezzek, ertelmezzek, es a nep szamara erdemleges informaciokat, technikai hatter nelkul is emesztheto modon lehozzak. Na, ez az, amiben kb mindegyik ujsag kudarcot vallott. :(

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257852) Wesder válasza .LnB (#257850) üzenetére


Wesder
félisten

4000 az a 400 és a 100 legnépszerübb kap valami PS5 boostot. Ha jól elmékszem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#257853) VTom válasza opr (#257851) üzenetére


VTom
veterán

Tudom, azért írtam az exkluzívokra, hogy 99%, mert azokat sorolta fel.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#257854) Tegla80 válasza felixo (#257846) üzenetére


Tegla80
addikt

volt mar ra itt pelda,h support segitett ez ugyben.Ha nagyon fajo az osszeg akkor kerdezz ra es megmondjak....ha szerencsed van sikerul,de ezt valszeg 1szer jatszhatod el.(vagy sem)
A jovore nezve meg irj inkabb ide vagy barki mas is es kiderul,h akadna e aki megosztja veled a kinezett jatekot es kitudod probalni. A "Share play" erre tok jo dolog.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#257855) opr válasza VTom (#257853) üzenetére


opr
veterán

Nem, azt mondta, hogy a 400 legnepszerubb jatekot neztek meg. Ilyen szempontbol szo se volt exekrol. Az mar egy tok mas kerdes, hogy a legnepszerubb exek elvileg kapni fognak valami ps5 boost patch-et.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257856) l.skywalker


l.skywalker
félisten

A Call of Duty: Black Ops Cold War Open Beta Could Come to PS4 Soon

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#257857) felixo válasza RangerFox (#257849) üzenetére


felixo
őstag

Kb. mennyi idő, mire ilyen kérésre válaszolnak ?

Redmi Note 9

(#257858) RangerFox válasza felixo (#257857) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

1 munkanap kb.

(#257859) Fernet válasza VTom (#257848) üzenetére


Fernet
senior tag

+ (#257850) .LnB és (#257851) opr

Köszönöm a válaszokat. Akkor mostantól figyelem a store-t. :R

(#257860) Frod válasza .LnB (#257829) üzenetére


Frod
addikt

Én pont amiatt skippeltem ezt a dokut, mert a trélert nézve megállapítottam, hogy 2020-ban még mindig onnan indítunk, hogy játékterem, PacMan, Atari, Nintendo, stb...
Oké, értem én, hogy el kell helyezni a sztorit, de azt hittem valamennyire aktuális lesz.

Do you see the white shadow?

(#257861) Mike válasza opr (#257851) üzenetére


Mike
veterán

semmi köze ennek a bölcsészethez
egyszerűen nem tudnak angolul

(#257862) opr válasza Mike (#257861) üzenetére


opr
veterán

Azt hinne az ember, de a konkretan angol nyelvu magazinok is ugyanezt a baromsagot irtak le altalaban.

ui.: Sot, eros a gyanum, hogy a magyar oldalak nem is konkretan a Cerny videot irtak meg sajat ertelmezesben, hanem siman leforditottak a Virge meg hasonlo szinvonalu ujsagok cikkeit es megjelent, mint sajat cikk.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257863) .LnB válasza Frod (#257860) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az indulással a legkevésbé sincs gond. Sőt igazából a Pong-gal kell egy ilyen történetet kezdeni. Csak amikor a Space Invaders leginkább azért van hosszú percekig részletezve mert egy amerikai nő megnyert, egy amerikai bajnokságot...
A Sega Genesis (Megadrive) szintén ezért. És az amerikai marketinget firtatják hosszan, arról pedig szó sem esik, hogy nem is az volt az első Sega konzol.
Áhh.. rengeteg baj van vele.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257864) Mike válasza Fernet (#257845) üzenetére


Mike
veterán

igen, de ezek az akciók később is leszenk
érdemes megnézni az ártötténetet a psprice-on, és azt megvenni amit ritkán vagy eddig még nem akcióztak
kevés ilyen van, de azért akad, pl. Rime
aztán vannak olyanok amik minden akcióban ott vannak, és egyre kevesebbet kell fizetni értük

(#257865) Mike válasza opr (#257862) üzenetére


Mike
veterán

akkor visszaszívom
felületesség, nem törömdömség
vagy egyszerűen tényleg hülyék

(#257866) _drk válasza .LnB (#257863) üzenetére


_drk
őstag

Egy dokusorozatban egy részen belül ne mondják már el ugyan azt 10x!
A Ninentendosat néztem meg és nekem gagyi volt.
Hatás vadász nagyon, ráadásul idétlen embereket pakoltak be idétlen viccekkel.
1-2 plusz információ volt csak, de ezek már nagyon lerágott csontok. Ráadásul 42 percben az egész Nintendo sztorit le lehetett volna darálni nem csak a gameboyos tetrisig eljutni ha éppen csak megemlítenek dolgokat.

Mondjuk a Sony-s Nintendo meg se lett említve.
Viszont a helpdesk ami 2 percig érdekes volt, kapott vagy 20 percet és 5x elmondta a pali milyen nehéz volt mert egy idő után sok lett a játék....

Ez az egész formula el lett rontva!

(#257867) Mike


Mike
veterán

van itt pszichológus? épp most wesderezem a pókembert, és egyszerűen nem tetszik, ugynakkor ott volt pl a kingdom hearts 3 ahol szintén 10 méterenként bunyózni kellett, állandóan jöttek az ellenfelek, de az meg nagyon tetszett, és fantasztikus volt a hangulata.
miért van ez?

(#257868) Wesder válasza Mike (#257867) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy mi tetszik?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#257869) Yodamest válasza Mike (#257867) üzenetére


Yodamest
addikt

mit jelent, hogy wesderezed? :)

Amúgy ez összetettebb ennél, elég sok játékra ráhúzható az, hogy menni kell és bunyózni mégis teljesen más lehet az élmény. Ha a legújabb 2018-as pókemberre gondolsz, az pedig jó gém, én alapvetően rászoktam unni az ilyen open world városban mászkálós küldizgetős dolgokra, pl. Saints Row, GTA, Mafia stb.. de a Pókembert végigvittem minden extra DLC-vel együtt mégis, nagyon minőségi iparosmunka.

(#257870) .LnB válasza Wesder (#257868) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Youtube.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257871) penge111 válasza Wesder (#257868) üzenetére


penge111
addikt

Gondolom arra érti, hogy youtube-on nézi a játékot :) Te már legenda vagy itt :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#257872) Wesder válasza penge111 (#257871) üzenetére


Wesder
félisten

Az jó, csak mert a Spiderman-t végigjàtszottam. Fura amúgy hogy egy alkalomtól valaki legenda lesz, de hàt ő tudja. Tiszta ovi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#257873) Mike válasza Yodamest (#257869) üzenetére


Mike
veterán

youtubeon nézem a végigjátszást

(#257874) Mike válasza Wesder (#257872) üzenetére


Mike
veterán

inkább örülnél hogy már ige is vagy
ez a nagyság ára

(#257875) Tegla80


Tegla80
addikt

Beta fw 8.0
elonyet nem tapasztaltam,h lenne,de gondom sem volt vele szval megosztom.
Viszont dumalni a beta alatt csak olyannal tudsz aki beta-t hasznal,szval akinek ez szempont az ne jelentkezzen mert amig nem publikus(vagy nem lepsz vissza rola) addig ez igy lesz.
Tehat van 10+ db beta kodom annak aki pm-ben jelzi igenyet....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#257876) Imilenni válasza Wesder (#257872) üzenetére


Imilenni
addikt

Nemtudom, én nagyon bírlak, nagy arc vagy amúgy :C

Press "F" to pay respects.

(#257877) Ogre66


Ogre66
kezdő

Megoldottam 40 perc alatt,de kiváncsi lennék mit basztam el.

gondoltam kiprobalom ezt a ps régóta olyat ( gondoltam úgy tudok játszani ha nem vagyok meg a lakás közelében sem(tévedtem)). Hozza csatlakozz aztán a kontrollert (bár rakás szar szóval játék én nem ment). Ezek után konkrétan már a ps-én nem ismerte fel a kontrollert. Akkor mondom kábellel talán hat úgy sem. Save mod? Rohadtul nem reagált a ps gombra. Hátul reset? Semmi! Táp kihúz majd vissza? Meg mindig semmi ! Telefonhoz csatlakozott a kontroller avval ment így már kezdtem falain,de szerencsére ps Second screennel be tudtam lépni (szerencsém volt higy az már korábban hozza lett rendelve(konkrétan mielőtt kiprobaltam volna a remote playt!) így beallitasokban ujra hozza oarositottam bt-al a kontrollert és most megy. Vajon mot nyomtam el ennyire?

(#257878) Wesder válasza Imilenni (#257876) üzenetére


Wesder
félisten

Nagy az arcom tudom.
Szobàba is csak oldalazva tudok bemenni az ajtón. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#257879) Mike válasza Wesder (#257878) üzenetére


Mike
veterán

szóval dagatt is vagy :D

(#257880) Wesder válasza Mike (#257879) üzenetére


Wesder
félisten

Persze.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#257881) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ma 17:00-tól NHL21 leleplezés itt: [link]
És 17:00 (lehet, hogy 16:00 nem emlékszem pontosa) tölthető az NBA2K21 demo

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257882) Bazsi1987 válasza .LnB (#257881) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Meg is lesz az esti program :R

(#257883) .LnB válasza Bazsi1987 (#257882) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy NBA2K21 nextgen gameplay trailernek jobban örülnék azért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257884) Imilenni válasza Wesder (#257880) üzenetére


Imilenni
addikt

Izmosnak hittelek ;]

Press "F" to pay respects.

(#257885) Wesder válasza Imilenni (#257884) üzenetére


Wesder
félisten

Van ott izom, csak védelemből van kipàrnàzva, ahogy làtod. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#257886) Bazsi1987 válasza .LnB (#257883) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én is... Tuti a sima változat megjelenése után fogják nyomni pár héttel... :(((

(#257887) .LnB válasza Bazsi1987 (#257886) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy akik elérték a 20-ban,a full full full rangot, azok választhatnak e, hogy melyik verziót kapják meg. Mert ugye ha eléred, akkor a 2K21-et ingyen megkapod. No de melyiket? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257888) Bazsi1987 válasza .LnB (#257887) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Tuti a simát... Én arra vagyok ma kíváncsi hogy mennyit fejlesztetek a mostani generációs cuccon ;]

(#257889) .LnB válasza Bazsi1987 (#257888) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ennyit: [link] a blogbejegyzésben ott van részletesen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257890) sztanozs válasza Ogre66 (#257877) üzenetére


sztanozs
veterán

Ha jól rémlik nekem úgy sikerült visszarakni a PS4-hez, hogy telón kikapcsoltam a BT-t, kábelen csatlakoztattam a kontrollert a PS4-hez és addig nyomtam rajta a PS gombot, amíg a konzol fel nem ismerte.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#257891) Ogre66 válasza sztanozs (#257890) üzenetére


Ogre66
kezdő

Próbáltam azt is. Sokat nyomogatni,kicsit nyomogatni semmi nem segített. Meg asztali gépet is kikapcsoltam hatha ahhoz csatlakozott hozza sumakban. Mindegy megoldodott

(#257892) Bazsi1987 válasza .LnB (#257889) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Demo kritikát írsz? Elég ha nekem privátba mivel réteg cucc hazánkba :R

(#257893) .LnB válasza Bazsi1987 (#257892) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kész vagyok hallod!! Mit csináltak ezek ezzel a játékkal? A dobással? Allok a harmas vonalon kívül, nyomom, hogy dobja rá. Erre a játékos belép/beteleportál a vonalon belülre, és a gyűrűt se találom el. És ez a játékos Giannis volt!! :F Borzalom lett ez így. Csak a festékből tudtam pontot szerezni. Gombával nem is lehet dobni, csak négyzettel. A dobás indukátor hiába villan fel, sokszor tényleg a gyűrűt se találom el top játékosokkal. Egy meccs után idegből töröltem is.
Biztos időt kellene adnom neki, de nem. Az előző rész után ez abszolút visszalépés. :(((

Ezen felül minden ugyan az mint a 2K20-ban,csak most 21 van odaírva. A demo-val max 5 meccset lehet játszani. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#257894) Bazsi1987 válasza .LnB (#257893) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Várható volt, puskaport a next-gen tartalékolják... :W

(#257895) erahurka


erahurka
félisten

Na meggyőztetek, megvettem a Gridet. Remélem jó lesz.

(#257896) Rigormortiis válasza erahurka (#257895) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Csapathatjuk multiban is, én még egy darabig játszani fogok vele.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#257897) erahurka válasza Rigormortiis (#257896) üzenetére


erahurka
félisten

Belenézhetünk majd. Igyekszem eltalálni a féktávot ha mögötted megyek :D ProEvo is jönne?

(#257898) Citroware


Citroware
addikt

Pár nap múlva megérkezik az LG OLED B9-em. Remélem nem leszek csalódott, amikor a PS4-et rákötöm. :B Kinek milyen tapasztalatai vannak az LG OLEDekkel PS4-gyel?
Úgy tudom, a beégéstől már nem kell félni annyira.

Azon gondolkodtam, hogy Pro-ra leváltsam-e a sima régi PS4-emet, hogy a legtöbbet kihozzam a 4K megjelenítőből, amit lehet, de úgy vagyok, hogy kár arra a kis időre megvenni, ha már hamarosan úgy is jön a PS5...
Már csak azon filózok, hogy ami játékot még terveztem beszerezni PS4-re (pl Horizon, GoW), esetleg megvárjam-e előbb a PS5-öt és azon szebb lesz. Mivel a PS5-ben lesz visszafelé kompatibilitás, de hogy szebb lesz-e rajta ugyanaz a játék, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#257899) Pálinka válasza Citroware (#257898) üzenetére


Pálinka
csendes tag

Kérlek írj már róla pár mondatot ha letesztelted mert én is szemezek ezzel a TV-el.
Most milyen TV-d van? Csak érdekel, hogy honnan indul a minőségi ugrás.

(#257900) KoNZoLik@ válasza Citroware (#257898) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Szerintem ne várjál a Ps5-re, simán cseréld le a sima Ps4-ed egy Pro-ra! Azon a tévén áll leesés garantált lesz! Most nagyon jó árban lehet Pro-t venni, gyakorlatilag ha kijön a Ps5, simán elfogod tudni adni bukó nélkül majd, sokan ezt várják, hogy majd télen ennél is lejebb megy az ára a Ps4-nek, hát nem igazán lesz ennél sokkal olcsóbb! Természetesen most a használt piacról beszélek...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.