Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#257751) Wesder


Wesder
félisten

Azért a Tsushima 10%-os Platinaràtája egy hónap alatt elég durva.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#257752) marilllyo válasza _drk (#257750) üzenetére


marilllyo
veterán

Ugye???? Én is ezt mondom.

Pl. Megcsináltam a Far Cry 3-mat nem rég anno egyik kedvenc volt. Talán a mai napig azt az érzést keresem az újabbakban. De azért mai szemmel nézve inkább csak mosolyogtam rajta. De nagyjából ez a helyzet az összes remaster játékkal, amivel játszottam.... A legtöbb címnek nem áll jól az idő. Inkább csak leforrázza az emlékeket...
Fc3..."meh"..
Doom 3...ok
Star wars racer..."Juuuuuj"
Egy Medievil szintű remastert meg nem várhatunk mindenkitől... Pedig az frankó volt nagyon.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#257753) Mezcal válasza marilllyo (#257752) üzenetére


Mezcal
addikt

Mondjuk a CoD II MW RM baromi jól sikerült

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#257754) erahurka válasza Wesder (#257751) üzenetére


erahurka
félisten

Ha az ember eleve úgy nyomja ezeket hogy minden tábort felszabadít és minden mellékküldetést megcsinál, onnan a sztori után max 5 óra a platinum. Nem kell pl. összeszedni minden gyűjtögetős hülyeséget.

(#257755) _drk válasza marilllyo (#257752) üzenetére


_drk
őstag

Nem is nagyon lehet vissza nyúlni, ha megszoksz egy bizonyos szintet. Hiába maradt ki több játék akarmikorról a legtöbb nem lesz pótolva, és nem csak a grafika miatt, hanem a játékmenet miatt.
Én most toltam le év elején a darksiders 1-2őt, hát hagyott némi kívánni valót. Mikor látom hogy jo helyre ugrok de csak nem fogja meg a kapaszkodót és csak a jéghegy csúcsa.

Nekem a szeretett játékokkal nincsen gondom, nem rég vissza ültem retrózni PC elé, warcraft 3 reforge felidegesített, inkább átvittem a régit. Perfect!
Meg van pár game amit időről időre elő szedek bármennyire nem is jó játékok.

(#257756) marilllyo válasza Mezcal (#257753) üzenetére


marilllyo
veterán

Na jó csak ugye az már "Remaster ". Amikkel nincs alapvetően semmi baj. Pláne a Cod- nál... Mit változott az a széria az elmúlt 10 évben? :D
Itt most a régi játékok emulálásával van a gond. Hiába nézett ki a maga idején "állejtően" egy játék...ma már kopottas lesz.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#257757) Mezcal válasza marilllyo (#257756) üzenetére


Mezcal
addikt

Azért ha egy 10 éves játék mai szemmel is szép, mint a COD MW II akkor azért az egy jó munka. A TLOU Reamestered nem néz ki úgy.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#257759) saelin


saelin
veterán

Így a Code Vein végéhez közeledve kedvet kaptam egy kis God Eater-hez... Mert az is ilyen csapat alapú harcolgatós ízé. :D

Hallottam a szériáról, nézegetek róla videókat, de nem nagyon tudom átérezni mennyire jó lehet vele játszani vagy hogy mennyire komplex úgy az egész. Aki próbálta a GE3-at az írna róla pár szóban valamit? Esetleg nincs kilátásban új rész? Eléggé kopottas a grafika még a Code Vein-hez képest is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#257760) Wesder


Wesder
félisten

Kipróbáltam az Avengers-t. Egy forintot sem ér.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#257761) KoNZoLik@ válasza saelin (#257759) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Van demo fent GE3, szedd le és próbáld ki, nekem nagyon nem jött be, köze sincs a CodeVein-hez, kicsit sem...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#257762) saelin válasza KoNZoLik@ (#257761) üzenetére


saelin
veterán

Ja, most olvasom hogy inkább Monster Hunter copy, csak sci-fi köntösben. Lehet így skippelem, mert most pont a MHW megy nálunk party-ban amikor mindenki össze tud ülni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#257763) S e t h válasza Wesder (#257760) üzenetére


S e t h
nagyúr

Youtubeon?
Vagy vettél ps-t?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#257764) Wesder válasza S e t h (#257763) üzenetére


Wesder
félisten

Oh, nem tudtam hogy PS ex a jàték. Akkor valami gagyi màsolattal jàthattam, és azért nem tetszett.

Írgattam volna egyébként azt is, hogy "Ez egy sz@r." csak hogy lehessen még màst is idézni tőlem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#257765) S e t h válasza Wesder (#257764) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha nem éreznél kényszert, hogy folyamatosan ott legyél mindenhol, akkor írhattál is volna a játékról, nem csak annyit, hogy egy forintot nem ér.
Ha már ide is meg kellett osztanod a semmit.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#257766) Wesder válasza S e t h (#257765) üzenetére


Wesder
félisten

Engem nem zavar, ha màsnak tetszik, esetleg Day1 fogja venni, de én nekem ez gagyi egy Spiderman utàn, vagy Batman jàték utàn. Nem a karakterekkel van bajom, mert 1000+1 vàltozata van mindegyiknek, egyszerűen olyan semmilyen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#257767) Wlac válasza S e t h (#257765) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem védeni akarom wesdert, de mások is írtak pont ennyit a játékról, mégsem kötöttél beléjük.

“The wha-"

(#257768) erahurka válasza Wlac (#257767) üzenetére


erahurka
félisten

Hagyd, van néhány kiszemeltje, azokba folyton bele kell kötnie...

(#257769) S e t h válasza Wlac (#257767) üzenetére


S e t h
nagyúr

Linkeld légyszi, elkerülte a figyelmemet a sok hozzászólása között.

Erika, inkább bugsnaxról vmit, abban jó vagy.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#257770) cyberkind válasza S e t h (#257763) üzenetére


cyberkind
félisten

Az a baj, hogy ehhez még sok is a Youtube, nemhogy a Beta, azzal csak elzavarnak sok potenciális vevőt, mert ez rettenetesen gyenge.

(#257771) saelin
Inkább csinálta volna a CD a Tomb Raider 3. részét, azzal biztosan mindenki jobban járt volna.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#257771) saelin válasza cyberkind (#257770) üzenetére


saelin
veterán

A gameplay nagyon egyszerű benne. A harcnak és a csapásoknak is semmi súlya. Nem hiszem hogy be fog bukni, de siker sem lesz belőle.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#257772) james001


james001
veterán

Egy ideje nyomom párhuzamosan a Tsushimával együtt a Ride 3-at mert akciós volt a Deluxe belőle még az előző nagy leárazásokban,és gondoltam ejtek róla néhány szót.
Az utolsó jó motoros játék amivel játszottam az a Driveclub Bikes volt,azóta nem igazán találtam semmi olyan jó motoros játékot ami megfogott volna,de azért a Ride szériával mindig is szemeztem. A harmadik tűnt amúgy is a "legletisztultabbnak",szóval örültem neki hogy le volt akciózva.
Tartalomban nincs hiány a játékban,megannyi moci áll rendelkezésre,még a dlc-k mellett is alapból sok-sok motor van az elejétől kezdve. Karrier mód is hatalmas,tele versenyekkel,pályákban mondjuk kicsit jobban szűkölködik de változatosak és gyönyörűek,de persze klasszikus versenypályák is beköszönnek mint a kedvencem pl,a Laguna Seca.
Az irányítás is jól meglett csinálva,aki inkább szimulátorosabb vezetést akar azt is be tudja magának állítani ,de mint pl. én aki inkább az "árkádosabb" könnyedebb irányítást kedveli azt is simán be lehet lőni. Fizika is oké,nagyobb ütközésnél leesünk a motorról,bár törés nincs benne,legalábbis nem találtam olyan opciót.
Viszont az AI egyszerűen borzasztó benne. Bevallom hogy kis punci vagyok és Easy-n nyomom a játékot,de néha olyan érzésem van mintha Ultra Hard-ra lenne állítva,annyira szivatós benne a gép sokszor. Hiába van feltuningolva a mocim fullra így is úgy elsűvít mellettem az AI néha hogy tátva marad a szám,de van hogy ugyanaz az ellenség több másodpercre lemarad mögöttem. Fura ez és idegesítő is ez.
De összességében kellemes csalódás a Ride 3,természetesen még nem értem a karrier végére,baromi sok van még így is,de a platina is könnyű préda,mivel csak a karriert kell letolni,meg pár online versenyt és kész,a többi mellékes trofi kioldódik ahogy haladsz előre a karrier módban. De most hogy Tsushimát is nyomom mellette,tuti több hónap lesz mire a végére érek (mindkettőnek :D )
Ajánlom a motorok szerelmeseinek,gyönyörűen ki vannak dolgozva a kétkerekűek benne :K

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#257773) ProEvoFan válasza hombre[EU] (#257724) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha a COD Modern Warfare-ra gondolsz, akkor az storeban többször volt akciós kb 12Kért, és a megjelenés óta ingyenesen kibaszott nagy tartalommal töltötték fel.Rengeteg új pálya, játékmódok...stb...

[ Szerkesztve ]

(#257774) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#257773) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ja, de nekem annyit sem ér meg...under 20€-os játék :) lehet,hogy 2 estét pörög és annyi

Life, Uh, Finds A Way

(#257775) opr


opr
veterán

Szeretnek kerni egy kis spoiler-mentes segitseget a forum bolcs nepetol. :D
Eppen a last of us-al jatszok (igen, elso resz, csipegetem a backlogom lefele es ez egy nagyon csunya folt volt rajta), es lenne egy olyan kerdesem, hogy kb %-osan meg tudna-e mondani valaki, hogy kb hol jarok a sztoriban. Sztori leirast spoilerbe rakom, hatha van meg rajtam kivul olyan ember, aki ennyire el van maradva vele:

Most van az, hogy a "hunter"-ek teruleten vagyok, osszefutottam ket fekete sraccal (testverek elvileg), es este van, megprobalunk elsunyulni a hunter-ek mellett, hogy at tudjunk menni a hidon (vagy meg csak a hidhoz? Nem vagyok benne biztos, itt mar nagyon keson volt :DDD) .

Azert erdekel, mert mar nagyon csip a legy, hogy elinditsam vegre a masodik reszt, nagyon kivancsi vagyok ra, ezert is jatszom easy-n, mert foleg a tortenet mozgat, ami viszont nagyon jo, szoval erdekelne, mennyi van meg hatra belole, mielott megnezhetem, megis hogy nez ki a 2. Elore is koszonom! :R

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257776) gyuromoj válasza opr (#257775) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ha emlékem nem csal, akkor már a vége felé tarthatsz. De én 5,5 éve játszottam végig egyszer. :B
Lehet újrázni kéne, mielőtt majd beszerzem a 2. részt.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#257777) Nova96 válasza opr (#257775) üzenetére


Nova96
őstag

~60%.
(Masodik reszhez hozza add az elsonek a dlcje)

(#257778) hombre[EU] válasza opr (#257775) üzenetére


hombre[EU]
veterán

inkább a felénél

Life, Uh, Finds A Way

(#257779) KoNZoLik@ válasza opr (#257775) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

A felénél jársz kb...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#257780) opr


opr
veterán

Köszönöm az infót mindenkinek! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257781) OgreImre válasza opr (#257775) üzenetére


OgreImre
senior tag

A fele kb. 1 hónapja fejeztem be, még a dlc hátra van nekem.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#257782) KD6-3.7 válasza OgreImre (#257781) üzenetére


KD6-3.7
őstag

A DLC az semmiség, szerintem 1 óra alatt vegigpörgettem.

(#257783) Musaka válasza opr (#257775) üzenetére


Musaka
senior tag

Emlékeim szerint kb ez lehet a fele a játéknak.

[ Szerkesztve ]

(#257784) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel nincs még célplatform megadva, megy mindegyik topikba:

Gotham Knights - World Premiere Trailer

Live-Die-Respawn

(#257785) erahurka válasza oriic (#257784) üzenetére


erahurka
félisten

A történet érdekes lehet, de a játékmenet semmi extra.

(#257786) KD6-3.7 válasza erahurka (#257785) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Hat biztos érdekesebb lesz a jatekmenet, mint a most megjelenő Avengers ízében! Bár azt nem nehéz überelni.

(#257787) erahurka válasza KD6-3.7 (#257786) üzenetére


erahurka
félisten

De a Bugsnax-nek a nyomába sem érhet majd.

(#257788) KD6-3.7 válasza erahurka (#257787) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Majd marizsuzsival, mert anélkül nem fog átjönnni mire is gondolt a költő! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#257789) RangerFox válasza KD6-3.7 (#257786) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem mindkettő elég vérszegény :(

[ Szerkesztve ]

(#257790) Jim-X válasza opr (#257780) üzenetére


Jim-X
őstag

En mindenkeppen vegigtolnam, aztan a DLC mar tenyleg semmiseg, viszont sokat hozzaad :K

A játék az nem játék!

(#257791) KD6-3.7 válasza RangerFox (#257789) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Lehetséges!
Belőlem a Batman és világa elfogultság beszél egyelőle, aztán majd meglátjuk a későbbiekben, de engem már most jobban megfogott a trailer és az a pár perces gameplay mint anno mikor bemutatták az Avengerst.

(#257792) Mrdevil válasza james001 (#257772) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én is játszogatok a Ride3-al, jó hosszú a karrier ez igaz, viszont a grafika sajnos borzasztó ronda, és ahogy nézem a 4 se lesz különb ezen a téren, viszont jó sok moci van benne. Grafon kellene valami enginet váltaniuk, ez így kevés.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#257793) opr válasza Jim-X (#257790) üzenetére


opr
veterán

Ja, mindenképpen úgy lesz, nagyon beszippantott az egész, csak érdekelt, mennyi van még hátra. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#257794) saelin


saelin
veterán

Végre a Code Vein-t is sikerült befejezni. Hát nem csoda hogy nem aratott sikert, mert voltak vele bőven gondok. Google szerint 1,5+ millió ment el belőle worldwide.

A legfőbb gondom a játékkal a borzasztó csapkodós harcrendszere volt, meg hogy a fegyverek nem voltak valami változatosak. Alig találtam magamnak olyat ami tetszen és hatásos is egyben. Egyedül a story tartotta bennem a lelket, ami ugyan nem volt nagy cucc, de volt annyira érdekes a lore hogy kitartsak miatta a végéig. Hátra vannak még a dlc content-ek amiket lehet hagyok a fenébe, mert annyi már nincs a játékban hogy tovább csapkodjak benne. Ha lesz második része a játéknak és látok benne fantáziát, akkor biztos azt is beszerzem. Nagyon alacsonyra tették a készítők a lécet, így ettől már csak jobbat tudnak készíteni.

Egy nagyon gyenge közepes a játék nálam, ami egy végigjátszás alkalmával azért képes lekötni a játékost, de többre nem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#257795) Steve1207 válasza saelin (#257794) üzenetére


Steve1207
veterán

Egy nagyobb leárazásra várom már (de azon se lepődnék meg, ha betolnák a havi játéknak). Viszont nekem pont bejött ez a leegyszerűsített harcrendszer és a puritán fegyverbörze a demo alapján. Ilyen mezei játékosoknak ebben a műfajban sokkal jobb, mint egy BB pl, a mai napig nem tudok vele zöldágra vergődni. Ez a vonal amúgy se az én pályám.

Más: TLOU2 majdnem kipörgött másodjára is, igaz csak a gyűjtögetés miatt. Azért jól el vannak benne rejtve néha a dolgok, pedig alaposan körbejártam mindent. Akármennyire is jó néha a szemcsés mozi mód, szerintem jobban élveztem a képi világát kikapcsolva, letisztultabb volt, talán még "szebb"-nek is hatott.
Az biztos, hogy a két új módnak nem kezdek már neki, szép volt jó volt :)

.

(#257796) saelin válasza Steve1207 (#257795) üzenetére


saelin
veterán

Első souls like játéknak akár még jó is lehet, mert a térképen nem bóklászik annyit a játékos. Nekem sikerült elsőre 100%-ra az összes map mindenféle guide nélkül. A bossok is egy jó builddel annyira nem szivatósak mint egy kemény vonalasabb DS játékban.

Az mondjuk igazán szomorú volt, hogy a 30+ órás végigjátszásom alatt egyszer sem jött össze online coop... Sosem talált senkit.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#257797) kresz2


kresz2
tag

Sziasztok!
Gondom támadt a modern warfare 2019 lemezes játékkal.
Feltelepítettem, leszedett mellé vagy 90 gb adatot.
Csak a kampány érdekelne, képtelenség elindítani.
Valami pack 1 dlc hiányzik, nem tölti le, a store külön nem listázza, böngészőben egyszer megtaláltam, ps plus tagságot kér.
Activision accot sem tudok csinálni, hibát jelez.
Már lemondtam az egészről, de képtelen vagyok megemészteni, hogy nem tudom elindítani egy lemezes játék single részét.
Bármilyen hozzászólást előre is köszönök!

(#257798) Rigormortiis válasza saelin (#257796) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én még tavaly év végén toltam végig, akkor még akadt benne élet. De hasonló véleményen vagyok, mint te.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#257799) Baltazár123


Baltazár123
senior tag

A Far Cry New Dawn önállóan is játszható ugye? Úgy értem, hogy nem kell hozzá a FarCry5. Most kapott masszív leárazást és szemezek vele, de a FC5-t kihagynám.

(#257800) Rigormortiis válasza Baltazár123 (#257799) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igen, önállóan játszható.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.