Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#254251) hombre[EU] válasza RangerFox (#254247) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az újba? làttam a gameplay videót,nemrossz...de az 1.0 buildet megvárom :DDD egyszer az is sorra kerül

Life, Uh, Finds A Way

(#254252) S e t h


S e t h
nagyúr

Megnézve az otherworldos Ghost of Tsushima videót egyik szemem sír, a másik nevet.
Ha a Bend Studio jön ki bugosan a Days Goneval, akkor azt mondom oké fiúk, lesz ez jobb is, de most, hogy kapunk egy szamurájos assassin creedet, legalább a bugok ne hasonlítanának az ac sorozatra, ha már egy Sucker Punchról beszélünk.

Jelenleg én még nagyon benne vagyok az AC:Syndicate-ben, szóval nekem max a feudális japán lesz az eltérés, a gyűjtögetős kraftolás dettó ugyanaz, de basszus, előtte meg az AC: Odyssey dlc maradt félbe 220 óra körül, lehet kéne egy kis változatosság.

AC rajongóként azért nem vágok magamon eret, de a tegnapi valhallás videók nézegetése után inkább tolnám azt, mert ez a giccses, művészies mindig fúj a szél és nonstop levélhullás 0-24-ben kicsit olyan hatást kelt, mintha a látvánnyal akarták volna eltakarni, hogy ez ugyanaz a séma amit az ubi tol.

Amiből viszont jól jöhetnek ki az egy jó sztori, kérdés ezt mennyire szabdalja szét az 50 óra farmolás. Lehet rövidebbre kellett volna szabni, vagy csak a főszálat letudni és úgy kellemes élmény lesz, de egy biztosnak látszik, ennek kellett volna előbb kijönnie és csak utána a Last of usnak.

Cseszd meg Geralt!
Öt éves vagy és még most is kortalan.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#254253) hombre[EU] válasza S e t h (#254252) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem tudom honnan veszitek ezt az 50órát meg a farmolást. amit én néztem (review) ott 25-30 volt a mainstory+side questek és nem volt szó farmolásról,mert nincs levelhez kötve a mission...a szél egyébként azért fúj,hogy ne kelljen a mapon az ikonokat bámulni :DDD benyomod a questet és mindig a szél irányába mész

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#254254) S e t h válasza hombre[EU] (#254253) üzenetére


S e t h
nagyúr

Több helyen láttam már hivatkozást 50-60 órára. Lehet az a max mindent felderítek a mapon style, kicsit sokallom is, de ha sikerült értelmes mellékküldetésekkel megtömni mint a Witchert, akkor áldásom rá.

Egyébként az az érdekes helyzet állt elő, hogy az assassinnak csúfolt sorozat Valhalla epizódjában szinte epizódikus szerepet kap majd az assassinkodás, ami érthető is a vikingek körében, itt meg majd vígan nindzsáskodhatunk.

Jut eszembe, a színek. Mint egy lsd trip Ozorán, el is tört a retinám, lehet nem véletlenül lesz benne fekete-fehér mód is. :D

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#254255) hombre[EU] válasza S e t h (#254254) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szerintem is az a max, collectibles meg az összes map ikon kipucolása
pöppet színes a game :D nem spóroltak a festékkel

Life, Uh, Finds A Way

(#254256) RangerFox válasza hombre[EU] (#254255) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A játékban bármilyen felfedezett pontra gyorsutazhatunk, így a collectibles összegyűjtése nem nyújtja el annyira a játékidőt, csak akkor, ha kizárólag lovagolva közlekedünk benne. Én 45 órára saccolom platinával.

(#254257) erahurka válasza hombre[EU] (#254255) üzenetére


erahurka
félisten

Samurai Cinema módban kell nyomni!

(#254258) ProEvoFan válasza S e t h (#254254) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Első napon valószínűleg jön egy nagy patch.

"Fő- és melléktevékenységek parádés egymásba fűzése."
Ez az egyik pozitív kiemelés egy magyar tesztben.Reméljük a legjobbakat.A Witcher 3 történet/párbeszéd/mellékküldetés orgiát ne várjál.Ezt maximum a Cyberpunktól fogjuk megkapni.

[ Szerkesztve ]

(#254259) erahurka


erahurka
félisten

Ugye most nem lesz picsogás a GoT téma miatt mint TLOUII-nél volt?

(#254260) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Ahogy látom a magyar feliratos játékok listája már egy jó ideje nem volt frissítve, de azért bedobom, hogy a Xenon Racer magyar feliratos. 1400huf most akciósan, aki szereti az arcade autós száguldozást, annak egy próbát megér. Ugyanitt ember kerestetik a multis trófeák kifarmolásához.

(#254261) saelin válasza erahurka (#254259) üzenetére


saelin
veterán

Ha nem lesz story spoiler nem hiszem. Ennek ellenére van saját topicja, ha egy kicsit hosszasabban beszélne a játékról.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#254262) malystryx válasza hombre[EU] (#254255) üzenetére


malystryx
senior tag

Tényleg így néz ki a sziget, nemrég lett egy cikk ide linkelve, nyilván a játéktér nagyobb, de sok minden belekerült onnan.
"Tsushima is a real place, a Japanese island located between the Japanese mainland and the Korean Peninsula. We visited Tsushima multiple times during the project, a beautiful place crowded with mountains and dense forests. Green covers what seems like every inch of the island, a rolling tree line from the top of the mountains all the way down to the ocean."

(#254263) EczkE


EczkE
addikt

Viszont arrol nem lattam/olvastam semmit hogy hogyan is fut a GoT. Errol valakinek van infoja?

Asszem mindenféleképpen!

(#254264) Rigormortiis válasza ProEvoFan (#254005) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem vészes, adj neki egy esélyt! Az elején én is szívtam a fogam, de hamar bele lehet jönni, és utána rá sem nézel majd más autós játékra.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#254265) saelin válasza EczkE (#254263) üzenetére


saelin
veterán

Tesztek szerint tartja a 30-at, de majd a Digital Foundry videó megmondja a tutit.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#254266) Gery9112 válasza saelin (#254265) üzenetére


Gery9112
őstag

Sanszosan tartja, legalábbis én nem tapasztaltam semmilyen akadást, fagyást pro-n. Sőt még crash sem volt, ami nálam a Last of Us 2-nél kétszer megtörtént az 1.02 patch előtt.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#254267) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

erre a suckerpunch büszke lehet :)

Life, Uh, Finds A Way

(#254268) VTom válasza hombre[EU] (#254267) üzenetére


VTom
veterán

Nocsak. Ha ilyen magasságokba emelik, akkor nem lehet rossz azért.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#254269) hombre[EU] válasza VTom (#254268) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az a poén,hogy az amerikai reviewk (többnél is láttam) kifogásolták,hogy nagyon hollywood,nem hozza az igazi japán feelinget...a japánok meg 10/10 :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#254270) Frod válasza erahurka (#254259) üzenetére


Frod
addikt

Nem gondolnám, hogy lesz, egy "szamurájos AC-n" mégis mit lehet nagyon ellőni a sztoriból?
Eleve az egész cím olyan, hogy itt előbb fognak beszélni arról az emberek, hogy ki milyen módon játssza, a térkép mely pontján talált valami easter egg-et, stb.
A másik címnél viszont a sztori lelövésével kb oda az egész, így én picsogásnak nem mondanám.

Do you see the white shadow?

(#254271) Gery9112 válasza VTom (#254268) üzenetére


Gery9112
őstag

Nagyon jóra sikerült a játék. Egyetlen negatívuma van, amit valóban jogosnak érzek az a küldetések közbeni kötöttség. Tehát ha elindul pl. a sztoriküldetés akkor azt végig kell vinned és azon a területen belül mozoghatsz, ahol a küldetés zajlik. Ugyanakkor azt is ki kell emelnem, hogy a fő és mellékküldetések nagyon kidolgozottak.
Ami miatt azt mondják rá páran ,hogy hát annyit nyújt a játék amennyit mutatott eddig is...nos....igen ez valóban igaz de ez nem a fejlesztők hibája mert nagyon jól összerakott játékról van szó csak a félévenkénti (főleg Ubisoft) open-world játékok után hiába sikerül egy játék kiemelkedőre mégis érthető ha valaki unja már a százhuszonkettedik ilyen típusú játékot.
Ezért is van az, hogy ha valamelyik csapat hoz egy sztoriorientált, lineáris játékot az kapásból jobb pozícióból indul, hiszen mostanság kevés ilyen játék készül, AAA vonalon legalábbis biztosan.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#254272) Edgar2621 válasza .LnB (#254125) üzenetére


Edgar2621
őstag

Angliában tudtommal még nem, viszont Belgiumban és Hollandiában nem elég a dobozon feltüntetni, ott konkrétan kikerült a játékból a lootbox rendszer. A gond ezzel csak annyi hogy mivel más országokban még létezik így a Hollandiában és Belgiumban élők is meg tudják oldani hogy vegyenek Fifa pontot. Szóval eddig az EA a nyerő, de reméljük egyszer majd nekik is csinálniuk kell egy jó játékot...

XO: Gollami26

(#254273) S e t h


S e t h
nagyúr

A Last of us után bántó látni az ai töketlenségét.
Persze nem vártam azt, amit a lou nyújtott, de az ow játékok legendásan gyatra ai-val rendelkező ellenfelei után azért nem lett volna rossz ezen a téren is felmutatni némi javulást.
A harci koreográfia viszont nagyon jónak tűnik, igazi szamurájos, nem csak egy gombot nyomogató ínhüvelygyulladásos.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#254274) ProEvoFan válasza Edgar2621 (#254272) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem fognak.Minek is kellene? Az idei fifa topik is tele van sírással a játékmenet és az online faszságok miatt.Fifa 17 óta ezt látom, meg azt, hogy minden évben ugyan úgy megveszik ezek a síró emberek, mert...erre nem tudom a választ. :DDD
Mindegy mit tesznek eléjük, megveszik.EA meg szarásig tömi a zsebét.Amíg ez a kettősség megvan, addig nem lesz változás.

[ Szerkesztve ]

(#254275) TCr válasza hombre[EU] (#254269) üzenetére


TCr
veterán

Az Amerikai Ninjákon szocializálódott dumbfuckistaniaktól nem is várható más.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#254276) VTom válasza Gery9112 (#254271) üzenetére


VTom
veterán

Ezt nem csodálom, én imádom az open world-öket, de néha üdítő egy lineáris sztoriorientált játékot végigtolni.
Ha magára erőlteti az ember, akkor csalódni fog.
Nem is veszem még meg, várok vele, pedig érdekel.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#254277) Peace válasza predakon (#254233) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem bizony. Állatjó lesz!!! Pont ilyenre van most szükségem a TLoU2 után!

(#254278) ProEvoFan válasza VTom (#254276) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szeretem az open world játékokat.
Mászkálás, felfedezés, gyűjtögetés mindez gyönyörű tájakon, többé kevésbé élő világban.
Megvettem a Far Cry 3at is.Nem mai darab.

(#254279) VTom válasza ProEvoFan (#254278) üzenetére


VTom
veterán

Én is ezt szeretem bennük, kicsit kiszakítanak a hétköznapokból esténként.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#254280) Peace válasza VTom (#254279) üzenetére


Peace
nagyúr

Ohhh a hétköznap esti játék.....nem lenne rossz!!! :K

(#254281) boost


boost
addikt

Èrdekes, a GoT sokkal jobban érdekel, mint a TLOU2 vagy a Death Stranding. Pedig azok a tipikus Sony firstparty stílusok, nem egy szamurájos FarCry ...

(#254282) Wesder válasza boost (#254281) üzenetére


Wesder
félisten

Tök8 ki csinàlja, ha a jàték témàja bem fog meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#254283) boost válasza Wesder (#254282) üzenetére


boost
addikt

pontosan. csak én sajnálom, hogy a Sony elmegy egy kicsit "szélsőséges" irányba, pedig úgy látszik lenne igény a jó minőségű kazuár játékokra is, mint pl ez. Persze arra a piacra az Ubisoft meg az Activision rendezkedett be. (Assasins Creed, Destiny, stb)

[ Szerkesztve ]

(#254284) erahurka válasza boost (#254281) üzenetére


erahurka
félisten

GoT engem azóta hype-ol mióta mondták hogy lesz fekete-fehér mód és japán szinkron :Y

[ Szerkesztve ]

(#254285) boost válasza erahurka (#254284) üzenetére


boost
addikt

persze, én is kipróbálom, aztán amit majd kikapcsolom, mert zavarni fog, hogy játék közben is olvasgathatom az angol szöveget ha mond valamit egy NPC és pont akcióban vagyok. :B

[ Szerkesztve ]

(#254286) wierra válasza boost (#254285) üzenetére


wierra
senior tag

A GoT kap magyar feliratot, tudomásom szerint.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#254287) boost válasza wierra (#254286) üzenetére


boost
addikt

hmm, tényleg :D

(#254288) FunPro válasza boost (#254285) üzenetére


FunPro
senior tag

Általában nálam a japán játékoknál a nem japán szinkron jóval többet elvesz az élményből, mint a felirat olvasása. :R

Mondjuk én már eljutottam arra a szintre, hogy mindent csak a saját nyelvén. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#254289) Mezcal


Mezcal
addikt

A GoT totális Tenchu koppintásnak néz ki.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#254290) .LnB válasza Mezcal (#254289) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szuper, én azt is vártam.
szerk.: Mondjuk attól még így ez, elég non-szensz kijelentés.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254291) boost válasza FunPro (#254288) üzenetére


boost
addikt

A Witchert lengyelül? ;]

(#254292) sp8787 válasza S e t h (#254273) üzenetére


sp8787
addikt

Az a baj ezzel az AI tema feszegetessel a videokat elnezve ,hogy ez szandekosan ilyen mert ha nem ilyen lenne akkor nem a szelesebb kornek szolna. Itt ha jol nezem az 1-1 elleni 1 hit killeket hangsulyozzak amilyenek vszinuleg a katana harcok voltak.

Ha nem ilyen lenne hanem mennek rad/utanad az ellenfelek, kovetnenek a terkep vegere, hatulrol mindehonnan tobben is radtamadnanak akkor meg menne a rijas ,hogy ez neheeeeeezzz. :O

Nem beszelve arrol ,hogy ilyen jatek meg van es lehet azt valasztani.

(#254293) FunPro válasza boost (#254291) üzenetére


FunPro
senior tag

A witcher az egy érdekes eset, mert azelőtt kezdtem, mielőtt bejött ez a hóbort.

Az elsőt még full magyaul vittem anno, a kettőt angolul, így a 3 is maradt angol. De meg kell hagyni, a witchernél talán tényleg jobb az angol szinkron, mint a lengyel, amiről eddig csak videót láttam egyébként.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#254294) Imilenni válasza erahurka (#254284) üzenetére


Imilenni
addikt

A szájmozgás angolhoz van állítólag belőve :(

Press "F" to pay respects.

(#254295) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Végre elkezdték:

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#254296) markknight válasza gyuromoj (#254295) üzenetére


markknight
veterán

Uram kegyelmezz..

(#254297) .LnB válasza gyuromoj (#254295) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rendező nélkül? Vagy lemaradtam?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254298) gyuromoj válasza .LnB (#254297) üzenetére


gyuromoj
veterán

Wiki-n Ruben Fleischer-t írják rendezőnek.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#254299) erahurka válasza gyuromoj (#254295) üzenetére


erahurka
félisten

Az év csalódása lesz...

(#254300) hombre[EU] válasza Mezcal (#254289) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a sekiro inkább(?) tenchu...ebben a stealth csak egy alternatíva, de az 1v X harcnak van domináns szerepe...

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.