Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#254151) RangerFox válasza VTom (#254148) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az már nem elég, hogy játék közben is megváltoztathatod a karaktered nemét? :B

(#254152) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Far Cry 6 screenshots: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254153) hombre[EU] válasza Frod (#254149) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a valóságban nem rc pov-kamerás sasokkal futkostak a harcosok, nem ugráltak tornyokból szénakazalba stb stb :) ezek játékok...felōlem gyíkember herceg is lehetne benne az sem zavarna :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#254154) S e t h válasza hombre[EU] (#254147) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem a stílus a kérdés, persze mindent meg lehet csinálni, de az én agyamat kellően átmosta a Vikings című sorozat és nem tudom elképzelni, hogy női karakterrel aprítok.
Elhiszem pl hogy anno Abby jó shield maiden lett volna, de ennyire már nem akarok átesni a ló túlsó oldalára.
Kasszandra kánon volt, oké, de én egy vérben úszó, zsíros szakállú, baritonban üvöltő berzerkerrel képzelem el a szászok abúzusát.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#254155) Deck válasza S e t h (#254154) üzenetére


Deck
titán

Lagertha?

PS5

(#254156) Peace válasza Deck (#254155) üzenetére


Peace
nagyúr

Őt én nem aprítás közben tudom elképzelni!!! <3 :P

Hellókaaa [link]

[ Szerkesztve ]

(#254157) Deck válasza Peace (#254156) üzenetére


Deck
titán

Én mindenhogy :P

PS5

(#254158) Peace válasza Deck (#254157) üzenetére


Peace
nagyúr

Lagertha in VR!!!! :B :U

(#254159) S e t h válasza Deck (#254155) üzenetére


S e t h
nagyúr

Abby.
Én nyertem.
De inkább Ragnar.
Viszont jó, hogy egy modell kinézetű hölgyet kéne elképzelnem középkori terminátorként.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#254160) Deck válasza S e t h (#254159) üzenetére


Deck
titán

Hulk lánya túlzás lenne ide azért. :DDD
Lagertha-hoz meg nem is hasonlítható.. :P

PS5

(#254161) Deck válasza Peace (#254158) üzenetére


Deck
titán

:Y :B

PS5

(#254162) bbdzyx válasza .LnB (#254152) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Most ez valami posztapok cucc akar lenni, vagy mik ezek a tákolt lángszórók meg szögbelövők? Nem értem ennek a karikaturista ábrázolásmódnak az erőltetését, ami a Team Fortress 2 óta terjedőben van...a Half-Life Alyx-ben is ez volt az egyetlen főbb kivetnivalóm.
Annyira mégsem elnagyoltak a karakterek, így főleg nem értem, hogy ez most az FC5 utáni atom súlytotta világban játszódik vagy wtf? A latin országokban könyebben szereznek kalasnyikovot meg uzit, mint eszkábálnak össze ilyen szarokat a favelákban.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#254163) Frod válasza hombre[EU] (#254153) üzenetére


Frod
addikt

Megelőlegeztem a feltételezését annak, hogy az Ubi bármilyen jellegű történelmi kutatást végzett, és nem csak beletették a dupla pajzs használatát, mert "cool as f*ck" :D

(bár talán pont az Odyssey kapcsán volt 'balhé' amikor volt egy mozdulat talán, hogy eldobta a kardot(?) az ellenbe - szintén csak azért, mert menő -, ez viszont a spártaiaknál elég nagy bűn volt, mármint a fegyver elvesztése. Valami hasonló rémlik :F )

Do you see the white shadow?

(#254164) hombre[EU] válasza S e t h (#254154) üzenetére


hombre[EU]
veterán

látod azt sem láttuk még (vikings) azt mondják egész jó
emtudom, én ha szabadságot kapok (rpg) akkor annak mindig "érdekes" vége lesz :DDD ha komoly storyt akarnak elmesélni akkor tartsanak keretek között :) (lineáris/fix/kontrolált game)

Life, Uh, Finds A Way

(#254165) RangerFox válasza bbdzyx (#254162) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Valahogy promózni kell a collector's edition mellé járó lángszóró pvc szobrot. Nekem jobban tetszett a tőkehalas dobozból eszkábált scope :DDD

(#254166) erahurka válasza VTom (#254148) üzenetére


erahurka
félisten

Amíg opció addig nem zavar. Sőt, miért ne játszhatna meleg karakterrel aki meleggel akar? Csak ne kényszerítsék rám hogy smároló szőrös férfiakat kelljen néznem.

(#254167) stilo18 válasza .LnB (#254152) üzenetére


stilo18
addikt

Ha real a kép, akkor tuti nem ps4 - ből vannak vágva.
Elég jól néz ki, szerintem ilyesmi lesz ps5 - ön.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#254168) erahurka


erahurka
félisten

Múltkor szóba került az F1, és le lettem oltva hogy mér baj az hogy első szárnnyal kiforgatnak. Hát ezért: [link]

Ennek kellene történnie, nem annak hogy szárnyvéglappal mint egy tank eltol maga előtt mindent. :R

(#254169) RangerFox válasza erahurka (#254168) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Azért Albon itt jókorát ellenkormányzott, hogy megtartsa az RB-t. A szárny pedig ugyanúgy sérül a gép által irányított autókon is.

(#254170) marilllyo válasza bbdzyx (#254162) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát New Dawn-ban önmagában is megállta poénként a helyét a tervezők kreativitása a fegyverek terén. Ettől függetlenül biztosan lesznek benne standard fegyverek is.

Az a bajom a Far Cry-jal, hogy kéne egy picit mozdulniuk valamilyen irányba. Nagyon kellene egy kis innováció a szériának mert az FC széria tényleg csak a témában változott...de érdemi újítás semmi nem volt benne. Pl.. már most tudom, hogy az FC6-ban az első skillpont, amit elköltök az az újratöltés futás közben képességért lesz. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#254171) Carlos Padre válasza marilllyo (#254170) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A New Dawn-van ez a zárnyitás volt, mert sokba került az elején és szopás volt visszamenni megkeresni az elhagyott széfeket ha nem azt fejlesztetted először.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#254172) erahurka válasza RangerFox (#254169) üzenetére


erahurka
félisten

Minimálisan sérül ilyenkor az AI szárnya, Perez viszont akkora tempót vesztett hogy az utolsó körre vagy 10 másodpercről is utolérték.

Albon ellenkormányzása a kerék érintés miatt van, mert először az ér össze. Utána a szárny azonnal megy a levesbe ahogy azzal érintkezik.

Ha a kerékkel forgatnának ki a játékban az nem lenne annyira zavaró, bár minden versenyen ellőni legalább egyszer nem a jó AI ismérve.

[ Szerkesztve ]

(#254173) .LnB válasza stilo18 (#254167) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Photo mode-ban olyan képeket lősz, amilyeneket nem szégyellsz. Plusz, azért még mindig az Ubisoft-ról beszélünk... ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254174) RangerFox válasza erahurka (#254172) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

De nem mindig sérül ennyire a szárny, ezt nem lehet így általánosítani. Az AI agresszivitása meg a difficulty szinttől függ, én a 17-ben 80-ason játszottam (ez az expert, 110 a max), bőven élhető volt. Szerintem az F1 játékokban az a jó, hogy nagyon széles skálán lehet állítani a nehézséget, mindenki meg tudja találni a számára megfelelőt.

(#254175) erahurka válasza RangerFox (#254174) üzenetére


erahurka
félisten

Legyen agresszív, de a nem létező helyre ne tolja már be folyton az orrát. Büntetést meg nem kap persze.

Egy ilyen érintésnél azért a véglap minimum kuka.

(#254176) Szabi® válasza .LnB (#254152) üzenetére


Szabi®
addikt

Azok a fegyverek.....Über gagyik :D
Gondolom megint lesz egy hatalmas map,lehet lootolni,állatokat vadászni/simogatni ,hogy tudjon magának a jóérzésű gamer fegyvertartó táskát "csinálni" .
Elfoglalandó bázisok,őrposztok.....
Izgi lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#254177) Wesder válasza Szabi® (#254176) üzenetére


Wesder
félisten

Tàskàt màr az 5-ben sem kellett kraftolni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#254178) S e t h válasza Wesder (#254177) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem rontsd el a játékát!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#254179) cyberkind válasza Szabi® (#254176) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak a coop emelhet ezen is, haverokkal minden jobb.

Paranormal Cocktivity

(#254180) .LnB válasza Wesder (#254177) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ubi downgrade... :(
;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254181) Szabi® válasza Wesder (#254177) üzenetére


Szabi®
addikt

Az az egy rész volt a kivétel.De itt megint lesz sztem állat craft.

(#254178) S e t h Te nem az Ubinál dolgozol :F
Csak mert látom annyira nem tudod elviselni ha valakiknek nem tetszenek ezek a játékok :F

(#254182) Wesder válasza .LnB (#254180) üzenetére


Wesder
félisten

Abban nagy mesterek, grafikailag is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#254183) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

volt ez a cod4 remastered...játsza valaki? milyen állapotban van a multi, érdemes megvenni? illetve lehet mapo(ka)t szūrni?

Life, Uh, Finds A Way

(#254184) S e t h válasza Szabi® (#254181) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem a mindennapi fikacunami a fura,
főleg mivel játékokról van szó.
Milyen az amikor valóban fontos dolgok miatt pöccensz be?
Egyik nap elnézést kértél másoktól, mert túltolod, de úgy látszik vmiért csak jólesik csinálni.
Lelked rajta, csináld, csak fura.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#254185) Szabi® válasza S e t h (#254184) üzenetére


Szabi®
addikt

Ez egy "közösségi" oldal.Nem tudom ez mit mond neked ? Csak a pozitív tartalmú vélemény a "jó" ?
A játékokról alkotott véleményem miatt még nem kértem elnézést.
És miért is kéne ?
Nem fogom neked kifejtegetni miért rossz ötlet egy 17 éves címről 11 bőrt lehúzni (dlc+xbox külön részek) .
"fikacunami" meg lesz még,sztem ez nem rajtad áll.Mindenkinek joga van elmondani a véleményét. :)

(#254186) S e t h válasza Szabi® (#254185) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az Odyssey topikbeli szereplés után mondanám, hogy meg tudsz lepni, de ugyanaz a séma, itt is azt folytatod. Egészségedre, agyvérzést ne kapj, annyit nem ér.
Viszont akkor nem értem miért kértél egyik nap elnézést.
Legyél következetes, nyomd fullban!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#254187) Szabi® válasza S e t h (#254186) üzenetére


Szabi®
addikt

Nyomd te is :R

Az odyssey topikbeli szereplésed után sikerült elérned/elérnetek azt ,hogy 4-5 ember ír már csak oda.Ott is sikerült elfogadnod azt,ha valakinek nem jött át a játék.
És teljes mértékben elméleti síkon is meg tudtad érteni az ellenérveket .

Jó topikozást :)

(#254188) S e t h válasza Szabi® (#254187) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én azt tapasztaltam, hogy azok járnak oda, akik éppen játszanak.
Persze voltak kivételek, de azok egy idő után megunták, hogy az isten mégsem az ő képmásukra teremtette a mindent is.
Szar az ubi?
Legyen.
Lapozhatunk?
Vagy ezt minden nap szükséges tudatosítani a megtévedt bárányoknak?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#254189) Szabi® válasza S e t h (#254188) üzenetére


Szabi®
addikt

Mi lenne veled egy gs hsz szekcióba.....
Ezek ahhoz képest finom vélemény nyilvánítások.
Ahogy megjelenik a Valhalla,és Far Cry 6 lesznek még negatív vélemények,
de azok is vélemények.
Az oldal ÁSZF-e nem tiltja a játékokról,pozitív,negatív véleményezést. :)

Persze lapozzunk,te találtál meg a 2-3 szavas lózungjaiddal :) (megint)

[ Szerkesztve ]

(#254190) kill_switch válasza Szabi® (#254187) üzenetére


kill_switch
senior tag

Én inkább csak azt nem értem (már bocs, hogy beleszólok a vitátokba), hogy az emberek miért akarnak egy játékból mást, mint ami? Értem a rókabőr érzést, de a Ubi mindig is a biztosat próbálja tapogatni, nem nagyon vannak úttörő játékaik (talán majd most az új Watch Dogs, de én azzal szkeptikus vagyok kicsit).
Akinek tetszik a Far Cry, annak a 3 óta nem is kell más, csak új sztori. Ettől függetlenül egy kicsit mindig szebb és több. De gyökeresen miért kéne változnia? Ha teljesen meg akarja bárki is reformálni a címet, akkor az nem Far Cry-t akar játszani, csak valamit ami ugyanolyan, de mégse. Egyszerűen más címet kell keresni, ha ez nem a te asztalod. Szerintem van bőven minden létező kategóriában választék.
Ismerősöm is mondja, hogy neki abból van már elege, hogy mindig van a gonosz karakter, aki húdegonosz és mindig van a jó, akivel meg kell ölni a rosszat és felszabadítani a várost. De mikor megkérdeztem mit rakna bele helyette, nyilván nem tudott mit mondani... Terroristák? CoD... Valós vagy fiktív háborúk? CoD/BF... Sci-fi? Hagy ne soroljam... Szinte mindenre van már válasz FPS kategórián belül, szóval a változtatás max annyit eredményezne, hogy akkor meg az lenne a baja a népnek, hogy ezt meg azt másolja, de cserébe akinek eddig tetszett a sorozat, az is fintorogna, hogy ez már nem ugyanaz a játék amit ő szeretett...
Ha bemész a boltba és leveszed a Far Cry-t a polcról, akkor pontosan tudod, hogy az mi és pontosan azért veszed le onnan.

(#254191) sting2 válasza kill_switch (#254190) üzenetére


sting2
addikt

Olyan mintha Anyám a 80,90 es évek Robin Cook láza közepette, kifogásolta volna a Kórház - Orvos - Gyilkos sémát...
:)

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#254192) Szabi® válasza kill_switch (#254190) üzenetére


Szabi®
addikt

Szépen megfogalmaztad :R

Nekem az a véleményem hogy a Far Cry és az Ac sorozat elfáradt.
És semmit nem változtatnék rajta,nem folytatnám ezeket.
Az ubisoft egy nagy stúdió,sok emberrel,nyílván pénz tőkéjük is van.
Ezek helyett a gyengébb/közepes játékok helyett simán tudnának egy sokkal komolyabb,szebb ,összetettebb játékot csinálni.
Akiknek meg tetszik a Far Cry vagy Ac azoknak is lehetne egy-egy címet kihozni,mondjuk 3-4 akár 5 évente,és az így már minőségibb is lehetne a többletidő ráfordítással. :)

[ Szerkesztve ]

(#254193) frankdelgado válasza kill_switch (#254190) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nekem a 4 kimaradt, de az 5 el nagyon jól elszórakoztam. A 6 al is így lesz. Ès ez akkor is így lesz, ha az ubi ellen ketesztes hadjàratot folytatók ettől gyomorfekèlyt kapnak.

(#254194) nemorino válasza kill_switch (#254190) üzenetére


nemorino
tag

Ebben igazad volt, de szerintem lenne bőven mit frissíteni a játékaik sztoriján. Olyan érzésem van, hogy a sztori számukra csak vékony máz a játékmechanika elrejtésére, ahelyett, hogy tényleg el szeretnének mesélni egy történetet. A tipikus Ubisoft játék úgy néz ki, hogy a játékos kap egy rakás célpontot (összeesküvőt, minibosst), akit kiiktatva megnyílik a főellenfél legyőzésének lehetősége. Ami a gondom ezzel, hogy nincs interakció, statikus az egész, gyakorlatilag oda kell menni, meg kell ölni, ennyi. Nincs igazi történetük (maximum egy-egy gyűjthető dokumentumban elrejtve), nincs súlyuk, csak egy pipa a listán. Most fejeztem be a Ghost Recon Wildlands-et, a főellenfél, El Sueno ha jól emlékszem kétszer felhívott telefonon, utána a játék végén még harc sem volt vele, hanem egy cinematicban véget ért az egész. Ez elmegy egy Strange Brigade-ben, de egy open world játékban nekem hiányérzetem marad. Mennyivel jobb lett volna, ha rendesen interakcióba lehetett volna kerülni a maffiafőnökökkel, ha a döntéseim miatt fordulatot vehetett volna a sztori, átállíthattam volna valamelyiket stb. Ehelyett mindegyik kapott egy kb. 2 perces kihallgatás cinematicot. De ott van a Division 2, amiben a játszott karakter meg sem szólal, semmi személyes kötődés nem alakul ki a szereplőkkel. Hol vannak ezek a jelenetek a Witcher 3 azon jelenetéhez képest, amikor a boszorkányvadászok Trisst vallatják a szomszéd szobában, amíg Mengével beszélget Geralt? Amikor először játszottam a frász kivert, annyira ideges voltam, hogy közbeavatkozzak-e, vagy sem. (Akkor még nem tudtam, hogy Triss nem halhat meg a játékban.) Oké, egy shooter játékban az emberek többségének talán kevésbé hiányzik, ez, de az AC játékokban óriási kihagyott lehetőség.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#254195) S e t h válasza frankdelgado (#254193) üzenetére


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#254196) Scholes9 válasza S e t h (#254195) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#254197) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Ha kapott valaki a UFC 4-hez beta kulcsot és nincs rá szülsége, akkor privátban szívesen fogadom. :)

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#254198) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Tsushima combat

Life, Uh, Finds A Way

(#254199) ldave válasza hombre[EU] (#254198) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Ez most jó vagy rossz? :)

A Slime draws near! Command?

(#254200) S e t h válasza hombre[EU] (#254198) üzenetére


S e t h
nagyúr

Először azt hittem új választható karakter a valhallában.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.