Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#254801) .LnB válasza Steve1207 (#254798) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érdekes, mert az EA-nek nincs kizárólagos szerződése az NHL/NHLPA jogokra. Szóval eddig is, csinálhatott volna bárki más is NHL játékot. Az NBA 2K-t látva, egyértelműen a 2K-tól várnék egyet. De ők ezt 2009-ben elengedték. :( Úgy néz ki, hogy nem nagy biznisz ez a téma.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254802) tboy93 válasza hyggelig (#254787) üzenetére


tboy93
nagyúr

+1

(#254803) Peace


Peace
nagyúr

Én nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én mennék haza Csucsimázni... :O :U :B

(#254804) RangerFox válasza Peace (#254803) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Épp most csináltam meg mindent az első régióban. Talán a póki volt az utolsó open world játék, amit ennyire élveztem. :B

[ Szerkesztve ]

(#254805) Peace válasza RangerFox (#254804) üzenetére


Peace
nagyúr

De jó is lenne....de TLoU2 miatt már kivettem 5 napot és CP2077-re is tartogatok 7-et. :DDD

Amúgy meglepően gyorsan lehet fejleszteni a cuccokat. Az elején ijesztő volt a nyersanyagigény, de szamuráj páncél és tőr már maxos és katana-ból is már csak 2 szint van vissza talán. Nekem is lassan elfogynak a a mellékküldetések az első területen. A nehézséget meg feltoltam normálról nehézre, de semmi nem változott. Ugyanolyan könnyű minden harc. :P

[ Szerkesztve ]

(#254806) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Csak nekem hülyeség a csucsimában, hogy a ló nem tud úszni? :D

The Truth is out there...

(#254807) .LnB válasza Peace (#254803) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem az a bajom, hogy felesleges elkapkodnom. Ha megnézem a megjelenési dátumokat. Kb a CP77-ig semmi komoly amit várnék. Talán szeptemberben egy Tony Hawk's Pro Skater 1 & 2, októberben meg a LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. De egyik se olyan amiért rohannék.. Szóval nem kapkodok vele, így se fog annyira sokáig tartani sztem mint szeretném.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254808) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Az feltűnt nektek is, hogy a The Last of Us Part 2 nem kapott patch-et a megjelenés óta? Én személy szerint nem találkoztam sok bug-al, csak egy vagy kettő kisebb textúra hiánnyal meg egy forgószék ragadt be egy asztalba és ennyi. Viszont páran írták azt a liftes bugot, ami azért nagyobb.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#254809) RangerFox válasza .LnB (#254807) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Esetleg a Mafia remake érdekes lehet szeptemberben, de igen bátor dolog lenne előrendelni :(

(#254810) .LnB válasza RangerFox (#254809) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt biztos nem veszem meg az első véleményekig. Gyanúsan nagy kamunak tűnik nekem az a remake. Főleg attól a brigádtól.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254811) Peace válasza .LnB (#254807) üzenetére


Peace
nagyúr

Én se kapkodok. Ha van időm, akkor tolom. :DDD Rám vár egy Half-Life: Alyx még, ami most félre lett téve Csucsima miatt. Aztán Mafia 1 remake és Wasteland 3. Ezek a tuti biztos címek. A többit majd menet közben meglátjuk. Lehet meglepem magam majd használt lemezes RE3-al és MW-el a single kampány miatt. :))

(#254812) saelin válasza Peace (#254803) üzenetére


saelin
veterán

Ne is mond. Ma kicsivel több mint egy órát tudtam csak vele játszani.. Épphogy belejöttem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#254813) tboy93 válasza Peace (#254805) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem is tudom hogy van kevesebb időm, ha szabin vagyok vagy ha nem :D Ha kiveszek pár napot, akkor tuti tele szervezi mindennel a feleségem.

(#254814) .LnB válasza tboy93 (#254813) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

#papucs.

(Bocsi. :DDD ;) )

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254815) saelin válasza .LnB (#254807) üzenetére


saelin
veterán

Egy kicsit megment az olvasóm most... Tony Hawk's Lego Star Wars : The Skywalker Saga... Mondom mivan? :DDD :C

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#254816) Peace válasza saelin (#254812) üzenetére


Peace
nagyúr

Tudtam, hogy ez lesz. Mármint hogy kattogni fogok ezen minden nap melóban. De 7-8 napot mindenképpen meg akartam tartani talonba, mert bármi is történhet. Általában 21:30-22:00 körül lövik már a pizsit, hogy kelni tudjak. Vasárnap nem bírtam magammal és nyomtam éjfélig. Hétfőn reggel begyógyult szemekkel a világomról nem tudtam. :(

(#254817) .LnB válasza saelin (#254815) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Egy kicsit megment az olvasóm most"

hö? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254818) Peace válasza tboy93 (#254813) üzenetére


Peace
nagyúr

Na itt ilyen nincs szerencsére. Ha én játékra vettem ki, akkor játszok. A nagyságos asszony pedig csinál Magának jó kis programokat. :DDD

(#254819) saelin válasza .LnB (#254817) üzenetére


saelin
veterán

Skippelem egy sort a séta közbeni fórumozásban. :) :P

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#254820) .LnB válasza Peace (#254818) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Öhh. Nálunk ilyen nincs..
Egyedül a Death Stranding előtt beszéltük meg, hogy ezt bizony játszani fogom, amikor csak időm/kedvem van. De hiába mutattam, hogy "Nézd kicsim, ott villan fel a Plat". Hát akkorra már elég eltorzult arca volt. :D Ő nem örült neki úgy, ahogy én. De én nem vagyok papucs. Csak figyelmes. :U ;]

Én sose tervezek így előre. Nem is tudok. Vasárnap se játszottam csak 20 percet ('91-es Bulls/Jordan meccset néztem inkább). Este 9-11 között tudok általában, az kb fix, de az se mindig.

Akkor van mákom, amikor az anyukák előre megbeszélt időponban, összegyűlnek a játszótéren, hogy Humán térfigyelő rendszert alkotva dumcsizzanak, amíg a gyerekek játszanak. Olyankor szabad vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254821) Peace válasza .LnB (#254820) üzenetére


Peace
nagyúr

Nálunk én vagyok a gyerek, de nem kell felügyelet mellém. :DDD

(#254822) hyggelig válasza Peace (#254818) üzenetére


hyggelig
senior tag

Nálunk szerencsére én játszok többet, nem az embör.
Bár a Cod Warzone hajnalig tartó online multiplayertől már én is csúnyán néztem. pedig egyáltalán nem szokott zavarni, ha játszik.
Nem volt a legjobb, amikor este 11-től kb hajnal 3-ig hangosan kiabált, hogy "ÚRISTEN MEGLŐTTEK!! SEGÍTSETEK!"
Megjegyzem, sosem mondtam neki, hogy hagyja abba, mert cuki vagyok :D
Szerencsére mindenki visszament az irodába dolgozni, így már nincs se neki se a haveroknak annyi ideje játszani.
/rantover

[ Szerkesztve ]

(#254823) tboy93 válasza Peace (#254818) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hja, de itt van ket gyerkoc, nappali jatek eleve kilőve :)

[ Szerkesztve ]

(#254824) tboy93 válasza .LnB (#254814) üzenetére


tboy93
nagyúr

:(( :P

[ Szerkesztve ]

(#254825) .LnB válasza tboy93 (#254823) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez is a normális.
Vannak ám olyanok, hogy Ventrin/TS-en hallod a két gyereket, hogy "Apa gyere már velünk játszani".. Aztán az illető még 2-3 óra elteltével is nyomja velünk a BF-et. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254826) Peace válasza hyggelig (#254822) üzenetére


Peace
nagyúr

Kis 30nm alatti kutyaól volt a legénylakásom, ahol sajnos nagyon kényelmetlen volt ez. Ha bekapcsoltam a tv-t, a fénye már zavaró volt fenn a galérián. A billentyűzet és a controller hangja is. Márpedig én korán fenn vagyok, Ő pedig szeret csicsikálni 10-11-ig. Most már szerencsére elköltöztünk és van külön hálószoba ajtóval távol a nappalitól. De így se lennék hajlandó party chatelni, amikor alszik. Kiabálni meg végképp nem. Csak pihengessen.....JÓ SOKÁIG!!!!! :DDD

(#254827) Bogyi007 válasza Faterkam (#254740) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hali. Pislogtam is kettőt mikor megláttam a neved itt a topicban...
Egyértelműen egy használt, lehetőleg garis Ps4 Slimet javasolnék.
Itt a Hardverapro.hu oldalán keresnék gépet, vagy Konzopetivel venném fel a kapcsolatot, ő elég jó gépbeszerzési körökben.

Ha nem ismered akkor privátban megadom az elérhetőségét.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#254828) .LnB válasza Peace (#254826) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

(Sulis koromban) Apám erről az éjjeli kiabálásról egy alkalommal, "egy csapásra" leszoktatott. :DDD
Őt nem igazán érdekelte, hogy CS-ben, B röviden támadnak... :U :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254829) Peace válasza .LnB (#254828) üzenetére


Peace
nagyúr

Az használni szokott. Én is egyszer kaptam ki szíjjal. Soha többet nem kellett ilyenhez folyamodni. ;)

(#254830) hyggelig válasza Peace (#254826) üzenetére


hyggelig
senior tag

Áldott jó lelkek vagyunk, mert az egyik haverja feleség és két gyerek mellett tolta és neki is lehetett. (Én meg füldugóval alszok már egyetemi éveim óta. Kolis voltam, esélyem se volt máshogy aludni a sok buli miatt, aztán megszoktam :DDD )
Bíztam benne, hogy azért kicsit rá is fognak unni, mert egyikük se hardcore gamer csak a karantén miatt szociálisan kellett valahogy érintkezni, aztán egy kicsit úgy maradtak :D

(#254831) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Last of Us Part II alatt csak nálam akar felrobbanni a PS4 PRO (7116b)?

(#254832) Peace válasza tothjozsi96 (#254831) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem. Nálam is ezt csinálta. Ugyanaz a modell. ;)

(#254833) Peace


Peace
nagyúr

(#254834) predakon válasza Peace (#254833) üzenetére


predakon
őstag

na igen, ez én vagyok tegnap miután megvettem a Tsushimát... :D

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#254835) hyggelig válasza Peace (#254833) üzenetére


hyggelig
senior tag

áh, sosem jártam így :DDD

(#254836) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#254837) Carlos Padre válasza felixo (#254797) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egy ocóbótban találtam, úgyhogy nem igazán van ár, de a neve alapján biztos megtalálható.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#254838) Carlos Padre válasza Peace (#254799) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kellett valami, mert fényesre kopott a kar és csúszott. Nem szeretem ezeket a feltéteket, de ez bejött.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#254839) Carlos Padre válasza RangerFox (#254804) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én meg tegnap jöttem rá hogy nekem lesz vagy két hónap meg 100 óra mire végzek vele.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#254840) Feherfy válasza tothjozsi96 (#254831) üzenetére


Feherfy
tag

Igaz nálam 7216B van, de hangja sincs. Pedig GoW alatt néha azért pörgött mint egy jófajta hajtómű. :F

(#254841) alite válasza Feherfy (#254840) üzenetére


alite
aktív tag

7216B-nek még én sem hallottam a hangját, pedig futott már rajt idén GoW, Days Gone, TLOU2, AC Odyssey, Death Stranding..

(#254842) tothjozsi96 válasza alite (#254841) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Semmi hangja?
Azt tudtam hogy a 7216b-n változtattak, de olyant is olvastam hogy jobban is melegszik a gép.

Szerintem a 7116-nál meg túl van vezérelve, azért ez nem normális hogy a hangerőt fel kell tekerni hogy halljak is valamit a játékból.
Nálam a Days Gone volt a legbrutálabb eddig, ott azt hittem megőrülök. :D

24 fokos szobában azért para hogy ennyire melege van.

(#254843) Szabi® válasza Feherfy (#254840) üzenetére


Szabi®
addikt

Nekem is ez a típus van.Egyedül Gow alatt hallatszott a hangja,de ott is csak térképre rakva.
Tlou 2 alatt hangja sincs :)

(#254844) alite válasza tothjozsi96 (#254842) üzenetére


alite
aktív tag

A lemezolvasón kívül én még nem hallottam mást felpörögni ebben a gépben. Lehet nálam van a gond és csak a szerencsén múlott eddig, hogy nem olvadt le. :D

Tavaly decemberben váltottam slim-ről, na annak volt hangja...

(#254845) tothjozsi96 válasza Feherfy (#254840) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Érdekes.

Anno mikor megvettem szüleimnél játszottam először az Odyssey-el, teljesen ki voltam hogy semmi hangja a gépnek (1080p). Vettem egy 4K-s TV-t és akkor már nagyon hangos lett, nem hittem hogy ennyit számít a felbontás főleg hogy a játékok nem igazán támogatják, csak felskálázza a TV, úgy tudom, szóval..

Most itthon van, 1080p monitoron játszom a Last of Us II-t, az az érdekes hogy elmentem kajálni, leszüneteltettem a játékot és ugyan úgy, baromira süvített.

Úgy látszik a 7116 és 7216 között ekkora a különbség.

(#254846) Wesder válasza tothjozsi96 (#254845) üzenetére


Wesder
félisten

PS4-en mindig a kimeneti felbontàson szàmol a gép.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#254847) Kendek válasza Wesder (#254846) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez így ebben a formában technikailag nem igaz.

<-ƘƘ->

(#254848) tothjozsi96 válasza Wesder (#254846) üzenetére


tothjozsi96
addikt

[link] És ez normális hogy két gép között ekkora a különbség?
A 7116b-m ugyan ennyire hangos mint a 7016-os.

Tényleg nagy a különbség a 7216b-vel.

(#254849) Wesder válasza Kendek (#254847) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor hogy igaz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#254850) Kendek válasza Wesder (#254849) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem a kimeneti felbontáson számol a gép, sok esetben fel (UHD kimenet esetén) vagy éppen leskálázza (FHD kimenet esetén) a számolt képet a kimenetire. Plusz ott a sakktáblás renderelés is, az sem natív 4K.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.