Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#254201) cyberkind válasza nemorino (#254194) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha "shooter" játék és sztori, akkor Bioshock széria, ezen belül meg az Infinite, na olyan se lesz több.

Paranormal Cocktivity

(#254202) markknight válasza hombre[EU] (#254198) üzenetére


markknight
veterán

Ez a része nem tűnik nagy durranásnak és target lockkot se vettem észre, valami kifinomult, de egyben forradalmi kardozást vártam, ez ilyen Horizon Zero Dawn-szerű addig ütöm míg meg nem döglik szint. Remélem a lopakodás ránk lesz kényszerítve, nem úgy mint a fentebb műben, ahol bottal vertem agyon mindig mindenkit.

[ Szerkesztve ]

(#254203) hombre[EU] válasza ldave (#254199) üzenetére


hombre[EU]
veterán

folyamatosabbnak tūnik most,mint amit eddig mutogattak...majd kontrollerrel a kézben megtudjuk milyen érzésre (vagy végignézzük youtube-on és magunkévá tesszük az infljuenszer "véleményét" :DDD )

Life, Uh, Finds A Way

(#254204) fausto válasza kill_switch (#254190) üzenetére


fausto
addikt

Ne is mond, a hétvégén voltunk étterembe, kértem rántott gombát. Szar volt nagyon, de én mondjuk nem szeretem, már az utóbbi 5 alkalommal sem ízlett. Szóltam is a pincérnek, hogy igazán változtathatnának már rajta, mert nekem nem ízlik. Mondott valamit, hogy akkor is vagy 10-en rendeltek, dehát azok hülyék! Elképesztő, hogy az ilyenek miatt pörög a rántott gomba biznisz! Odamentem 1-2 vendéghez, mondtam nekik, hogy a wellington bélszín mennyivel királyabb, de csak néztek rám...
Ezek után megnéztem a jövő heti étlapot és nem fogod elhinni, mi van rajta! RÁNTOTT GOMBA!!! Kíváncsi leszek rá milyen, de megint panírba rakják és tartárral szolgálják fel, akkor nagyon csalódott leszek!

:D

(#254205) ProEvoFan válasza Szabi® (#254185) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"Nem fogom neked kifejtegetni miért rossz ötlet egy 17 éves címről 11 bőrt lehúzni (dlc+xbox külön részek) "
A játékosok jelentős többsége szereti.
A Far Cry 5 az Ubisoft legsikeresebb játéka ebben a generációban [link]
;)

(#254206) hombre[EU] válasza markknight (#254202) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hiányzik belōle a stamina...mondjuk ennyibōl nehéz megmondani, nemtudjuk a nehézségi szintet, level difit, mennyire volt precíz a timing (ha egyáltalán van valós kihatása)...inkább látványos,mint komplex,ja

Life, Uh, Finds A Way

(#254207) saelin válasza nemorino (#254136) üzenetére


saelin
veterán

Az egész játékból én csak Kassandra karakterére emlékszem vissza pozitívan. A fizimiskája teljesen jól illeszkedik a korba és a szinkronja is meglepően jóra sikerült. Kapott ő is pár cringy mondatott, de egyben volt a kép. Alexios meg... meh. Nekem róla azok a régi gladiátor filmek ugrottak be egyből. Tiszta sablon még a feje is.

A Valhalla-ban én viszont nem látom ezt a karakterisztikát, mert a férfi és női karakter is teljesen hidegen hagy most. Nem kelett volna bele erőltetni egy karakter generálót, ami elveszi a jó pre-made hősöket és csak a hangjuk marad meg utána. Eleinte örültem a hírnek, de már inkább látom hátránynak az előző részekhez képest.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#254208) ldave válasza ProEvoFan (#254205) üzenetére


ldave
félisten

Ez meglepő, legalábbis számomra, én valamelyik újabb AC részt gondoltam volna.

A Slime draws near! Command?

(#254209) markknight válasza hombre[EU] (#254206) üzenetére


markknight
veterán

Van egy ilyen is, igaz eléggé spoileres, bár az első x perc nem tudom mennyire számít annak. [link]

(#254210) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Egyszerű az ubi üzleti politikája casuel rétegnek csinálja ezeket a címeket akik évente kb 3 játékot játszanak ki és ubitol tudják mit kapnak, nem egy ismerősöm van aki télen játszik csak far cry ac meg pl Red dead gta aktuális részt, akad olyan is aki fifa fornite cod mellé megveszi kikapcsolodni mikor kiég a multis őrületbe és ilyen cimekel levezet nem kell agyalni nem vágyik érzelmi hullám vasútra csak barangol és gyűjtöget.. Számok alapján erre is van igény nem kevés..

(#254211) hombre[EU] válasza markknight (#254209) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szóval parry+att.,dodge+att. vagy megütöd párszor a blockot és akkor lehet sebezni...remélem az utóbbit kompenzálják (ha már nincs stamina) azzal,hogy (hardon) az ai hátba csap és nem csak végignézi,ahogy püfölöd a másikat.

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#254212) markknight válasza hombre[EU] (#254211) üzenetére


markknight
veterán

Kíváncsi leszek. Ami még szemet szúrt, hogy elég butának tűnik az AI, Odyssey feelingem volt miközben néztem, bár az is igaz, hogy ezt a X v 1 csatákat nehéz jól kivitelezni.

(#254213) saelin válasza hombre[EU] (#254211) üzenetére


saelin
veterán

Én ezt úgy képzelem mint a Nioh-ban, csak kevesebbet spammeli a támadásait az ai. Hogy ha megüt/vág, akkor az olyan mintha egy kamion csapota volna el a HP-d egy részét. Meg ha jól emlékszem az egyik dev videóból vannak speciális mozdulatok, amik valamilyen pont rendszerhez kötöttek és ezeket a pontokat parry-vel vagy killel gyűjtöd, majd elhasználod azokat active skillekre, kombókra, finisherekre stb. Érzésre biztos sokkal jobban adja mint videón keresztül (khm Nioh), mert ott a feszültség, hogy téged is ilyen könnyen levághatnak mint te őket. Másik topicban már írtam, hogy vajon a halál után mi lesz? Instant visszadob valahova? Régebbi mentést kell betölteni? Gyűjtött cuccok megmaradnak vagy sem? Sok még a kérdés.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#254214) hombre[EU] válasza markknight (#254212) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az volt :) talán mondták a dev diaryben,hogy nem fog ott állni és nézni a bot...majd meglátjuk

(#254213) saelin igen a parryvel töltōdött a teniszlabda, op instakill skillek gondolom
nekem csak az a bajom,hogy ha nem adnak staminát akkor ebbōl gyorsan hack n slasht csinálok :DDD ha csak ōk nem tudnak korlátozni valahogy

Life, Uh, Finds A Way

(#254215) S e t h


S e t h
nagyúr

Otherworldon kint van a Tsushima, de nem merem megnézni, mert Zoly egy kötsög.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#254216) cyberkind válasza S e t h (#254215) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem is baj, spoiler, fárasztja őt a játék, spoiler vége. :D

Paranormal Cocktivity

(#254217) Gery9112 válasza cyberkind (#254216) üzenetére


Gery9112
őstag

Ezt a videót már nem fogja leszedni a Sony, sikerült elolvasni az NDA-t. :DDD Igaz itt nem is kellett annyi dologra figyelni mint a LoU 2 esetében.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#254218) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

SkillUp is felrakta a Tsushima reviewt...ha esetleg valaki intelligensebb tartalomra vágyik :D

Life, Uh, Finds A Way

(#254219) Imilenni válasza cyberkind (#254216) üzenetére


Imilenni
addikt

Olvasni hogy lassú a töltés - Zolikánál nem
Grafika csúnyácska - Zolikánál nem
:C

Press "F" to pay respects.

(#254220) Imilenni


Imilenni
addikt

Azért durva ez a "térj vissza a harcmezőre" szöveg :U
Mi ez? Battlefield? :D

Press "F" to pay respects.

(#254221) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Jólvan.Megnyugodtam, megy az előrendelés.
Kedvenc online gamer magazinom szerint a Ghost of Tsushima 10/10. [link]

(#254222) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

na úgy néz ki elég jó lett a combat [link] persze kinek-mi, de a mezōny elejébe tartozik

Life, Uh, Finds A Way

(#254223) erahurka


erahurka
félisten

Azt írjátok meg, hogy nehéz lett-e.

(#254224) Imilenni válasza erahurka (#254223) üzenetére


Imilenni
addikt

Hardon állítólag az.
(remélem igaz)

Press "F" to pay respects.

(#254225) Gery9112 válasza erahurka (#254223) üzenetére


Gery9112
őstag

Az elején főleg az, ki kell ismerni az ellenfeleket és tudnod kell mikor szabad támadni.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#254226) markknight válasza S e t h (#254215) üzenetére


markknight
veterán

Pedig a mostani elég jó kritika lett tőle, tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#254227) S e t h válasza markknight (#254226) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ő azért és akkor xar, amikor fikáz. Tehát egyesek szerint mindig.:D
Én bírom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#254228) markknight válasza erahurka (#254223) üzenetére


markknight
veterán

Nem nehezebb mint egy Dirt Rally :D ;]

(#254229) Scholes9 válasza S e t h (#254215) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én majd beszerzem akcióban valamikor szerintem. Addig meg majd a Sekirot inkább, ha akciós lesz :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#254230) Carlos Padre válasza .LnB (#254173) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha már ubisoft, tegnap belefutottam ebbe a videóba, és hangosan kacagtam. Eddig egyáltalán nem érdekelt a játék, de most már biztos beszerzem! Akcióban :D

Ahogy az emberek ott állnak bambán és várják, hogy legázold őket, vagy az arcukba robbanjon az autó az hatalmas :C :R

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#254231) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#254221) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Még csak most? Én már rég bizalmat szavaztam neki. :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#254232) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#254231) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Persze.
20900 forint.Meg kell gondolni mire költjük. :K
Sony ex címről van szó, szóval nehéz mellé lőni, de az ördög nem alszik.
Elvileg 50-60 órás a játék.Tapsvihar! :C

[ Szerkesztve ]

(#254233) predakon


predakon
őstag

Kiváncsi lennék a véleményetekre, ti nem unjátok már a sokadik open world gyűjtőgetős mechanikát alkamazó játékot?
Itt van a Tsusihma ami a kezdeti trailerek alapján nagyon tetszett de kiderült, hogy itt is az open world velejárója a nyomorult kraftolás és gyűjtőgetés. Nekem ezekhez már nincs se türelmem se kedvem. Ez a mechanika titeket nem tántorít el egy játéktól?

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#254234) Gery9112 válasza predakon (#254233) üzenetére


Gery9112
őstag

Attól függ melyik stúdió csinálja.
Ha a Ubisoft akkor igen. Ha pl. Rockstar vagy CDPR akkor nem.
Ott van a toronyszinkronizálós marhaság....alapból már a könyökömön jön ki de mégis a Horizon Zero Dawnban a Guerilla ötletesen megcsinálta.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#254235) .LnB válasza Carlos Padre (#254230) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Őszintén mondom, most kicsit változott a véleményem a játékról. Jót mosolyogtam a videó alatt. A felénél az volt a gondolatom, hogy nem latom az Ubi-ban, hogy egy ilyen komplex társadalmi rendszert letegyen az asztalra. Lesznek ennek szerintem azért korlátai, ami majd csak több óra után jön majd elő. Gobdolok itt önismétlésre például. De ez poén volt, jó kis videó. :)
Azért day1 még nem venném. De én sokkal sokkal rosszabbra gondoltam az eddig látottak alapján.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254236) .LnB válasza predakon (#254233) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem, hallod esküszöm a TLOU2 után, most pont ilyenre vágytam. Gondolkodtam is, hogy én alapvetően szeretem a lineáris, történet központú játékokat. De nekem most ez kell. És nagyon érdekel a világ, a kor amiben a Csucsina játszódik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254237) saelin válasza predakon (#254233) üzenetére


saelin
veterán

Nem ha jó a story vezetése és a harc, meg más egyéb tevékenységek is akadnak. A vízválasztó ott lesz nálam, hogy majd mennyire lesznek változatosak a side questek és még mivel dobják fel az egészet. Ugye általában azért lesz egy openworld x idő után unalmas, mert ellövik az összes puskaporát pár órán belül és egyfajta ismétlődésbe megy át a rendszer. Egy jó nyíltvilágú vagy sandbox játék képes színt vinni ezekbe a részekbe is. Az hogy most a Tsushima-nak ez hogy sikerült... Majd pénteken vagy szombaton megmondom, attól nem kell félni hogy eltitkolom, mert én a legjobb játékban is szoktam találni kivetnivalót! Mondjuk ha tényleg jól össze van rakva valami, akkor az a pár negatívum nem nyom a latba, nem lesz deal-breaker, csak ott van és mutatja hogy semmi sem tökéletes.


(#254236) .LnB
Mint az RDR2-ben a world eventek... Mikor már 20 különböző ember labából szívtam ki a kígyómérget... :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#254238) predakon


predakon
őstag

Lehet simán csak beleöregedtem a lineáris játékmenetbe :D Valahogy ilyen dolgokon nem akadtam fennt 25 évesen erre 35 évesen posztot írok róla. :W Bezzeg a Death Strandinget nagyon szerettem

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#254239) james001


james001
veterán

Remélem nem gáz ha bedobom ide ezeket a képeket. PS játékokról pár fan art,szerintem baromi jók,twitteren Revujo néven találtok a művészre,van még sok király munkája. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#254240) saelin válasza predakon (#254238) üzenetére


saelin
veterán

Annál a játéknál én pont örültem volna, ha lettek volna egyéb elfoglaltságok is. A story az fenomenális volt, de a gameplay több helyen is repetitív, monoton és egysíkú volt. Igazán nem ártott volna neki, ha mást is enged csinálni a játék. Nem írok példákat, mert nem akarok hülyeséget összehordani, de meg lehetett volna oldani ha akarják/akarja Kojima úr.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#254241) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#254232) üzenetére


Carlos Padre
veterán

50-60 óra megint? Egy hónappal korábban kellett volna. Mindegy legalább hetekig el leszek vele :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#254242) saelin válasza Carlos Padre (#254241) üzenetére


saelin
veterán

Én belefogtam rövidebb indie játékokba előtte, amiből egyedül a Vampyr került egy picit parkolópályára, mert már kezdett ellaposodni a gameplay. Szerencsére pont ott hagytam félbe, ahol kicsit felrázódik a játék, így a visszatérés nem lesz fájdalmas.

Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele, de nekem vannak fix játékaim amikhez mindig visszatérek. Régen Overwatch, Warframe, Star Wars Battlefront 2, most meg Minecraft, Dauntless, They are billions vagy Cities Skylines amik népszerűek. Oh, és a Nioh második része. Newgame+ban még van benne spiritusz. Kb nincs időm unatkozni. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#254243) Lackooo84 válasza ProEvoFan (#254232) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Már akinek... :DDD ;]

The Truth is out there...

(#254244) predakon válasza saelin (#254242) üzenetére


predakon
őstag

En csak a GTA5hoz, Gran Turismohoz es a Hitman 2hoz szoktam vissza vissza terni, ja es a Spyro trylogihoz :)

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#254245) hombre[EU] válasza predakon (#254238) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én az openworld játékok ál a verekedés,lövöldözésbe untam bele,mert kevesen csinálják jól az akciót (red dead2 gunplay omg, ubisoft close combat cringe)...nekem is ezért tetszett a DeathStranding :) zéro kill és lehet így is játszani.

Life, Uh, Finds A Way

(#254246) ldave


ldave
félisten

Ééérdekes, ahol meg kell venni egy játékot a felhasználói értékeléshez, ott annyira nem szaporodnak el a trollkodós 0 pontok:

A Slime draws near! Command?

(#254247) RangerFox válasza hombre[EU] (#254245) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A Watch Dogsba azért elég korrekt close combat animációk kerültek.

[ Szerkesztve ]

(#254248) .LnB válasza ldave (#254246) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Figyelj, PC-n egy ilyen single player játék az unikum. Legutóbb az RDR2 volt nekik hasonló.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254249) saelin


saelin
veterán

Az ilyen minőségű youtube videók tartottak az AC Odyssey-ben sok-sok órán keresztül, mint amit most a Boomstick Gaming csinált, csak azokban konkrét buildekről volt elemzés. A harc a Valhalla-ban sem néz ki rossznak, néhol vélek felfedezni pár újítást is, ami jót tesz neki. Legalább ez a része a játéknak biztos oké lesz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#254250) Wesder válasza .LnB (#254248) üzenetére


Wesder
félisten

PC-n még a Sea of Thieves is unikum.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.