Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#254351) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

jönnek játékok Tsushima helyett/mellé is :)

Rocket Arena - Launch Trailer 3v3 only-rockets arena shooter/ 30€ (-10% ea access)
Neon Abyss - Launch Trailer roguelike action platformer/ 20€
Maid of Sker - Gameplay Trailer first-person survival horror/ 28 júl.

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#254352) wolf13


wolf13
őstag

Én is megvettem a FC3 -at, de ennyit nem ér :D

(#254353) ProEvoFan válasza hombre[EU] (#254351) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Neon Abyss megy a kívánságlistámra. :R

(#254354) Wesder válasza ProEvoFan (#254353) üzenetére


Wesder
félisten

PC GamePass-ban próbàld ki.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#254355) S e t h válasza hombre[EU] (#254333) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem nagyobb ismerem őket, csak hallottam róluk, gondoltam most megnézem a videót a játékról.
Tizedik perc körül kezdett gyanús lenni, hogy csak fény, árnyék, felhők és társaik voltak porondon, szóval ők a játék technológiai oldalát elemzik, pedig sokat vártam a 23 perctől.:)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#254356) hombre[EU] válasza S e t h (#254355) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nézd meg ezt->[link] ez is bō 20perc, de ez a játékélmrnyrōl szól :)

ProEvoFan én a rocket arenát kipróbálnám accessben, de azért a 2-3 estéért nem veszem meg

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#254357) saelin válasza hombre[EU] (#254351) üzenetére


saelin
veterán

A Neon Abyssal most játszom! Eléggé fun, de a rougelike aspektusából fakadóan néha tud frusztráló lenni. Pl a legleg OP-bb buildem egy robbanó lövedékes képernyő takarítós volt, ami sajnos ha közel robbant fel engem is megsebzett. A másik véglet meg a teljesen RNG és szinergia nélküli buildek amik sajnos sokkal gyakrabban elő szoktak jönni. Ebből a legidegesítőbb egy nehezen haló pet volt, aminek a speciális képessége az, hogy a szíveket felvéve volt rá esély hogy pajzsokat adjon. Ugyan ez jól hangzik elsőre, de a gyakorlatban 10 szívet benyelt és csak néha dobott egy-egy pajzsot. Gyakorlatilag elszedte előlem a heal-t.

Ezt az RNG-t leszámítva egy kellemes csalódás. Ha elkapja az embert tiszta addiktív tud lenni. Most is csak ezért hagytam abba a játékot, mert menni kell dolgozni... :D Pedig simán menne bele még 1-2 óra.


wolf13
Wtf? Mi ez az ár?

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#254358) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Szerintem ez most jó deal. :DDD

The Truth is out there...

(#254359) wolf13 válasza saelin (#254357) üzenetére


wolf13
őstag

Mailba így írta az árat, de szerencsére nem ezt vonta le. Valamiért a tizedes vesszőt nem jól kezelte.

(#254360) ProEvoFan válasza Wesder (#254354) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi a tippet.Megsasolom majd.
Egyelőre a Warhammer Martyr Prophecyt tolom. Péntekig szeretném végigjátszani.
Fura lett ez a játék.A szebb, nagyobb tévémen valahogy csúnyább lett a kieg, mint az alapjáték.Mondhatni ocsmány.A történet és a hangulat visz előre, mert az még mindig rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#254361) S e t h válasza hombre[EU] (#254356) üzenetére


S e t h
nagyúr

köszi, megnézem

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#254362) Scholes9 válasza Lackooo84 (#254358) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én még ennyiért sem merem megvenni felesben öcsémmel :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#254363) Lackooo84 válasza Scholes9 (#254362) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mert? :D

The Truth is out there...

(#254364) Carlos Padre válasza Wesder (#254348) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Alap. Buzi akinek nem ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#254365) Carlos Padre válasza Scholes9 (#254362) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Simán megér ennyit pedig.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#254366) semetka


semetka
őstag

Valaki elkezdte hard után survivor-on a Last of Us Part II-t?
Mennyivel kevesebb a cucc és mennyivel nehezebb? Gondolkodtam new game pluson legnehezebben lenyomni.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#254367) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Free Ghost of Tsushima theme for PSN (unlimited use codes, seems to be the same theme from late last year)

Americas: 5NEC-F9N4-75M8
Europe/AU/NZ/Russia/Middle East/Africa/India: 8T2T-CRNJ-FM72
Japan: N4TK-59NH-2LH3
Korea: EM56-NTNC-EHX8
Asia: DHLN-HANF-F6LH

Live-Die-Respawn

(#254368) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

megkérdezem még egyszer hátha: valaki tolja a CoD4 (Modern Warfare Remastered) multit?

Life, Uh, Finds A Way

(#254369) 30z.Samu válasza oriic (#254367) üzenetére


30z.Samu
félisten

:R

Sic Parvis Magna

(#254370) Scholes9 válasza Lackooo84 (#254363) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Hamar megunnám szerintem, ahogy az eddigi Far Cryokat is :( Na meg a Days Gone, Death Stranding és az RDR2 vár végigjátszásra többek között :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#254372) consono válasza wolf13 (#254359) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem mostanában nem jönnek meg a vásárlásról az e-mail-ek, de a dowload listbe bekerülnek a cuccok. A promók persze megjönnek :D Nincs a spam-ben sem, sehol...

"In God we trust. All others must bring data"

(#254373) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

GameInformer Cyberpunk AR cover: [link] Elég "vagányos". :D
És két fan art:
Yennefer @ CP: [link]
Triss @ CP: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254374) Peace válasza oriic (#254367) üzenetére


Peace
nagyúr

:R :R :R

(#254375) wolf13 válasza consono (#254372) üzenetére


wolf13
őstag

A ps+ ("free") játékokról is megkapom ugyan úgy mailbe az igazolásokat.

(#254376) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Én ennyiért szerintem behúzom a Far Cry 5-öt. A SP megér még egyszer ennyit? Ilyen elborult dolognak tűnik, mint a Blood Dragon.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#254377) frankdelgado válasza Bad Pritt (#254376) üzenetére


frankdelgado
őstag

Teljesen jó az FC5, én végigpörgettem. Szépen néz ki, elvoltam azzal is, ha csak lődörögtem, vadásztam. A zombis kiegészítő is tök jó, a vitnamos is megér egy végigjátszást, de a szkifis, az nem tetszet, azt be sem fejeztem.

(#254378) consono válasza wolf13 (#254375) üzenetére


consono
nagyúr

Nem tudom mi lehet akkor nálam... Talán az ehavi PS+ játékok voltak az elsők, amikről nem jött e-mail...

"In God we trust. All others must bring data"

(#254379) erahurka


erahurka
félisten

Egy szlovák bolt ilyen tokokat adott a GoT előrendelések mellé! :Y :Y :Y

Valszeg O-ring de akkor is :Y

[ Szerkesztve ]

(#254380) TCr válasza wolf13 (#254371) üzenetére


TCr
veterán

Epic, hogy eladják "ugyanazt" harmadszor is.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#254381) hyggelig válasza erahurka (#254379) üzenetére


hyggelig
senior tag

Hát ez fasza. :Y

(#254382) hombre[EU] válasza erahurka (#254379) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a magyar "részlegük" is ad hozzá [link] ... elég sok ajándékot csomagolnak játékokhoz,póló szinte mindig van

Life, Uh, Finds A Way

(#254383) Frod válasza hombre[EU] (#254382) üzenetére


Frod
addikt

Köszi a tippet!
Bár már megrendelve már, és jóval olcsóbban - plusz ahogy olvasom, ez csak sima slipcase, nem pedig steelbook. Egy 'papírtasakért' pedig ennyi többlet nekem sok személy szerint.

Do you see the white shadow?

(#254384) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Na le is jött a Far Cry 5, ismét eszembe jutott, mennyire utálom, ha egy játék indítás után egyből elkezdi magát, én azért még szöszöltem volna a beállításokban, megnéztem volna a dlc-k lejöttek-e, Far Cry 3 hogy indul, ilyesmik, erre rögtön bedob a kultisták közé.
Na mindegy, utána megnéztem az options menüt, tök jó, hogy mindent ki lehet offolni és kb hardcore mode-ban lehet tolni a játékot mindenféle segítség nélkül, lehet így kezdem, aztán meglátjuk, meddig jutok. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#254385) ProEvoFan válasza Bad Pritt (#254376) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Toltam rá egy platina plecsnit.Szerintem nagyon jó rész lett.Az SPt nem vettem meg, csak külön az FC3at.

(#254386) VTom


VTom
veterán

A kölcsönjáték nyilvántartóban valami nem oké.
Egy régi hsz szerint a következő a The order 1886 útja:
"
Nos tehát jelen állás szerint a The Order 1886 útja a következő lesz...
Vtom-nak fogom elküldeni.
Ezután kapja majd meg RangerFox
Tőle kerül majd tovább balazs025-höz.
És utána hhenry is már rá fog érni talán játszani vele.
Ez az üzenet is egyben szól a múltból s egyben a jövőnek is"

Vagyis nekem RangerFox kollégának kell majd küldenem, ha végeztem (tegnap kezdtem el) viszont a nyilvántartóban nem szerepel. Ettől függetlenül neki küldjem?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#254387) NyMRooD válasza VTom (#254386) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ahogy nézem nem szerkeszti mindenki.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#254388) RangerFox válasza TCr (#254380) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én is ezen gondolkodtam. Megnéztem az első 6 percét a játéknak (link), és koppra ugyanezt csináltam a 2. részében is. Ez a social system, miszerint bárkit beszervezhetünk a csapatba érdekesen hangzik, de összesen van 12-15 "kaszt", amik között van áthallás rendesen (pl. van ahol csak a kivégzési animációk mások). Így könnyen beláthatjuk, hogy a felszín alatt egy eléggé korlátolt rendszerről beszélünk. Ráadásul hiába kedvelem Londont, számomra a sok önvezető autó meg drón elcsúfítja az összképet. Tökéletes szemléltető eszköz lesz a ray-tracing implementálására open world játékban Ps5-ön, de egyelőre nem érzem azt a must play érzést... Az AC-ról meg már lemondtam, még annyira se érdekel, mint ez. Az FC6-ban még látok fantáziát, de valószínűleg az első gameplay után ez az érzés is elmúlik. :(

(#254389) RangerFox válasza VTom (#254386) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem, már végigjátszottam, ezért is töröltem ki magamat a listából. :R Ahogy látom a Death Stranding sincs szerkesztve a listában, még májusban továbbküldtem sxxorpnak a játékot.

(#254390) Moby válasza VTom (#254386) üzenetére


Moby
addikt

Ez a 2500Ft-os játék gangbangelése kb a hullagyalázás kategória. De azért ha lement, írjátok ide azt is, hogy dekár, hogy nem lesz folytatása...

(#254391) cyberkind válasza Moby (#254390) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem ingyen is mehetne ez a játék, szörnyű a gameplay, hiába rövid ha az ember egy örökkévalóságnak érzi. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#254392) Xaels


Xaels
félisten

Outriders Official Story Trailer

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#254393) balazs025 válasza VTom (#254386) üzenetére


balazs025
senior tag

Nekem már nincs szükségem rá, úgyhogy töröltem is magamat a listából. :R

(#254394) erahurka válasza ProEvoFan (#254385) üzenetére


erahurka
félisten

Nem zavaró az erőltetett coop AI csapattárssal?

(#254395) markknight válasza hombre[EU] (#254368) üzenetére


markknight
veterán

Én toltam, de túl pixeles. Egyébként kevesen tolják már. Ha minőségi multit akarsz, akkor ott a Modern Warfare. Minden szempontból kiváló, eddigi legjobb COD nekem. Raklap tartalom van benne, ilyen például a kampány, coop, hetente updatelt playlist, battle pass, millió fegyó, változatos pályák, ötletes játékmódok stb.

[ Szerkesztve ]

(#254396) VTom válasza Moby (#254390) üzenetére


VTom
veterán

Köszönjük Emese.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#254397) hombre[EU] válasza markknight (#254395) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nekem az eredeti strike, crossfire,backlot,crash mapok kellenek :D pc-n nagyon toltam anno,fōleg a promodot esl-ben is
de ha nem játszák akkor nem fizetek be,redditen csak tavalyi (ps+ free-be volt) bejegyzéseket találtam a player base-rōl

Life, Uh, Finds A Way

(#254398) AxBattler válasza oriic (#254367) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, este behúzom! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#254399) Carlos Padre válasza Bad Pritt (#254384) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Velem is eljátszotta ezt, pedig egyszer már végigjátszottam. Úgy látszik a lemezes és a digitális verzió nem kompatibilis :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#254400) markknight válasza hombre[EU] (#254397) üzenetére


markknight
veterán

Mindig találsz játékost, sőt ha benyomnék egy PS3-mas COD címet, akkor ott is gond nélkül találna embereket, csak a megmaradt a hardcore réteg szórakozik ott, azok ellen meg nem biztos, hogy akkora feeling játszani.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.