Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#254701) Deck válasza Carlos Padre (#254699) üzenetére


Deck
titán

OW játék és most jelent csak meg. Akit zavarnak a bugok ne vegyen egyből játékot hanem várjon vele. Emlékszünk pl a W3 is milyen volt mikor megjelent. A hangulat, a játékélmény nagyon ott van! :P

PS5

(#254702) Mezcal


Mezcal
addikt

F1 2020-ra visszatérve, gyári kontival furcsálltam, hogy nem tudom bevenni a monacoi balos lassú kanyart (mindig a palánknak tolta az autó orrát) azt hittem, hogy én vagyok ilyen béna, vagy a játékban szúrtak el valamit.
Ma kipróbáltam a nacon kontit és olyan szépen bevette, ahogy azt kell. Más játéknál nincs gond a gyárival sem.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#254703) erahurka válasza Mezcal (#254702) üzenetére


erahurka
félisten

Nagyobb érzékenységgel kell játszani. Monaco a kontrolleres irányítás gyengepontja. Annyira szűk, hogy nem lehet elmismásolni.

(#254704) hyggelig válasza Carlos Padre (#254695) üzenetére


hyggelig
senior tag

Lehet, hogy csak az én elvárásaim alacsonyak,de nekem nem tűnik bugosnak a játék. Egész jól fut minden. Nem is kellett még egyszer nem újratöltenem a játékot.

De le is kopogom, mert aztán a végén nem így lesz :D

(#254705) bagyulajuve válasza Rage47 (#254698) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én sem ragadtam még be szerencsére, pedig sokszor bemásztam (véletlenül) - na, de majd most biztos ez lesz az első dolgom :D

Resistencia eterna

(#254706) saelin válasza RangerFox (#254685) üzenetére


saelin
veterán

Ezt kell hallgatni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#254707) Carlos Padre válasza hyggelig (#254704) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát ezen kívül nagyobbal nem találkoztam, olyan van, hogy boka magasságú emelvényről nem tudok lelépni, le kell ugranom. Meg ugye a kontroller séma annyira más, hogy képtelenség párhuzamosan másik játékkal játszani. Folyamatosan leugrok a lóról :D Ez mondjuk nem bug.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#254708) NyMRooD válasza Carlos Padre (#254699) üzenetére


NyMRooD
őstag

A kérdésedre válaszoltam. Mivel a 3th party játékoknál szokott menni az alázás a bugok miatt, illene 1th party-nál is, mivel nem tudom, hogy te szoktad-e azokat emiatt kritizálni, inkább általánosan fogalmaztam. Egyébként én még nem találkoztam ilyen bugokkal (mondjuk még nincs is benne sok időm), viszont van három dolog ami zavar:

1. Az, hogy a küldetésnél le van szűkítve a terep, ha túl nagyot kerülsz mondjuk egy tábor megtámadásakor, akkor visszaterel.
2. Japán szinkronnal nagyon rosszúl van a szájukra igazítva a szöveg (lehet angollal is).
3. A víz pl egy picit csúnyácska, legalább is messziről, meg van 1-2 animációs glitch

Egyébként nagyon jó játék eddig, a hangulat jól átjön, jó a történet mesélés, elhiszem Dzsinnek, hogy nehezére esik a szellem üzemmód.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#254709) hyggelig válasza Carlos Padre (#254707) üzenetére


hyggelig
senior tag

én a tapipaddal akarom megnyitni a térképet, ne aggódj :D

(#254710) dani0113 válasza RangerFox (#254561) üzenetére


dani0113
senior tag

Lekérdeztem már csak azért is egy kódot supportnál, 2029ig aktív. :DDD

iPhone 13 Pro 128GB

(#254711) RangerFox válasza dani0113 (#254710) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ps Plus kód dobozára pedig 12 hónap van írva

(#254712) Carlos Padre válasza NyMRooD (#254708) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én pont nem leszek hisztiskurva egy egy bug vagy 60 alatti fps miatt, engem a játékélmény érdekel. A Days Gone sem volt hibátlan (nagyon nem :D ) mégis a tavalyi év Goty-ja volt nekem.

Az 1. pont nekem is szokatlan, de van értelme a hud hiánya miatt de néha szűknek érzem én is, erősen tud korlátozni taktikailag.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#254713) Rage47


Rage47
veterán

Konzolvilág még mindig nem küldte a GoT Preorder kódom... Nálatok hogy ment ez?

(#254714) Madoc válasza Rage47 (#254713) üzenetére


Madoc
veterán

Rajta volt a számlán a kód a tokra ragasztva.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#254715) .LnB válasza Rage47 (#254713) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy ahogy Madoc írja. Kidobtad?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254716) hyggelig válasza Rage47 (#254713) üzenetére


hyggelig
senior tag

Bementem a boltba és átvettem egy blokkszerű papírra nyomtatva.

Amúgy, ha jól emlékszem, valaki írta, hogy péntek délután ment az előrendelt cuccáért és neki már nem tudtak adni kódot. Lehet, azért nem kaptál, mert már nem jutott.

(#254717) #10186752 válasza Carlos Padre (#254695) üzenetére


#10186752
törölt tag

Azért ahhoz a bughalmazhoz nem kellene hasonlítani...

(#254718) Rage47 válasza .LnB (#254715) üzenetére


Rage47
veterán

Basszus, amúgy ki szoktam dobni, de most épp nem tettem, vmi sugallat volt. :D Meg is van, köszi mindenkinek.
Konzolvilág majd hülyének néz a pénteki emailem miatt :D

(#254719) _drk válasza NyMRooD (#254708) üzenetére


_drk
őstag

Angolra van igazítva a mocap. Én át is állítottam mihelyst ezt meghallottam.
De amúgy jobb is mert sok lovaglás meg menetelés közbeni szövegnél nem mindig tudtam olvasni.

(#254720) nemorino válasza Mezcal (#254702) üzenetére


nemorino
tag

Korábbi F1 játékban én is így jártam, a gond az, hogy van egy pont, ami után tovább balra fordítva visszaáll alapállapotba a kormányállás. Sajnos ez öngerjesztő folyamatot indít: ha nem sikerül a kanyar, akkor a következő körben még élesebben próbálod venni, ami miatt még gyorsabban áll vissza középre és még kevésbé kanyarodik. Csak úgy működik a gyári kontrollerrel, hogy meg kell tanulni, hogy hol van a pont, ahol visszaugrik és nem szabad azon túllépni.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#254721) Xaels válasza Carlos Padre (#254697) üzenetére


Xaels
félisten

Írtam nekik, csatoltam képeket. Elvileg küldenek új modulokat, de a kopással nem tudom mi lesz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#254722) Carlos Padre válasza Xaels (#254721) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Küldesz nekem is képeket róla? Érdekelne mennyit amortizálódott, mert nem is túl régi a tiéd.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#254723) Xaels válasza Carlos Padre (#254722) üzenetére


Xaels
félisten


Amúgy nincs rossz állapotban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#254724) .LnB válasza Xaels (#254723) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért drága ez ahhoz, hogy így lemálljon a széle.. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#254725) Xaels válasza .LnB (#254724) üzenetére


Xaels
félisten

Igen eléggé bosszant

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#254726) erahurka


erahurka
félisten

Érdekes ez a harcrendszer azért. Egyhelyben áll az ellenfél, nyomom felé a kart, nyomok egy négyzetet, és mellé ütök... Nem hárít vagy ilyesmi, egyszerűen mellé csap...

(#254727) Carlos Padre válasza Xaels (#254723) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Durva. Nem is olcsó, nem is régi. A enyém így néz ki 3 év után.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#254728) erahurka válasza Carlos Padre (#254727) üzenetére


erahurka
félisten

Azért nálad is foszlik rendesen a gumírozott cucc.

(#254729) Carlos Padre válasza erahurka (#254728) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ilyen idősen ennyi használat után ez már törvényszerű. Xaelsé viszont nincs fél éves sem és jóval drágább is. Csalódás.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#254730) tboy93 válasza Carlos Padre (#254727) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tyű, ez elég gyászos.

(#254731) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Tegnap végeztem a Tlou2-vel. Nem nagyon találom a szavakat azóta sem, annyira megérintett. :R
Kib*ott jó volt, néhol csak lestem mint a moziban. Harminc éve játszom már de rendesen meg tudott lepni. Együtt féltem és örültem a szereplőkkel. Szerencsére csodával határos módon sikerült elkerülni a spoilereket, így tökéletes volt az élmény.

[ Szerkesztve ]

(#254732) Szabi® válasza Carlos Padre (#254727) üzenetére


Szabi®
addikt

Amúgy elég jól nézne ez ki,tetszik az az analóg megvilágítás.

(#254733) Kendek válasza Gigicuci (#254731) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mindig mikor meghallom a rádióban, a TLoU jut eszembe, és rám törnek az érzések. :K

<-ƘƘ->

(#254734) ldave


ldave
félisten

Nintendo Directen jelentették be, de PS4-re is jön majd valamikor a Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster (PS2-es játék volt eredetileg). Aki kedveli a nehéz JRPG-ket, az mindenképp kövesse majd ezt, mert az egyik legjobb játék a műfajban.

A Slime draws near! Command?

(#254735) Xaels válasza Carlos Padre (#254729) üzenetére


Xaels
félisten

Decemberben vettem, így azért több mint fél éves de a kopás az más, a tieden sérült a borítás, megkopott de az enyémen nem sérült hanem elvált a két réteg és úgy szakad le a gumi.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#254737) gamegod válasza oriic (#254736) üzenetére


gamegod
senior tag

csak nekem jön át ez a beteg játék :DDD ?

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#254738) hombre[EU] válasza oriic (#254736) üzenetére


hombre[EU]
veterán

must have

Life, Uh, Finds A Way

(#254739) penge111 válasza ldave (#254734) üzenetére


penge111
addikt

Köszi, fél szemem innentől rajta tartom ;)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#254740) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok! A tanácsotokat szeretném kérni.
A fiam teljesen bekattant! Végig szeretne játszani egy Ps4 exkluzív játékot, a Persona 5-öt. Nulla Ps4 ismeretünk van. Eddig a Switch volt a minden. Képes lenne venni ezért egy használt konzolt és játékot. Itt lenne fontos a tanácsotok, mit lenne érdemes venni, mert van Fat, Slim, Pro stb. Újat nem szeretne venni, mert annyi pénze nincs 65e Ft-ja van összesen. A gondolatmenete, vesz egyet olcsón, és ha kijátszotta, lehet el is adná. (én ebben nem vagyok biztos) :)

TI mit vennétek ilyen esetben? :F

Köszönöm a segítségeteket!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#254741) penge111 válasza Faterkam (#254740) üzenetére


penge111
addikt

Ha valóban Persona 5 a cél ahhoz vígan elêg a slim és a fat is, de ha lehet slim legyen. 2019-2020-as exclusivok között akad egy két combos cím, amihez nem árt egy pro, de ha nem zavarja a gyereket az fps drop akkor oda is elég egy slim...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#254742) ProEvoFan válasza Faterkam (#254740) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Slim.
Prot nem kap 65Kért.

[ Szerkesztve ]

(#254743) tboy93 válasza Faterkam (#254740) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia! Slim/Pro :) Neha, mazlival be lehet huzni 65-70 korul hasznalt pro-t, de az utobbi idoben kicsit felfele ment a hasznaltpiaci ara. Slim 40-50 kozott realis. Probaljatok ki eloben, foleg a joyokat, azok tudnak driftelni.

[ Szerkesztve ]

(#254744) Faterkam válasza tboy93 (#254743) üzenetére


Faterkam
addikt

Köszi az eddigieket! :R
Pont ez az, hogy 40-50 között most nem nagyon talált semmit. Slim inkább már 60 körül! :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#254745) Lackooo84 válasza Faterkam (#254740) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ment pü. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#254746) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Most jött emailben.

(#254747) Lackooo84 válasza ProEvoFan (#254746) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Jaj ne, múlthéten vertem el majdnem 10 ezret 4-5 játékra + csucsima... :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#254748) tboy93 válasza Faterkam (#254744) üzenetére


tboy93
nagyúr

Figyelgetni kell a HA-t, meg a Facebookos ps4 adas-vetel csoportokat, marketplacet. Max 3 nap alatt talalsz jó gépet ;) Nemreg kipattant a fejunkbol hetvegen hogy ocsemnek kell egy slim, felcsaptuk a netet, kineztunk egyet es el is mentunk erte. 2 oran belul lezavartuk az egeszet :))

(#254749) F-ECT$ válasza Faterkam (#254740) üzenetére


F-ECT$
titán

Fat - az eredeti Ps4, aztán pár évvel a megjelenése után ez megszűnt és lett a Slim ugyanakkora teljesítménnyel és a Pro, ami erősebb, de a játékoknak is támogatnia kell ezt.

Alapvetően nem rossz az eladós elgondolás, mind a játékok újra eladhatóak (ha lemezesek), mind a gép piacképes használtan viszonylag kis bukóval.

Persze az összes exkluzív végigjátszása nem 2 perc lesz.

Fat-et nem vennék, a Slim szerintem most ár/értékben jobb, mint a Pro, bár van pár játék, aminek jól jön a Pro teljesítménye (pl God of war), illetve ez utóbbi tud 4k-t.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#254750) erahurka válasza Lackooo84 (#254747) üzenetére


erahurka
félisten

10-ből kijött 4-5 játék és még a Csucsima is? Taníts mester! :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.