Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#255651) TCr válasza Wesder (#255649) üzenetére


TCr
veterán

És ez miért releváns abban a témában, amihez hozzáfűzted?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#255652) Zoleee83 válasza Wesder (#255650) üzenetére


Zoleee83
addikt

És akkor hogyan térülne meg a több százmillás fejlesztési költség?
Nekem ne mondja senki hogy M$-nek megéri a GP a 10M felhasználóval, akik legtöbbször akciósan húzzák be az ultimate-et.. Nem tudom hogy fog kijönni pluszosra de nem véletlenül cikkeznek hogy nem éri meg nekik. Rossz esetben úgy jár mint a Mixer.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#255653) Moby válasza Zoleee83 (#255646) üzenetére


Moby
addikt

Igen, a valóság az ilyen. Ignorálni kell, hogy hülyeségeket lehessen leírni anélkül, hogy kiröhögjenek miatta :DDD

(#255654) Zoleee83 válasza Moby (#255653) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ja, mert amit leírtam saját preferenciát az hülyeség. :U
Ok. :P

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#255655) Wesder válasza Zoleee83 (#255652) üzenetére


Wesder
félisten

Na mert szerinted megtérül bàrmilyek ex címük is? Nem igazàn. Nàrmint magàból a szoftverből nem, csak a konzol+a tovàbbi vàsàrlàsok a PS Store-ban, amire azt mondhatuk hogy visszahozzàk plusszosra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255656) Wesder válasza TCr (#255651) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy hogy szolgàltatàsról volt szó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255657) Zoleee83 válasza Wesder (#255655) üzenetére


Zoleee83
addikt

Viszont mint tudod, a sys seller odaragasztja a vevőt az egyik konzolhoz, ha már választani kell. És itt ilyen esetben igen, megtérül, mert onnantól a PS Store-ban fog vásárolni.
Látva ezt a csodálatos MS showt nem kevés ismerős mondta azt hogy, ok kösz, akkor PS5 lesz, nincs már mire várni.. De mondom csak saját ismeretségi kör. Akinek jó használja a GP-t/boxot jó az.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#255658) Madoc


Madoc
veterán

Engem eddig nem zavart, de komolyan csak az xbox-al és az ő szolgáltatásaival lehet csak a ps topicban foglalkozni?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#255659) TCr válasza Wesder (#255656) üzenetére


TCr
veterán

Akkor másképp kérdem: miért releváns a szolgáltatás szempontjából, ha egy ex cím több évig készül? A szolgáltatást a Sony adja, ex cím lévén a kiadó is a Sony, így az ő pénzük áll benne, függetlenül a fejlesztőktől.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#255660) Wesder válasza Zoleee83 (#255657) üzenetére


Wesder
félisten

Vàlasztani annak kell csak aki nem tudja mindkettőt megvenni. Ezek a "system sellerek" csak arra jók hogy a keménymag megadja az alapot a konzolnak, utàna màr úgy is a fifàzók CoD-ozók jönnek mert a havernak is az van. Nyílvàn ezt így kell csinàlni, és ilyen odaàt nem nagyon lesz, mert ugye ők bem konzolban, hanem ökoszisztémàban gondolkoznak.
Ez történik egy totàlisan elbszott generàció utàn, ez lett a menekülőút.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255661) Bad Pritt válasza Madoc (#255658) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

+1, gyomlálni kéne.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#255662) RangerFox válasza Madoc (#255658) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Kinek milyen hangos a ps? Miért nem működik a paypal fizetés? Nektek se jön meg az sms értesítő? Ha veszek ps+-t, akkor az hozzáadódik a jelenlegi előfizetéshez? Érdemes újrapasztázni a gépet? Mi lesz a havi ps+? A héten mindegyikről volt már szó. Igazából engem is zavar a sok off, de még a határon van.

[ Szerkesztve ]

(#255663) toompa válasza RangerFox (#255662) üzenetére


toompa
őstag

Francba. Lemaradtam a hangos gép témáról megint. :)
Ritkán jövök. :)

(#255664) Wesder válasza TCr (#255659) üzenetére


Wesder
félisten

Na bakker benéztem a hozzàszólàst.
Na ugye crue azt mondta hogy miért nem nézem meg mennyi ex jött, de ezek akkor is 3-7 évig készülnek, amivel nincs is baj. A TLOU II-t sem a UC4 utàn kezdték hanem szépen pàrhuzamosan mellette. és az 1 meg 2 között 7 év telt el pl, de Gow-ból is csak egy rész jött az egész generàció alatt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255665) NyMRooD válasza Wesder (#255655) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ok, de ez az MS-re nem igaz, mert őket nem érdekli a konzol eladás.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#255666) NyMRooD válasza RangerFox (#255662) üzenetére


NyMRooD
őstag

Itt az ultimate válasz, a tieddel mehet összefoglalóba :D : Igen, passz, nem, igen, igen, AC Black Flag!

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#255667) Wesder válasza NyMRooD (#255665) üzenetére


Wesder
félisten

Persze hogy nem, ezt nekik màahogy kellene megoldaniuk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255668) Carlos Padre válasza Wesder (#255600) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Esetünkben ez évente két goty esélyes játékot jelent. Az, hogy xboxon 3-7 évente sikerül az nem releváns.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#255669) Carlos Padre válasza Lackooo84 (#255599) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Rólad minden egyes alkalommal ez jut eszembe.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#255670) Carlos Padre válasza Peace (#255626) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Vigyázz,olyankor nem mutatja a felvehető tárgyakat.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#255671) Wesder válasza Carlos Padre (#255668) üzenetére


Wesder
félisten

Hegyezheted arra hogy goty esélyes, de pont nem fog érdekelni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255672) Carlos Padre válasza NoOne1976 (#255624) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csak jelzem, hogy egy csomó játék alig játszható, mert nem mobilra lett tervezve és alig látod mit csinálsz vagy mi történik épp.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#255673) hombre[EU] válasza Madoc (#255658) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a gamepass (formula) érdekes téma lehetne itt is a ps topikba, ha nem csak a fekete-fehér/versus vita menne :)

szerintem elōbb vagy utóbb elō fog (vagy majd kell) ál egy hasonló minōségū Now-val viszont egy másik stratégia lehet,hogy sokkal kedvezōbb lehetne (nem firstpartyval töltöd meg,mert nagyon drága lenne a sony részérōl). Az EA Access jutott az eszembe,aminek a nagyrésze multiplayer és indie (vagy kisebb játék). A Nowban található multis játékokhoz nem kell ps+,jár mellé az online hozzáférés és ha megtöltöd ilyen kompetitív+coop multikkal akkor az nagyon sok embernek egy tök jó alternatíva. nem kell játékokat venni, 2havonta jön 2-3 multis cucc,amelyet tolhatnak a haverokkal évi 50-60 dollárért

ebbe simán beleférne egy firstday FIFA is,mert ha ezáltal sokkal több emberhez jut el a program akkor több mtx is összegyūlhet

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#255674) Peace válasza Carlos Padre (#255670) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen, az feltűnt. De így izgalmasabb a nyersanyag vadászat is. Viszont végre a harc sokkal jobban néz ki, hogy nem lebeg mindenféle jelző az ellenfelek felett. Valahogy letisztultabbnak, életszerűbbnek tűnik.

(#255675) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

szeptemberben érkezik a From Bedrooms to Billions: The PlayStation Revolution dokumentumfilm

Life, Uh, Finds A Way

(#255676) freeknight válasza consono (#255647) üzenetére


freeknight
őstag

Én is javasoltam már fillérbaszó ismerősnek a digit only xboxot. Külön kihangsúlyoztam többször is, hogy erre nem fog tudni használt játékot venni. Nem, nem baj, elég a gyereknek a gamepass is.
3 nap múlva csörög a telefon, nem tudok-e tenni bele olvasót, mert csak olcsóbbak a használt lemezek :U
Éppen ezért én nem javasolná azt egy igazi fillérbaszónak többet.

(#255677) Wesder válasza freeknight (#255676) üzenetére


Wesder
félisten

Egyszerű, lemezest kellett volna vennie. Egyébként nem véletlen àlltak le a gyàrtàsàval sem.:DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255678) hyggelig válasza freeknight (#255676) üzenetére


hyggelig
senior tag

Tőlem egy kedves barátom kérdezte, hogy Xbox-ot vagy PS-t vegyen.
Szépen levezettem, hogy miért jobb az egyik és miért jobb a másik.
Mit választott? Xbox one x-et. És miért? Az Ultra HD Blu-ray olvasó miatt. Van egyáltalán egy db olyan lemeze, amit használhatna? Nincs.
Már kérdezgetett, hogy pár PS exkluzív címmel hogy tudna játszani.

Ekkor adtam fel.

(#255679) Wesder válasza hyggelig (#255678) üzenetére


Wesder
félisten

Megmondod hogy PS-sel, ennyi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255680) Deck válasza hyggelig (#255678) üzenetére


Deck
titán

Nekem is van hasonló sztorim. :DDD

PS5

(#255681) Carlos Padre válasza hyggelig (#255678) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az a baj ezekkel, hogy már eldöntötte előre mit fog venni, csak igazolást vár és hanem kapja meg akkor is azt veszi meg, mert nehogymár jobban tudjad mi kell neki. Nem jó ezekbe belemenni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#255682) hyggelig válasza Carlos Padre (#255681) üzenetére


hyggelig
senior tag

Próbáltam visszafogni magam és hozzám képest egész szépen sikerült. A "te hülye vagy, hogy olyan konzolt veszel, amit ki se használsz"-ból lett az "akkor miért kérdeztél meg?" és "elég-e, ami a game pass-ban van játék?" Meg amit wesder mondott :D

Nem teszem fel az xbox-os topikban, de ha épp játszol egy játékkal, ami benne van a game pass-ban, de közben kikerül, akkor nem is tudsz már vele "ingyen" játszani?

(#255683) Wesder válasza hyggelig (#255682) üzenetére


Wesder
félisten

2 héttel elötte szólnak hogy kikerül. Utàna meg kell venned hogy folytathasd, de amíg benne van, amúgy is jàr 20% kedvezmény ha megakarnàd venni, illetve kikerülés utàn szoktak kapni egy viszonylag nagyobb akciót is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255684) Bogyi007 válasza freeknight (#255570) üzenetére


Bogyi007
veterán

X360/Ps3 időszakban egymást váltva volt Boxom majd Ps3 konzolom - többször is cserélve a konzolokat, a mostani gen e is úgy akartam belépni hogy a Ps3 SS gépem eladók a sok lemezes játékkal és veszek belőle egy Ps4 Fat konzolt, csakhát Konzopeti barátom nem tudott gépet szerezni, hogy ne legyen potyaút így odaadta az akkori Xbox One Fat gépét s megbeszéltük hogy tesztelem gépet s ha nem jön be akkor visszaadom s addigra szerez egy Ps4-et.

Közben lezajlott az aktuális E3, amin bejelentették a Backword Compatibility programot a Onehoz valamint befutott a Rise of The Tomb Raider előzetes, valamint az akkori Forza bemutatója is és a Gears Ultimate is, innentől Bogyi007 el is veszett egy időre a Ps tábor szeme elől és maradt a Box nála. Ezt a konzolt egy 576 akcióban becseréltem egy Bf1 csomagot One S gépre. Ezzel Boxon be is ragadtam az S vonalán, közben 2017 nyarán a Telekom előfizetés mellé becsurrant egy 500-as PS4 Slim is, tetszett nagyon a konzol és a kínálat is rá és miután ez év karácsonyán a fa alatt "találtam" egy 4K UHD tévét (Samsung UE50MU6122) nemsokára jött a bizsergés hogy ki kellene használni azt a tévét, meglepő módon a One X nem volt alternatíva, nekem egy Pro kellett. ;]
Jó mondjuk ehhez eléggé nagy motiváció volt haver Pro gépe s az azon látott játékok minősége.
Szerencsére volt egy srác akinek volt egy One X konzolja a Pro mellett és neki a Slim is elég volt így. :C Némi pénzmag ellenében cseréltünk és mindenki boldog volt ezután.

Elmondható hogy talán Xbox fan vagyok talán jobban mert mindig Boxom volt előbb, de aztán mindig szereztem egy Ps-t.

És ezen állapoton a következő generációban sem szeretném megváltoztatni, de megint sanszos hogy a Boxal fogok kezdeni.... :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#255685) NyMRooD válasza Wesder (#255683) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ez elég gáz, jobb lenne ha megmondanák meddig marad bent.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#255686) Wesder válasza NyMRooD (#255685) üzenetére


Wesder
félisten

Azért 2 hét az esetek 90%-àban elég hogy befejezz egy jàtékot szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255687) NyMRooD válasza Wesder (#255686) üzenetére


NyMRooD
őstag

Munka és család mellett nem biztos.

Nekem az lenne szimpatikus ahogy a Sony a saját játékait rakta be Now-ba, megmondta, hogy mettől meddig lesz, sajna a nem saját játékoknál azt hiszem ott sem szokás (bár végül is saját játékoknál MS is megmondja).

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#255688) Wesder válasza NyMRooD (#255687) üzenetére


Wesder
félisten

Sajàt jàtékok nem kerülnek ki soha MS-nél.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255689) NyMRooD válasza Wesder (#255688) üzenetére


NyMRooD
őstag

Pontosan, ezért mondtam, hogy végül is megmondják, hogy mikor fog kikerülni, soha.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#255690) S e t h válasza Wesder (#255686) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kimutatás? Statisztika erről?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#255691) saelin


saelin
veterán

A Nioh 2 első dlc-je nem ma startol? Van season pass-om, de azt írja "Purchase Add-on 1: The Tengu's Discipline". Éjfélkor lenne elérhető? A storeban sincs fent.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#255692) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255693) freeknight válasza .LnB (#255692) üzenetére


freeknight
őstag

De várom már a csucsimát :C
Eddig minden exet előrendeltem, mióta megvan a ps, kivéve God of War, de most megfogadtam, hogy 10-nél többet nem adok a csucsimáért, megvárjuk, míg lemegy az ára.
De egyre jobban viszket a tenyerem a vásárlás gomb felett :D

(#255694) Wesder válasza .LnB (#255692) üzenetére


Wesder
félisten

Gratula.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255695) Deck válasza saelin (#255691) üzenetére


Deck
titán

30.án. Ma jött a frissítés a játékhoz de a DLC még nem él. :))

PS5

(#255696) saelin válasza Deck (#255695) üzenetére


saelin
veterán

Akkor az zavart be nálam lehet. Megvan Csucsima után mibe ölöm ezt a kevés és értékes időmet... ;]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#255697) penge111 válasza .LnB (#255692) üzenetére


penge111
addikt

Írsz róla majd?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#255698) .LnB válasza penge111 (#255697) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaja. Lehet, hogy még ma.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255699) Deck válasza saelin (#255696) üzenetére


Deck
titán

Találkozunk benne.. :P :DDD

PS5

(#255700) S e t h válasza .LnB (#255692) üzenetére


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.