Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#255101) Frod válasza penge111 (#255066) üzenetére


Frod
addikt

10/18, pár címet leszámítva eléggé bólogattam ezen a listán, hasonló az elmaradásunk :)
(Persze van pár amiről tudom, hogy úgyis kimarad, de pl a két nagy utolsó Sony exc. beszerezve, a júniusit már tolom is)

Do you see the white shadow?

(#255102) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#255103) james001 válasza TCr (#255099) üzenetére


james001
veterán

Nem azt írtam hogy KZ fegyverek kellenének bele,csak abban változatosabbak voltak és jobbak. Itt van egy íjad,egy csúzlid meg valami csapdarakó vagy milyen cuccod. Ez elég béna hatást kelt bazi nagy robot dinók ellen...
Na mindegy ez mind csak személyes vélemény még mindig.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#255104) hombre[EU] válasza ImACeltic (#255102) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hol vannak a Nioh-k? javítani :)

Life, Uh, Finds A Way

(#255105) Wesder válasza ImACeltic (#255102) üzenetére


Wesder
félisten

Ebből a póki megvolt, HZD-t meg majd PC-n megnézzük.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255106) Deck válasza hombre[EU] (#255104) üzenetére


Deck
titán

Ott a 2.

PS5

(#255107) hombre[EU] válasza Deck (#255106) üzenetére


hombre[EU]
veterán

my bad :B a nagyok között kerestem :D

Life, Uh, Finds A Way

(#255108) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A hónap AKCILYÓJA!
MLB The Show 20 [Eu]
10493ft!

Tegnap volt az első MLB közvetítés a Sport TV-n, tessék megnézni, aztán lehet játszani!
;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255109) erahurka válasza .LnB (#255108) üzenetére


erahurka
félisten

Még ha Bugsnax lenne, de MLB-ért 10500-at? :Y

(#255110) .LnB válasza erahurka (#255109) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szinte ingyé' van tesó. :P Eredeti.
(Mondjuk nem veszem meg, mert nem sokat változott a 19-hez képest.)
De te ne is vedd meg, mert azon fogsz itt hisztizni, hogy dobálnak téged/feléd labdával! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255111) Jim-X válasza Exelsior24 (#254882) üzenetére


Jim-X
őstag

Regeltem meg a multkor, de azota sem jott email... :F

A játék az nem játék!

(#255112) Gigicuci válasza erahurka (#255109) üzenetére


Gigicuci
senior tag

de te miért írsz minden nap egy Bugsnax-os kommentet? :DDD Kezd rángatózni tőle a bal szemöldököm. :)

(#255113) gyuromoj válasza Jim-X (#255111) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ide se, sajnos. :(((

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#255114) sztanozs


sztanozs
veterán

No Man's Sky-jal játszik valaki? Nálam iszonyat módon üvölt a venti a PS4-ben - lehet ezzel kezdeni valamit? Levettem 1080p-re a felbontást, de nem segít.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#255115) ldave válasza sztanozs (#255114) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Idén még nem próbáltam a legújabb frissítések óta, de tavalyról nem rémlik, hogy hangosabb lett volna a gép, mint más játék esetében.

A Slime draws near! Command?

(#255116) saelin válasza sztanozs (#255114) üzenetére


saelin
veterán

Az ilyen, pörgeti nagyon a gépet. Nálam a pasztázott pro is szépen duruzsol alatta, de legalább azt egyenletesen.

Szerk: Mondjuk még így sem pörgeti annyira a vintit mint AZ RDR2 vagy a God of War. Érdekes amúgy, hogy a Ghost of Tsushima alatt meg alig van hangja, pedig az sem egy csúnya játék.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#255117) FunPro válasza saelin (#255116) üzenetére


FunPro
senior tag

Gondolom ez is optimalizáció kérdése. A csucsima nagyon jól lett optimalizálva. Állítólag túl jól! :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#255118) Rage47 válasza FunPro (#255117) üzenetére


Rage47
veterán

Ja Csucsima konkrétan SSD-t csinált a HDD-ből :D

(#255119) TCr válasza FunPro (#255117) üzenetére


TCr
veterán

"Gondolom ez is optimalizáció kérdése."

Pontosan.
Az NMS-re meg aztán sok mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy jól optimalizált lenne.
Pár hete belenéztem újra, ,mert többen írták, hogy hű meg ha, mennyivel jobb lett, mint amilyen megjelenés utáni hetekben volt. Hát... same shit.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#255120) erahurka válasza Rage47 (#255118) üzenetére


erahurka
félisten

Brutális amit a töltéssel csináltak. Már a TLOUII-t is gyorsnak éreztem ha halál után vissza kellett raknia, de ez egyészen új szint számomra.

Főleg a Shadow of the Tomb Raider után, ahol legalább fél perc mire városon belül gyorsutazol :D

(#255121) ProEvoFan válasza Rage47 (#255118) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ugye?
Gyorsutazásnál még a sörből sincs időm kortyolni. :Y

(#255122) saelin válasza TCr (#255119) üzenetére


saelin
veterán

Contentben tényleg jobb! Viszont crashel és a teljesítmény is ingadozó, sok benne a bug, amiket nagyon lassan írtanak ki belőle. Ráadásul minden nagyobb update-nél jönnek újak... Mondhatni egyre bugosabb, de ez már erős sarkítás.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#255123) Big_Boss válasza ProEvoFan (#255121) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Ne is mond. Szeretem elolvasni a tippeket, de itt egynél többre nincs időm.

(#255124) FunPro válasza erahurka (#255120) üzenetére


FunPro
senior tag

Amúgy erre írtam az állítólag túl jót.

Nem tudom olvastátok-e a cikket, de azt írták, hogy kénytelenek voltak szándékosan lassítani(!) a töltési időn, hogy el lehessen olvasni a töltőképernyőn megjelenő szövegeket.

Aztán hogy ez most csak marketing volt-e, vagy sem...

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#255125) erahurka válasza FunPro (#255124) üzenetére


erahurka
félisten

Akkor elég rosszul sikerült, mert sokszor nincs időm így se elolvasni a szövegeket :D

(#255126) hombre[EU] válasza Rage47 (#255118) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mondjuk nem is 8K fotoreal képekkel dolgozott :D de ja, ügyesek voltak

Life, Uh, Finds A Way

(#255127) saelin válasza Big_Boss (#255123) üzenetére


saelin
veterán

Én meg szeretek inni, enni a loading alatt. A Tsushima közben jöttem rá, hogy lehet a jövőben erre már képtelen leszek... Legalább tennének bele egy press xy button to continue opciót.
(lol, most tényleg azon sírok hogy gyors a loading vagy hogy a jövőben nem is lesz már ilyen? :DDD)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#255128) penge111 válasza erahurka (#255120) üzenetére


penge111
addikt

Kipörgetted már a Shadow of Tomb Raidert? Én már kb egy hete végeztem vele. Szerintem nem volt rossz játék. Még maradt 2 challenge tombom, azokra még szerintem visszanézek eladás előtt. Voltak benne nagyon jól megkomponált részek, olyan is amin a hátamon felállt a szőr, jó kis parás rész. Mondjuk bennem azt az érzést hagyta, ha nem lettek volna benne a harc jelenetek számomra még jobb lett volna. Valahogy a harcok teljesen kizökkentetteka a felfedezés öröméből. Anno sokan sírtak, hogy ezeknél a kaland játékoknál meg van jelölve merre kell haladni (fehérre meszelt sziklapárkányok), legnehezebb fokon itt ez eltűnik. Grafika, zene, atmoszféra rendben volt. Sztori is elment egynek, kiemelkedőnek nem mondanám. Maga a sztori kb 7-8 óra alatt letudható, de a rengeteg felfedeznivalóval 20-25 óra a játék. Melléküldik nagyon gyengék, de a challenge tombok a játék legjobb részei. Ezek nagyon hozzák a régi tombik hangulatát.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#255129) Rage47 válasza saelin (#255127) üzenetére


Rage47
veterán

én a küldetések utáni megállásban szoktam inni, ott elég lassú :D

(#255130) FunPro válasza erahurka (#255125) üzenetére


FunPro
senior tag

Biztos csak az angolokra gondoltak. :D
Vagy a japókra.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#255131) Big_Boss válasza saelin (#255127) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Ezzel én is így vagyok. Loading screen alatt szoktam inni, rágcsálni, telóra ránézni.
(túl gyorsan tölt be a játék, #sohasemmisenemjó :O ;] )

(#255132) penge111 válasza saelin (#255127) üzenetére


penge111
addikt

Javaslom a Pillars of Eternityt ott a végefelé annyi a töltési idő, hogy meg is tudsz vacsorázni :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#255133) saelin válasza penge111 (#255132) üzenetére


saelin
veterán

Jó azért ne menjünk el végletekbe... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#255134) erahurka válasza penge111 (#255128) üzenetére


erahurka
félisten

Én is így vagyok vele, méltatlanul alulértékelt játék. A harcokkal én mondjuk elvoltam, szerencsére visszafogták magukat.

A DLC-k még hátravannak, azok ha jól olvastam egy-egy challenge tombot jelentenek végül is. Egyelőre a Tsushima miatt félretettem.

A mellékküldetéseket jobb lett volna kihagyni, nagyon gagyik voltak :D

(#255135) markknight válasza ImACeltic (#255102) üzenetére


markknight
veterán

Ceruzahegyező plakát lett, XBOX off topikba beraknám :D

(#255136) @rglaaf


@rglaaf
veterán

GoT-n kívül lesz még valami nagy durranás? Vagy ennyi volt ennek a gen-nek AAA szempontjából?

PSN ID:BiZzare_0

(#255137) ProEvoFan válasza @rglaaf (#255136) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sony részéről ennyi.
Jön még egy AC és a Cyberpunk.
Más?

(#255138) allein


allein
addikt

Sziasztok. Van it valaki aki esetleg használja konzollal az airpods fülest? Nem engedi párosítani.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#255139) Wlac válasza allein (#255138) üzenetére


Wlac
Ármester

"Sima" BT fülest tudtommal nem lehet hozzá párosítani.

“The wha-"

(#255140) sztanozs válasza saelin (#255116) üzenetére


sztanozs
veterán

Tisztítás/pasztázás garivesztéssel jár?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#255141) tothjozsi96 válasza sztanozs (#255140) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Vásárlástól számított 12 hónap garancia érvényes rá, hogyha nem kötettél rá pluszban garanciát, nyugodtan szétszedheted.

[ Szerkesztve ]

(#255142) RangerFox válasza sztanozs (#255140) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen.

(#255143) tothjozsi96 válasza sztanozs (#255140) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Már nem tudom szerkeszteni az előzőt, sry.

Nálam a 2 éves PS4 Pro (7116b), ezt produkálja Last of Us II alatt.
(Egy kis hangot érdemes pluszban tenni a videóra, a telefon azért szűrt a zajon.)

Én kötetem rá pluszban garanciát, viszont meg fogom bontani.
Nézegettem ezeket a Thermal Grizzly termékeket, sokan ajánlják a Minus Pad 8-at is, de néztem 4-5 ezer forint között van az ára, viccparádé..

Thermal Grizzly Kryonaut pasztát itt dicsérik nagyon, viszont drága is.
1 gramm 4 ezer forint, MX-4-ből meg 4 gramm 2 ezer forint és az utóbbi is nagyon jó minőségű!

Illetve a legfontosabb, Torx kulcs, hogyha az nincs akkor azt is venni kell.

Azért írtam le a véleményem mert én is pont ebben vagyok, de én úgy döntöttem hogy nekem nem ér meg majd közel 8-10 ezer forintot egy ilyen beruházás. Sokan azt mondják hogy eleinte nagyon halk lesz a gép, később azonban valamennyire mérséklődik ismét a zaj, de kevésbé mint előtte.

Az az igazság hogy a gyári paszta nagyon rossz minőségű, szinte biztos hogy már ki van száradva. Biztos hoz valamit a konyhára hogyha cserélsz thermal pad-ot is, de a zaj fő oka nem az lesz, szvsz. Én rengetegszer pasztáztam már asztali számítógépet és laptopot is, csak MX-4-et használtam, nagyon jó anyag. Egyszer egy ismerősöm gépére tettem Grizzly-t, azt akkor elkentem a hozzá adott spaklival, hát, sokkal keményebb anyag, magától annyira nem terül. Az MX-4-nél jól eltalálod a mennyiséget és a hűtő rézmagja majd szétnyomja kellően.

(#255144) oliwire válasza .LnB (#255098) üzenetére


oliwire
őstag

Köszönöm! Még anno volt PC-re a SWAT4 játék, amit nagyon szerettem, ahhoz mennyire hasonló?

(#255145) tothjozsi96 válasza tothjozsi96 (#255143) üzenetére


tothjozsi96
addikt

2 ezer a Kryonaut, nem tudom az alzán miért 4k...

(#255146) .LnB válasza oliwire (#255144) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Swat az single player volt. Ez nagyon multiplayer. Lehet egyedül játszani, de az elég kidolgozatlan, és fura.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255147) @rglaaf válasza ProEvoFan (#255137) üzenetére


@rglaaf
veterán

Köszi azok szerintem nálam már 5-re maradnak

PSN ID:BiZzare_0

(#255148) Moby


Moby
addikt

A Beta8-at használóktól kérdezem: valaki megtalálta, hogy hol kell beállítani az authenticator appot, és hogy egyáltalán milyen authenticatort kellene letölteni? :U
Átnéztem odavissza az egészet, de továbbra is csak a text message alapú twostep auth van.

(#255149) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

(#255150) predakon válasza ProEvoFan (#255149) üzenetére


predakon
őstag

nem lep meg, tényleg jól sikerült

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.