Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#255701) Peace


Peace
nagyúr

Szokták éreztetni velem ismerősök és párom is, hogy sokat játszom. De mikor többen platinázzák a Csucsimát 2 héten belül, akkor én igazából kismiska vagyok és ezzel meg is nyugtatom magam. :DDD :P

(#255702) Krisz0630 válasza Peace (#255701) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Ne aggódj, szerintem nem csak te vagy így ezzel. :D

Első héten nagyjából 20 órám ment bele, azóta múlthét péntek óta nem kapcsoltam be a gépet. Nem igazán volt időm, valamikor kedv nem volt, meg mellette azért nem mindig a PS "van elővéve" esténként, hanem akár a Netflix...

Nekem biztos kitart augusztusban is a game.

A Last of Us Part 2-t viszonylag hamar, megjelenés után másfél héttel toltam ki, megvolt az átlag napi 4-5 óra game.

Imádok játszani, de nálam nagyon sok mindentől függ, hogy haladok egy játékkal. Télen/ rossz időben pl. többet játszok, mint ilyenkor.

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#255703) Zoleee83 válasza Peace (#255701) üzenetére


Zoleee83
addikt

Cimbi is ma platinázta, én meg még a LOU2-t sem kezdtem el időhiány miatt... :DDD
Mire odajutok kijön a CP2077 is.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#255704) Peace válasza Krisz0630 (#255702) üzenetére


Peace
nagyúr

Az a baj, hogy hiába példálózom másokkal, az senkit nem érdekel. :( Hiába játszik valaki heti 80 órát, én ülök sokat a gép előtt a heti 8-9 órámmal....na mind1 is. Nincs igazság!!! :P

(#255705) consono válasza Peace (#255704) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, ilyen ez a popszakma :) Nekem a TLoU 2 -egy hónapomba telt, pedig nem játszottam közben mást, így hozta az élet. Előtte a Days Gone is kb. annyi volt. Nagyjából 2-3 naponta tudok 2-3 órát játszani.

"In God we trust. All others must bring data"

(#255706) freeknight válasza consono (#255705) üzenetére


freeknight
őstag

Én is 2 hete szabin vagyok, mégse sikerült egy percet se haladni a második Days Gone végigjátszásommal. TLoU2 végigjátszása is 2 hetembe került.
Visszasírom az iskolás éveket, amikor így nyáron kb kifulladásig tudtam játszani.

(#255707) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Marvel’s Avengers - Beta Deep Dive Video | PS4

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#255708) sztanozs válasza tothjozsi96 (#255143) üzenetére


sztanozs
veterán

Köszi! Végre sikerült szereznem egy új levegős sprét (az előző pont kifogyott) és rendesen kifújva tényleg sokkal jobb a helyzet.
Rendes pasztám nincs itthon és a yt alapján nem annyira egyszerű a szét és összerakás. Nem a csavarok miatt, vannnak torx kulcsaim is, hanem a belül fityegő cuccok miatt, meg egy nagy rakat csavar van, amit nem kellene elkeverni. Még a telejének a leszedése is komoly stressz volt, az egyik oldala nem akart engedni. Kiöregedtem már ebből a szét- összeszerelős bizniszből.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#255709) tothjozsi96 válasza sztanozs (#255708) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Hát nézd, érdemes pedig, be kell lássam érdemes. Nálam most annyi a megtévesztő hogy nem a 4K TV-men játszom, viszont 1080p alatt a Last of Us II is süvített, újrapasztáztam, most sokkal jobb, nem tudom 4K alatt mit fog csinálni a gép.

Szerintem ha már nincs garanciád, mindenképp ess neki, de komolyan. Ez a gyári paszta egy vicc. Gondolom van otthon kiüresedett margarinos doboz, abba beleteszed a csavarokat, összesen 2 fajta csavar van a gép belsejében, nagyon elrontani nem lehet. Videó alapján végig mész, idő van mint a tenger :) és egy MX-4 2019 Edition 4g paszta 1990 forint, szóval szerintem nem kérdés a dolog.

Nálam több mint 2 év alatt szinte pormentes a ventilátor, rendesen semennyire sem poros.

(#255710) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ghost of Tsushima - Élménybeszámoló/Vélemény

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255711) marilllyo


marilllyo
veterán

Anno mikor elkezdtem a Red Dead 2-t... úgy voltam vele, hogy... Jó..jó de a f*szomat se érdekli a vadnyugat.
Most kezdtem a Cusimát.... Egy óra után... "Bahh inkább a vadnyugat, mint a szamurájosdi " :D

Nagyon hisztizek ugye?

Amúgy én kétszer is letoltam az Rdr2 -t mire plattant... Akár milyen k*rva hosszú és szivatós is volt...csak jó emlékeim maradtak róla. Másodjára megszerettem. Le a kalappal.
A Tsusima is jó lesz. Eddig egyedül a szinkron + lipsynch, ami zavar... Az gyengus nagyon. A többi ok.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#255712) .LnB válasza marilllyo (#255711) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miután platináztad az RDR2-t, jogod van annyit hisztizni, amennyit csak akarsz. ;) :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255713) marilllyo válasza .LnB (#255712) üzenetére


marilllyo
veterán

Áh... Ha konkrétan a "nehézségét" nézzük, akkor pitiáner ám. Az idei top 5-ben sincs nálam nehézség szempontjából. Annyi, hogy hosszú. Ráadásul én kétszer is megcsináltam. :DDD
Harmadjára szerintem egy hét alatt lezavarnám.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#255714) .LnB válasza marilllyo (#255713) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én 18:13-kor platináztam a Tsushima-t, 16-kor már fent volt aprón. :) Miért nyomod le harmadjára is?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255715) RangerFox válasza .LnB (#255710) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem ez lett a legösszeszedettebb írásod, de örülök, hogy tetszett a játék, és grat neked is a platinához!

(#255716) marilllyo válasza .LnB (#255714) üzenetére


marilllyo
veterán

Nyomja a rosseb. Egyszer akartam csak, de a finishben beszívtam egy mentés -elvesztést. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#255718) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán


És ez is meglett😁

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 815 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#255719) Faterkam válasza .LnB (#255710) üzenetére


Faterkam
addikt

Két játékot mutatott mutatott meg

szóismétlés az elején ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#255720) Carlos Padre válasza .LnB (#255692) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Akkor ezek szerint könnyű.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#255721) .LnB válasza Faterkam (#255719) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Javítom, köszi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255722) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Remélem, hogy ez a Snowrunner le fog kötni. Mert így a Tsushima után nem igazán tudom, hogy mi legyen. Kicsit én lezártnak tekintem már a PS4 "érát". És jöhetne az 5. :)
A Wreckfest-ben én nem találtam olyat, amivel behúzna hosszabb időre. Nem rossz, elmegy, de semmi különös. Még az is megeshet, hogy nekiállok annak az NFS: Heat-nek.
Kicsit tanácstalanság van. Azt hittem, reméltem, hogy ilyenkorra már tiszta lesz minden a PS5-ről. De így, hogy a Microsoft se hirdetett árat, dátumot.. Ez a nagy egymásra "várogatást", lehet elhúzzák ezek év végéig.. Akkor viszont nagyon morcos leszek, ha a CP77 megjelenésre se lesz még PS5. :(((

(Még szerencse, hogy ma indul az NBA is, és megy közben az MLB. Szombattól pedig NHL. (NHL promo2, promo3 A játékról átkerül most a fókusz nálam a sportra.)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255723) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

A shadow of the tomb raider-ben van egy square-enix kód.Beregisztráltam az oldalon,de csak annyit írt ki,hogy hozzáadták a könyvtáramhoz.
Ezzel lehet még vmit csinálni vagy ez csak annyi,hogy beregisztrálták hozzám és kész?
Azt gondoltam,hogy olyan lesz mint más játéknál,a játék oldalán beregisztrálva ad egy ps store-os kódot,ami vmi kis pluszt ad a játékban.

(#255724) Wesder válasza .LnB (#255722) üzenetére


Wesder
félisten

Nem csoda hogy így érzel, hisz a Sony a Tsushimával el is engedte a PS4-et. Végül is jó lezárást kapott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255725) RangerFox válasza Elims (#255723) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Asszem ha be vagy jelentkezve a square fiókodba a játékon belül, akkor a következő indításkor már azzal fogad, hogy megjelent a játékban az új tartalom.

(#255726) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255727) Zoleee83 válasza .LnB (#255722) üzenetére


Zoleee83
addikt

Most volt hír hogy állítólag az M$ is tart még egy show-t augusztusban, ahol már bejelentik a Series S-t is. Gondolom árak is lesznek már.
Olyan nagyon sokáig nem lehet húzni már az árazást-bejelentést egyik oldalon sem, ősszel érkeznie kell az új konzoloknak.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#255728) Wesder válasza Zoleee83 (#255727) üzenetére


Wesder
félisten

Augusztusra én csak BC Showról tudok eddig, de igen ideje lenne màr mindkettőnek àrat mondania.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255729) .LnB válasza Wesder (#255728) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Régebben legalább a júniusi E3-ak után már tudtuk ezeket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255730) hyggelig válasza Peace (#255704) üzenetére


hyggelig
senior tag

Ha valaki egyáltalán nem játszik, annak az is zavaró lesz, ha csak bekapcsolod a gépet.

Felnőtt közösségben (a gyerekeknél menő vagy :DDD ) már csak megemlítem, hogy van PS-em és az erre adott reakciók alapján mondok többet. Ha fanyalgás van, akkor nem fogok ódákat zengeni a Witcherről :D

(#255731) Peace válasza .LnB (#255722) üzenetére


Peace
nagyúr

"Akkor viszont nagyon morcos leszek, ha a CP77 megjelenésre se lesz még PS5...." +1!!!!!!

Az hatalmas érvágás lenne!!! :(

Szerencsére van játékom Csucsima utánra. Half-Life: Alyx-et végre elkezdem rendesen és végigviszem. X-Com Chimera Squad, Wasteland 3, Mafia 1 Remake, lehet kis Baldur's Gate 3 Early Access-be is belekukkantok.....lesz itt minden, mint a búcsúban.

(#255732) consono válasza freeknight (#255706) üzenetére


consono
nagyúr

Jaja, ismerős :) Én is egész nyarakat végigkocultam régen. De jó is lenne egy olyan régi nyári vakáció! :D De majd a nyári szabadság is csak egy bő hét múlva kezdődik és nem a PS-ről fog szólni...

"In God we trust. All others must bring data"

(#255733) Elims válasza RangerFox (#255725) üzenetére


Elims
veterán

:R :R

(#255734) .LnB válasza Peace (#255731) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap, vagy valamelyik nap írtad azt a november 13-as kommentet. Azzal nagyon egyetértettem én is. Valahogy úgy kellene történnie. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255735) Zoleee83 válasza Wesder (#255728) üzenetére


Zoleee83
addikt

" Az Xbox fejes Phil Spencer nemrég az iJustine YouTube csatornának mesélt arról, hogy mikor számíthatunk a következő Xbox eseményre. Elmondása szerint nagyon szeretne még többet beszélni a cég terveiről, és előreláthatólag augusztusban kerül erre sor.
Egy nyár végi event azért is ígérkezik különlegesen érdekesnek, mert egyes pletykák szerint itt fogja a Microsoft leleplezni a Series X olcsóbb és kevésbé erős változatát, a Lockhartot, valamint sokan reménykednek benne, hogy végre kapunk egy árcédulást és megjelenési dátumot is. " LINK

Az ON része a hozzászólásnak az lenne, hogy valszeg a Sony is reagál majd. :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#255736) RudY válasza Zoleee83 (#255735) üzenetére


RudY
addikt

A megjelenésig minden hónapban lesz náluk bemutató, még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy az októberiben dobják ki az árat és a rendeld elő mostozást.

[ Szerkesztve ]

(#255737) ProEvoFan válasza .LnB (#255722) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

25 játék van még a várólistámon, avagy ha megkapja a maga nagy akcióját, akkor valószínűleg megveszem.
Darksiders Genesis, AO Tennis 2, Maneater, Shantae Half-Genie Hero, Grid, Concrete Genie, Huntdown, Rage 2...stb...

(#255738) hombre[EU] válasza Zoleee83 (#255735) üzenetére


hombre[EU]
veterán

jövō héten ps5 ár,preorder ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#255739) ProEvoFan válasza hombre[EU] (#255738) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem nem lesz.Bevárják az xboxot.

(#255740) Mike válasza .LnB (#255722) üzenetére


Mike
veterán

ezért nem kell hamarinak lenni :)
nekem legalább még 3 hónap van benne

ha elolvasol egy könyvet, azt is eladod?

[ Szerkesztve ]

(#255741) Peace válasza .LnB (#255734) üzenetére


Peace
nagyúr

Úgy, úgy! Akkor szép kényelmesen van idő beüzemelni, előtölteni a CP-t és 19-én mehet a móka! :C

(#255742) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#255739) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szerintem meg már nem kell...3-4 launch cím gameplay kell és az ár.

Life, Uh, Finds A Way

(#255743) Wesder válasza hombre[EU] (#255742) üzenetére


Wesder
félisten

Nem hàt, a GamePass Showcase utàn kb tök felesleges vàrakozni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255744) Frod válasza ProEvoFan (#255737) üzenetére


Frod
addikt

Nekem is van rengeteg, kicsit furcsálva olvasom, amikor valaki kifogy a játékokból, és tétlenül néz maga elé, mint Escobar.
Plusz ott vannak a multi játékok, azoknak soha nincs "vége" - bár tény aki nem kezd bele ilyenbe, annak tengernyivel több ideje van :)

Do you see the white shadow?

(#255745) .LnB válasza Frod (#255744) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha akarnék, biztos találnék magamnak játékot. De igazából már nem is nagyon akarok. Azért is írtam azt, hogy én lezártnak tekintem a PS4 érát. Most úgy is elég sokat játszottam folyamatosan.
Konkrétan, ha lenne dátum és ár, akkor eladnám a PS4-et most. Kicsi pihi, úgy is nyár van. De se ár, se dátum, és még a COVID is bezárhat megint minket a négy fal közé. Szóval ne értsetek félre, nem azt mondom, hogy nincs mivel játszani.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255746) NyMRooD válasza Wesder (#255724) üzenetére


NyMRooD
őstag

Játékosként sajnálom, hogy váltanom kell majd, de megértem a Sony-t, hogy elengedte a PS4-et, az alap és a slim már visszatartó erő lenne, így, hogy jön a PS5, jól bizonyítja ezt, hogy (ha jól látom) az MS "még legalább két évig támogatjuk a one-t" hozzáállása is lényegében csak egy új Halo részt jelent év végén. Remélem nem lesz megint félgenerációs konzol, inkább váltsanak korábban.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#255747) .LnB válasza Nandinagy (#248996) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dame 6 Crazy Taxi colorway: [link] Lillard, saját bevallása szerint nagy Crazy Taxi fan. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255748) Wesder válasza NyMRooD (#255746) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, de a vàllalati érdek mindig előrébb lesz, mint a jàtékos.
Persze ezért a kellemetlenségért kapsz is valamit, így ez egy Win-Win szituàció.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255749) .LnB válasza NyMRooD (#255746) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"még legalább két évig támogatjuk a one-t".. "Bár a gyártását már leállítottuk"

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#255750) Wesder válasza .LnB (#255749) üzenetére


Wesder
félisten

Csak az AD és X amit màr nem gyàrtanak. Az AD-t azért, mert nem értették meg az emberek hogy All Digital, az X meg konkurencia lenne a Lockhartnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.